[WRAZENIA] 5 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 Zlot Fanów z LFC.pl - wrażenia

Postprzez zimer » 17 sie 2009, o 11:46

ja, zimer dwa i Kamalfc , dotarliśmy do swoich domów .. :)

było zajebiście !! wiecej pozniej ; *
zimer

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Belaiza » 17 sie 2009, o 11:47

MELDUJĘ, że Juras wsiadł do pociągu do Wrocławia w Katowicach o godz.7:34. Cały, zdrowy, wyspany, i mam nadzieję najedzony. :D
No cóż ... na pracy skupić się nie mogę, z tęsknoty usycham, śmieję się sama do siebie jak sobie przypomnę coś my w tych Serpelicach przeżywali.
Bardzo wszystkim dziękuję za to, że byliście i jesteście. Nie ze wszystkimi uda się nawiązać mocniejsze relacje ale mam nadzieję, że nikt nie czuje się osamotniony :wink:
Wielkie gratulacje dla cudownej drużyny Reszty Świata za piękne zwycięstwo. Oklaski dla Redakcji za nieugiętą walkę z liczniejszym przeciwnikiem. A co logistynie zorganizowani byliśmi wszyscy to git czereśnia :wink:
Wszelkie granice międzypokoleniowe zacierają się na tych naszych Zlotach i pięknie tworzymy wielką Czerwoną Rodzinę.
Z naładowanymi akumulatorami czekam już kolejnych międzyzlotowych spotkań.
Braciszku - organizacja takiego przedsięwzięcia kosztowała sporo sił i powiem Ci, że się opłaciło. Dziękuję.
Dziękuję serdecznie naszej komunie domku nr 50 i nie mam nic przeciwko następnym takim :wink:
Podziękowania dla wszystkich współimprezowiczów, którzy "zastopowali" bladym świtem przy domku Pelców :lol: i dla tych z którymi wcześniej biesiadnie wyliśmy przy blasku ognia; dla bagażnikowych współpodróżników; dla wszystkich razem i każdego z osobna.
Warto jechać pół świata żeby to przeżyć......
Do zobaczenia ......
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Banan » 17 sie 2009, o 11:59

Na początek kilka miłych słów dla wszystkich. A oto i one:

Debile, kretyni, obsuwy, śmiecie, pajace, ignoranci.

Dziękuję. A teraz kilka gorzkich słów podziękowania za Zlot. Kochani, byliście zajebiści! Nie będę tu wymieniał wszystkich po nickach i opisywał każdego z osobna, ponieważ mi się nie chce. Jednak każdy, z kim zamieniłem chociażby jedno słowo, może czuć się opromieniony moją zajebistością i pewny, że pragnę mu osobiście podziękować. A dziękować jest za co.

Trzy wspaniałe dni ze wspaniałymi ludźmi. Trzy wspaniałe dni z zajebistymi motywami. Wielu rzeczy z pewnością do końca życia nie zapomnę i uśmiechnę się za każdym razem, gdy sobie którąś przypomnę.

Co do samego Zlotu i ośrodka to był on przecudny. Domki chyba najlepsze w historii a i położenie niezwykle malownicze. Każde następne grille będziemy chyba porównywać do tych serpelickich. Co się najadłem to moje a i tak na wadze mi nie przybędzie :) Cóż, taki wiek.

Dziękuje również, za te wieczory przy duszącym dymem ognisku i na duszącej innym dymem świetlicy ;) Także za posiedzenia na werandach i domkach. Za strzelanie do Krystyny i puszek. Specjalne podziękowania idą dla Gina, który tak miło zaskoczył mnie Żubróweczką (moja ulubiona)!

Ciesze się ogromnie, że zobaczyłem starych znajomych, ale chyba jeszcze bardziej, że poznałem nowych ludzi. Lista znajomych na NK być może urośnie :)

No i pozostało mi napisać coś jeszcze o meczu. Wynik wynikiem, ale o całkowitej dominacji Reszty Świata napisać wypada. Dwa lata dostawania w dupę z pewnością zmotywowały tą ekipę, a i pojawiło się kilka osób, których z pewnością w kadrze brakowało na poprzednich Zlotach. Chciałbym się przy okazji pochwalić pewnym osiągnięciem, które nie uszło uwadze:

2007 (Banan) Redakcja 3 - 1 Reszta Świata
2008 (Banan) Redakcja 3 - 1 Reszta Świata
2009 Redakcja 1 - 5 Reszta Świata (Banan)

Widzicie zależność :?: :lol:

I z tą optymistyczną myślą, że jako jedyny wygrałem wszystkie mecze w przeciągu ostatnich trzech lat, co czyni mnie celem transferowym numer jeden w przyszłym sezonie, idę się szykować do roboty. Pieczary wzywają :!:

Pozdrawiam, całuje i czekam na fotki :)
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez glapa91 » 17 sie 2009, o 13:01

No Banan jestes niezastapiony jestes jak talizman gdzie grasz tam wygrywaja :) Pozdrawiam i Dzieki za wszystkio :lol:
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gin » 17 sie 2009, o 13:02

OD ===>>> HONIA

MOI MILI, DZIĘKUJE WAM BARDZO ZA TE CZTERY WSPANIAŁE DNI, CIĘŻKO SŁOWAMI OPISAĆ UCZUCIA KTÓRE DOMINUJĄ PO TAKIM SPOTKANIU. BYŁO CUDOWNIE.

WIELKIE UKŁONY I SZACUN DLA ORGANIZATORÓW ZLOTU JESTEM POD OGROMNYM WRAŻENIEM :)

DZIĘKUJE MOIM WSPÓŁLOKATOROM (NIE MAM NA MYŚLI MYSZ) ZA TAK MILE I SYMPATYCZNE DZIELENIE DOMKU NR 50.

ŻAL ŚCISKA,ŻE TEN ZLOT TAK SZYBKO MINĄŁ ALE MAM NADZIEJE,ZE NIEBAWEM PONOWNIE SIĘ ZOBACZYMY.

POZDRAWIAM GORĄCO WSZYSTKICH ZLOTOWICZÓW I Z UTESKNIENIEM CZEKAM NA KOLEJNE NASZE SPOTKANIE.

DZIĘKUJE KOCHANI RAZ JESZCZE ZE PRZECUDOWNĄ ATMOSFERĘ. :D
Ostatnio edytowano 17 sie 2009, o 14:51 przez Gin, łącznie edytowano 1 raz
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez danielLFC » 17 sie 2009, o 14:46

->Adas
Dzieki za link;P

My z Magnes dojechaliśmy wczoraj po godzinie 14, przy 3-godzinnym meczącym powrocie.
Szkoda tylko że to tak szybko mineło, teraz jedynie pozostaje czekać na następny zlot.
Dziękuje za te wspaniale 4 dni:)
Było zajebiście, czekam na zdjęcia :>

Pozdrawiam wszystkich:)
"Special players do special things at the special time" komentator po golu Gerrarda z Olympiakosem
danielLFC

Postprzez veV_ » 17 sie 2009, o 14:58

Melduję się, że wróciłam :) Łącznie pokonałam ponad 1700 km i powoli opadam z sił.
Idę spać; później napiszę coś więcej.

Ludzie, jesteście cudowni! :roll: :*
veV_

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Juras » 17 sie 2009, o 15:46

Juras wrócił :D Dziękuję za ten zlot to było coś znakomitego :) Git Czereśnia :) Podnosił nam wszystkim skila :P

Ludzie tęsknie za wami mimo, że padam na mordkę. Mam nadzieje ze w np. w październiku zobaczymy się na meczu z MU. Osoby których wcześniej nie znałem zaskakiwały mnie na każdym kroku ale także starzy bywalcy jak zwykle mieli świetne pomysły .

Wielkie dzięki dla Gina i Honi za transport :)

Mega wielkie dzięki dla Izy i Arka za nocleg i jedzonko jesteście wspaniali bez was zginąłbym marnie :/

Kocham was wszystkich ociekacie zajebistością :)

E: Piciek Ja mam :P mimo że tego zdjęcia nie robiłem :P
Ostatnio edytowano 17 sie 2009, o 17:23 przez Juras, łącznie edytowano 1 raz
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!
Juras

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 17 sie 2009, o 16:52

Kto ma zdjęcie płonącego herbu United?
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Gin » 17 sie 2009, o 17:22

Piciek2206 napisał(a):Kto ma zdjęcie płonącego herbu United?

Kaziu ma i chyba wrzuci (mam nadzieję)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez RogaL » 17 sie 2009, o 18:04

Gin napisał(a):

I po co to? Tu chodzi o granie w pilke a nie palenie herbow i kopanie sie po ryjach:P
I prosze mi tu nie wyskakiwac ze strzelaniem z wiatrówki do ronaldo bo to zabawa:)
TEMPE CHÓ*JE!
Tempe ch.je!
RogaL

Postprzez GoodShit » 17 sie 2009, o 18:57

RogaL napisał(a):
Gin napisał(a):

I po co to? Tu chodzi o granie w pilke a nie palenie herbow i kopanie sie po ryjach:P
I prosze mi tu nie wyskakiwac ze strzelaniem z wiatrówki do ronaldo bo to zabawa:)
TEMPE CHÓ*JE!

Rogalu, Mój Hipokryto :lol:

Palenie herbów to dziecinada, Nam to nie przystoi :)

...z wiatrówki też strzelałem :oops:
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

Postprzez Gin » 17 sie 2009, o 19:05

Wieviór napisał(a):Zmęczenie, smutek, niedosyt, 1350 km na liczniku, ale gdybym miał wsiąść teraz w samochód i jechać z dwa razy tyle, by spędzić z Wami jeszcze jeden wieczór - nie zastanawiałbym się ani chwili.[/size]

Podpisuję się pod tym w 100% :!:

RogaL napisał(a):TEMPE CHÓ*JE!

:lol: :lol: Rozjebałeś mnie tym hasłem wielokrotnie zwłaszcza pod delikatnym wpływem, bo miałeś przepity głos :)
A Palenie herbu szmat z united zawsze jest fajne czy strzelanie do Ronaldo.

[b]Moi Kochani i drodzy czerwoni Bracia i Siostry serdecznie dziękuję Wam za te piękne chwile, które przeżyłem na tegorocznym zlocie. Atmosfera była po prostu "ociekająca Zajebistością", sytuację, chwile, ludzie, miejsce, wszystko to razem wrzucone razem do jednego gara = MEGA ZLOT - Serpelice 2009...

1) Przede wszystkim chciałem serdecznie podziękować Organizatorom i ludziom odpowiedzialnym za to, że wszystko było zapięte na ostatni guzik. Ogromny SZACUN ODE MNIE!!

2) Dziękuję współlokatorom domku nr.50 :) za wasze towarzystwo i dzielenie z Wami jedzenia, picia, myszy, wspólnych śniadań itd... :) i to wszystko pod jednym dachem :) W końcu poznałem sympatyczną rodzinkę Rafała i pogadaliśmy sobie - w końcu - trochę :)

3) Dziękuję (BARDZO!!) Arkowi i Izie za bycie naszymi liderami podczas podróży i pomoc w dotarciu na miejsce jak i z powrotem. Dzięki Arkowi mój chrzest bojowy - Jako świeżo upieczonego kierowcy (od maja) - na tak długiej trasie (ponad 1000km) odbył się najspokojniej jak to tylko możliwe.

4) Ogromnie cieszę się z poznania nowych Braci i Sióstr oraz spotkania wielu osób, których tak bardzo brakowało mi przez ten rok. Cieszę się z każdej chwili przeżytej na zlocie (od strzelania z Bananem do puszek po przez Monolog Pelca :) ,mecz Redakcja - Reszta Świata, Wspólnego Grilla, Soczek, Cmentarz :P i na wielu wielu innych akcjach kończąc) i z wielu rozmów przeprowadzonych z Wami wszystkim bo tak poznajemy się lepiej. Żałuję, że nie z każdym zamieniłem tyle słów ile bym tego chciał, ale nadrobimy to przy kolejnych zlotach i okazjach.

5) Dzięki Dziewczyny: Dagmara i Kasia za doborowe towarzystwo jadąc na zlot. Dzięki Panowie: Juras na trasie Serpelice - Zawiercie jak i Witz na trasie Zawiercie - Ruda Śląska za doborowe towarzystwo wracając do domu.

Nie chce pisać o poszczególnych osobach ponieważ wszystkich będzie mi strasznie brakowało i nie wiem co mi się stało w niedzielę około 10:00 ale jak zobaczyłem Was wszystkich żegnających się ze Sobą (i ze mną) to myślałem, że się poryczę jak dzieciak, któremu zabrali lizaka. Zerkaliśmy tylko z Kaziem na siebie i nic nie trzeba było mówić......ŻAL SIĘ ŻEGNAĆ!!! aż mnie serce zakuło....

Powiem na zakończenie tak - Każdy z którym rozmawiałem zapisał się jakoś w mojej pamięci (forever :P ) i to tak cholernie pozytywnie, że słów brak.

Niech ten Rok szybko mija!! BŁAGAM!!! WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gin
Robbie Ryder

Postprzez SCORPARO » 17 sie 2009, o 19:38

Foto (ocenzurowane oczywiście ) - zainteresowani - nie drżyjcie :lol:

http://www.megaupload.com/?d=4SD8ZW81
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Sochal » 17 sie 2009, o 19:39

Też wróciłem... ale ostro przeziębiony. Chłodne trunki i niskie temp. w nocy zrobiły swoje ;)
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów