[ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Kaki » 2 sie 2010, o 10:59

Ja jeszcze tak a propos tematu, który wcześniej był poruszany, a mianowicie, jakiegoś sklepu. Czy wiadomo konkretnie, czy są jakieś w pobliżu, czy gdzieś dalej się zapędzać trzeba będzie?

E: no właśnie pod tym kątem się pytam, żeby rozeznać sytuację i w razie czego zaskoczonym nie być
Ostatnio edytowano 2 sie 2010, o 11:22 przez Kaki, łącznie edytowano 1 raz
Kaki

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Jamie » 2 sie 2010, o 11:18

Kaki napisał(a):Ja jeszcze tak a propos tematu, który wcześniej był poruszany, a mianowicie, jakiegoś sklepu. Czy wiadomo konkretnie, czy są jakieś w pobliżu, czy gdzieś dalej się zapędzać trzeba będzie?

Jak nie będzie to w najgorszym wypadku będziemy samochodami jeździć po zaopatrzenie na cały zlot.
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AguL » 2 sie 2010, o 11:26

Co do rzeczy do zabrania, to ja z takim pytaniem czy ktoś i tym razem przytaszczy sziszę i te inne podobne? Bez znaczenia ile to potem będzie miało kcal! xD
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Guru » 2 sie 2010, o 12:28

kokosso napisał(a):
Olaf napisał(a):
Comebackking napisał(a):Ja najchętniej w domku dla palących. Mogą być palacze marihuany, dowolna orientacja seksualna, niech nawet kibicują Chelsea, ale nigdy Mułom:)

...kurde ziomuś , w Holandii zlotu nie będzie no...też żałuję. :)
W domkach nie jaramy , ale w razie czego kompana do palenia we mnie masz...czegokolwiek

To cieszy mnie że jestem z tobą w domku Olaf .

Jeśli będzie co to chciałbym odwiedzać Wasz domek :D

Przydałoby się coś przybuszyć 8)

E: Jeszcze zapomniałem dodać, że kumpel bierze łapki, także jakby zabrakło któremuś bramkarzowi to coś będzie. Poza tym to będziemy jechać A2 od Stęszewa do Łodzi więc ktoś chętny mógłby się zabrać . Kontakt najlepiej GG - 102 446 91
Pisać nawet jak niedostępny.
Martin Skrtel doesn't sleep. He waits.
The dark is afraid of Skrtel.

Obrazek
"They can keep talking and in the meantime I will keep on playing football and taking care of my team and what I do. Nothing else matters." - Luis Suarez
Guru

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Brewka » 2 sie 2010, o 12:40

O sziszy ktoś pisał. BarLiv bodajże, więc spoko Agnieszka. ;)

Grono palaczy widzę stale się powiększa. Grono palaczy widzę mamy zacne ; )

Sklep może i będzie, ale czuję, że mogą być nie przygotowani na nasz szturm i trzeba będzie udać się gdzieś dalej. Obym sie mylił ; )
Ostatnio edytowano 2 sie 2010, o 13:40 przez Brewka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Brewka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez guziec100 » 2 sie 2010, o 13:29

Może jeszcze na pobliskiej komendzie zapytajcie się czy chłopaki też by nie chcieliby przypalić.
Obrazek
guziec100

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Moloko » 2 sie 2010, o 14:34

Brewka napisał(a):O sziszy ktoś pisał. BarLiv bodajże, więc spoko Agnieszka. ;)

ja ze swojej strony mogę dostarczyć trochę tytoniu. bezużyteczny póki co, bo szisza mi się popsuła, więc wypada wypalić ;p
Obrazek
Moloko

Postprzez BarLiv » 2 sie 2010, o 14:41

Tytoń się przyda, jeśli tak masa chce korzystać :D
BarLiv

Postprzez AirCanada » 2 sie 2010, o 16:23

Kasta fajnie, że informujesz w ogóle kogokolwiek z organizatorów, że jednak nie jedziesz na zlot i dopiero od zakręconego niczym słoik Dudzia się dowiadujemy takich hitów. No w porządku organizacyjnym z pewnością to nie pomoże i takimi zachowaniami nie ułatwiacie sprawy :roll:

Gin czy wyjaśniłeś kwestie z Wieviórem w końcu, o co Cię prosiłem?

Czy ktoś jeszcze odpadł z listy zlotowej, o czym nie raczył poinformować? Jest bowiem pewna lista rezerwowa i nie chcę trzymać ludzi w niepewności za długo.

Co do sklepu to jest tam jakiś nieopodal ośrodka, poza tym z tego co widzę to do Bełchatowa jest stamtąd naprawdę niedaleko, XXI wiek, mamy samochody, więc z podjechaniem do supermarketów, po jakieś większe zakupy nie będzie problemem.

Mecz zlotowy tradycyjnie odbędzie się w sobotę.

Na miejscu dla chętnych zostanie także rozpisany turniej siatkarski czy koszykarski.

Planowana jest także wspólna zabawa taneczna fanów Liverpoolu, zwana ... dyskoteką :lol: co z pewnością ucieszy szczególnie płeć piękną.

Uroczyste otwarcie zlotu nastąpi w czwartek w okolicach godziny 20-21.

Póki co tyle ode mnie. W razie dodatkowych pytań, w miarę możliwości służę pomocą.

Aha, byłoby dobrze, gdyby pierwszoroczniaki, wymieniły się z ekipą organizacyjną numerami telefonów. Do wielu z Was sam mam kontakt, ale mimo wszystko dla dobra sprawy i spokoju ducha, proszę debiutantów o swoje namiary na PW czy tam gg.

Ciao

PS: 10 dni do zlotu, więc proszę wszystkich o potwierdzenie za pośrednictwem PW, GG, maili swojej obecności na VI zlocie fanów. Osoby potwierdzone na liście zlotowej będą grubą czcionką oznaczone.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Gin » 2 sie 2010, o 22:06

AirCanada napisał(a):Gin czy wyjaśniłeś kwestie z Wieviórem w końcu, o co Cię prosiłem?

Adrian sprawa z Pawłem załatwiona, dzwoniłem i wyjaśniłem.

LUDZIE WEŹCIE SZISZĘ, bo ostatnio były chyba trzy i jak się okazało palaczy było znacznie więcej!! :)

Skończcie z tym buchaniem czegoś więcej niż smakowych tytoni bo rożni ludzie czytają forum i puszczają swoje dzieci na zlot, także bez głupich żartów proszę.

Biorę na wszelki wypadek wzmachol i głośniki - po ostatnim zlocie nie wierzę w nagłośnienie ośrodka.
Mam nadzieję, że będziemy w stanie zagrać mecz i że dopisze pogoda.
Fajnie by było gdyby nie trzeba było jechać do sklepu, bo będę pijany i nie pojadę :P
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Daga » 2 sie 2010, o 22:33

Gin napisał(a):Fajnie by było gdyby nie trzeba było jechać do sklepu, bo będę pijany i nie pojadę :P

Kuba nawet nie żartuj, bo ja nigdzie z Tobą nie jadę! :badhappy:
Obrazek
Daga

Postprzez SCORPARO » 2 sie 2010, o 22:42

Dagmara ... u nas , na .... południu ( a już chciałem napisać na TFU TFU TFU - Śląsku ;) ), panuje taka nie pisana zasada - na pewno nie raz słyszałaś : "PIJE SIĘ I SIĘ JEŹDZI" ;) ( Taki żarcik mały )
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

Postprzez Gin » 2 sie 2010, o 22:46

Daga napisał(a):
Gin napisał(a):Fajnie by było gdyby nie trzeba było jechać do sklepu, bo będę pijany i nie pojadę :P

Kuba nawet nie żartuj, bo ja nigdzie z Tobą nie jadę! :badhappy:

Daguś kochana :) ale ja Ciebie zawiozę i odwiozę w stanie trzeźwości :) ja tylko mówię, że na miejscu będzie ciężko :P
Aha - gg lub PW musimy się dogadać odnośnie dojazdu ponieważ ja w piątek wyjeżdżam i wracam w środę(11.08) około 16:00.
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Daga » 2 sie 2010, o 23:09

Patrz Arek, ja też jestem z południa, ale nigdy tej zasady nie słyszałam! :happy:

Kuba, możesz się spodziewać jutro telefonu ode mnie :wink:
Obrazek
Daga

Postprzez Olaf » 3 sie 2010, o 00:42

Gin napisał(a):Skończcie z tym buchaniem czegoś więcej niż smakowych tytoni bo rożni ludzie czytają forum i puszczają swoje dzieci na zlot, także bez głupich żartów proszę.

toć wzmianki o niczym innym nie było...a ciężko nie buchać siedząc przy sziszce :D
...bez względu na ilość kalorii
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów