Wyjazd do Mönchengladbach

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Mönchengladbach

Postprzez DudzioLFC » 18 cze 2010, o 21:29

Hej Ludziska :) nie chce zakładać narazie nowego działu ale wstępnie . Jest ktoś zainteresowany tym meczem z Kaiserslautern? Pisać pisać. Albo nowy dział założyć . Bo ja jak najbardziej jestem zainteresowany a sprzedaż biletów zaczyna się 7.07.2010

E: Jutro napisze co i jak mniej wiecej bo dziś już siły nie mam, Angole mnie osłabiają swoją grą :x
Ostatnio edytowano 18 cze 2010, o 21:59 przez DudzioLFC, łącznie edytowano 1 raz
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek
DudzioLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez szymon92 » 18 cze 2010, o 21:37

A kiedy jest mecz i wogóle ile kosztuje bilet i ogólnie wyjazd bo może bym sie skusił :)
szymon92

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Gacunio91 » 18 cze 2010, o 22:27

DudzioLFC napisał(a):Hej Ludziska :) nie chce zakładać narazie nowego działu ale wstępnie . Jest ktoś zainteresowany tym meczem z Kaiserslautern? Pisać pisać. Albo nowy dział założyć . Bo ja jak najbardziej jestem zainteresowany a sprzedaż biletów zaczyna się 7.07.2010

E: Jutro napisze co i jak mniej wiecej bo dziś już siły nie mam, Angole mnie osłabiają swoją grą :x

Oczywiście, że ktoś jest zainteresowany :) Nawet napisałem w Off topicu ;) Ja jak najbardziej się piszę ;) W sumie to nie jest tak daleko :)

Edit: [b]rafis[/b] trzeba poczekać kilka dni i zobaczyć. Sam jestem zainteresowany takim wyjazdem ;)
Ostatnio edytowano 18 cze 2010, o 23:17 przez Gacunio91, łącznie edytowano 1 raz
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez rafis » 18 cze 2010, o 23:15

Jamie napisał(a):Ja również czekam na jakieś bliższe informacje odnośnie cen biletów, przejazdu i noclegu. Pieniądze jakie możemy wydać na tej wyjazd można spokojnie odłożyć i wybrać się w zamian tego na Anfield na własną rękę.

Ta opcja mi się podoba :)
Osobiscie mi się marzy wspolny wypad fajnow LFC z Polski na Anfield, teraz będę w maturalnej klasie, ale mimo wszystko czas na taką wyprawę bym znalazl :P
rafis

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez DudzioLFC » 19 cze 2010, o 19:52

Sprawa wyjazdu do Kaiserslautern jest naprawde bardzo ciężka. Nie jest to tyle drogi jak kiedyś , co byliśmy w Berlinie. Tam wystarczyło śmignąć przez autostrade i się było na miejscu. Kto nie wie jak daleko jest do Kaiserslautern to daje mapke :P http://img375.imageshack.us/img375/464/trasadokaisteslautern.png

Jeżeli chodzi o bilety : Tickets for the game will be available as of June 7, 2010. Buy tickets online at
http://www.fck-ticketshop.de czyli już są dostępne tylko trzeba się zarejestrować na stronie KFC.

Ceny biletów : http://www.fck.de/de/tickets/einzeltickets/preise-kategorien.html#
Ceny są tak jak sie spodziewałem mniej wiecej. Wahają się od 11 euro - 42 euro.

Ale jeżeli chodzi o cenę całego wyjazdu to może to być troche dużo więc jeśli wyjazd na Munchengladbach nie wypalił to myśle że z tym też może być bardzo ciężko.Chyba że ktoś znajdzie jakieś połączenia powietrzne w dobrych cenach :P
Ja osobiście szukałem na wizzair.com i tam jest do niemiec tylko do Dortmundu więc lipnie z dojazdem
Już nie pamiętam jak cenowo wyglądały poprzednie wyjazdy do Wiednia i Berlina ale ten wyjazd może być na maxa drogi.
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek
DudzioLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gacunio91 » 19 cze 2010, o 20:47

Wszystko zależy ;) Poza tym zapraszam do osobnego działu ;) Do Kaiserslautern jest o tyle dobrze, że przynajmniej tam jest dobry dojazd ze względu na największą autostradę. Poza tym wiadomo - za 100 czy 200zł się nie pojedzie. Do Mochengladbach nie wypaliło też dlatego, że Liverpool wysyła tam rezerwy a jak będzie tam, w sumie nie wiadomo ;) Jeśli ktoś będzie bardzo chciał to da radę :) Takie moje zdanie ;)

Edit: Ja nie mówię, że tam będzie podstawowa 11 ;) Co do rezerw to tak raczej mówili na tym forum ;)
Ostatnio edytowano 19 cze 2010, o 21:42 przez Gacunio91, łącznie edytowano 1 raz
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

Postprzez Fler » 19 cze 2010, o 21:29

Jak dla mnie mecz w Gladbach jest dużo bardziej atrakcyjny, dlatego postanowiłem to sobie ogarnąć, kupiłem bilet i za miesiąc jadę. ;)
Nie wiem skąd masz informacje, ze w Gladbach wystąpią rezerwy a w Kaiserslautern zobaczymy podstawową 11...
Poza tym stadion jest tam większy, na trybunach będzie pewnie komplet no i przyjaźń miedzy dwoma drużynami tez pewnie zrobi swoje. W Wiedniu tak mi się spodobało, ze nie moglem się powstrzymać i w te wakacje nie zobaczyć The Reds. :roll:
Obrazek
Fler

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez otiLFC » 19 cze 2010, o 23:47

Z tego co wiem to mecz z Borussia bedzie dwa dni po meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej a więc moga zagrac rezerwy.
otiLFC

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania fanów