[WRAŻENIA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[WRAŻENIA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez bizzy » 15 sie 2010, o 14:40

Na razie napiszę tylko tyle, że... to co się działo na VI Zlocie Fanów Liverpoolu przechodzi ludzkie pojęcie... :lol:

...JEDNA RZEEECZ!
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Re: [WRAŻENIA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez ewcia » 15 sie 2010, o 16:25

bizzy napisał(a):Na razie napiszę tylko tyle, że... to co się działo na VI Zlocie Fanów Liverpoolu przechodzi ludzkie pojęcie... :lol:

...JEDNA RZEEECZ!

Nie wiem o czym mówisz,było tak nudno... Ja tam pojadę na coś takiego dopiero za 40 lat. :lol:
Obrazek

"Nie mamy tutaj żadnych podziałów . Narodowością zawodników jest Liverpool Football Club, a ich język to piłka nożna." Gerard Houllier
ewcia

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Frytek » 15 sie 2010, o 16:28

Ja nie mam porównania, bo był to mój pierwszy zlot. Mogę tylko powiedzieć, że było zajebi.... :lol:
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
Frytek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Guru » 15 sie 2010, o 16:38

Było extra :D Co tu więcej pisać, szkoda, że to już koniec i następny zlot dopiero za rok :(
Martin Skrtel doesn't sleep. He waits.
The dark is afraid of Skrtel.

Obrazek
"They can keep talking and in the meantime I will keep on playing football and taking care of my team and what I do. Nothing else matters." - Luis Suarez
Guru

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez SCORPARO » 15 sie 2010, o 18:47

Stary : ... Jeeeedna rzecz !!

Grupa Oświęcimsko - Sosnowiecko - Katowicka na miejscu.
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez vielinka » 15 sie 2010, o 19:41

ewcia napisał(a):
Nie wiem o czym mówisz,było tak nudno... Ja tam pojadę na coś takiego dopiero za 40 lat. :lol:

A daj spokój Ewcia, taki zlot, też tam nie pojadę... i jeszcze ten Air :shock: :lol:

Kuba, Iza, Arek- wielkie dzięki za odstawienie do samego Oświęcimia!
"Tak naprawdę ważna jest tylko chwila,ta chwila czasem to błąd(...)" PP
http://www.lastfm.pl/user/vielinka
vielinka

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez wokky » 15 sie 2010, o 19:45

Lady, Jamie, Openmind i ja zajechaliśmy bezpiecznie do Poznania.

Coś więcej napiszę później, a teraz tylko proszę, w szczególności Adama, o zdjęcia ze zlotu. Najlepiej jak najszybciej bo mam napięty terminarz :D
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

Postprzez majki » 15 sie 2010, o 19:46

No i co tu można napisać?
Jak zwykle spotkanie z tak fantastycznymi ludźmi było przemega zajebiste, wspaniale było zobaczyć znów te znajome twarze i poznać również parę nowych.
Zabawa przednia, kto nie był ten i tak nie będzie w stanie sobie wyobrazić tego co tam się działo więc nie widzę sensu abym to co się tam działo opisywać miał.
Pełen emocji jeszcze jestem po tych kilku dniach spędzonych wśród cudownej czerwonej familii i za dużo wszystkiego w głowie się kłębi aby coś bardziej sensownego tu naskrobać.

Prośba tylko taka na koniec, może dało by się utworzyć taką stronkę z linkami do zdjęć(dla zlotowiczów oczywiście) jak to miało miejsce po naszym spotkaniu w Sulejowie ? Ułatwiło by to pewnie znacznie dobranie się do nich, a oglądać jest co :)

Pozdrawiam,

majki/Lucas/Król Lew/majeczka - ja się już gubić zaczynam powoli :lol:

Jak zwykle dodam tylko, że postaram się jeszcze naskrobać coś jak już ochłonę(jeszcze nigdy mi się to nie udało, no ale kto wie, może akurat tym razem :) )
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez glapa91 » 15 sie 2010, o 20:09

Przed 17 dotarłem do domku. Zlot jak i w zeszłym roku bardzo udany i już czekam na następny. Towarzystwo mamy super z każdym można porozmawiac szczególne podziękowania dla nowych zlotowiczow. Serek91, Bałtur ,Szafir ,ModyReegis , Canig , Bucza z którymi spędziłem najwięcej czasu i dobrze się bawiliśmy.Specjalne podziękowania dla Błażeja za podrzucenie do Łodzi
dzięki tobie zdążyłem na mecz... Wszystkich niebęde wymieniał bo nie pamiętam wszystkich nick-ów . Dzięki wszystkim za udane 4 dni z czerwoną familią. :)

P.S. Proszę o linki do zdjęc na PW gdyż zagubiłem aparat w trakcie zlotu i niemogę obejrzec tego wszystkiego co tam się działo.
Ostatnio edytowano 16 sie 2010, o 19:09 przez glapa91, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

Postprzez Nutty Buddy » 15 sie 2010, o 20:14

Jest i Praga :badhappy: Na razie cholera tyle bo dopiero co wróciłem do domu upewniwszy się że wszyscy z Warszawy trafią gdzie trafić mają, więcej jak się ogarnę. I to zdecydowanie :(

GNÓJ WE ch** :!: :lol:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

Postprzez GoodShit » 15 sie 2010, o 20:16

A tam, sranie w banie, bo jednym śmiesznym postem to całego zlotu się nie podsumuje. W każdym razie: ludzie, jedna rzeeecz, gnój w trampkach!

to co się pozytywnie upizgałem ostatniej nocy to bania mała, hahaha. Dzięki Panowie <3

o zdjęcia serdecznie proszę !
Ostatnio edytowano 17 sie 2010, o 11:44 przez GoodShit, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

Postprzez Brewka » 15 sie 2010, o 20:35

Nie no, w ostatnią noc to POWALCZYLIŚMY ku*** z GNOJEM W TRAMPKACH. Co tam się działo to niedopisania.

Czego by o tym zlocie nie napisać to będzie mało. Na pewno różnił się od dwóch poprzednich na których byłem, co nie zmienia faktu, że ociekał. Ciężko dzisiaj było się rozstawać, ale liczę na to, że szybko będzie okazja do następnych spotkań.
Obrazek
Brewka

Postprzez bati91 » 15 sie 2010, o 21:53

Szczecin i okolice dojachał bezpiecznie na miejsce! Zmeczeniezbyt wielkie, za duzo różnych uczuć i myśli w głowie żeby teraz napisać to czym chce się podzielić! Nie dzisiaj! Napiszę wiecej potem...

Bardzo proszę o linki do fotek na PW! Z góry dziekuję
Ostatnio edytowano 15 sie 2010, o 22:03 przez bati91, łącznie edytowano 1 raz
bati91

Postprzez Wieviór » 15 sie 2010, o 21:58

Trójmiasto dojechało ;]

GoodShit napisał(a):to co się pozytywnie upizgałem ostatniej nocy to bania mała, hahaha. Dzięki Panowie <3

Lepiej bym tego nie opisał, dzięki panowie ! :D
Obrazek
Wieviór

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Grzegoorz » 15 sie 2010, o 22:00

Też na miejscu, cały i (nie)zdrowy
Idę spać, bo niespecjalnie pamiętam czy wczoraj spałem :lol:
Później napiszę coś ciekawszego ;)

Tuullliiiiimyyyy :)
Obrazek
Grzegoorz

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów