[ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez AguL » 9 sie 2009, o 23:47

Masacra napisał(a):Niekoniecznie.
Pozwól Agula, że ja Ci tam na miejscu wytłumaczę szczegółowo, na czym polega rola dziewczyn dobrze? :)

a tutaj nie można?:D
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez danielLFC » 9 sie 2009, o 23:47

bati91 napisał(a):W jaki sposób wybierana jest reprezentacja reszty świata?! Nie ukrywam, że jestem zainteresowany ;)

ja też:P
może pomysł taki, żeby zrobić z reszty świata 4 zespoły które się ze sobą zmierza, 2 drużyny odpadną 2 wygrane spotkają się w meczu w którym stawka będzie mecz z redakcją?;P
"Special players do special things at the special time" komentator po golu Gerrarda z Olympiakosem
danielLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bati91 » 9 sie 2009, o 23:49

danielLFC napisał(a):
bati91 napisał(a):W jaki sposób wybierana jest reprezentacja reszty świata?! Nie ukrywam, że jestem zainteresowany ;)

może pomysł taki, żeby zrobić z reszty świata 4 zespoły które się ze sobą zmierza, 2 drużyny odpadną 2 wygrane spotkają się w meczu w którym stawka będzie mecz z redakcją?;P

Uważam, że to słaby pomysł! po rozegraniu 3 meczy nasze siły zmaleją a co za tym idzie Redakcja zagrałaby z osłabionym przeciwnikiem! A na to sobie pozwolić nie możemy :)
bati91

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Wieviór » 9 sie 2009, o 23:50

Agula napisał(a):
Masacra napisał(a):Niekoniecznie.
Pozwól Agula, że ja Ci tam na miejscu wytłumaczę szczegółowo, na czym polega rola dziewczyn dobrze? :)

a tutaj nie można?:D

Strzelałbym, że na forum to po prostu takich rzeczy nie wypada pisać. Mam rację, Jacku? :D
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez veV_ » 9 sie 2009, o 23:50

danielLFC napisał(a):

I tym sposobem cały zlot minie na selekcji zespołu, który zagra o stawkę z redakcją... albo raczej nie zdąży zagrać. [;
Ja tam nie wiem, bo w tym roku debiutuję, ale chyba jest dobrze, jak jest :)

e: Czyli każdy kto chce może zagrać w reprezentacji Reszty Świata, przecież limitu zmian nie ma (a nie każdy ma tak żelazne płuca jak Kuyt) :P

e2: Ja mam nadzieję, że Adrianowi się zapomniało :P (chociaż szczerze wątpię (; )
Ostatnio edytowano 10 sie 2009, o 00:09 przez veV_, łącznie edytowano 2 razy
veV_

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez bati91 » 9 sie 2009, o 23:52

veV_ napisał(a):
danielLFC napisał(a):

I tym sposobem cały zlot minie na selekcji zespołu, który zagra o stawkę z redakcją... albo raczej nie zdąży zagrać. [;
Ja tam nie wiem, bo w tym roku debiutuję, ale chyba jest dobrze, jak jest :)

A jak jest?! :dry:
bati91

Postprzez Adamex » 9 sie 2009, o 23:54

A co z tym chrzestem dla debiutantów? :P
Adamex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez DWT-Adas » 9 sie 2009, o 23:55

Daniel, nie kombinuj, wybór pierwszej jedenastki jest bardzo prosty - każdy dmucha w balonik i komu mniej promili wyjdzie, ten zaczyna mecz w pierwszym składzie.

Ciężki żywot wegetarianina, że normalnie masacra, ani mięsa jeść ani pisać na forum mu nie pozwalają... :)

E: Adamex, a myślisz, że kto most na Bugu będzie stawiał? :)
Ostatnio edytowano 9 sie 2009, o 23:59 przez DWT-Adas, łącznie edytowano 1 raz
DWT-Adas
Przyjaciel Żubra

Postprzez bati91 » 9 sie 2009, o 23:58

Adamex napisał(a):A co z tym chrzestem dla debiutantów? :P

Adamex cichoooooo! Dajmy spokój ja właśnie debiutuje! ;) podobno Air coś kombinował ale nie jestem pewien :]
bati91

Postprzez Masacra » 10 sie 2009, o 00:23

Agula napisał(a):a tutaj nie można?:D

Sęk w tym że nie. :)

Sama zobacz, co o tym sądzi Paweł. Chyba nie chcesz, żeby mnie za gadulstwo z rodziny wypisał? No.
Dlatego tam na zlocie zrobimy sobie coś pysznego do jedzenia z naszej kuchni wegetariańskiej, znajdziemy jakieś przyjemne miejsce gdzie pochrupując marchewkę i w sprzyjających okolicznościach przyrody spokojnie wytłumaczę Ci, na czym - poza kibicowaniem - może polegać rola dziewczyny...

Zatem cierpliwości. :wink:
Masacra

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 10 sie 2009, o 08:11

Adaś ma świetny pomysł!!!
Wievior, możesz zabrać alkomat jak rok temu :?: :?:
I nie ukrywam, że w tym roku (o ile znajdę jakieś odpowiednie buty :( ) zagram! Pokaże swoje waleczne serce Gerrarda, płuca Kuyta, drybling Benayouna i strzał Torresa. Jeśli mnie nie trafi Degena sami wiecie co.
Piciek2206

Postprzez Belaiza » 10 sie 2009, o 09:40

A'propos meczu i kadry Reszty Świata.
Mecz jest w sobotę (chyba) więc w piątek przeprowadzimy oficjany trening zamknięty dla prasy :wink: i kadra się sama wyłoni.
U W A G A :!: :!: :!:
ponieważ jest nas w tym roku dużo nie organizujemy jakiegoś specjalnego punktu medycznego.
Proszę się zaopatrzyc w podstawowe medykamenty i środki opatrunkowe.
przykładowa lista:
aspirynka, coś na gardło, wapno,stoperan :wink: woda utleniona, plasterek, altacet w żelu (nawetn na niewielkie oparzenia skuteczny), nie wspominając o lekach przyjmowanych stale (anty również), żebyśmy zejść ani narodzin niespodziewanych nie mieli.
Oczywiście jak już ktoś wspominał "offy" i inne badziewia przeciw badziewiowe.
Ciepła odzież koniecznie - Daga pisała o tym - ja przypomnę - w zeszłym roku sama nieźle zmarzłam.

P.s.
Fochy zostawiamy w domu :P
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez sensej » 10 sie 2009, o 10:07

z tymi ciepłymi ubraniami to żadna przesada. Wiem jak to jest być debiutującym i uwierzcie mi i innym: Zabierzcie nie jedną ciepłą rzecz. Ja w tamtym roku miałem jeden średnio ciepłą bluzę i to było za mało. Na szczęście Kuna poratował swoim zajebistym szaliczkiem, który chociaż trochę mnie chronił przed chłodnym powiewem wiatru.

Co do leków to jeden z najważniejszych będzie coś od gardła. Zdarcie przewiduję już pierwszego dnia a przecież śpiewać będziemy przez 4 więc warto zabrać coś na gardło.

I sprawa bardzo istotna: Proszę Was, przedstawiajmy się NICKAMI z forum! To zdecydowanie ułatwi wspólne poznanie. W Wiedniu, połowa których nie znałem wcześniej przedstawia mi się imionami, co mi po 10 Piotrach, 5 Kamilach i 17 Adamach? Ja Wam przedstawię się jako sensej a na imiona przyjdzie czas. No chyba, że Wasz nick brzmi typu Kuba czy Michał...

3 Dni! :D
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

Postprzez Piciek2206 » 10 sie 2009, o 10:14

To prawda, przedtswiajmy sie nickami.
A ja ponawiam moją prośbe, jest osoba, która ma na dysku bądź płytach kompilacje, bramki, skróty bądź całe mecze Liverpoolu i nagra mi na płytki??? Z moim internetem 10megowa bramka Lucasa ściaga mi się 40 minut.
Piciek2206

Postprzez Cloudd » 10 sie 2009, o 10:31

Potwierdzam swoje przybycie na zlot, a co do domku to obojętne byle bym miał towarzystwo.
pozdrawiam
Cloudd

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów