[ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - organizacja

Postprzez GoodShit » 3 cze 2009, o 21:28

GoodShit napisał(a):

E2: Sprawdziłem te pociągi(dla Poznania i dalej) i sprawa ma się nast.:
Poznań - Wa-wa Centralna 02.20 - 6.05, koszt biletów: N - 50zł, U(37%) - 31.5zł
Wa-wa Centralna - Siedlce 6.10(hardcore!) - 7.31 koszt biletów: N - 21zł, U(37%) - 13.23zł
Siedlce - Siemiatycze 7.45 - 8.45 koszt biletów N - 10zł, U(37%) - 6.30
Oczywiście wszystkie te pociągi to 2 klasa, burżujami nie jesteśmy żeby się wozić 1 klasą :D

lady, :x :x , tyle ślęczałem przed witryną PKP a twój post mi wszystko zepsuł. Nawet chwyciłem kalkulator w łapkę i powyliczałem ulgę legitymacyjną :D "Jesteś zła, zła ja to wiem, sucho mi w gardle, ty jesteś mój tlen..." :D Ech, te kobiety :D

Ale cóż, wybaczam :badhappy:

Ale dodam, że z Pozka do Białej ulgowy(37% zniżka) będzie kosztował 35.28zł :) Czyli w dwie strony 70.54zł :)

E: Nie no, rozumiem :D A ten motyw na partyzanta powiedzie się tylko, gdy trafimy na kogoś z refleksem szachisty, bo kierowca ma przewagę, ma pedał gazu! Ta wersja rzeczywiście najlepsza, więc zwracam całkowicie honor :)
Prawo energetyczne?! Nie zniechęcaj mnie, ja chce iść na prawo! :D
E2: Jak Finlandia to moim zdaniem tylko Cranberry lub Redberry. Dobrze, za kilka lat będziesz moją korepetytorką :) A co do rozkładu to może zmieniają owszem, ale nie wszystkie połączenia :) Bartku, szkoda, że Cie nie będzie :( Siła wyższa.
E3: Ja jeszcze młoda dupa jestem, więc do studiów mi trochę zostało. Na Politechnikę nie z tego względu, że Fizyka męczy mnie dniami i nocami, a co do medycyny to biologii wręcz nie cierpię.
Ostatnio edytowano 3 cze 2009, o 22:31 przez GoodShit, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez ladyinred » 3 cze 2009, o 21:34

GoodShit napisał(a):lady, , tyle ślęczałem przed witryną PKP a twój post mi wszystko zepsuł. Nawet chwyciłem kalkulator w łapkę i powyliczałem ulgę legitymacyjną "Jesteś zła, zła ja to wiem, sucho mi w gardle, ty jesteś mój tlen..." Ech, te kobiety

Ale cóż, wybaczam

Nno, bo ja zamiast uczyć się na egzamin z prawa energetycznego, który chyba ujebałam dzisiaj :x obczajałam chyba n +1 wariantów na stronie pkp, jak najlepiej dojechać z Pozka do Serpelic ;)

Ta wersja jest najlepsza, bo nie ma przesiadek, jeno prosto do B. Podlaskiej, a stamtąd możemy nawet próbować stopem jechać do Serpelic - ktoś wystawia ładną nogę i się uśmiecha, a reszta czai się w krzakach i wyskakuje dopiero jak samochód się zatrzyma i kierowca zgodzi się nas zabrać :lol:

E: no, ale jadąc stopem każdy zaoszczędzi prawie dyche - przemnóż przez kilka osób i masz 0.7 Finlandii... :D Prawo energetyczne jest nieobowiązkowe, więc nie bójta się, na nauki do mnie przyjdziecie, jak bezboleśnie przetrwać te studia wśród fanów manure ;)
E:jak ty dopiero za kilka lat idziesz na studia, to lepiej zmądrzej i idź na polibude albo medycyne. A co do zmieniającego się rozkładu - w ostateczności można stopem prosto z Pozka jechać - zrobimy zawody, kto więcej kilometrów pokona stopem w drodze na zlot:D
Ostatnio edytowano 3 cze 2009, o 22:09 przez ladyinred, łącznie edytowano 2 razy
Let me take you down, cause Im going to
Strawberry fields
Nothing is real
And nothing to get hung about
Strawberry fields forever
ladyinred

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez LfcManiak » 3 cze 2009, o 21:46

Wiece co, nie ustalajcie sobie jeszcze pociągów, bo kochane PKP zdąży trzy razy zmienić rozkład do sierpnia.. :) Ja mam nadzieję, że zbierze się spora grupka z dolnego śląska i wszyscy razem podążymy na zlot :)
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
LfcManiak

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez kuna_LFC » 3 cze 2009, o 21:52

Ja co prawda nie jadę... ale Dzisiejszy solenizant ma 100% racji ... Pkp Zmienia rozkład jak rękawiczki (wiem bo jeżdżę codziennie...) i wiem jak to z nimi jest :) ale to tak chciałem zasugerować tylko.
kuna_LFC

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez wokky » 3 cze 2009, o 22:31

Ludziska, ustalajcie te pociągi, mi się nie chce na chwilę obecną zawracać tym głowy :lol: Zresztą nie mam nerwów do tego.
Trochę za wcześnie nawet na dyskusje o godzinach odjazdu. Jeszcze przyjdzie na to czas. Pomyślimy na początku sierpnia jakoś. Zresztą mnie i tak będzie ktoś musiał informować na bieżąco, co się ogólnie dzieje, bo u mnie z internetem w wakacje kiepsko będzie :wink: Justyna liczę na ciebie :roll:
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Asieńka » 5 cze 2009, o 08:48

a jak już zaczniecie ustalać, to pamiętajcie o prośbie Aira, żeby nie być wcześnije niż o 11-12 na miejscu....

Pozdrawiam:)
Asieńka

Postprzez ladyinred » 5 cze 2009, o 09:20

mając do wyboru być o 18-20 a o 10, to wole być o 10 i te dwie godziny poczekać - zresztą nie tylko ja z grupy poznańskiej :D
Strawberry fields
Nothing is real
ladyinred

Postprzez Lady_Milan » 5 cze 2009, o 09:42

Ja tam sie jeszcze nie goraczkuje, ale wszystkie mozliwe opcje zostaly tutaj wypisane. Wystarczy sie tylko ustosunkowac.
Alex - wydaje mi sie, ze ten pociag, ktory ma byc ok 2 w Poznaniu to ten, ktory Marta gdzies wypisala. To oczywiste, ze im nas wiecej, tym lepiej. Ale ja na razie mam duzy luz. Mam wrazenie, ze PKP 3725 razy zmieni rozklad i bedzie dupa blada. Na razie wiem, ze jedziemy. Kochani czerwiec jest. Jakos dojedziemy nie?

Zacznijcie sie lepiej umawiac kto jaka wodka zabiera. :wink:

Obiecalam. Kaki, Justynka u mnie slowo drozsze od pieniadze. :D
Ostatnio edytowano 5 cze 2009, o 10:27 przez Lady_Milan, łącznie edytowano 2 razy
Wine for my men! We ride at dawn!]
Lady_Milan

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez ladyinred » 5 cze 2009, o 10:04

Lady_Milan napisał(a):Zacznijcie sie lepiej umawiac kto jaka wodka zabiera.

Ty o ile pamiętam obiecywałaś jakąś cytrynówkę, co;p?

Ja zabieram na pewno Komandosy - bo bez kultowego jabola za 4plny to nie ma zabawy:P

No i jak jedziemy stopem, to to co zaoszczędzimy zrzucamy na Finlandie albo na Jacka Danielsa:D
Strawberry fields
Nothing is real
ladyinred

Postprzez Jamie » 5 cze 2009, o 10:18

Ajajaj tylko picie poznaniakom w głowach :P

Swoja drogę byłoby miło gdybyśmy się zebrali w Poznaniu w większą ekipę. Alex już mniej więcej naznaczył jak wygląda sytuacja ludzi z zachodniopomorskiego. Liczę na to, że przychylnie ustosunkujecie się do naszej propozycji i zobaczymy się w Poznaniu ;)
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez deebo » 5 cze 2009, o 10:56

ladyinred napisał(a):Ja zabieram na pewno Komandosy - bo bez kultowego jabola za 4plny to nie ma zabawy:P

z góry sorki za off topa, ale powiedz mnie ( a w zasadzie napisz) gdzie w Poznaniu da rade dostać komandosa za 4pln?? :) gdzież ta ziemia obiecana, gdzież ten eden? bo ja płacę 5 z małym hakiem :)
pzdr:)
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Asieńka » 5 cze 2009, o 11:07

Lady_Milan napisał(a):Alex - wydaje mi sie, ze ten pociag, ktory ma byc ok 2 w Poznaniu to ten, ktory Marta gdzies wypisala. To oczywiste, ze im nas wiecej, tym lepiej. Ale ja na razie mam duzy luz. Mam wrazenie, ze PKP 3725 razy zmieni rozklad i bedzie dupa blada. Na razie wiem, ze jedziemy. Kochani czerwiec jest. Jakos dojedziemy nie?

Obiecalam. Kaki, Justynka u mnie slowo drozsze od pieniadze. :D

wiesz, z grupy szczecińskiej godziny odjazdów pociągu raczej się nie zmienią, bo w tamtym roku też jechaliśmy tym o 23:15 i jest to jedyne w miarę logiczne połączenie. Poza tym myślelimy też o tym, żeby w warszawie spotkać się z większą grupą ludzi, jak w tamtym roku i razem z nimi jechać dalej....ale to masz rację jest uzależnione od cały czas zmieniających się rozkładów pociągów.
Asieńka

Postprzez kamalfc5 » 5 cze 2009, o 20:59

a ja mam pytanko, czy w Naszym ośrodku będzie dostęp do internetu??
koniecznie będzie mi potrzebny, bo dostanę wyniki matur... ;-)
8)

Pozdrawiam ;-) :D :D
Nikt nigdy nie był, nie jest i nie będzie większy niż Nasz klub.
kamalfc5

Postprzez Banan » 5 cze 2009, o 21:21

A wyniki nie są przez przypadek ogłaszane pod koniec czerwca :?: :?

No nie wiem, ja się nie znam :P
Ostatnio edytowano 5 cze 2009, o 21:23 przez Banan, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez zimer » 5 cze 2009, o 21:22

Banan ale Kama nie pisała matury w Polsce :)
zimer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów