[ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez kokosso » 3 sie 2010, o 10:25

Wyjeżdżam z Wrocka w CZWARTEK około 12 , niestety brak chętnych do zabrania więc jeśli ktoś ląduje w Bełchatowie to mogę śmiało zabrać tak koło 14:00 pasażerów na zlot , piszcie na prv .
Ostatnio edytowano 3 sie 2010, o 13:47 przez kokosso, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
kokosso

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AirCanada » 3 sie 2010, o 11:14

veV_, rynek15, k0la, ewcia, Balcerek, Skiłi, GoodShit, Ilon, Agula, Sensej, Frytek, Juras, Serek, Bałtur, comebackking, Torresnine i Bati91 to osoby, które jeszcze nie potwierdziły mi swojej obecności na zlocie.

Czekam zatem :wink:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Jaszczur91 » 3 sie 2010, o 19:08

Miałem jechać na zlot za Honię, ale wygląda na to, że nie dostanę wolnego. Staram się jeszcze załatwić jakieś zwolnienie lekarskie na czas zlotu, ale póki co nic z tego nie wychodzi. Jeśli ktoś chce za mnie jechać, niech się odezwie, wszystko jedno czy tu, na privie czy na gg. Jutro po południu będę wiedział już na pewno co i jak.
Moje analizy dla EPL Index: http://eplindex.com/author/pawelwolecki
Jaszczur91
Moderator

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Gin » 3 sie 2010, o 20:06

Jaszczur L4 załatwiaj to nie problem :) są lekarze od tego :)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Brewka » 3 sie 2010, o 21:47

Ej dobra.

Ekipa Wrocławska w Bełchatowie zamelduje się prawdopodobnie o godzinie 12:11 ( ew. 13:20). Czy będzie już ktoś o tej godzinie co by nas do Wawrzkowizny zgarnąć czy mamy przyjechać później ; D?
Obrazek
Brewka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez BarLiv » 3 sie 2010, o 22:19

Ja mam jedno pytanie jeszcze? :) Bierze ktoś PLAY'a ? I grę PES lub Fifa :D Chętnie pograłbym w taki turniej :)
BarLiv

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Kaki » 3 sie 2010, o 22:25

Barliv- były takie propozycje w latach poprzednich, ale uznaliśmy, że to bez sensu, bo nie ma na to czasu nawet :wink:
Kaki

Postprzez Gin » 4 sie 2010, o 07:36

BarLiv napisał(a):Ja mam jedno pytanie jeszcze? :) Bierze ktoś PLAY'a ? I grę PES lub Fifa :D Chętnie pograłbym w taki turniej :)

W play-a kolego to możesz grać w domu!! :) Nie po to ludzie jadą tyle kilometrów żeby grać przed TV 8)
MY SIĘ TAM BĘDZIEMY "INTEGROWAĆ!!!!!!!!!!!!!" :P
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez veV_ » 4 sie 2010, o 21:58

SZCZECIN!

Zlot praktycznie za tydzień, więc TRZEBA ustalić jakąś konkretną godzinę i konkretny kurs PKP :!:
Z tego, co zaobserwowałam nie mamy zbyt korzystnych połączeń... a dosadniej - mamy przewalony dojazd w tym roku :]
Jest jedno (wydawać by się mogło) rozsądne połączenie: tj. najkrótsze (bez zahaczania o Warszawę, czy Katowice :dry: ), z jedną tylko przesiadką (w Kutnie) i najtańsze (60 PLN bez zniżki)... ALE pociąg ów odjeżdża z miasta Szczecina o godzinie 23:49, a dojeżdża do Piotrkowa Trybunalskiego (do którego w pierwszej fazie zmierzamy) o 7:37 :oops: (godzina szałowa wręcz :dry: ...). O 8:00 mamy najbliższy PKS do Bełchatowa, na miejscu jesteśmy planowo o 8:50... i tu jest mały problem...

o 14:20 mamy PKS do Rząsawy (gdzie dokładnie znajduje się nasz ośrodek)...

wszystko fajnie, z wyjątkiem faktu, że na 5,5h utkwimy w Bełchatowie, co jest "dość" fatalnym wyjściem.. poza tym i tak jesteśmy sporo przed czasem, co wydaje się być nieuniknione..
a może jakieś inne pomysły?
veV_

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez BarLiv » 5 sie 2010, o 13:07

Gin napisał(a):
BarLiv napisał(a):Ja mam jedno pytanie jeszcze? :) Bierze ktoś PLAY'a ? I grę PES lub Fifa :D Chętnie pograłbym w taki turniej :)

W play-a kolego to możesz grać w domu!! :) Nie po to ludzie jadą tyle kilometrów żeby grać przed TV 8)
MY SIĘ TAM BĘDZIEMY "INTEGROWAĆ!!!!!!!!!!!!!" :P

Przy Play'u też można się integrować ;P Ale pytałem tylko z ciekawości. Pierwszy raz jadę więc się orientuję ;P

A teraz główne pytanie...będzie gdzieś razem oglądać mecz z Arsenalem? Jak to w ogóle wygląda? Czy po prostu na własną rękę ?

BarLiv po prostu przyjedź na zlot a nie zadawaj tutaj setek niepotrzebnych pytań! // Bizzy

Szczerze mi się wydaję, że pytanie o mecz, to nie jest niepotrzebne pytanie...a po drugi ten temat chyba jest stworzony, żeby się zorganizować na zlot :)

Drogi kolego, pytanie o mecz było poprzedzić zaglądnięciem w terminarz. Mecz w niedzielę o 17:00. :wink: // Justyna

Justyna bardzo dobrze wiem, kiedy i o której leci mecz i dlatego pytam :) Czy jest z tego względu jakaś organizacja dla zlotowiczów :) Najlepiej odpiszcie, że nie jest zorganizowany :) Pozdrawiam
BarLiv

Postprzez Belaiza » 6 sie 2010, o 08:48

BarLiv napisał(a):
Justyna bardzo dobrze wiem, kiedy i o której leci mecz i dlatego pytam :) Czy jest z tego względu jakaś organizacja dla zlotowiczów :) Najlepiej odpiszcie, że nie jest zorganizowany :) Pozdrawiam

Nie irytuj się tak tylko zastanów troszeczkę.
Został niecały tydzień do Zlotu. Nikt nic nie pisze na ten temat znaczy się nikt nie podjął się organizacji wspólnego oglądania. Masz więc pole do popisu jeśli tylko chcesz.
Zastanów się tylko czy w niedzielę o godz. 17:00 większość z nas nie będzie raczej w środkach komunikacji wszelakiej zmierzając do domostw swoich. Czy to nie jest wystarczający argument w odpowiedzi dlaczego nikt nie podjął się ogranizacji wspólnego oglądania meczu :?:

Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

Postprzez BarLiv » 6 sie 2010, o 10:29

i jaki wniosek z tego ? Dlatego pytam...Nie wiem co wam to tak przeszkadza, że się pytam.

edit: dobra, dajmy już spokój, ok? bo się wątek ciągnie i ciągnie... NIE MA W PLANACH ZLOTOWYCH WSPÓLNEGO OGLĄDANIA MECZU LIVERPOOL - ARSENAL. amen / 007

No i dziękuję, za konkretną odpowiedź :) Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 6 sie 2010, o 15:05 przez BarLiv, łącznie edytowano 1 raz
BarLiv

Postprzez AirCanada » 6 sie 2010, o 14:40

Serek, Bałtur, Agula, Bati91, gdzie Wasze potwierdzenia? Niecały tydzień do zlotu. Czyżbyście się rozmyślili?
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez AguL » 6 sie 2010, o 15:21

Nie rozmyśliłam się. Sprawa ważyła się do dziś dnia i niestety nie będę mogła przybyć... : ( Że też rozdwoić się nie można na tek kilka dni!: ( Lipa konkretna! Przepraszam, że zawiodę niektórych swą nieobecnością. Przykro mi w pizdu mówiąc dosadnie.

Ech...

P.S.1 Jeśli ktoś chciałby za moje miejsce (co pewnie o tej porze jest już mało prawdopodobne, ale jednak) niech się odezwie.

P.S.2 Małą- wielka prośba: byłby ktoś tak dobry i przechwycił jedną przypinkę dla mnie?? Proszę...

Z mojej strony UDANEJ ZABAWY!!

Miłego.
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Banan » 7 sie 2010, o 12:15

Mała prośba do organizatorów:

Zorientujcie się, czy nasz ośrodek jeszcze funkcjonuje po tych burzach :D Żeby na miejscu nie było niespodzianki :wink:

I to tak serio pisze
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów