5 zlot fanów z LFC.pl - zmiana lokalizacji

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - organizacja

Postprzez ladyinred » 5 lip 2009, o 21:06

rossmann napisał(a):Chociaż z drugiej strony tak jak Mitchell zastanawiam się skąd te zmiany?

przyłączam się do tego pytania, co się stało?

Co do kwesti obiady vs ogniska,popieram rossmana - > zdecydowanie obiady, bo wyjdzie taniej, a za zaoszczędzoną kasę można zorganizować spływ/paintball/cokolwiek.

warunki - no takie typowe ośrodki a'la lata 70te czyli kolonie pracownicze welcome, le jeśli będzie lodówka w pokoju,co zapewni zimną Finladię o każdej porze dnia i nocy to może i przeżyjemy jakoś;)
Let me take you down, cause Im going to
Strawberry fields
Nothing is real
And nothing to get hung about
Strawberry fields forever
ladyinred

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Brewka » 5 lip 2009, o 21:10

Ognisko vs obiady - rossmann niby dobrze gada, ale wersja akurat tu mi w sumie obojętne, nie o to się rozchodzi. Tutaj każda opcja wydaje się być fajna.

Bo jedziemy daleko. Bliżej w sumie mam nad morze o te 50 km. Więc liczyłem na Uroczą, bo naprawdę fajnie się prezentuje. Także szkoda, że wyszło tak, że jedziemy jak dla mnie prawie dwa razy dalej niż rok temu w te same warunki praktycznie.
Obrazek
Brewka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Belaiza » 5 lip 2009, o 21:19

ognisko na 100 osób ... no cóż ciężka sprawa ....ale
Jak właściciel ośrodka chce spróbować .. jego brocha
ale ja bym optowała za obiadami (3) i ew jednym ogniskiem ale niech sobie darują karkówki i inne cuda. Wystarczy nam miejsce i drewienko do oporu resztę sami możemy zorganizować w podgrupach.
Można jeszcze zaproponować 2 obiady (piątek i sobota) i śniadanie w niedzielę.
W czwartek ognisko integracyjne wieczorkiem bo będziemy się zjawiać pewnie cały dzień. A w niedzielę obfite śniadanko przed podróżą się przyda.
STANDARD .... no cóż :shock: , ale na miesiąc przed, w czasie wakacji, trudno nam będzie znaleźć kogoś kto ugości tak liczną grupę.
Paweł wrzuć jakieś wyjaśnienia skąd taka zmiana ... też chcę wiedzieć.... no i może niech podeślą więcej zdjęć z wnętrza domku
Może jakiś kierowniczek kochaniutki ich ostrzegł przed nami ?? :wink:
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Jamie » 5 lip 2009, o 21:28

Każda opcja z posiłkami jest dobra. Generalnie ognisko możemy sobie zorganizowac na wlasna reke, wystarczy ze miejsce nam udostępnią.

Pozostaje nam czekac na rozpoczęcie zlotu, bo nie mamy większego wpływu na to, że nie wyszło w Uroczej.
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez bizzy » 5 lip 2009, o 21:31

Ja również jestem za normalnymi obiadami... a ognisko możemy sobie organizować we własnym zakresie... co będzie swoistą kolacją. :)
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 5 lip 2009, o 21:38

A na czym miałaby się opierać zajebistość tych ognisk?
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez majki » 5 lip 2009, o 21:53

Jeżeli już musimy płacić to ja również pragnę obiady ;)

ps. 007 i ja wiedzieliśmy co się szykuje i od początku głosowaliśmy na ośrodek w centrum :badhappy:
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez AcRoSs » 5 lip 2009, o 22:16

Też mnie trapi to, czemu taka zmiana nagła ośrodka? Nie pozostaje nam pewnie nic innego jak pojechać do tego 'Partnera', może nie będzie tak najgorzej, zobaczymy. 3 obiady myślę, że są fajnym rozwiązaniem, a o ognisko już sami zadbany i będzie okej. Wyjdzie nam 15 zł więcej za wyjazd, a codziennie będzie co zjeść. Ta opcja najlepiej się wg mnie prezentuje.

Szkoda, że z tą 'Uroczą' nie wyszło...

Pozdrawiam.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez ladyinred » 5 lip 2009, o 22:50

Nutty Buddy napisał(a):A na czym miałaby się opierać zajebistość tych ognisk?

że będziesz śpiewał i tańczył, a my będziemy ci klaskać do rytmu, patrząc jak wesoło płonie ogień i pieśń niesie sie po lesie :lol:
Let me take you down, cause Im going to
Strawberry fields
Nothing is real
And nothing to get hung about
Strawberry fields forever
ladyinred

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gin » 5 lip 2009, o 22:55

Belaiza napisał(a):ognisko na 100 osób ... no cóż ciężka sprawa ....ale

Ognisko na 100 osób to nie jest ciężka sprawa - wystarczy podpalić jeden z domków - pytanie tylko który ?? :p
A Brochę zostaw kochana Belaizo w spokoju - wiesz jak mam na nazwisko?? :P
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Dzwoniec » 5 lip 2009, o 23:02

Moja pierwsza sugestia to taka, by stworzyć nowy temat dotyczący zmiany ośrodka, bo ja zupełnie przez przypadek przeczytałem, że takowa nastąpiła. A kwestia jest zbyt ważna.

Poza tym również przyłączam się do prośby z wyjaśnieniami skąd taka zmiana. Rozumiem, że zaliczki zostały wpłacone, więc została zawarta pomiędzy organizatorami a właścicielem ośrodka umowa cywilno prawna wiążąca obie strony. W związku z powyższym możemy dochodzić je zawarcia lub stosownego odszkodowania. Oczywiście przy założeniu, że zbierane zaliczki zostały wpłacone. W tej kwestii, z racji wykonywanego przeze mnie zawodu, możesz liczyć Wiewiór na moją pomoc.

Co do samego ośrodka to lipa na maksa.

"Ośrodek Partner oferuje:

- wypoczynek bierny (leżaki, koce), plażowanie

- rozgrywki szachowe

- cykl spotkań z ciekawymi ludźmi, kulturą, obyczajami

- zabawy na placu zabaw dla dzieci i młodzieży (huśtawki, zjeżdżalnie)"

Miało być daleko, ale na fajnym poziomie. Jest daleko i ....nic nie wiadomo. Ja wiem, że najważniejsza sprawa to ludzie i atmosfera, ale niektórzy z nas mają już żony, dzieci i chcieli potraktować taki zlot jako element urlopu, a nie szkoły przetrwania. Dziś wróciłem z dwudniowego pobytu z harcerzami w lesie i nie mam nic do trudnych warunków, ale zlot miał być kurcze fajnym wypoczynkiem. I już mi kiszki skręca na myśl, że będę jechał taki kawał drogi w niepewności co do standardu ośrodka.

Sam organizuje wiele imprez, ale jeszcze nikt mi nie odmówił imprezy na miesiąc przed! tym bardziej przy takiej liczbie uczestników. Należy nam się wyjaśnienie.

Co do Zlotu, to niech organizatorzy lepiej załatwią spływ kajakowy, a nie kaszankę.

Ps. Poza tym nie uważam, że można Uroczej tak odpuścić. Oni zagrali z nami ostro, więc my też tak grajmy.
Ostatnio edytowano 5 lip 2009, o 23:04 przez Dzwoniec, łącznie edytowano 1 raz
Dzwoniec

Postprzez GoodShit » 5 lip 2009, o 23:03

Gin napisał(a):
Belaiza napisał(a):ognisko na 100 osób ... no cóż ciężka sprawa ....ale

Ognisko na 100 osób to nie jest ciężka sprawa - wystarczy podpalić jeden z domków - pytanie tylko który ?? :p
A Brochę zostaw kochana Belaizo w spokoju - wiesz jak mam na nazwisko?? :P

Spinka? :lol:

A tak poważnie. Wg mnie ognisko jest naprawdę dziwnym pomysłem, karkóweczki i inne tego typu mięska mogą pozostać u rzeźnika. My się zadowolimy kiełbaskami i carlsbergiem, chyba :wink: To ma być zlot, a nie biesiada na 60-lecie PGR-ów :!:

Naprawdę lepiej będzie z Tymi dwoma (lub trzema) obiadami i ewentualnie śniadaniem :wink:
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

Postprzez Alex » 6 lip 2009, o 00:06

Wieviór, jak widzę, się teraz bawi na Open'erze, niemniej jednak miło by było, gdyby Paweł napisał o co się rozeszło. Bo póki co trochę kwas się zrobił...
Alex

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - zmiana lokalizacji

Postprzez Wieviór » 6 lip 2009, o 12:41

W tym momencie nie jestem w stanie myśleć i pisać. Jak się wyleczę to napiszę co i jak.
Obrazek
Wieviór

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - zmiana lokalizacji

Postprzez Wieviór » 6 lip 2009, o 14:48

Ok, inne podejście proponuję.

Nie jedziemy do Uroczej, jedziemy do ośrodka obok, ośrodka Partner. Zdjęciami domków się nie ma co sugerować. Z zewnątrz domki w Uroczej wyglądają może pięknie, ale wewnątrz to jest standard Grotników i nie ma się co tutaj oszukiwać. Podobnie jest w Partnerze.

Być może rzeczywiście łóżka w Uroczej są nieco wygodniejsze, toaleta lekko mniej zasyfiona. Ale Urocza nie oferuje nam lodówek, w każdym domku. BA! Urocza nie zaoferuje nam w ogóle lodówki! Ja wolę spać pod namiotem z zimnym piwem niż w Sheratonie z ciepłym. I podejrzewam, że nie jestem sam.

LODÓWKA, CZAJNIK I ZLEW W KAŻDYM DOMKU - dla mnie to jest taki plus jeśli chodzi o standard, że trzeba by im gwiazdki hotelowe dodać.

Właściciele Uroczej sami zaproponowali tą zmianę. Proponuję więc opanować się ze stwierdzeniami, że nas oszukali. Bo nie oszukali.

Partner może nam zaoferować również zadaszone miejsce do biesiadowania. Urocza nie. Do tego - każdy pomysł spływu kajakowego, paintballa czy cokolwiek tam Urocza ma - nadal jest do zrealizowania. Bo te ośrodki są płot w płot, właściciele są znajomymi, a zresztą - tak się umówiłem z właścicielką Uroczej.

Zaraz założę nowy temat, w którym omówimy sprawę jedzenia.
Obrazek
Wieviór

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów