[WRAZENIA] 5 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 Zlot Fanów z LFC.pl - wrażenia

Postprzez AcRoSs » 16 sie 2009, o 22:43

Ciężko zabrać się za te wspomnienia, bo to jeszcze jakoś żyje w środku w człowieku, bo dopiero widzieliśmy się, a tutaj już mamy po zlocie i trzeba znów czekać ten cały cholerny rok, coby znów się razem spotkać i pomieszkać trochę ze sobą, cóż od jutra odliczamy do następnego...;P Trzeba otwarcie powiedzieć, że zmiana ośrodka z 'Uroczej' na 'Partnera' wyszła nam kurde wszystkim na dobre. Bez wątpienia to powiem, że ten ośrodek był najlepszym z dotychczasowych miejscowości zlotowych. Ciekawiło mnie niezmiernie też to jak zorganizowany zostanie ten nasz grill i muszę otwarcie powiedzieć, że mnie osobiście i pewnie nie tylko mnie pozytywnie zaskoczyli organizatorzy, bo ucztowanie pod gołym niebem było naprawdę najwyższej klasy.

Niezwykle miło było ponownie zobaczyć swoich starych, wspaniałych znajomych, wymienić kilka uścisków dłoni, porobić parę buziaczków i jak również poznać niesamowitych debiutantów, którzy okazali się zajebistymi ludźmi, mającymi wspaniały dystans do siebie. Najlepiej to chyba zobrazować może pierwszy wieczór, gdy w świetlicy pokazywali swoje nieprzeciętne umiejętności wokalne na debiutanckim chrzcie, gdzie zostało zorganizowane karaoke. Każdy kto był, może to potwierdzić, że brzuchy po prostu bolały ze śmiechu, a gardła od wspólnego śpiewania, zabawa była przednia, mega!

Drugi dzień obfitował w najważniejszy punkt zlotu, główną atrakcje, gdyż miał miejsce tak długo wyczekiwany mecz pomiędzy Redakcją LFC.pl a Resztą Świata. Boisko trzeba przyznać, było również najlepsze jak do tej pory, choć mogło być jeszcze lepsze, ale narzekać oczywiście nie można. Oczekiwania Redaktorów były wielkie, treningi ostre, ale cóż musieliśmy tym razem uznać wyższość rywala, który naprawdę nie dał nam rozwinąć za bardzo skrzydeł. Reszta Świata prowadzona przez wybitnego coach'a(Jacka Masacrę), który non stop gestykulował przy linii, ustawiał swój zespół i znakomicie przygotował go tego dnia do walki, rozegrała świetne zawody, co pokazuje wynik. Przegrać z takimi zawodnikami jak m.in. Mareklfc, Zimer, Gin, Pelcu, Skiłi to naprawdę żaden obciach. Wstydzić się jednak nie mamy czego, bo daliśmy z siebie wszystko. Za rok będzie srogi rewanż, już o to zadbamy, także bądźcie gotowi;P

Nie sposób również nie wspomnieć o turnieju zorganizowanym dnia następnego w siatkówkę, który zgromadził sporą oglądalność w Serpelickim ośrodku. Przy pięknej pogodzie, 5 drużyn walczyło ze sobą na piaszczysto-trawiastym boisku w systemie każdy z każdym. Jak się okazało ekipa 'Dzikich Kotów' była poza zasięgiem i wygrała cały turniej zgarniając główną nagrodę, choć na pewno trzeba uznać klasę drużyny Pelców, którzy mieli już piłkę meczową w górze i narobili sporo strachu ekipie polskich brazylianos. Nie wątpliwie najlepszymi zawodnikami turnieju zostali 'Clayton Stanley', Madzia oraz Angela, która nie odpuszczała żadnych piłek, za co zapłaciła poważną kontuzją. Mam nadzieję, że wszystko Andzia jest w porządku z Twoją noga, a kontuzja do wesela się zagoi;D

Po raz kolejny miałem okazję spotkać swoją ulubienice w postaci Julki, co ja gadam Juli, bo to już jest duża pannica, wyrosła przez te 2 lata niesamowicie, naprawdę. Pobawiliśmy się razem jak za starych dobrych, grotnikowych czasów, było super;D

Trzeba pomału kończyć, bo o tym zlocie to można napisać trzy tomy a wypocząć i odespać swoje też wypada. Wspomnieć jeszcze tylko chciałem o tych niezapomnianych wieczorach na werandach zamieszkałych przez nas domków, o wspólnych rozmowach, śpiewach przy ognisku, których na pewno nie da się zapomnieć. Jak zobaczyłem naszą fotkę grupową pod banerami rozwieszonymi przy wjeździe do naszego ośrodka, to normalnie kopara mi opadła. Nie mogę się doczekać, aż to zdjęcie będę miał u siebie, od razu wieszam na ścianie!

I taka moja prośba na koniec, gdy już ktoś tam pozgrywa foteczki na serwerki, to bardzo bym prosił, aby podesłać mi je na priva, będę stokrotnie wdzięczny:*

Wielkie ukłony w stronę organizatorów, wszystko było na tip top, mistrzostwo Anglii na pewno Wam się należy za taką organizację.

Zlot ogólnie cały 'ociekał zajebistością' i było pięknie, I love You wszystkich Was;D

PS Dzięki śliczne dla Kaki, Basi i Adamexa za wspólną podróż, z Wami to na nawet na Białoruś można jechać!;P

Pozdrawiam.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Adamex » 16 sie 2009, o 22:48

Ja też już dotarłem do domu cały i zdrowy. Chciałbym bardzo wam wszystkim podziękować za te 4 dni. Było zajebiście no ale w końcu jak mogło by nie być. Wielkie dzięki dla moich współlokatorów w postaciach: Masacry, Sochala, Olafa, Pićka i Kaminho. Ogólnie zajebiście było was wszystkich znów zobaczyć i poznać nowych. Szkoda, że te zloty trwają ciągle tylko 4 dni a ludzi z roku na rok przybywa coraz więcej i trudno jest to ogarnąć ale i tym razem dałem jakoś rade. No i też dzięki wszystkim za wyróżnienie dla mnie za mecz Redakcja-Reszta Świata (dalej nie wiem co ja takiego niby zagrałem :lol: ). Tęsknie za wami już jak ch*j no ale trudno trzeba będzie przeboleć jakoś ten rok i w Sierpniu znowu coś porządzimy :)

Do zobaczenia :)
Adamex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez GoodShit » 16 sie 2009, o 22:49

Jestem przepełniony wrażeniami jak poznańska słoniarnia słonim gównem, więc bardzo przepraszam, ale napiszę coś jak ochłonę, bo kupa na ciepło naprawdę nie wchodzi :? .

Jedyne co mogę teraz powiedziedzieć to:

Balszoje Spasiba! Tęsknie i odliczam dni do sierpnia 2010 roku!

Piwo, wódka, śpiewy, szisza, piwko, wódka, szisza, śpiewy, rzyg, rzyg, rzyg, rzyg, spanie, spanie, rzyg. Zlotowy C-C-ComboBreaker!
Pozdrawiam Wszystkich, nie chce wymieniać, bo wszyscy dostarczyli samych pozytywnych wrażeń. Dzięki!

ps.
Alkohol jest do dupy, jeśli nie piłeś to nie pij :lol:
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Banan » 17 sie 2009, o 00:05

Wróciłem i ja :)

Ogólnie pora późna i tylko tak piszę, że wszystko u mnie w porządku :)

Jutro ogarnę się przed pójściem do Pieczar (na 13 mam! HAHAHA!!!) i podziękuje wszystkim ładnie :)
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez RogaL » 17 sie 2009, o 00:11

Witam!

Ja takze sie odmeldowuje. Droga do domu szybka i bezbolesna:)

Dziekuje wszystkim, ktorych znalem i ktorych poznalem - jestescie super.
Na nastepnym zlocie jestem na 99,9999999% :) Nie moge sie doczekac
W Warszawie jeszcze sie rozstac nie mozemy i zwiedzamy razem:)

Pozdrowienia dla wszystkich.
Tempe ch.je!
RogaL

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez DWT-Adas » 17 sie 2009, o 00:45

http://www.youtube.com/watch?v=a64cXBxDb50

Poziom zajebistości przekroczył w Serpelicach wszelkie znane ludzkości granice. I kiedy pomyślę, że podobny poziom osiągnięty zostanie dopiero za rok to mam ochotę w tej chwili wsiąść w pks i wrócić na to zadupie. Zdjęcia i szerszy komentarz dorzucę w ciągu dwóch dni, kiedy powrócę do normalnej dyspozycji po odniesionej wczoraj kontuzji mózgu. A poza tym obecnie wyglądam jak lunatykujące zombie i zwyczajnie najbliższe pół roku zamierzam odpoczywać i układać podły i przebiegły plan jak się z Wami spotkać przy okazji jakiegoś meczu.
DWT-Adas
Przyjaciel Żubra

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez majki » 17 sie 2009, o 01:30

majki:
Zlotowe niedobitki bawia sie nadal, siedzimy sobie wlasnie w warszawskim hosteliku(zajebisty),a ktory zalatwil nam Nutty, intensywne zwiedzanie miasta wykonczylo nas doszczetnie . . .
Jutro wszyscy rozjezdzamy sie do domow, ale dzisiejsze pozegniania i tak przyprawily nas o lzy . . .

Agula:
zmuszali mie do jedzenia karkowki ale wiadomo ze nie ulegalam :D
ostatni sen w Serpelicach ze jadlam mieso- wystarczy! pozdrowienia od Agulki:) :) :)

Nutty:
Ferajna jak zwykle zajebista - z nimi to ku*** chocby i na grunwald. Wlasnie zajadam sie kozacka kanapeczka bo sily sie zeregenerowac musza po mega spacerze o blasku ksiezyca. A tak w ogole to mamy plan haknac justynki konto i napierdzielac niusy jak szaleni (hue hue hue) a potem wielka zbita i napierdalamy tepe chu... wuje ^^

Brewka:
Ogolnie jest zajebiscie. Nuttek dojebal hosteliki, pozeramy co sie da ;)
Pozdrowionka od warszawskiej ferajny. Zalujcie kochani, bo jest czego ;)
Jakby to Buzz Astral powiedzia: na koniec swiata i jeszcze dalej
Aha: Zaczelismy grac w plemiona, ale od Metina ustapilismy. Naperdddalllllaaaccc tepeee chuuuuujjjjjjeeee!

Kaminho
bylo kapitalnie, teraz w warszawie jeszcze robimy taka kontynuacje zlotu i staramy sie wyciagnac z tego co sie da. Mecz nam troche podcial skrzydla ale nie na dlugo :) zdradze,ze np. powstala autorska piosenka LFC.pl o Lucasie :) trzymajcie sie!

Wokky: Pomimo nie fajnego wyniku w dzisiejszym meczu, bawimy sie dobrze w stolicy. Zmeczeni zwiedzalismy Warszawe. Pozdrawiamy z zajebistego hostelu. Bawimy sie dalej !! :)

Skiui:
Ociekacie zajebistoscia ! dankeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Jamie:
Bylo zwyczajnie zajebiscie, nie ma co do tego watpliwosci. Dziekuje serdecznie moim kompanom z domku co sie mna zaopiekowali. W domu bede dopiero w srode takze wtedy podziele sie z wami moimi wrazeniami. Tak na otarcie lez lekcja jezyka dunskiego "Jaeg unskaer a de truge mig fuld"! Tesknie za wami jak sam skurw*syn.

Kaminho
bylo kapitalnie, teraz w warszawie jeszcze robimy taka kontynuacje zlotu i staramy sie wyciagnac z tego co sie da. Mecz nam troche podcial skrzydla ale nie na dlugo :) zdradze,ze np. powstala autorska piosenka LFC.pl o Lucasie :) trzymajcie sie!

Wokky: Pomimo nie fajnego wyniku w dzisiejszym meczy, bawimy sie dobrze w stolicy. Zmeczeni zwiedzalismy Warszawe. Pozdrawiamy z zajebistego hostelu. Bawimy sie dalej !! :)sznic, narka.

Masacra powie tylko tyle: Warszawa jest zajebista. Pozdro dla wszystkich. :wink:

Amigos: Jest zajebiscie ogolnie super jest w Warszawie nie kazdy ma tak dobrze ze juz grzeje siedzenie w cieplutkim domku ;p I w obecnej chwili mam wyjebane

Balcerek; Dla wiekszosci zlot sie juz skonczyl , ale najwieksi hardkorzy pozostali w Warszawie. Nigdy nie bylem w Wawie dlatego jestem pod duzym wrazeniem , ciesze sie ze mam okazje ja zwiedzac z tak wspaniala ekipa . Mam nadzieje ze wszyscy wrocili cali i zdrowi do domow. Pozdro od Nutty'eg bo ma wyjebane w tej Warszawie.

Justynka: Boze... :lol: No to pod presja zdementuje tylko, ze nie poszlam spac o 22 :badhappy:
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Daga » 17 sie 2009, o 02:27

Ode mnie dosłownie kilka słów, z Vielinką dotarłyśmy do domu po 1 bez żadnych problemów po drodze, zaraz się kładę spać, bo dosłownie zasypiam na stojąco...

Na chwilę obecną nie jestem w stanie napisać nic sensownego oprócz banalnego, aczkolwiek szczerego dziękuję i tęsknię!!!

Dobranoc kochani moi! :)
Obrazek
Daga

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez robertlfc » 17 sie 2009, o 05:30

Przed chwilą wszedłem do domku:) Podróż z Warszawy upłynęła mi w przemiłym towarzystwie na korytarzu pociągu :D
Teraz trzeba spać :) Ogólnie zlot zajebisty!!!! Później napiszę coś bardziej konstruktywnego :)
WALK ON, WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART
robertlfc

Postprzez Grzegoorz » 17 sie 2009, o 07:01

Grześ właśnie wrócił.
Ogólnie to było MEGA.
A tak na szybkiego to wielkie podziękowania dla Rogala i DWT, że nas odwieźli na dworzec. Szczególnie Rogalowi. Tylko dzięki jego sprintowi przez Warszawę nie siedzimy jeszcze na dworcu w stolicy. Wielkie dzięki :)
aaa no i oczywiście Iwonce i Majstrowi za wspólną podróż
usychający z tęsknoty kładę się spać. odezwę się jak wstanę i jak będę bardziej trzeźwo myślał... tak gdzieś w następnym tygodniu ;)
Obrazek
Grzegoorz

Postprzez Iwona » 17 sie 2009, o 07:13

No to szybko nabiję posta: WRÓCIŁAM! cała i zdrowa :) więcej potem jak coś zjem i odeśpię. Dobranoc :wink:
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

Postprzez blazej » 17 sie 2009, o 08:00

Witam!

Na liczniku po wycieczce 841km :]
Wróciliśmy z małymi przygodami, a teraz człowiek już w pracy
Pozdrawiam Was serdecznie! :D

jeszcze tylko 6 dni
Obrazek
"Może jabuszko?"
blazej
@

Postprzez Majster.M » 17 sie 2009, o 08:57

Jakieś 30 minut temu udało mi się powrócić do domu. Na podsumowanie przyjdzie czas wieczorkiem, bo na razie chciałbym się porządnie wyspać :P
Dzięki wszystkim!
Liverpool Football Club - To brzmi dumnie...
Majster.M

Postprzez 007 » 17 sie 2009, o 10:11

tak na szybko, bo męczy mnie chwilowy brak weny twórczej...

z małymi przygodami, dotarłem do domu wczoraj przed 15 z grupą bydgosko-włocławsko-inowrocławsko-olsztyńską :) specjalne podziękowania dla wujka Błażeja, który nadrobił kilometrów, żeby odstawić mnie pod sam dom (tzn. się prawie pod sam dom, ale to już inna historia, w każdym bądź razie wiedz Przyjacielu, że wyglądałem dziś rano przez okno i panowie w niebieskich mundurach nadal stoją na skrzyżowaniu za moim blokiem i czekają na nas :lol: )

ogólnie dołączam się do tezy, że 'zlot ociekał zajebistością', szkoda tylko, że tak szybko się skończył :happy: Przyjechać w czwartek wieczorem i wyjeżdzać w niedzielę z samego rana, to jakby nie licząc, praktycznie tylko 2 dni spędzone na miejscu :( a jeszcze bardziej boli świadomość, że będzie trzeba czekać cały rok na powtórkę...

co do samych wydarzeń na zlocie - uśmiałem się momentami do łez. A mając przed oczami obraz wylajtowanego Rogala w ciemnych okularach z półmetrową sziszą i rurą wielkości węża strażackiego, który po zaciągnięciu się stwierdza, że "ma wyjebane na wszystko i trzeba się wyluzować", to ledwo trzymam się ze śmiechu na krześle :lol: Myślę, że w parze z Witzem moglibyście spokojnie stworzyć kabaret na miarę ani mru mru :lol:

osobne podziękowania chciałym złożyć na ręce Aira, Acrossa i Madzi za wspólne reprezentowanie barw "Dzikich Kotów" podczas turnieju siatkarskiego. Końcowym zwycięstwem przynajmniej choć trochę powetowaliśmy sobie blamaż z dnia poprzedniego w meczu piłkarskim :) a wyciągnięcie przez Magdę piłki meczowej w spotkaniu finałowym z 5-tego rzędu trybun i dogranie pod siatkę - cud miód orzeszki :) Przez chwilę po tej akcji mignął mi w pamięci Vlado Grbić na olimpiadzie w Sydney z meczu finałowego z Ruskami... Wtajemniczeni będą wiedzieli o co chodzi :)

i tak jeszcze w krótkich 3 zdaniach na koniec - mam nadzieję, że w miarę szybko zorganizujemy się na jakiś wspólny mecz z udziałem The Reds, aby poczuć choć namiastkę zlotowego klimatu... bo na samą myśl, że miałbym czekać okrągły rok na zobaczenie tych wszystkich wspaniałych ludzi, boli mnie w sercu jak jasna cholera...
007

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez bati91 » 17 sie 2009, o 11:31

Dojechałem! Masacra prosił o nabicie posta więc piszę! O moim debiutanckich wrażeniach opowiem wieczorem!

P.S na PKP wpadłem 45 sekund przed odjazdem! Udało się!

Pozdrawiam 8)
bati91

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów