Wyjazd do Kaiserslautern

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Wyjazd do Kaiserslautern

Postprzez Gacunio91 » 18 cze 2010, o 22:37

DudzioLFC napisał(a):Hej Ludziska :) nie chce zakładać narazie nowego działu ale wstępnie . Jest ktoś zainteresowany tym meczem z Kaiserslautern? Pisać pisać. Albo nowy dział założyć . Bo ja jak najbardziej jestem zainteresowany a sprzedaż biletów zaczyna się 7.07.2010

E: Jutro napisze co i jak mniej wiecej bo dziś już siły nie mam, Angole mnie osłabiają swoją grą :x

Także na prośbę, a także zainteresowanie postanowiłem założyć wątek nt wyjazdu do Kaiserslautern na mecz Liverpoolu :!:

Tak więc proszę o opinie/rady/zgłoszenia i zapraszam do dyskusji ;) Pytanie podstawowe czy Liverpool wystawi rezerwy czy potraktuje to jako ostatni sprawdzian i wystawi większość piłkarzy z pierwszej 11?

Za pośrednictwem lfc.pl ;)

Liverpool Football Club potwierdził dwa kolejne sparingi, które The Reds rozegrają tego lata przygotowując się do kampanii 2010-2011.

Tydzień później w Niemczech The Reds zmierzą się z tamtejszym Kaiserslautern przed wyruszeniem po raz kolejny na podbój Europy i trzecią rundę kwalifikacji Ligi Europejskiej, która rozpocznie się 29 lipca.
Program przygotowań do sezonu 2010-2011:

Lipiec:

24.07 – Liverpool vs Kaiserslautern w Niemczech

Tak więc w skrócie:

Co? - mecz Liverpoolu z FC Kaiserslautern
Gdzie? - w Kaiserslautern
Kiedy? - 24 lipca
Cena/środek lokomocji - na razie brak bliższych informacji

Idąc za radą Alexa wklejam jego przybliżone koszty(z wyjazdu do Mochenglanbach)

szacując na szybko kosztorys wyprawy:

- transport w obie strony ok. 200 zł,
- jeden nocleg ok. 100 zł,
- bilet na mecz ok. 150 zł,
- wydatki różne pewnie ze 100 zł

Edit: Jeśli uważacie, że temat jest niepotrzebny to przepraszam i proszę o zamknięcie ;)

Edit 2: Tak wiem Alex, pamiętam to bardzo dobrze bo sam tam chciałem jechać jednak chodziło mi o to, że dokładniejszych informacji nie ma ze względu na brak ceny biletów co było w tamtym przypadku jak również nie wiadomo jaki środek lokomocji ;) Co innego jakiś bus, co innego samochód, a jeszcze co innego pociąg. Oczywiście można obliczyć przybliżone koszty.

Zgodzę się z tym, jednak trzeba też pamietać że na autokar trzeba mieć odpowiednią ilość osób, a nie np 10. Poza tym to środek wakacji, ale kto wie. Mam nadzieję, że uda się to jakoś zorganizować.
Ostatnio edytowano 19 cze 2010, o 17:20 przez Gacunio91, łącznie edytowano 3 razy
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Re: Wyjazd do Kaiserslautern

Postprzez Alex » 18 cze 2010, o 22:44

Gacunio91 napisał(a):Cena/środek lokomocji - na razie brak bliższych informacji

Robiliśmy szacunki w wątku o wyjeździe do Moenchengladbach, zatem wystarczy tam zajrzeć, wartości będą raczej podobne...

Przeklejając stamtąd posta:

Na zorganizowany wyjazd pod egidą lfc.pl bym nie liczył. Za daleko, za drogo, mecz za nudny.

Dla hurraoptymistówjadęchoćbyniewiemco - usiądźcie sobie spokojnie i policzcie koszty. Otwórzcie wątki z poprzednich wyjazdów, sprawdźcie ile kosztowały bilety, transport (który pewnie x2 trzeba pomnożyć), dorzućcie nocleg i sprawdźcie, czy was stać.

EDIT:

no autokar jest, ze względu na ekonomię skali, opcją najtańszą. Ceny biletów nie będą rażąco odbiegać od tych z Wiednia, na ten przykład, zatem szacunki można spokojnie prowadzić, i to z całkiem niezła precyzją.
Alex

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez 007 » 18 cze 2010, o 23:17

Wyjazd na mecz z Borussią nie wypalił, głównie ze względu na koszty/lokalizację, także mam poważne obawy, że spotkanie z FCK też jest raczej poza zasięgiem... Nie trzeba być orłem z geografii, żeby rzucić okiem na mapę NRD i stwierdzić, że Kaiserslautern leży bardziej pod granicę francuską, niż pod Polską, podobnie zresztą jak Moenchengladbach, a więc oprócz ceny biletów i autokaru x 2 w porównaniu z Wiedniem musimy doliczyć też koszty noclegu, wyżywienia, dodatkowego urlopu w pracy, na który nie każdy może sobie pozwolić itp.Pozatym nie wydaje mi się, żebysmy mieli 'wtykę' w tamtych rejonach, która załatwiłaby bilety. Osobiście uważam, że jeśli już mamy myśleć o jakimś meczu, to prędzej o spotkaniu z Al. Hilali, które odbędzie się gdzieś w Austrii, aczkolwiek ranga spotkania raczej nie powala :D także moim skromnym zdaniem, w tym roku najprawdopodobniej zostaniemy w domach i spotkamy się dopiero na zlocie...
007

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Gacunio91 » 18 cze 2010, o 23:22

Tak, to jest prawda, że daleko, że nocleg, że wyżywienie itp. Jednak pomyślmy ;) Teoretycznie(w zależności od ilości osób) można by jechać autokarem bądź zrzuta na paliwo i samochodem, jako, że mecz wypada w niedzielę to ubytek w pracy to praktycznie 1 dzień(poniedziałek), ale to już inna sprawa. Wyżywienie można skombinować własne :D + ew jak ktoś chce to gdzieś się zatrzymać, nocleg zależy czy wracamy tego samego dnia czy jednak zostajemy ;) W sumie jakby było jakoś więcej osób przy dużym szczęściu dałoby radę to dograć, aby było jak najtaniej. Przyznam się szczerze, że orłem w tych dziedzinach nie jestem, ale może ktoś byłby tak miły? :) Co do biletów, to zalezy jak jest z tą rejestrację - może na 1 konto da radę kupić kilka biletów? :) Albo jeśli ktoś zna biegle niemiecki to telefon i... :)

E: 007 - oj z $ nie jest problem ;) Czemu od razu bez koła ratunkowego i pływaczek? :D W końcu na Czerwoną Rodzinę zawsze można liczyć, czyż nie? :) Przecież to, że nie pojawię się na zlocie chyba nie oznacza, że nie mogą snuć pomysłów nt wyjazdu do Niemiec czy Anfield? :) Owszem, może trochę utopijne, ale.. :)
Ostatnio edytowano 18 cze 2010, o 23:35 przez Gacunio91, łącznie edytowano 2 razy
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez 007 » 18 cze 2010, o 23:29

Gacuś, Ty zanim zaczniesz podbijać Europę pod egidą lfc.pl. to może najpierw pomyśl nad zorganizowaniem $ na zaliczkę i przybyciem na zlot, co to żeby wpierw poznać kwiat polskiej młodziezy, z którą przypadłoby Ci w udziale jechać na mecz na drugi koniec kontynentu, a nie od razu rzucasz się na głębokie wody, bez koła ratunkowego i pływaczek :wink: Bo tak jak czytam Twoje posty, to mam nieodparte skojarzenia z 'I have a dream' Luther Kinga i 'Stworzymy w Polsce drugą Irlandię' rodzimego Tuska...
007

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Gin » 20 cze 2010, o 11:15

Myślę, że w tym roku chyba sobie darujemy sobie jakikolwiek wyjazd ponieważ po pierwsze jest chyba trochę za późno a po drugie kwestia finansowo-dojazdowa (jak pisał Dominik) stanowi znaczący problem. Ja zawsze jestem chętny na tego typu imprezy i rozpatruję zawsze każdy wyjazd,ale coś czuję że w tym roku to nie wypali - przynajmniej jeśli chodzi o bardziej liczną grupę.
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Gacunio91 » 20 cze 2010, o 11:51

Gin napisał(a): Ja zawsze jestem chętny na tego typu imprezy i rozpatruję zawsze każdy wyjazd,ale coś czuję że w tym roku to nie wypali - przynajmniej jeśli chodzi o bardziej liczną grupę.

Myślę, że to zależy też przede wszystkim od: pieniędzy, czasu, chęci. Tak przeglądałem oferty to bus/autokar 210-225zł w jedną stronę, z powrotem gorzej(w sensie organizacyjnym) :P Jednak gdyby ktoś był chętny to w sumie dlaczego nie ;)

Edit: Masz całkowitą rację 007. Uwierz, że dużo o tym myślałem ;) Ja nie jestem typem człowieka "I have a dream" i z głową w chmurach tylko raczej realnie patrzącego na świat ;) I niestety zdaję sobię sprawę z tego jakie to jest trudne(cała organizacja itp)
Ostatnio edytowano 20 cze 2010, o 13:38 przez Gacunio91, łącznie edytowano 1 raz
Gacunio91

Postprzez 007 » 20 cze 2010, o 13:25

Kasa kasą, terminy terminami, ale uwierz mi, że nie TO jest najważniejsze... Najważniejszą rzeczą przy organizowaniu tego typu imprez jest znalezienie ODPOWIEDZIALNEJ osoby, która podjęłaby się organizacji takiego wyjazdu. To nie problem wpłacić kase, przyjść na gotowę i wsiąść w autobus, sztuką jest takie zorganizowanie przygotowań, żeby wszystko grało jak w szwajcarskim zegarku... Dla przykładu, w zeszłym roku Alex zbierał kasę, Belaiza załatwiała transport, a tata Iceroxa bilety. W tym roku, z tego co widać na forum, raczej nikt z bardziej doświadczonych 'wyjazdowiczów', którzy mają za sobą Berlin i Wiedeń raczej nie palą się zbytnio do wyjazdu, także myślę, że przede wszystkim ciężko będzie znaleźć zaufaną wśród userów i jednocześnie kompetentą osobę, która weźmie na swoje barki ciężar organizacji wyjazdu na sam koniec Niemiec dla 50-osobowej ekipy...
007

Powrót do Spotkania fanów