[ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Grzegoorz » 12 lip 2010, o 18:39

Brewka napisał(a):Faktycznie kiepska sprawa z tym dojazdem.

Wrocław - możemy się tłuc albo PKP z przesiadkami albo bez przesiadek jakimiś PKSami ( http://www.ufast.eu/pics/904080Bez%20nazwy%202.jpg ; źródło: e-podroznik.pl). Chyba, że ktoś wybiera się samochodem?

Z samego Bełchatowa chyba faktycznie będziemy musieli liczyć na ludzie z samochodami, którzy będą krążyli na linii Bełchatów -Wawrzkowizna. Innej opcji raczej brak.

Jeżeli chodzi o Wrocław, to opcja dojazdu dla samych Wrocławian byłaby całkiem fajna. Gorzej z tymi, dla których Wrocław to tylko przystanek po drodze (Brewka ;)) (PKP w ogóle odpada, nie ma sensu chyba się bawić w kolej w tym roku ;) ):

Wrocław -> Bełchatów: 09:30 - 13:20 ... http://img215.imageshack.us/img215/5786/wwbe.jpg
Bełchatów -> Rząsawa: 14:10 - 14:55 ... http://img149.imageshack.us/img149/7755/berz.jpg
Droga powrotna:
Rząsawa -> Bełchatów: EDIT: brak połączenia :dry:
Bełchatów -> Wrocław: 16:30 - 20:10 ... http://img805.imageshack.us/img805/1400/beww.jpg
(ten kilometr do Wawrzkowizny to już sobie przejdziemy)
I teraz rodzi się pytanie, kto będzie "przejeżdżał" przez Wrocław. I jakie kto ma opcje dojazdu do samego Wrocławia. Bo jeżeli te połączenie nie będzie pasowało, to dojazd do Bełchatowa wybierzemy późniejszy (któreś z połączeń z linków powyżej) a potem przyjdzie nam liczyć na dobroć kierowców zlotowych :D albo niezmęczone nieprzepite jeszcze nóżki :P
hmm ??

@ Scarlet
Małe pytanko... jak wygląda "zaplecze sklepowe" w okolicy... spożywka, monopol... :roll: ?

E: no fakt... przeoczyłem sam dojazd do Bełchatowa... zatem powrót już nie jest taki fajny :dry: ... tak czy inaczej kierowcy się przydadzą
Ostatnio edytowano 12 lip 2010, o 19:13 przez Grzegoorz, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Grzegoorz

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez GoodShit » 12 lip 2010, o 18:41

Grzesiu, zobacz, że drogę powrotną wzorowałeś również na dacie czwartkowej (12 sierpnia), a powrót jest w niedziele (15 sierpnia). A to już zupełnie inna bajka. :)
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Scarlet » 12 lip 2010, o 21:47

Grzegoorz napisał(a):@ Scarlet
Małe pytanko... jak wygląda "zaplecze sklepowe" w okolicy... spożywka, monopol... :roll: ?

Wiesz co... z tego co pamiętam, to żeby dostać do Wawrzkowizny zjeżdżało się z głównej drogi, przejeżdżając przez taką mini wieś. A jak to na wsi - jakieś spożywczaki muszą być. Jak bardzo chcesz, to jeszcze o to dopytam, ale to naprawdę nie jest koniec świata, tam jest cywilizacja ;) Zresztą, podobno jest tak, że z jednej strony jest ośrodek kopalni, czyli własnie Wawrzkowizna, a z drugiej elektrowni. Albo odwrotnie :P Ale miejsce bardzo urokliwie i na nic nie będziecie mogli narzekać! Tylko nie wdrapujcie się na tor przeszkód na drzewach po pijanemu :P
Scarlet

Postprzez openmind » 12 lip 2010, o 22:08

Scarlet napisał(a):Tylko nie wdrapujcie się na tor przeszkód na drzewach po pijanemu :P

Brzmi zachęcająco :badhappy:
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."
openmind

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Grzegoorz » 12 lip 2010, o 22:09

To, że jakiś wioskowy sklep jest to się mogłem spodziewać. Raczej interesowała mnie informacja, czy ten sklep jest w miarę tani i odpowiednio zaopatrzony... mówię o ilości :D
Domyślam się, że w samym ośrodku może być jakiś sklep(ik), tylko że mogą tam mieć trochę wywindowane ceny.
O jakim torze przeszkód mówisz... bo po pijanemu to ludzie mają więcej odwagi do podejmowania ryzyka :badhappy: więc Twoje ostrzeżenia mogą się okazać bezskuteczne :D
Obrazek
Grzegoorz

Postprzez Brewka » 12 lip 2010, o 22:11

Miejsce może być jak najbardziej urokliwe, ale jak tam żadnego dobrze zaopatrzonego sklepu nie będzie to i tak większości się nie spodoba :D

Nie no, bez obaw, jak w Serpelicach na końcu świata dali radę, to tu chyba też.

Dojazd też ogarniemy. Jeśli mielibyśmy jechać jakąś większą ekipą to:
- dla mnie obojętne o której z Wro wyjazd, zawsze jakoś dotrę.
- fajnie by było być tam jak najwcześniej, dlatego: Wrocław - Bełchatów 8:50 - 12:11
- z Bełchatowa musimy liczyć albo na jakiegoś totalnego farta z niespodziewanym autobusem, albo liczyć na zmotoryzowanych zlotowiczów. Podobnie z powrotem, dojazdem z Wawrzkowizny do Bełchatowa.
- powrót jak dla mnie ok, chyba, że nie będą miał jak wrócić. chociaż z drugiej strony na dworcu jeszcze nie spałem ; D
Ostatnio edytowano 12 lip 2010, o 22:18 przez Brewka, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Brewka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Scarlet » 12 lip 2010, o 22:12

Grzegoorz napisał(a):To, że jakiś wioskowy sklep jest to się mogłem spodziewać. Raczej interesowała mnie informacja, czy ten sklep jest w miarę tani i odpowiednio zaopatrzony... mówię o ilości :D
Domyślam się, że w samym ośrodku może być jakiś sklep(ik), tylko że mogą tam mieć trochę wywindowane ceny.
O jakim torze przeszkód mówisz... bo po pijanemu to ludzie mają więcej odwagi do podejmowania ryzyka :badhappy: więc Twoje ostrzeżenia mogą się okazać bezskuteczne :D

Spodziewam się nawet, że mogą być wręcz zachęcające :P Ja przy moim braku odwagi i sprawności miałam ochotę się tam wdrapać, a co dopiero pełnokrwiści mężczyźni rozluźnieni przez promile ;)
Scarlet

Postprzez AirCanada » 12 lip 2010, o 22:29

Przypomnijcie mi 2 dni przed zlotem, żebym 2 flagi LFC.pl wziął nasze sztandarowe :)

Kasiulka piłkę od siatki jakąś masz dobrą na stanie? Bo moja mikasa z tego co zauważyłem dożywa kresu powolutku i może nie dociągnąć do zlotu :lol: a absolutnie sobie nie wyobrażam, żebyśmy jakiegoś mini turnieju siatkarskiego nawet w 'trójeczkach' nie zagrali :)

Pelcu, Angela i Wieviór na pewno zechcą się zrewanżować ubiegłorocznym mistrzom :D
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez k0la » 12 lip 2010, o 22:53

AirCanada napisał(a):Kasiulka piłkę od siatki jakąś masz dobrą na stanie?

Ja tam mam jakąś piłkę do siatki to mogę wziąć :wink:
Ira odium generat concordia nutrit amoren KSC&GKS
k0la

Postprzez Kaki » 12 lip 2010, o 23:12

AirCanada napisał(a):Kasiulka piłkę od siatki jakąś masz dobrą na stanie?

Mam fajną Mikasę, tylko problem w tym, że ona nadaje się tylko i wyłącznie na halę i gry "w plenerze" by nie przeżyła. Do plażówki nie posiadam niestety :(
Kaki

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez AirCanada » 13 lip 2010, o 12:01

Ok, może moja przeżyje jakoś, jak oszczędnie będę nią dysponował :)

Byle tam siatkóweczka rządziła, bo na futbol to mam wyj***** w pełni :)
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Sochal » 13 lip 2010, o 13:58

Czy ktoś będzie wracał w okolice Krakowa/Zakopanego samochodem?
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Gin » 13 lip 2010, o 18:52

Po pierwsze piłkę do nogi wezmę,
po drugie wezmę też sprzęt do muzy (wzmachol + głośniki - na wszelki wypadek żeby nie było jak rok temu - Wieviór odezwij się do mnie!!)
po trzecie - jak wstępnie się dogadywałem - zabieram ze sobą Dagę i Vielinkę, Honia nie jedzie więc mam jedno miejsce z okolic Katowic i śląska....
po czwarte - Adrian jak Ty masz wyjeb**e na piłkę to ja nie gram dla Redakcji
po piąte - Pelcu, Angela i Wieviór - chętnie z Wami zagram w drużynie w siatkę jeśli zechcecie :) powalczymy z mistrzami!! :)
po szóste - .................... zapomniałem :P co z domkami?? i podziałem ludzi... ??
po siódme - MAM WOLNE MIEJSCE ZA HONIE NA ZLOT!!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Suchar » 13 lip 2010, o 19:16

Gin odpisz na PW w sprawie tego wolnego miejsca :happy:
Obrazek
Suchar

Postprzez AirCanada » 13 lip 2010, o 23:34

Kubuś w takim razie przepraszam serdecznie! Już nie mam wyjebane :lol:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów