[WRAZENIA] 5 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 Zlot Fanów z LFC.pl - wrażenia

Postprzez guziec100 » 17 sie 2009, o 23:47

Nabijam posta bo taka moda

Po wielu perypetiach i nocnym zwiedzaniu Warszawy dotarłem do Gorzowa. Czje sięjakośtak pusto i smutno i napewno przez kolejne kilka dni stan ten bedzie powracał falmi. Dzis jestem juz zbyt zmeczony na napisanie czegokolwike bardziej zwiezlego i przemyslanego jednak powiem jedno. Wszyscy ociekacie zajebistością :!:

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia jak najprędzej ! :)

TEŻ ZGŁASZAM SIE PO ZDJECIA NA PM
Ostatnio edytowano 18 sie 2009, o 11:37 przez guziec100, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
guziec100

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 18 sie 2009, o 00:03

Oke, mimo że ociekać zajebistością wyłączając dzień dzisiejszy to ja będę jutro, postanowiłem wraz z owczym pędem pobawić się w koncert życzeń i ze stanowiska Redaktora Hattricka Łamignata Przewodnika Night Runnera Przechuja Przedziweczki Prze- prze- prze- itp itd (wiem, skromny jestem :roll: ) poprosić bardzo nieśmiało o jedną rzecz:

Też kce zdjęcia na priwa! Nieocenzurowane!!!! :badhappy: :badhappy: :badhappy: :badhappy: :badhappy: :badhappy:

:happy:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez veV_ » 18 sie 2009, o 00:08

Ja też bym BARDZO prosiła o linki do zdjęć na PW.

Siły już trochę zregenerowane, teraz zostało walczyć z chorobą i natłokiem pozlotowych wspomnień ;) Więcej w swoim czasie.
veV_

Postprzez wokky » 18 sie 2009, o 00:13

Również o zdjęcia proszę. Przede wszystkim od Adasia i Iwonki. Ale od reszty zlotowiczów robiących zdjęcia też bym ogarnął. :)
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Kaki » 18 sie 2009, o 00:28

Ja Wam powiem tyle- jeśli chcecie być zajebiści, to się wysilcie i sami sobie jakiś tekst wymyślcie, a nie lansujecie się czyimś, już nawet nie powiem czyim... :dry:

A tak serio..Nic więcej nie napiszę, bo oprócz tamtego to nie mam nic do powiedzenia...a poza tym, sami wiecie, jak było i jak jest. Naprawdę, Kochani, wielkie dzięki za te wspaniałe 4 dni i z niecierpliwością czekam na kolejne. :)
Bez Was to ani trochę nie ociekam zajebistością :roll:

I dołączam się do prośby o zdjęcia.
Kaki

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Szmajchel » 18 sie 2009, o 00:35

Bylo sympatycznie i za szybko ten czas minal, zdecydowanie! Wielkie brawa za organizacje! Daliscie rade Panowie organizatorzy! ;) a rece to pelne roboty mieliscie!

jutro zaczynam wrzucac fotki i filmiki, czekam i na Wasze ;)

nieocenzurowane porozsylam w PMach, a moze z 30 tak dla zachety wrzuce na ogolne forum zeby wszyscy widzieli jak sie swietnie bawilismy!
i jutro cos wiecej skrobne :P

edytka: nie wiem jak to rok temu bylo ze zdjeciami, ale chyba bedzie tak najlepiej (chociaz ze Wievior napracowal sie tyle przy organizacji), bo ma pelna liste uczestnikow zlotu a chcac nie chcac, tak osobiscie rozsylajac mozna kogos pominac.
Ostatnio edytowano 18 sie 2009, o 00:56 przez Szmajchel, łącznie edytowano 2 razy
Szmajchel

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Adamex » 18 sie 2009, o 00:50

Najlepiej zróbmy tak jak rok temu. Niech Wieviór pozbiera linki od każdego zrobi stronke z nimi i porozsyła każdemu na PW. Da rade tak Paweł?

Co nie zmienia faktu ,że także poprosze o linki od każdego gdyby opcja ze zbiorową stronką nie wypaliła :)
Adamex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Masacra » 18 sie 2009, o 08:57

Sie macie dziewczęta i chłopcy, dzień dobry! :)

Uprzejmie donoszę, że przed godziną dotarłem do domu. Od wyjścia z domu we wtorkowy poranek do powrotu upłynął równo tydzień i był to dla mnie jeden z najbardziej zajebistych tourów w moim życiu. Szalona eskapada po Polsce podczas której przemierzyłem łącznie prawie 1800 km dostarczyła tylu przeżyć, że w tej chwili trudno mi to jeszcze ogarnąć. Skrajnie wyczerpany jestem i ledwie patrzę w monitor, ale z wielką radością i ulgą czytam Wasze meldunki o bezpiecznych powrotach do domów.

Jak już wspomniałem - trudno mi tak na gorąco zebrać myśli i podsumować jakoś sensownie to wszystko, co dzięki Wam dane mi było przeżyć w ciągu minionych siedmiu dni. Ogrom i różnorodność doznań póki co mnie miażdży, bo to i wielkie przeżycie i honor jakim było zaproszenie mojej skromnej osoby do domu Adriana w Rypinie, bo to sam zlot perfekcyjnie przygotowany i przeprowadzony przez naszych bossów na podlaskim pustkowiu, bo to inauguracja sezonu ligowego w Bradleysie, wreszcie dwa magiczne wieczory spędzone z Wami w stolicy, że o rozlicznych przygodach w podróży nie wspomnę... Pragnę Wam wszystkim z całego serca podziękować kochani za te niezapomniane chwile. Dzięki Wam ciągle chce mi się żyć.

Szczególne podziękowania dla:

- Adriana i Pawła za w pełni profesjonalną organizację zlotu;
- moich zlotowych współlokatorów za towarzystwo i anielską cierpliwość;
- wszystkich zawodników Reszty Świata za zaangażowanie i wkład w historyczne zwycięstwo;
- Jurka za nocleg i pokazanie nam najciekawszych miejsc w Warszawie, za czuwanie nad nami i opiekę a w szczególności za brawurową akcję ewakuacji ze stolicy ludności cywilnej; Nutty swoją postawą udowodnił, że również współczesne warszawskie dzieci potrafią zachować zimną krew w nawet najbardziej ekstremalnych sytuacjach i kiedy trzeba - idą w bój.

Jeszcze raz chylę przed Wami czoła kochani. Jesteście wielcy. :)
Masacra

Postprzez Nooldir » 18 sie 2009, o 09:54

Jako że ostatni opuszczałem naszego cudownego 'Partnera' czuję się w obowiązku zakomunikować (jeśli kogokolwiek to obchodzi :)) że żyję i dotarłem do Warszawy dosłownie przed chwilą. Co do samego Zlotu- wszystko zostało napisane na poprzednich 5/6 stronach. Nie miałbym żadnych zastrzeżeń gdyby nie czwartkowy wieczór, piątkowy mecz (za rok bedzie lepiej!) i fakt, że kiedy wszyscy już pojechali w niedzielę, ktoś z okolic naszego ośrodka był tak miły, że podpierdolił mi torbę ze wszystkimi ubraniami ( w tym wszystko co miałem LFC + koszulka zlotowa ;/). NIe martwię się jednak za bardzo bo za chwile spędzone z Wami mógłbym oddać wszystko co mam i ganiać nagi.

ps. też proszę o zdjęcia :)
Nooldir

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Brewka » 18 sie 2009, o 10:19

Brewka cały i zdrów dotarł do Dzierżoniowa o 23:10 po zajebiście męczącej i nudnej podróży - dobrze, że telefon chociaż działał :lol:

Był to mój drugi zlot. Lepszy, gorszy... ciężko powiedzieć. Atmosfera iście kibicowska dużo lepsza w Sulejowie, ale i w Serpelicach dużo plusów.

Na początku chciałbym tutaj podziękować - Jurkowi - Nati Padiemu, Rogalowi, Adasiowi, Adamowi25, że ogarnęli Warszawę ;) + oczywiście szefostwu za zlot, który w kwestii organizacyjnej wyszedł genialnie.

Zlot był świetny. Prawie pod każdym względem. Udało mi się zobaczyć mordki na które czekałem 12 miesięcy, udało mi się poznać nowe osoby, przedłużyć kontakty. Już wiem, że z niektórymi osobami kontakt po prostu utrzymać muszę! ;)
Opisywać każdego z osobna nie będę – mijałoby się to z celem. Pragnę jednak wszystkim podziękować za te wspaniałe kilka dni. Dziękuję Wam kochani bardzo.

Zresztą... mieliśmy swoich mistrzów drugiego planu – nie Michaś? :lol:

Aha... no i ten... co noc w Tamce spędziliśmy to nie ogarniam. ( zajrzyjcie do jednego ocalałego tematu – porad komputerowych :lol: ) A jak Jacek udawał Marka lfc... :lol: :lol:

Redakcja – Reszta Świata
Jest to długo wyczekiwane, historyczne zwycięstwo. Obie drużyny walczyły, dawały z siebie wszystko – nic dziwnego. Toć to przecież wielkie wydarzenie. Wydaje mi się jednak, że może być faktycznie tak, że w następnym roku ten mecz już zupełnie będzie bez sensu – zbyt duże różnice w zasobach kadrowych.

Warszawa
Zacznę może od meczu, który wspólnie oglądaliśmy w Bradley'sie.
Mecz jaki był każdy wie. Pierwsza połowa nie dość, że niezbyt bogata w emocje to jeszcze u nas słabo z dopingiem. Drugą połowę zaczęliśmy jednak od mocnego uderzenia. The Kop w składzie – ja, Skiłi, Asia, Nutty, Kuba, Justynka, Amigos, Kuba do 70 minuty śpiewało prawie, że bez przerwy. Dawaliśmy radę trza powiedzieć. Powstała nawet na szybko przyśpiewka o Lucasie naszym – autorstwa Skiłiego i niejakiego Brewki ( która, tutaj UWAGA!! - w obecnej wersji jest przekozacka, ale ni chu** sobie nie mogę melodii przypomnieć)

Po meczu Jurek oprowadzał nas po Warszawie. I dotarliśmy chyba pod punkt kulminacyjny niedzielnej eskapady - pomnik Małego Powstańca. Staliśmy tam dobre 5 minut w zadumie. Następny dzień to Muzeum Powstania, które na mnie osobiście zrobiło nie małe wrażenie. Te filmy najlepiej pokazywały to co się działo. Jestem zdumiony. Do tego trafiliśmy na świetną panią przewodnik.

Były niemałe problemy zaraz po wyjściu z Muzeum z dojazdem, ale tutaj wykazali się Jurek, Rogal, Adas i Kaminho za co serdeczne dzięki.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję. Czekając już na pociąg powiem szczerze – szklanki w oczach, dreszcze... Już mi Was brakuje. Także: między zloty muszą być – jak najszybciej.
Obrazek
Brewka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 18 sie 2009, o 10:52

Brewka napisał(a): A jak Jacek udawał Marka lfc... :lol: :lol:

A jak udawał Pelca to mistrzostwo świata! :lol:
Piciek2206

Postprzez Majster.M » 18 sie 2009, o 11:46

Wreszcie w miarę wyspany mogę zasiąść do tego tematu...
Już drugi raz z rzędu uczestniczyłem w zlocie i kolejny raz towarzystwo czerwonych braci i sióstr dostarczyło mi niezapomnianych wrażeń.
Postaram się oddać klimat zlotu w podziękowaniach, a jest tego trochę :D
Na początku chciałbym podziękować wszystkim organizatorom, ponieważ daliście mi możliwość ponownego spotkania się z wami wszystkimi. Wiewiór, Adrian i inni, którzy się do tego przyczynili - wykonujecie kawał dobrej roboty i oby tak dalej.
Dziękuję również moim współtowarzyszom podróży w obie strony, dzięki którym już w trasie mogłem poczuć, że zbliża się zlot.
Współlokatorów w domku miałem tak wspaniałych, że ich towarzystwo przebiło niektóre niekorzystne warunki jakie zastaliśmy w domku. Wielkie dzięki za to ;D
Dziękuję Jackowi i Izie, że dali mi możliwość udziału w jakże historycznym zwycięstwie Reszty Świata nad Redakcją. Pomogli nam nabrać odpowiedniej mentalności, mentalności zwycięzców :p
Wszyscy zawodnicy RŚ także spisali się na medal, a gra w jednej drużynie m.in. z MOTM - Markiem lfc oraz ze strzelcem trzech goli - zimerem(i tak wiem, że to dzięki mojemu ściągaczowi zdobyłeś tego hattricka :lol: ) była wspaniałym przeżyciem.
Dziękuję drużynie Pelców, że przygarnęła mnie do swojego grona w krytycznym dla nich momencie podczas turnieju siatkarskiego, choć gdyby Angie grała z Wami do końca to na pewno zajęlibyście pierwsze miejsce :P
Dziękuję Olafowi za rozmowę, a przede wszystkim za słowa przestrogi odnośnie używek ;)
Dziękuję wszystkim, z którymi było dane mi choć troszkę porozmawiać i poznać ich bliżej oraz z którymi dane było mi śpiewać tak pieśni wychwalające LFC jak i polskie przeboje ;D
Naprawdę wielkie podziękowania kieruję w stronę Nuttiego jak i Kaminho, którzy zaopiekowali się grupą 15 osób i w pocie czoła robili wszystko w Białej Podlaskiej abyśmy zdążyli na mecz do Bradleysa.
Nie mógłbym zapomnieć także o Rogalu i DWT-Adasiu, którzy jak kierowca i jego pilot w rajdach wyścigowych robili wszystko abyśmy ja, Grzegoorz i Iwonka zdążyli na pociąg. I te słowa Rogala "jedź tępy ch..u!!!" podczas tego "odcinka specjalnego" między Starówką a Dworcem Centralnym - bezcenne.
Jeżeli o kimś zapomniałem i ta osoba czuje się przez to urażona to z miejsca bardzo przepraszam. :oops:
Przeżycie w takim gronie tych kilku dni było wręcz na wagę złota, nawet nie wiem ile straciłbym opuszczając to spotkanie. Już nie mogę się doczekać kolejnego i zapewniam, że zobaczę się choć z częścią podczas jakiegoś meczu(i tu kieruję uśmiech w stronę Wrocławia do którego mi najbliżej :P )
Na prawdę jesteście osobami dla których warto było przejechać tyle kilometrów.

P.S.Także bardzo prosiłbym o wszystkie linki do zdjęć na priva( bez cenzury of course).
P.S.2. Jestem ciekaw czy znajdzie się ktoś, kto spróbuje opisać każdego z osobna, jak to było m.in w tamtym roku :)

edit: Skiłi -> przez Ciebie do dziś chodzi mi po głowie piosenka "moja mała blondyneczko" :lol:
Liverpool Football Club - To brzmi dumnie...
Majster.M

Postprzez RogaL » 18 sie 2009, o 12:38

Dobra! Tempe ch.je! Koniec gadania jak to bylo fajnie! :D

Trzeba juz zastanawiac sie jak bedzie za rok! :D - zeby bylo jeszcze lepiej.

Osobiscie jeszcze nie ochlonalem po tym zlocie. Bylo super i wszystkim jeszcze raz dziekuje.

Prosze o foty na PW. Nie zapomnijcie o mnie:)

Aha dla tych co wiedza o co chodzi:
Moskiejwski Spartak!!
Tempe ch.je!
RogaL

Postprzez Nooldir » 18 sie 2009, o 13:20

Przynajmniej tym razem sie nie pomyliłeś i nie napisałeś "Rosyjski Spartak" :D Tempy huju. Pamięta ktoś całą przyśpiewkę o Spartaku?
Nooldir

Postprzez Iwona » 18 sie 2009, o 13:28

Kochani, trochę mi się zdjęć nazbierało i trochę ciężko jest wysyłać każdemu te na których są. Na razie daję link do fotek z meczu, są tam też dwa filmiki: http://www.mediafire.com/download.php?m5xjzdonezz. Potem wrzucę na forum jeszcze takie bardziej grupowe zdjęcia, myślę, że nikt się za to nie obrazi. Jakby co to pisać na PW. Pozdrawiam :)

P.s. Mi oczywiście też fotki przysłać, najlepiej wszystko co macie. Co mi tam... :P

E: link do fotek, na których znajduje się po kilka osób: http://www.mediafire.com/download.php?omddnqjmy2h :)
Ostatnio edytowano 18 sie 2009, o 14:09 przez Iwona, łącznie edytowano 1 raz
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów