Debrecen - Liga Mistrzow

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Debrecen - Liga Mistrzow

Postprzez drumdaar » 28 sie 2009, o 11:07

Los nam sprzyja !!!

... a przynajmniej czerwonej czesci Polski poludniowo-wschodniej!!!

do Debrecenu od granicy Polsko-Slowackiej jest raptem jakies 4 godziny drogi, jak nie mniej

mecz na wyjdzie gramy 24 listopada wiec czasu jeszcze bardzo duzo, ale chcialbym sie zapytac wstepnie czy sa zainteresowani wyjazdem (moze nawet cos wiekszego)

na razie dwa pytania orientacyjne:
1. kto jest chetny ?

2. czy ktos ma jakis pomysl jak zorganizowac bilety? przynaje ze osobiscie od kilku (nastu:( )lat nie bywalem na meczach i nie orientuje sie za bardzo w dzisiejszych technikach nabywania tego typu rzeczy :P

przepadl mi Wieden :[ o wczesniejszym Berlinie za pozno sie dowiedzialem :[
teraz jak pod nosem jest nastepna okazja nie chcialbym ponownie pluc sobie w brode

zapraszam do dyskusji

pozdrawiam
adas

edit:
AirCanda
wyjasnienie powyzej :P

siedze w pracy gdzie nie mam polskich znakow i piszac odruchowo wcisnalem jakas kombinacje alt+s alt+c czy cos i dziwnym trafem post sie sam dodal :/
juz poprawione
Ostatnio edytowano 28 sie 2009, o 11:14 przez drumdaar, łącznie edytowano 2 razy
drumdaar

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Re: Debrecen - Liga Mistrzow

Postprzez AirCanada » 28 sie 2009, o 11:09

Możesz mi wyjaśnić, po co ten temat Kolego?

W kwestii biletów i załatwienia ich na ten mecz Nasze szanse oscylują w granicach 3-5%, wszystko jak na tacy rozrysował Tilburg w temacie o tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Myślę, że nie ma co się nawet podpalać niestety.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Re: Debrecen - Liga Mistrzow

Postprzez Jamie » 28 sie 2009, o 12:38

Mi się wydaje, że mimo szczerych chęci i tak będziemy zmuszeni poczekac rok na kolejne spotkanie towarzyskie gdzieś u naszych sąsiadów... Szczególnie, że większośc z nas pracuje, uczy się, studiuje lub ma mature...
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Powrót do Spotkania fanów