[DOJAZD] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [DOJAZD] 5 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Jamie » 9 sie 2009, o 00:04

Grzegoorz napisał(a):Wrocław i okolice

pytanie do wszystkich co mają zamiar startować z Wrocławia, lub we Wrocławiu będą mieć przystanek przed dalszą podróżą.
Najoptymalniejsze połączenie PKP: Wrocław - Biała Podlaska to:
Wrocław: 23:40
przesiadka Poznań 02:20
Warszawa C. 06:10
Biała Podlaska 08:36
poźniej autobus PKS do Serpelic

Mam małą prośbę, kto ma zamiar jechać tym pociągiem niech odezwie się do mnie na PW, lub GG (3555631). Może uda mi się ogarnąć podróżujących z dolnego śląska (Wrocław).
Wstępnie: spotkanie ok 23:00 (WG).

Czyli jednym słowem dosiadacie się wraz z ekipą poznańską do zachodzniopomorskiego pociągu jeśli się nie mylę :D
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez veV_ » 9 sie 2009, o 11:49

Mam pytanko do ekipy (około)szczecińskiej: kto wraca po zlocie bezpośrednio (tzn bez postoju w stolicy) do Szczecina?

Bo jest mała szansa, że dołączę do zacnego grona zlotowiczów, ale wyprawa na Warszawę u mnie odpada. :roll:
veV_

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez GoodShit » 9 sie 2009, o 12:04

Przejazd TAM już mamy obgadany (mowa o grupie poznańskiej i szczecińskiej). Teraz tylko pozostaje kwestia powrotu do Poznania (grupa poznańska) i do Szczecina (grupa szczecińska). Mowa oczywiście o powrocie dla tych, którzy nie zostają w Warszawie. Jest jakiś plan? Być może nie doczytałem :) Wiem, że jest pociąg do Szczecina o 19.53 ( w Szczecinie 5:29, w Poznaniu 2:35) z Białej Podlaskiej bez żadnej przesiadki, ale obawiam się, że jest to za późna pora, bo nikt Nam raczej nie pozwoli tyle siedzieć w ośrodku :) No, chyba, że grupa poznańska wraz ze szczecińską wybrałaby się na mecz, a dopiero potem wsadziła swoją pupę w PKP (W-wa Centralna - 22.45) :)

I pytanie do grupy poznańskiej. Czy ktoś wie czy do ceny biletu do Białej P. należy doliczyć miejscówkę lub coś w ten deseń? Bo ze zniżką 37% cena biletu wynosi 35,28 zł (w jedną stronę oczywiście) i dla mnie - jak na 479 km - jest to podejrzanie mało :badhappy:
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gin » 9 sie 2009, o 19:01

Wieviór napisał(a):Słuchajta ludziska, ustaliliśmy z Adrianem (trochę go musiałem do tego przekonywać), że będziemy tam wcześniej. Więc jeśli ktoś musi przybyć do ośrodka rano, bo nie ma innej opcji, to niech przyjeżdza. Nie mniej jednak - w miarę możliwości - od około 10:00 się najlepiej zjawiać ;-)

Paweł ja Powinienem być najpóźniej na 10:00(potwierdzę jeszcze na 100% do wtorku), więc spotkamy się jak w zeszłym roku.... :) Wole być na miejscu i czekać na FERAJNĘ :)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Jamie » 9 sie 2009, o 23:32

Szczecin!
Ponawiam pytanie odnośnie zbiórki na dworcu. 22 wszystkim pasuje?

Oczywiście już się z Guźcem umówiłem wcześniej, ja chwilkę przed 21 juz będę na dworcu, jakby się komuś nudziło to zapraszam :D

I znawu pierwszy wyprawę na zlot zaczynam xD
Jamie

Postprzez bati91 » 9 sie 2009, o 23:41

Jamie napisał(a):Szczecin!

Oczywiście już się z Guźcem umówiłem wcześniej, ja chwilkę przed 21 juz będę na dworcu, jakby się komuś nudziło to zapraszam :D

Mi pasuje! Aha i również pojawie się na głównym o 21 :] A co! Nudzić się z pewnością nie będziemy! :P
bati91

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez veV_ » 9 sie 2009, o 23:43

Ja prawdopodobnie będę jakoś po 20 w Szczecinie, więc spoko :)
veV_

Postprzez Jamie » 9 sie 2009, o 23:50

bati91 napisał(a):Mi pasuje! Aha i również pojawie się na głównym o 21 :] A co! Nudzić się z pewnością nie będziemy! :P

veV_ napisał(a):Ja prawdopodobnie będę jakoś po 20 w Szczecinie, więc spoko :)

Super! Jest nas coraz więcej, trzeba zaplanowac jakieś atrakcje na tą godzinę czekania na resztę :D
Jamie

Postprzez wokky » 9 sie 2009, o 23:51

Taka mała prośba do ludzi wsiadających do pociągu w POZNANIU. Obojętnie czy jest to przesiadka, czy start tego Wielkiego Tripa.

Możecie wysłać mi na PW nr telefonu i godziny, w których stawicie się na poznańskim dworcu? Ja tam będę już około północy i z Agulą będę czekał te dwie godzinki. Fajnie by było gdybyśmy się jakoś stopniowo zbierali w grupę. Żeby nie było, że ktoś samotnie krąży po dworcu zamiast być w towarzystwie Czerwonych.

Jak podacie godziny przyjazdu do Poznania to z Agulą będziemy na was czekać w umówionym miejscu o określonej godzinie.

Dajmy na to taki Majki, o której godzinie będziesz w stolicy Wielkopolski?

Grzegorz, kiedy wasza grupa dokładnie dotrze do P-ń? Żebyśmy razem wsiedli do pociągu.

GoodShit, Magda, Majki i reszta. Czekam.

E- @GS- racja
Ostatnio edytowano 10 sie 2009, o 00:00 przez wokky, łącznie edytowano 1 raz
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Jamie » 9 sie 2009, o 23:55

Właśnie, Wokky ma bardzo dobry pomysł. Osoby startujace ze Szczecina niech również podadzą swoje numery telefonów na PW, to kontakt nam się znacznie ułatwi. Nie będziemy się szukac na dworcu przynajmniej, bo nie wszystkich miałem przyjemnośc poznac.
Jamie

Postprzez GoodShit » 9 sie 2009, o 23:57

Jamie napisał(a):
Super! Jest nas coraz więcej, trzeba zaplanowac jakieś atrakcje na tą godzinę czekania na resztę :D

Moja skromna osóbka proponuje ostry s...! Coby się rozgrzać, ugrzać, zaprzyjaźnić, zintegrować i miło spędzić czas :) :lol: Ale na poważnie myślę, że najlepszym wyjściem byłby wieczorek zapoznawczy, bo na pewno wszyscy z grupy szczecińskiej i okołoszczecińskiej się nie znają, a czasu chyba na to jest w sam raz :)
wokky napisał(a):GoodShit, Magda, Majki i reszta. Czekam.

Ja będę jakoś między 1.30 a 2.00 :) Zamelduje się w tym przedziale czasowym przed głównym wejściem na dworzec, zdzwonimy się Jasiu(mój numer bodaj masz, racja?) kiedy będę u brał piekieł zwanych PKP :) Jednakowoż postaram się być jak najwcześniej, jeśli uda mi się utargować czasu odrobinę to będziecie się ze mną męczyli nawet od 1.00 :)
Ostatnio edytowano 10 sie 2009, o 00:25 przez GoodShit, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

Postprzez Banan » 9 sie 2009, o 23:59

I tu się mylisz :!: Pierwszą osobą, która stanie na szczecińskim peronie będę ja i zrobię to dokładnie o godzinie 18:58.

W tym momencie nie mam co zrobić z tymi dwiema godzinami. Alex, jeśli to czytasz, to napisz mi odnośnie chęci ruszenia tyłka i potowarzyszenia przez ten czas (mam nadzieję, że jeszcze na wesele nie pojedziesz). Jeśli ktoś również będzie w Szczecinie wcześniej i chciałby sobie połazić (w celu zjedzenia czegoś na przykład) to zapraszam i proszę o informacje :)

A co do znalezienia się w pociągu: z Jamiem mamy taki mały projekcik, dzięki któremu nie będzie można nie trafić na właściwy przedział ;)
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Alex » 10 sie 2009, o 10:44

Pisałem już do Banana na priv, ale napiszę też tutaj. Z chęcią się z Wami w Szczecinie spotkam i pobłogosławię na podróż :) dlatego kto może, tego zapraszam trochu wcześniej do naszego miasta, jakąś chmielemoniadkę można spożyć i pożywnego kebaba :)
Alex

Postprzez PePe » 10 sie 2009, o 15:56

UWAGA !

Jeżeli ktoś z okolic Inowrocławia lub Torunia, chce się zabrać samochodem na zlot to niech się odezwie na gadu.
Wolne są dwa miejsca. :)
PePe

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez blazej » 10 sie 2009, o 21:12

Uwaga :D

Auto w składzie:
1.Ja
2.007
3.Piciek

wyruszamy z Mławy około godziny 17.00 do miejsca docelowego. Ja wyruszam z Olsztyna i po drodze na zlot mozemy zabrac jeszcze jedna,dwie osoby. Jak cos to pisac prywatna wiadomosc.

3DNI!!!
Obrazek
"Może jabuszko?"
blazej
@

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów