[WRAZENIA] 5 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 Zlot Fanów z LFC.pl - wrażenia

Postprzez bati91 » 17 sie 2009, o 21:12

Jestem u rodzinki w Mławie dlatego moje wrażenia opisze skromnie żeby nie przesiadywać tyle przed kompem!
Moja wypowiedź chcę zacząć od pewnych nowo poznanych słów poznanych na zlocie przed oniskiem! - "Alle Alle! Sinama-Pongolle!" !!!

1) Środa dzień wyjazdu do Szczecina na spotkanie przed pociagiem aby zobaczyć wspólnie meczyk Polaków z Grekami! Moje oczekiwania niewielkie! Myślałem, jadę 744 KM od domu, do 90 osób gdzie bede sam jak palec! Nigdy wczesniej nie widziałem na oczy nikogo... Wszedłem do baru poznałem pierwszych prawdziwych kibiców w moim zyciu! Wcześniej nie mialem okazji poznać żadnego, który by kibicował na poważnie! Minął mecz... Alex który niestety nie mógł pojawić się na zlocie odprowadził nas jak małe dzieci do pociągu na głównym po czym znikł a my ruszyliśmy na V zlot fanów Liverpool'u! - Banan twoje rezerwacje to istne mistrzostwo swiata ;]

2) Podróż mineła niesamowicie szybko! - No dobra przynajmniej do Poznania :) Ale że konduktor nie chciał wypić z nami to ja nie mam pojecia;) Moje odczucia dalej niepewne czułem się troszke skołowany, nie bardzo wiedziałem jak się zachować co mówić!

3) Gdy wyszedłem z pociagu z reszta kibiców po całej nocy podróży w pociagu już czułem się jednym z was! Ogrom ludzi których poznałem w kilka godzin sprawiła że moja pamieć przestała ogarniać waszyh nicków, imion, ksywek! Zaczeła się zabawa na całego!

4) Sam zlot- Boże jazda, jazda, jazda! Każda osoba z która miale okazje porozmawiać dalej jest przed moimi oczami! KAŻDA! Dziękuje moim współlokatorom! Czułem się swobodnie jak w domu! Wasza życzliwość była wspaniała!
Każda godzina spedzona z kazdym ze zlotowiczów była nawage zlota! Gra w siatkówkę coś pieknego - nawet nabyłem nową ksywkę ;) Również mecz Redakcja - Reszta Światabył na wagę złota! No i nikt wcześniej nie nazywał mnie SAMI HYYPIA :) Jedzenie - coś wspaniałego nie do opisania do tego w waszym towarzystwie! Ogniska przyśpiewki świrowanie wspólne rozmowy wyprawa nad Bug zdjęcia filmiki piwkowane i nie tylko! - Są to rzeczy nie do opisania obiecać tylko mogę że wszystko zostało zapisane w mojej pamieci i nie załuje ani 1 zł ani jednej chwili poswieconej abym mógł być na tym końcu swiata razem z WAMI!!

Dziekuję wam za wszystko za to żę mogłem tam być, za to, że czułem się jak w rodzinie!Również za to, że mogłem poznać tylu wspaniałych ludzi! Za wspólny mecz w Stolicy również!!

Na koniec chcę wam powiedzieć o jednym co sprawiło ze moje serce bardzo mnie sciskało w momencie gdy wsiadlem samotnie do pociagu! Mówię o momencie zakończenia meczu ze Spurs w Pubie Gdy wstałem i przyszło z kazdym się uściskać i pożegnać! To kiedy każdemu mogłem na sekunde spojrzec w oczy i podziekować za wspólnie spędzone chwile zapadnie na zawsze w mojej pamieci! Wasze uściski i słowa i podziekowania do mojej osoby sprawiły ze od lez było o krok!

Bardzo was proszę o linki do zdjeć na PW! Bardzo mi zależy!

P.S - Nicki z forum zamieniły się w wasze twarze! to sprawia że forum już nigdy nie bedzie takie same!

Dziekuję bati91
bati91

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Balcerek » 17 sie 2009, o 21:41

Balcerek wrócił ! :) . Ile się działo zanim doszło do naszego powrotu normalnie ciężko ogarnąć . Ośrodek lepszy od zeszłorocznego , ale brakowało mi tej Sulejowskiej atmosfery i tego "czegoś" co miał tamten zlot. Nie ma co narzekać , nie spodziewałem się że grille zostaną tak dobrze zorganizowane ,co jest na pewno dużym plusem . Po za tym bardzo się cieszę że mogłem znów spotkać się z zeszłorocznymi znajomymi ( z większością nie widziałem się cały rok ) oraz poznać kolejne nowe twarze.
Jestem również zadowolony z pobytu w Warszawie , która wydłużyła mi jak i części ekipy zlot . Wspólne oglądanie meczu w słynnym na naszym forum Bradleysie dostarczyło wielu wrażeń , mimo nie korzystnego dla nas wyniku . Jakby tu nie wspomnieć o wieczornym spacerze i oczywiście dłuuuugiej nocy w hostelu . Wspólne pisanie postów z pewnością zmiażdżyło system :arrow: daliśmy radę . Nigdy nie psiałem posta w towarzystwie tylu pederastów lepiących się w monitor . makabra :lol: Niestety to barbarzyńskie koczowanie do późna trochę zniweczyło nam plany zwiedzania Wawy , gdyż nie szybko zebraliśmy się z łóżek . Zrobiło się nerwowo , ponieważ zwiedzanie muzeum przeciągnęło się i moglibyśmy nie zdążyć na pociągi powrotne. Na szczęście dzielna ekipa z Warszawy wyprowadziła nas z opresji niczym kapitan Bomba swój odział z rąk skurwoli - napierdalamy tępe *** ! Ogromne podziękowania dla Nutty'iego (zwłaszcza za organizacje) , RogaL'a , DWT-Adasia , Kaminho :arrow: ociekacie zajebistością . No i jeszcze raz dla Rogala który mnie i skiłiego swoim orłem 7 podrzucił nas na dworzec w krytycznym momencie . :wink:
Pozdrowienia/podziękowania dla ekipy Tarnowskiej i skiiuiuiu za wspólną podróż oraz ekipy , która spędziła ze mną zarówno cały zlot (nie mógłbym zapomnieć rownież o moich lokatorach i betoniarce przy domku ;P) jak i pobyt w Wawie . Mam nadzieję że uda się w niedalekiej przyszłości zorganizować jakieś większe spotkanie meczowe , ja nie wytrzymam tak długo :roll:

Edit: Aha no i proszę o foty na PW (bez cenzury full opcja :D )
Ostatnio edytowano 17 sie 2009, o 21:59 przez Balcerek, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

"Jesteście poniżej dna , pukacie w dno od spodu"
Mądry uczy się na błędach innych , głupi na swoich
Balcerek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Grzegoorz » 17 sie 2009, o 21:50

I co ja mam napisać, jak nie wiem od czego zacząć. Było po prostu genialnie, zajebiście, super i jeszcze kilka takich wspaniałych epitetów. Niezastąpione towarzystwo, świetna atmosfera. Czego chcieć więcej? Właśnie można, ja chcę jeszcze :(

Chyba najłatwiej podsumować wrażenia ze zlotu w podziękowaniach.
Zaczynając oczywiście od organizatorów, ogarnięcie całej naszej ekipy to nie lada wyzwanie, wielki szacunek dla was. I dla samych właścicieli ośrodka także, szczególnie za grilla i ognisko.
Tutaj też dla organizatorów meczu w Warszawie, niestety nie zostałem na nocleg, ale sam mecz był świetnym uzupełnieniem tych kilu dni spędzonych w doborowym towarzystwie. I za ten kawałek Warszawy, który udało mi się obejrzeć.
I dla Aguli, za przepiękne "ku**a (mać)" podczas meczu, nikt wcześniej tak ładnie tego nie mówił :)

Podziękowania dla współlokatorów z domku jak i również dla mieszkańców domku pod Jedynym Torresem ;).

Dla grupy spacerowej, z którą to między innymi miałem okazję oglądać spadające gwiazdy nad serpelickim niebem (tak, że teraz mamy kilka tytułów mistrzowskich z rzędu zapewnionych - życzenia były oczywiste :)). A także popisy akrobatyczne nad i na błocie Majkiego :)

Dla towarzyszy podroży. Tutaj szczególnie dla Iwonki i Majstra, którzy umilali mi podróż od samego początku do samego końca. Chociaż momentami wszyscy odpływali, ale zawsze raźniej w takim towarzystwie. I dla Rafała też, za podróż w tamtą stronę, szkoda, że musiałeś wracać wcześniej.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Rogala i Adasia. Po prostu mistrzostwo "z drogi Tępy Ch**u" i sprint przez Warszawę. Do tej pory nie wiem jak zdążyliśmy na ten pociąg. Ode mnie wielkie piwo przy następnym spotkaniu :!:

A i jeszcze dla pana paralotniarza, który specjalnie zawrócił, żeby nam pomachać :D

Na koniec dziękuje wszystkim i za wszystko. Za magiczne chwile spędzone na zdzieraniu gardła, za niezapomniany mecz i jego wynik, za podróż w bagażniku i wiele innych. Nie było mi dane ze wszystkimi się bliżej poznać, mam nadzieję, że za rok to nadrobię. Już mnie możecie wpisać na listę :)

Czekam na fotki (w jakikolwiek sposób przesłane). Nie tylko na te, na których jestem, ale szczególnie te, gdzie mnie nie było jak byłem akurat gdzie indziej. Żebym wiedział co straciłem.

EDIT:
bati91 napisał(a):P.S - Nicki z forum zamieniły się w wasze twarze! to sprawia że forum już nigdy nie bedzie takie same!

W pełni podpisuję się pod tymi słowami
Ostatnio edytowano 17 sie 2009, o 22:00 przez Grzegoorz, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Grzegoorz

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Daga » 17 sie 2009, o 21:56

Póki co wrzuciłam fotki z meczu, niczym na getty images :wink:

14 Aug 2009
POL: Redakcja 1 - 5 Reszta Świata

http://www.megaupload.com/?d=HMCRM5SH
http://www.megaupload.com/?d=4SDI3GRU
http://www.megaupload.com/?d=GWEZF12I

photo by Vielinka

Resztę dostaniecie na PM.

Pozdrawiam! :)
Obrazek
Daga

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Lady_Milan » 17 sie 2009, o 22:06

Ja równiez proszę na PW zdjęcia. Będę je wszystkie ściągac z pół roku, ale co tam. Jak ściągnę, to zostanie mi już tylko pół do następnego zlotu.

Jeszcze się nie przestawiłam na niezlotowe myślenie... W tej chwili czytając Wasze posty słyszę Wasze głosy i ściska mnie w gardle...
Wine for my men! We ride at dawn!]
Lady_Milan

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Olaf » 17 sie 2009, o 22:15

No to tuż po pracy postanowiłem zrobić mały flashback...
Na początku, wielkie podziękowania dla ekipy organizacyjnej, ...poważnie spisaliście się na medal , z resztą nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni. Co do ośrodka "Partner" ... no cóż , był boski, nic dodać nic ująć. Osobiście nie potrzebuję niczego więcej w kwestii kwaterunku. Jedynym minusem jest kiepski dostęp do tej dziury...i gdyby nie Wieviór już wcześniej wspomniany , byłoby naprawdę mało sympatycznie. Zarówno jeżeli chodzi o warunki do integracji to było wspaniale,...bo i świetlica mogąca wszystkich pomieścić , miejsce na ognisko, te ławeczki pod zadaszeniem...poważnie , wszystko jak najbardziej na plus.
Jeżeli chodzi o całą komunikację pociągowo-autobusową , to mam wrażenie że najwyższy Jah nad nami czuwał...wszystko w czasie idealnie się udało, a przesiadek co nie miara.
Kolejna sprawa , chyba najważniejsza ....sami zlotowicze. Osobiście miałem już jakiś czas temu okazję na wyrobienie sobie pewnej opinii o tej czerwonej ekipie i szerze muszę powiedzieć że nie zawodzicie od tego momentu nawet trochę. Oczywistą sprawą jest że z jednymi jest się bliżej , z innymi dalej....jednych zna się już z innych spotkań, innych się dopiero poznaje. Co do debiutantów , nie udało mi się nawiązać ze wszystkimi takiego kontaktu jakby może człowiek chciał, co nie zmienia faktu że takie osoby jak: Lady Milan , Amigos , Rogal, Liverpoolski, Bartek19681, Iwan, Szmajchel, Agula czy Magda ...zasługują u mnie na wyróżnienie. O Ewci wspominać nie będę...jej tam podobno nie było, a swoją drogą , uwielbiam Cię kobieto!
Poza tym wielką przyjemność mi sprawiło ponowne spotkanie ze starymi znajomymi...Adamex, Witz, Kaminho, Masacra, Wieviór, Jamie, Ewelina, Ola, Justyna92, Iwonka, Iza, Arek, Mitchell z Agnieszką...
Dodatkowo wielkie Bless'ya dla BizzyD oraz ..... Kaki.
Dziękuję wszystkim za ten piękny czas i mam nadzieję że wszyscy się widzimy za rok.
Ostatnio edytowano 17 sie 2009, o 23:13 przez Olaf, łącznie edytowano 1 raz
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez wokky » 17 sie 2009, o 22:15

Informuję, że ekipa powracająca do Poznania szczęśliwie dotarła do celu o godzinie 19.20. Tym samym moja wyprawa dobiegła końca. Moja ponieważ reszta ekipy w składzie Jamie, Agula, Guziec i Majki jeszcze ma/miała do pokonania ostatni etap (powrót do swoich miast).

Zmęczony jestem bardzo. Dopiero teraz zachciało mi się usiąść do komputera.

Potem coś więcej napiszę. Może jeszcze dziś, a jak nie to jutro.

A na zlocie i Warszawie było zajebiście :)

Aha i fotki wrzucę. Mało bo mało, ale zawsze coś.
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Skiłi » 17 sie 2009, o 22:35

Również dotarłem bezpiecznie, niedawno bo niedawno ale najważniejsze że cały i zdrowy ( no prawie ). Mega wielkie podziękowania dla organizatorów tego niezwykłego zlotu, jak i organizatorów niezapomnianej wyprawy warszawskiej. I osobno jeszcze dla naszego kochanego Rogala, który jak przystało na superbohatera, znalazł się we właściwym miejscu o właściwej porze by uchronić stolicę przed najazdem dwóch wieśniaków z południa! Gdyby nie On, to byłbym zmuszony dalej z Balcerkiem w Warszawie siedzieć, pewnie gdzieś pod MCDonaldsem ( a dodam, że nie narzekałbym z tego powodu )

Czekam także na zdjęcia ( na PW ) od wszystkich, którzy jakiekolwiek posiadają. Ale najbardziej chyba na zdjęcie Kamy z Amigosem?, i mistrzami drugiego planu, dwoma dżiweczkaemi niegrającymi w Plemiona, uzależnionymi od Metiny.. :lol: :lol: :lol: Co ja bym bez Michasia Breweczki zrobił :lol:

Pozbieram wszystko w głowie do jednej kupy i napiszę więcej, ale narazie jeszcze emocje nie opadły i nieświadomie nadal żyje zlotem. Dankeeeeeeeee!
Skiłi

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez robertlfc » 17 sie 2009, o 22:53

Ja także poproszę o zdjęcia na Priva jeżeli można :D
Zlot generalnie super :D Jeżeli dożyję przyszłego, to na pewno się stawię :D
Pozdro dla wszystkich zlotowiczów! Jeszcze raz wielkie dzięki, za ten wspólnie spędzony czas...
Do zobaczenia za rok... a może i wcześniej :)
WALK ON, WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART
robertlfc

Postprzez Mitchell » 17 sie 2009, o 23:03

No... fajnie było. :)
Skoro nasi współlokatorzy tak nas chwalą to my też im serdecznie podziekujemy za wspólne pomieszkiwanie. Chętnie potworzymy jeszcze taką komunę. Dzięki Arek, Bella, Gin i Honia za ład, porządek, miłą atmosferę i wspólna opiekę. I za wasze mordki też dzięki.

Ze starej zlotowej ekipy nikt się nie zestarzał. To nadal ci sami szubrawcy. Olaf Marley, Witz z Megaclubu, pół Kazika, siatkarska drużyna Mamrot Serpelice, antykomarowy Bizzyd, Nutty Łamignat, Banan piłkarski Midas, Masacra wegetarianin, Owen i jego rotująca ekipa, Pelcu ze swoją miss foto, Ania babysitter, Król Lew, dojrzewający Sochal, Across Pudzianowski, honorowy jak zawsze Air, Rusałki z Oświęcimia, Juras z całkiem nowymi skillami, Tedix łowca bramek...
Szkoda że kilku innych zabrakło. Są za to nowi których trudno zapomnieć. Rogal, LadyMilan, Szmajchel, Adamus, zimer, Błażej. Sporo fajnych nowych dziewczyn których jak zwykle nie spamiętałem.
Da ktoś radę podpisać mi nickami wszystkich z poniższego zdjęcia ?
Obrazek

Oraz specjalne podziękowania dla Bartka za zwleczenie swojego czerwonego stadka.
Tu daję kilka zdjęć dla zaostrzenia apetytu tym którzy wybierają się za rok. Wszystkiego wyszło ponad 1 gb więc jeśli ktoś czuje się na siłach to proszę o priv a podeślę ścieżki.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Daga » 17 sie 2009, o 23:29

Mitchell napisał(a):Rusałki z Oświęcimia

Wikipedia napisał(a):Rusałki – zwane też boginkami, to w mitologii słowiańskiej demoniczne istoty zamieszkujące lasy, pola i zbiorniki wodne.Ukazywały się zazwyczaj jako piękne, nagie dziewczęta z rozpuszczonymi zielonymi włosami, rzadziej jako stare i odrażające kobiety. Rusałkami stawały się panny które zmarły przed zamążpójściem. Rusałki pojawiały się w czasie nowiu i wabiły do siebie młodzieńców, których zabijały.

:?

// killer :lol: :lol: :lol: / wilk bardzozły
Obrazek
Daga

Postprzez PePe » 17 sie 2009, o 23:30

Też bym prosił o przesłanie linków do zdjęć na PW lub gg. :)
PePe

Postprzez Nutty Buddy » 17 sie 2009, o 23:32

Nutty właśnie zajechał cały zdrowy i ociekający zajebistością na Pragę Północ po uprzednim odprowadzeniu wszystkich gości na pociągi.

Więcej.... Tak, jutro :badhappy: :P
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Alex » 17 sie 2009, o 23:33

Mitchell napisał(a):
Obrazek

Miałem nie czytać tego wątku...

A już na pewno nic nie pisać....

No ale jak fotę zobaczyłem - no żesz kuuffaaaaa :/ oby za rok...
Alex

Postprzez zimer » 17 sie 2009, o 23:36

Prosze bardzo o przesłanie zdjęć na PW :)
zimer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów