[ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Nutty Buddy » 12 sie 2009, o 16:07

Piciek2206 napisał(a):Mam do zaoferowania Frugo sztuk 3. Czarne.
Jedyną wadą jest data ważności kończąca się 13 zlotowego sierpnia. Jeśli ktoś chce to chętnie wymienię.
PS dziś wypiłem takie dwa (też z datą do 13.08.09) i smakowalo przecudnie, nie sądze żeby do jutro coś się zmieniło. :wink:

Jesteś pewien, że to nie atrament? :wink:

Tak czy owak, mam smutną wiadomość dla frugowiczów - w Warszawie nie ma czarnego i białego! (są tylko pomarańczowe/czerwone i zielone, ale to też w ograniczonych ilościach) :oops:

Przedwczoraj i dziś przeczesałem wszystkie Rossmanny w Warszawie i prawie wszystkie kerfy i teska (bo na chybcika tego sie nie da w 100% ogarnąć) i powiadam Wam - chu**** z grzybnią przysłowiowa...

Tak więc mogę tylko nabyć Wam dzisiaj w/w pomarańczowe/czerwone i zielone. Soraweczka...
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Witz » 12 sie 2009, o 16:10

no to dla mnie zamiast białego i czarnego proszę czerwonego i zielonego :)
Witz

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Adamex » 12 sie 2009, o 16:43

Chyba jeszcze nie ma takiej podniosłej atmosfery bo nie zauważyłem żeby padło już pytanie dotyczące pościeli :lol: :lol:
Adamex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Gin » 12 sie 2009, o 16:50

Belaiza napisał(a):FOCH
Będzie kocuwa heheee śpimy razem :wink:

Dlaczego FOCH ?? Prosiłem o jakieś informacje odnośnie Teamu Reszty Świata, żebym wiedział, że choć mam szanse ręczniki podawać a TU NIC.....więc propozycja Piotrka mnie przekonała i Jego Martini (żart :P )
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 12 sie 2009, o 18:40

A widzisz... a u mnie tylko czarne są... jak już pisalem wypiłem 2 buteleczki i nic mi nie jest... z pewnością to nie atrament :wink:
Piciek2206

Postprzez ewcia » 12 sie 2009, o 19:42

Po raz drugi przychodzi mi rezygnowac ze zlotu. Tym razem nikt mnie nie reaktywuje chyba że wygram dziś w totka. Pilnujcie Kochani swoich portfeli i uważajcie na siebie.

Miłej zabawy na zlocie :)

P.S. Chłopaki, popływamy innym razem :D

Sensej, Ty tą płytke dla mnie trzymaj :)
Obrazek

"Nie mamy tutaj żadnych podziałów . Narodowością zawodników jest Liverpool Football Club, a ich język to piłka nożna." Gerard Houllier
ewcia

Postprzez sensej » 12 sie 2009, o 20:15

Ewcia... :( Kurcze u Ciebie to jak w kalejdoskopie... Niezwykle przykro mi, że nie możesz jechać i ostatecznie rezygnujesz kilka godz przed fetą...

Widzimy się jeszcze w tym roku podczas jakiegoś fajnego meczu czy to w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu czy chociażby Poznaniu! Wtedy płytkę masz zapewnioną :wink:

ps. Nie chciałbym tracić chociaż minuty na rozmowę o kimś takim jak michael o. podczas zlotu. Chcę go spełnić miło i przyjemnie, więc proszę nie zaczynajcie rozmowy o zdrajcy bo nie warto :wink:
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania fanów