Wyjazd do Wiednia

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Wiednia

Postprzez ewcia » 25 lip 2009, o 18:33

Wiedeń... :roll:
Coś absolutnie wspaniałego. Zobaczyć Naszych wspaniałych piłkarzy siedząc na trybunach tak pięknego obiektu na zawsze pozostanie w mojej pamięci. :)
Moja podróż rozpoczęła się o 19:01 kiedy wsiadłam do pociągu,w którym to czekał już na mnie bizzyD. Nieoczekiwanie na naszej drodze stanęło drzewo. A właściwie to połamało się i leżało na torach. 2,5 godziny opóżnienia...coś okropnego. Cieszę się, że jednak na Nas poczekaliście :D a my dzielnie znieśliśmy tą podróż. A nie było lekko...
The Kop dało radę, z przodu tez się działo. Jabuszkiem się częstowaliśmy,piątki przybijaliśmy...
Szybka toaleta na stacji benzynowej i juz jesteśmy w Wiedniu. Ciekawe miasto...
Nigdy nie widziałam tyle koni na raz. :lol: Dziękuję za wspólną naukę testów na prawo jazdy, zdałam dzięki waszej pomocy:) Podróż na gapę tramwajem( “Przeciez nie wlepią mandatu tak licznej grupie”), rozmowy Adriana z miejscowymi, podziwianie obiektu przed meczem, nasze śpiewy... :) Jednak to co działo się w metrze to po prostu miazga! Koniecznie muszę mieć ten filmik na komputerze ale i tak nie odda tego klimatu.
Mecz jakoś tak szybko zleciał, ale zobaczyć machającego do Nas Gerrarda, uśmiechającego się Beniteza czy Naszych Hiszpanów( Alonso :roll: ) których się nie spodziewałam to coś pięknego. Szkoda że Yossi nie strzelił bramki, ale co się odwlecze...;) Dzięki Darii i Maytmanowi mogliśmy dłużej nacieszyć się tą podróżą, ale nie straszcie Nas tak w przyszłości.
Podróż powrotną całą przespałam, szybko po bilecik na pociąg( jak to jest możliwe że o 5:30 kobiecie zabrakło druczków?) i do domu. Przepraszam, że się nie pożegnałam, nie było na to czasu. Cieszę się że mogłam poznać znów kogoś nowego ale nie moge sobie przypomnieć żadnego imienia :lol: Z niektórymi osobami nie miałam okazji porozmawiać ale mam nadzieję że nadrobimy na zlocie, na którym jednak się pojawię. :happy:

Jeszcze jedno....Ewa niewyspana bywa upierdliwa, więc jeśli kogoś w jakiś sposób uraziłam czy coś to przepraszam.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i do zobaczenia! :)
Obrazek

"Nie mamy tutaj żadnych podziałów . Narodowością zawodników jest Liverpool Football Club, a ich język to piłka nożna." Gerard Houllier
ewcia

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez jarzomp » 26 lip 2009, o 11:31

Ahoj załoga,
odzyskałem w końcu aparat więc mogę się podzielić fotkami z wyjazdu. Filmiki wrzucę później, jest ich ponad 1gb więc trochę to potrwa. Pozdrawiam! :)
http://www.megaupload.com/?d=HF5KSECH

You'll never walk alone w naszym wykonaniu :)
http://www.youtube.com/watch?v=L0ZljgrK39g
Wszyscy jesteśmy więźniami czasu, niewolnikami wieczności...
jarzomp

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Jamie » 26 lip 2009, o 12:21

http://www.mediafire.com/?sharekey=531f95b7511b08e7d9d5c56d04dfa8b0e04e75f6e8ebb871

Proszę oto fotki ode mnie, jeszcze do wgrania na serwer zostały fotki ze zwiedzania Wrocławia ze szczecińską ekipą. Jak wrzuce, to dam link :)

Stay tuned!
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez DWT-Adas » 26 lip 2009, o 15:20

W końcu się udało, za dwusetnym razem:

http://rapidshare.com/files/260227324/DWT.rar.html

Mediafajery i inne megauplołdy są głupie, więc póki co tylko na RS.
DWT-Adas
Przyjaciel Żubra

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Alex » 26 lip 2009, o 19:46

Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Daga » 26 lip 2009, o 20:47

Póki co mam fatalne łącze, więc teraz tylko filmiki...

http://www.megaupload.com/?d=U6FE0FAD

Enjoy :)
Obrazek
Daga

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez magdzia92 » 26 lip 2009, o 23:58

Pytanie do Jamie'go: Obejrzałam Twoje filmiki z Wiednia i na tym, który nazywa się MVI_4154.AVI widać przechodzącego między kibicami faceta w czarnym podkoszulku i czapce z daszkiem ( 32 sek ) . Czy to jest może A.J. z Backstreet Boys? :shock: Może mi się wydaje, ale jestem prawie pewna.
Obrazek
"A niby kto jest lepszy od Liverpool FC?"Carra na pytanie czy myślał o odejściu do lepszego klubu
magdzia92

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Jamie » 27 lip 2009, o 00:03

magdzia92 napisał(a):Pytanie do Jamie'go: Obejrzałam Twoje filmiki z Wiednia i na tym, który nazywa się MVI_4154.AVI widać przechodzącego między kibicami faceta w czarnym podkoszulku i czapce z daszkiem ( 32 sek ) . Czy to jest może A.J. z Backstreet Boys? :shock: Może mi się wydaje, ale jestem prawie pewna.

Jeśli w jego biografii znajdzie się, że jest fanem Liverpoolu to może byc on. W innym wypadku odpada :P
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Fler » 27 lip 2009, o 00:56

Właśnie znalazłem całą oprawę Rapidu w świetnej jakości (warto to sobie jeszcze raz obejrzeć):
http://www.youtube.com/watch?v=X_hg2DB6Lic

Szkoda, ze na nas kamery nie zwracały szczególnej uwagi. :P
;)
Obrazek
Fler

Postprzez DudzioLFC » 27 lip 2009, o 23:15

Jest :D w końcu mi sie udało wrzucić swoje filmiki. :) troche sie namęczyłem i straciłem cierpliwości ale jeeeeest w końcu :) Czego sie nie robi dla fanów LFC :)

http://www.megaupload.com/?d=8XL79T1B
http://www.megaupload.com/?d=FM8TKX3M

Miłego oglądania :wink:
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek
DudzioLFC

Postprzez Asieńka » 28 lip 2009, o 10:52

Moja relacja bedzie jak już dotrę do Szczecina(tzn prawdopodobnie w czwartke). Zani dojechałam do domu, też się trochę dzialo, ale o tym później. Chciałabym teraz podziękować tacie Iceroxa oraz Belaizie (na zamówienie wczoraj leciej w tv film o Sisi). Oprócz tego chciałabym podziękować Alexowi - tak moi drodzy, jak już wszyscy zapomnieli, to On zaproponował wyjazd, zbierał pieniądze, szukał różnych możliwości i przez cały czas czuwał nad realizacją naszego wyjazdu. To dzięki niemu pieniądze znalazły się u taty Iceroxa, osoby na liście. Ile narwów go to kosztowało i w ogóle to nie pytajcie. Chciałabym jeszcze podziękować Brewce, który to na początku jako jeden z pierwszych przechwycił pomysł wyjazdu do Wiednia i zaczął ogarniać przewoźników, co później przejęła Bela. Podziękowania z mojej strony idą także w stronę Was wszystkich za szybkie zorganizowanie się i świetną atmosferę wyjzadu. Do później :)
Asieńka

Postprzez blazej » 29 lip 2009, o 08:10

icerox, o ile mnie pamiec nie myli to zdjecie robila nam Vielinka:)
Obrazek
"Może jabuszko?"
blazej
@

Postprzez Belaiza » 29 lip 2009, o 11:58

Asieńka napisał(a):Oprócz tego chciałabym podziękować Alexowi - tak moi drodzy, jak już wszyscy zapomnieli, to On zaproponował wyjazd, zbierał pieniądze, szukał różnych możliwości i przez cały czas czuwał nad realizacją naszego wyjazdu. To dzięki niemu pieniądze znalazły się u taty Iceroxa, osoby na liście. Ile narwów go to kosztowało i w ogóle to nie pytajcie.

Biję sie w pierś :wink:
Masz Asieńko rację - Alex to wszystko rozpętał.
ALEX - duża buźka z podziękowanie dla Ciebie - również za telefoniczno emailową współpracę - i pracę przy upominaniu zapominalskich.

Dziękuję też wszystkim, którzy mnie dziękowali
Przepraszam tych, którym było źle.
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Gin » 30 lip 2009, o 17:53

JEZUSIIIICKU!!!!!!!

Jeszcze jutro do pracy i tydzień urlopu!! w końcu siądę porządnie na forum i poczytam co i jak bo mam kilkumiesięczne zaległości......

Zdjęcia wrzucę z pożyczonego - różowego aparatu.... i 2 filmiki a na jednym z nich jest niespodzianka :P ......

P.S. no i relację Swą też umieszczę, rzecz jasna....
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Daga » 2 sie 2009, o 16:40

Przepraszam Was najmocniej, że tak późno, ale nie miałam wcześniej stabilnego łącza, a trochę tego było...

http://www.filefactory.com/file/ahg834b/n/part_1_rar
http://www.filefactory.com/file/ahhf4bd/n/part_2_rar
http://www.filefactory.com/file/ahhdfde/n/part_3_rar

Enjoy :)
Obrazek
Daga

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów