[WRAZENIA] 5 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 Zlot Fanów z LFC.pl - wrażenia

Postprzez Witz » 18 sie 2009, o 21:31

no to wojna nieunikniona. ja bukuję sobie obóz na wzgórzach, w sąsiedztwie lasu.
Witz

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Kuba » 18 sie 2009, o 21:31

Brewka, ja tego nie ogarniam. :D

Czekam na tą fotę mocno. :)
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?
Kuba

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 18 sie 2009, o 21:33

Dobra, Breweczka, bo jak jeszcze wyjdzie ze ze mną w hostelu spałeś to naprawde sobie ludzie pomyślą, żeś jakiś taki z lekka Brunowaty jesteś... :lol: :lol: :lol:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Kuba » 18 sie 2009, o 21:35

Niby ja, Skiłi, Amigos i Dajmon byliśmy w tym samym pokoju, ale kto wie co wy w tym łóżku robiliście. Najpierw się kłócą o nie przekraczanie połowy, a później ...

:D

e: Wiesz Michał, ja do Skiłiego chciałem, ale on nienormalny jakiś i mnie wyrzucił... :lol:
Ostatnio edytowano 18 sie 2009, o 21:59 przez Kuba, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Kuba

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Daga » 18 sie 2009, o 21:50

Nutty Buddy napisał(a):// ściągnij zdjęcia Adasia to porozmawiamy o mistrzostwie drugiego planu, co? :lol: / wilk bardzozły

E: Ściągłem, i co? :wink:

// na którymś ze zdjęć, nawet nie pamiętam którym. ale z Kasią - Vielinką, Dagą i Błażejem zdaje się. drugi plan. z prawdziwego zdarzenia. no chyba że to nie są zdjęcia Adasia. ale chyba są. nevermind :P / wilk

Wiem, o które zdjęcie chodzi :) Ono było na moim aparacie.

http://img27.imageshack.us/i/p1110893.jpg/

// czyli jednak bez Kasi i nie u Adama :) ale wiedziałem że mam rację. dzięki za wsparcie Daga :D / wilk bardzozły

No problem 8) Kasia była w pobliżu, wszyscy sobie tam nawzajem robiliśmy fotki, niedługo wrzucę swoje, to sami zobaczycie :wink:

Edit2: Cierpliwości, Panowie :)
Ostatnio edytowano 18 sie 2009, o 23:08 przez Daga, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Daga

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 18 sie 2009, o 21:54

Hahaha, to faktycznie wilk bardzo zły :lol: :lol: :lol: :lol:

PS. Te, Ferajna, bez szczegółów, ja was proszę... :roll:
Nutty Buddy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Szmajchel » 18 sie 2009, o 22:10

Plakuniam przez laptopem :lol: :lol: :lol: poslij zdjecia Daga na PMa ;)
Szmajchel

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AirCanada » 18 sie 2009, o 22:49

No cóż, zlot się skończył, przyszedł czas na małe podsumowanie i z mojej strony.

Pobyt w Serpelicach był okazją do kolejnego obcowania z fanami Liverpoolu, któryś już raz dane mi było oglądać starych dobrych znajomych a także poznać nowe twarze, osobowości forum a także ludzi w miarę anonimowych, którzy tak czy siak wnieśli swoją obecnością naprawdę ogrom do tego zlotu.

Już od wtorku dane mi było gościć serdecznego Druha - Jacka Masacrę i razem przygotowaliśmy się mentalnie do tego ogromnego spotkania.

Na zlot razem z Pawłem postanowiliśmy się wybrać w środę już jakiś kawał czasu, widząc, że spora grupa pociągami zamierza dojechać rano w czwartek. Ogarnęliśmy ośrodek i myślę, że na organizację nie mogliście narzekać. Naprawdę w najśmielszych snach się nie spodziewałem, że będzie tam tak fajnie. Oczywiście ogromne znaczenie miała bardzo dobra pogoda, który poza pewnymi opadami w czwartek świeciła nad fanami Liverpoolu ciepłym słoneczkiem.

Mecz zlotowy przegraliśmy z kretesem. Rywale byli silniejsi kadrowo a także pod względem gotowych zawodników do wejścia na zmianę. My za bardzo nie mieliśmy pod tym względem wielkiego pola manewru, jeszcze Gin, który miał prawo wyboru zespołu Nam gwóźdź do trumny wbił :) (ale ja tam pamiętam Kuba, co tam mi mówiłeś następnego dnia Bracie). W pierwszej połowie się trzymaliśmy jako tako, ale kiedy Nam żeście 2 szybkie bramki wpierdolili po przerwie to uszło z Nas powietrze w pełni. W każdym razie SERDECZNE GRATULACJE Kochani :) Czekamy z utęsknieniem na rewanż za rok. Od tradycji tych spotkań nie odejdziemy, mowy nawet nie ma, po moim trupie :P

Odnośnie meczu to jeszcze osobne podziękowania i wyrazu uznania dla redaktor Oli. Co Ty mi w przerwie kochana zaimponowałaś, to będę ten obrazek i słowa miał przed oczami przez cały najbliższy rok. Olu jesteś wielka :!:

Nic mi jeszcze tak nie zaimponowało jak obrazek ludzi wyjeżdżających w pośpiechu z 'Partnera', gdy zaczęliśmy nutki podkręcać do granic możliwości :lol: Coś fantastycznego widząc tych biednych ludzi w popłochu uciekających do domu.

Podziękowania także dla Acrossa, Dominisia i Madzi za udział wspólny w 5 drużynowym turnieju siatkarskim w sobotę i końcowe zwycięstwo. Co Nam Madzia tyłek uratowała, gdy piłkę meczową wyciągnęła gdzieś parę metrów w dal od siatki to bania mała. Na zlocie mówiłaś, że starałaś się Nam nie przeszkadzać, ale tam bez tych skromności, swoją grą wniosłaś dużo do naszego teamu i wielkie gratulacje for You :) btw. Piotruś przydałbyś się Nam w Rypinie, na letni tour, fachowych przyjmujących zawsze przyjmiemy z otwartymi ramionami :roll:

Cieszę się bardzo, że na zlocie zadebiutował mój kolega ze studenckich kresów - Błażej. We Wiedniu złapał bakcyla na całego i teraz tylko podkręcił konkretnie temat. Teraz już jesteś oficjalnie w rodzinie Bracie mój serdeczny.

Ekipa domkowa jak zwykle mnie nie zawiodła. Co się żeśmy parę razy uśmiali z Aneczką, Pawłem (pozdro Pablo :lol: ), Kazikiem i Mateuszem to dosłownie klękajcie narody. Dziękuje Wam Przyjaciele no i Tobie rzecz jasna moja najwspanialsza pierwsza damo LFC.pl ( jak to mawia Jacek) :*.

Ogólnie myślę, że właściciele ośrodka też stanęli na wysokości zadania. Te 2 mega grille, które nam zaserwowali to o ja Cie pierniczę, taka wyżerka, że szok a i sobotni obiad także mógłby być spokojnie oceniony przez fachowców ze Sky Sports na 7 :)

Wielkie słowa uznania jeszcze dla Bartka i jego rodziny. Naprawdę chyba tak jak wszyscy jestem pod wielkim wrażeniem. Jesteście wspaniałą zgraną paczką i liczę, że będziecie Nam towarzyszyć na kolejnych tego typu imprezach.

Niedziela zawsze jest najgorsza i najbardziej smutna. Nienawidzę po prostu tych pożegnań, bo wiem, że z większością będzie mi się dane zobaczyć dopiero za równy rok, no ale damy radę.

Postęp widoczny z każdym rokiem I zlot (9os) II zlot (17os) III zlot (38), IV zlot (62) a teraz zakręciliśmy się chyba w sumie przy cyfrze 84 albo 85. Nie ma bata Moi Najwspanialsi, za rok pierwszy w historii fanów Liverpoolu w Polsce zlot, gdzie pęka setka, co będzie równoznaczne ze spełnieniem jednego z moich największych marzeń w czasie mojej przygody z serwisem.

To mówiłem ja, prezes tej fundacji :lol:

PS - Wszystkich bez problemu ze zlotu pamiętam 8)
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Jamie » 18 sie 2009, o 22:55

Ja oczywiście mając to w swoim zwyczaju jako ostatni docieram do domu, obyło się bez większych problemów. Teraz czas isc w kimono bo jestem zmęczony jak klacz po westernie. Tęsknię za wami kochani...

Do napisania jutro!
Jamie

Postprzez dajmon » 18 sie 2009, o 23:06

Na początku chciałbym Wam Wszystkim podziękować za to że jesteście...
Zlotowa atmosfera była dzięki Wam niesamowita
Żal było opuszczać stolicę, która wieczorami jest piękna

Taka myśl zrodziła się w mojej głowie po zlocie: Prawdziwa miłość do klubu rodzi się z opowiadań i ze słuchania...
dajmon

Postprzez kamalfc5 » 18 sie 2009, o 23:09

Brewka napisał(a):Ja tam czekam na zdjęcia od bodajże Kamy, to wtedy poznacie Mistrzów Drugiego Planu... Z tym, że bądźcie tolerancyjni wtedy :lol:

EDIT:
Jurek - zapomniałem. teraz się boje, bo jak mi do Dzierżoniowa wpadniecie... Kama nie dawaj tych zdjęć do publiki, proszę Cię! :shock: :lol:

no to dać, czy nie?
do rana ogarnę te zdjęcia.. ;-)

YNWA BRACIA I SIOSTRY !! :)
Nikt nigdy nie był, nie jest i nie będzie większy niż Nasz klub.
kamalfc5

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 18 sie 2009, o 23:11

Kama, nie słuchaj Brewki, mąciwody spod Wrocławia bez eurogąbek na naszej-klasie... :lol:
Nutty Buddy

Postprzez Kuba » 18 sie 2009, o 23:12

Kama daj, ale na PW ludziom ze zlotu i wszyscy będą zadowoleni. 8)
Obrazek
Kuba

Postprzez Olaf » 18 sie 2009, o 23:16

Tu oficjalnie chcę podziękować wszystkim za fotki które już dostałem i które być może jeszcze dostanę....a więc
Dziękuję :)
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

Postprzez Wieviór » 18 sie 2009, o 23:22

Ja Wam zaraz ten temat zablokuje, człowiek wyjedzie na dobę z domu i po powrocie ma 2 godziny roboty!!!

Ze zdjęciami stronę jak najbardziej mogę zrobić, tylko żeby mi je ktoś zebrał i wysłał na gg, bo ja już nie ogarniam.
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów