Strona 1 z 13

[ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 17:55
przez Nutty Buddy
Dobra ferajna, jako że jutro będzie jaki miesiąc do zlotu, wypadałoby założyć już temat organizacyjny wzorem lat poprzednich - aż dziwię się że do tej pory się nie pojawił :roll:


Wiadomo - tu piszemy kto co bierze, informujemy o zrzutkach i wszelkich innych sprawach związanych z organizacją najlepszych 3-4 dni w roku :D


Skoro już piszę: sprawa nr.1: mogę wziąć piłkę, sztuk 1.

Sprawa druga: dojazd. Nie ukrywam, że w tym roku ciśniemy może nie na koniec świata albo w rewiry dziwki Halyny, ale na totalny WYPIZDÓW. Nie, żeby było komukolwiek z tym źle, kwestia że dojechać jest ciut kiepsko. Z tego co się zorientowałem, w Bełchatowie nie postarali się swego czasu o jakikolwiek dworzec PKP, tak więc najwyraźniej czeka nas niezapomniana podróż bydłowozami do i z Bełchatowa.

Dlatego nie było by głupio gdyby ci, którzy nie mają możliwości podróżowania autem na zlot już teraz się rozeznali w połączeniach ze swoich punktów wyjazdowych, I suppose :roll:

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 18:04
przez openmind
Dobrze byłoby gdyby wszyscy,którzy autami dysponują i zechcą zabrać innych, nakreślili ilość wolnych miejsc i ewentualne większe miasta przez które mogą przejeżdżać. W ten sposób jakoś to uporządkujemy i wykorzystamy wszystkie możliwości dojazdu.

Piłkę wezmę także, przydałaby się pompka z igłą - z tym zawsze jest problem.

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 18:09
przez majki
1. Nutty - piłka
2. openmind - piłka
3. majki - pompka

I tą listę można dalej kopiować co by łatwiej się było potem zorientować ;)

A z dojazdem do ośrodka z samego Bełchatowa jest kiepsko, nie znalazłem żadnego autobusu, który by chociaż w pobliżu gdzieś kursował, na żaden podmiejski też liczyć nie możemy chyba.
Od sytuacji finansowej zależy moja podróż na zlot samochodem więc jeżeli takowym środkiem lokomocji bym się tam pojawił to pewnie z paroma osobami,które również by samochodami dysponowały zorganizowało by się jakiś odbiór zlotowiczów z dworca z Bełchatowem, od ośrodka to jakieś 10km.
Jeżeli nie to mój plan podróży wygląda następująco(autobus wszystko) : Turek->Łódź->Bełchatów->czekanie na wybawce w samochodzie lub na cud w postaci autobusu w pobliżu ośrodka ;)(ewentualnie 10km marsz z plecakiem ;) )

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 18:10
przez BarLiv
Ja już od razu mogę zaoferować samochód. Jadę sam z Cieszyna, ale będę przejeżdżał przez Katowice, więc z okolic też by dało radę zabrać, albo żeby ktoś podjechał do Katowic. Czyli ja mogę zabrać jeszcze 4 osoby :) Pisać Priv najlepiej.

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 18:24
przez GoodShit
1. Nutty - piłka
2. openmind - piłka
3. majki - pompka
4. GoodShit - piłka do kosza.


Trzeba ogarniać ten transport, bo trochę Bełchatów dał ciala z tym PKP. Jak to jest możliwe to nie mam bladego pojęcia, ale są opcje dojazdu duetem pociąg + bus, ale to do ogarnięcia.
POZNAŃ, ktoś się fatyguje samochodami? Czy razem ogarniamy podróż pekaesami i pociągami?

e: majki, my się razem możemy zabrać bezproblemowo, bo wyszukałem jakieś połączenie prosto z Poznania, przez Turek aż po Bełchatów. -> http://www.e-podroznik.pl/public/search ... pId=-60732
A co do transportu w stronę ośrodka to bus jest, ale do Rząsawy. http://www.e-podroznik.pl/public/search ... pId=-41542 tylko czekać by trzeba było.

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 18:24
przez Nutty Buddy
No właśnie - zrzuta na wache i akcja w stylu "trip na mecz zlotowy" z roku poprzedniego nie byłaby głupim pomysłem. Tylko z bagażami? :?

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 18:36
przez Brewka
Faktycznie kiepska sprawa z tym dojazdem.

Wrocław - możemy się tłuc albo PKP z przesiadkami albo bez przesiadek jakimiś PKSami ( http://www.ufast.eu/pics/904080Bez%20nazwy%202.jpg ; źródło: e-podroznik.pl). Chyba, że ktoś wybiera się samochodem?


Z samego Bełchatowa chyba faktycznie będziemy musieli liczyć na ludzie z samochodami, którzy będą krążyli na linii Bełchatów -Wawrzkowizna. Innej opcji raczej brak.

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 18:42
przez Kuba
1. Nutty - piłka
2. openmind - piłka
3. majki - pompka
4. GoodShit - piłka do kosza
5. Kuba - piłka do kosza, pompka

Bełchatów widzę żyje w innej epoce, więc fakt, tutaj pojawia się problem; PKS dobra opcja, ale każdy będzie miał ze sobą "trochę" ważący bagaż, więc też tak sobie. Chyba najlepszą opcją będą kursy ludzi z samochodami po ludzi bez takowych.

Północ, jak się organizujecie? Pekaeski, ktoś samochodem jedzie? :)

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 19:10
przez glapa91
Faktycznie nie ciekawe są połączenia do Wawrzywkowizny stąd moje pytanie czy wybiera się ktoś samochodem z okolic Bydgoszczy i ma wolne miejsce w samochodzie?? Oczywiście dorzuce się do paliwa. Mogę dojechac do kogoś z okolic Bydgoszczy{Toruń,Włocławek itp.}. Proszę o odpowiedź najlepiej na PW.

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 11 lip 2010, o 19:21
przez GoodShit
Będę trochę zaśmiecał, ale podbić trzeba, bo dla nie posiadającej swoich czterech kółek części poznańskiej ekipy (tudzież wielkopolskiej) będzie to interesujący post ze względu na sposób zawiezienia swojej skąpej pupy z wielkopolski, aż na nasze kochane wypiździejewo, a więc:

POZNAŃ!!!

Przejazd DO wypiździejewa przedstawia się następująco:

Z Poznania Głównego odjeżdżamy pociągiem o 5:40 do Łodzi Kaliskiej. Tam meldujemy się o 10:16. Następnie z Łodzi udajemy się PKS'em do Bełchatowa, następuje to o godzinie 11:20 lub 11:30 (do wyboru), w Bełchatowie natomiast znajdziemy się w okolicach godziny 13:00, gdzie będziemy pilnie wyczekiwać na PKS do Rząsawy (14:10) leżącej nieopodal naszego kochanego wypiździejewa. Jeśli wszystko się powiedzie, to w okolicach godziny 15:30 znajdziemy się na miejscu (w Rząsawie będziemy ok. 15:00).

Koszt przejazdu DO wynosi (ze zniżką uczniowską - 37%) 31,53 zł.


Przejazd POWROTNY przedstawia się następująco:

Na latających dywanach lub nimbusach 2012 dolatujemy do Bełchatowa. Stamtąd udajemy się PKS'em do Łodzi, który odjeżdża o 12:15, a melduję się o 13:55 w stolicy woj. łódzkiego. Wtedy też udajemy się na stację PKP, z której odjeżdżamy pociągiem do Poznania. Wyjeżdża on o 15:33, jedzie niecałe 5 godzin i o 20:07 pojawiamy się w Poznaniu (mam nadzieję, że cali i zdrowi z zajebistymi wspomnieniami).

Koszt przejazdu powrotnego wynosi mniej więcej 26,53 zł (również z ulgą 37%). Mniej więcej dlatego, że nigdzie nie znalazłem cennika latających dywanów czy też nimbusów 2012.


e: Jeszcze do Łodzi możemy dotrzeć za pomocą PKS'u, wtedy będzie mniej tzw. "srania" o dojazd z PKP na PKS. Koszt takiego przejazdu będzie się różnił o 6-10 zł na niekorzyść PKS'u. Ale wtedy odpada koszt tramwaju lub innego dojazdu z Łodzi Kaliskiej na Dworzec Centralny PKS'u. No, że tak powiem, za te 6-10zł mamy tak naprawdę wygodę, spokój i brak konieczności pośpiechu.

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 12 lip 2010, o 10:28
przez openmind
Co tu dużo mówić, czeka nas, Wielkopolan przepodróż. Cała nadzieja w jakimś zbawcy w automobilu, ja sam postaram się wymarać cztery koła od ojca, tudzież kuzynki choć szanse wysokie nie są. Ale co tam, damy radę.

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 12 lip 2010, o 14:27
przez kokosso
Witam

Ktoś chętny z Wrocławia mam 3 miejsca wolne w aucie tylko że w jedną stronę bo muszę niestety wracać w sobotę rano do Wrocławia. Zapraszam na priv .

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 12 lip 2010, o 14:51
przez Scarlet
Gdyby ktoś miał jakieś pytania a propos miejsca zlotu, to proszę się zwracać do mnie, spróbuję odpowiedzieć z pomocą brata i jego dziewczyny, którzy mieszkają w Bełchatowie :) Tylko proszę o coś sensownego i merytorycznego, coś, czego się ewentualnie nie da znaleźć w necie, bo tak jak mówię, i tak muszę wspierać się rodziną ;)

Niedawno nawet zabrali mnie na Wawrzkowiznę i muszę przyznać, że ośrodek wygląda niesamowicie. Okropnie Wam zazdroszczę, bo w tym roku jednak nie zdecydowałam się na zlot. Ale za rok już tego nie ominę :)

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 12 lip 2010, o 16:47
przez Frytek
Czy ktoś będzie przejeżdżał przez Płock, lub gdzieś w jego okolicach? Jeśli tak to chętnie bym się zabrał i oczywiście dołożył bym się do paliwa. Bo jeśli nie to zostaje tułaczka w autobusie. :dry:

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

PostNapisane: 12 lip 2010, o 17:28
przez Dustin
Witam,
Trzy wolne miejsca w aucie z Krakowa, gdyby był ktoś chętny proszę pisać na prv.