Wyjazd do Wiednia

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Wiednia

Postprzez Nutty Buddy » 20 lip 2009, o 11:34

Czy ja również odnoszę podobne wrażenie, że Adamex wszystkie fotki cykał, bo za chiny ludowe nie moge go na zdjęciach wyczaić? :?

E: Huh, to dobrze, już myślałem, żem do reszty wzrok stracił :lol:
Ostatnio edytowano 20 lip 2009, o 11:42 przez Nutty Buddy, łącznie edytowano 1 raz
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Brewka » 20 lip 2009, o 11:38

:lol:

Nie Jureczku, nie.

Adaś po prostu sobie spał w tym czasie zwiedzania w autobusie i później do nas doszedł, dlatego też na większości zdjęć może go nie być.

EDIT:
Są zdjęcia:
http://www.megaupload.com/?d=T6SSPBFN
Ostatnio edytowano 20 lip 2009, o 15:25 przez Brewka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Brewka

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Balcerek » 20 lip 2009, o 11:46

Kurde , większość z moich zdjęć jest do dupy . Oszczędzałem baterie ,a pozniej zapomniałem włączyć lampe blyskowa . W momencie gdy robilem foty nasz sektor był zacieniony , oswietlenie uruchomili pozniej . Hmm szkoda trochę , część udało mi się nieco rozjaśnić .Na szczęście wielu z nas zaopatrzyło się w aparaty , więc na brak zdjęć nie powinniśmy narzekać .
Pozdrawiam .
Edit : co do Wyjazdu do Wiednia . Coś wspaniałego . Może napiszę coś więcej gdy ochłonę . Stadion niesamowity , akurat Rapid obchodził 110 lat istnienia , dzięki czemu mecz miał ciekawą oprawę . Naprawdę szczęka opada z wrażenia .
No i zobaczyć Gerrarda i spółkę w akcji bezcenne . Szkoda że nie zagraliśmy lepszym składem , widowisko było by z pewnością lepsze . Teraz by się chciało jechać na Anfield hehe
. :roll:

Achtung , Achtung :arrow: Niniejszym oświadczam iż ekhm ... znaczy się zrobiłem selekcję moich zdjęć i uzbierało się jakieś 70 MB .
Spożywajcie :arrow: http://www.megaupload.com/?d=VYAB6Y3Q :wink:
Obrazek

"Jesteście poniżej dna , pukacie w dno od spodu"
Mądry uczy się na błędach innych , głupi na swoich
Balcerek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 20 lip 2009, o 15:31

Są juz jakieś filmy na youtubie, między innymi YNWA!
Z wyjazdu jestem mega zadowolony. Poznałem wiele fantastycznych osób, z którymi kontakt nie może się urwać!
Kibice rapidu godni naśladowania. Nie już będę pisał że było zajebiście, pełno koni, tramwaj za darmo etc. Kto widział ten wie.
Chcialbym podziękować osobą, z którymi bądź co bądź spędziłem najwięcej czasu podróżując pociągami:
Oli, Air'owi, 007, Pepe, Rysiowi i Blażejowi. Dziękuje!
Danke!!! Bitte!!!
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez DudzioLFC » 20 lip 2009, o 17:56

Bardzo prosze ode mnie foteczki: :) :)

http://www.megaupload.com/?d=6KCNA8IE

Mam jeszcze z 10 filmików tylko że trzeba trochi więcej czekać bo to waży ponad 1 GB :)
Prosiłbym czerwonych wyjazdowiczów też o wrzucenie filmików na jakiś serw :)
Najbardziej czekam na filmiki z Torresem no i z metra :roll:

Wogóle to wielkie dzięki dla wszystkich za wypasiony wyjazd :)
Danke!Bite! :lol:
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek
DudzioLFC

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez DWT-Adas » 20 lip 2009, o 18:22

Wynik meczu beznadziejny, ale poza tym wyjazd był przefantastyczny. Dziękuję Wam wszystkim! :)

Niestety z uwagi na trzeźwość fotografa, dodupność mojego aparatu oraz zbyt dużą liczbę gości na koniach porozstawianych po całym Wiedniu sporo zdjęć nie wyszło. A tych co wyszły nie mogę wrzucić, bo mi co chwila prąd wyłączają (trzeci raz tego posta piszę). Ale, żeby nie było, że jest tak źle, udało mi się wrzucić jedno z moich ulubionych zdjęć z tego wyjazdu:

http://img355.imageshack.us/img355/6175/dscf0017.jpg

:)
DWT-Adas
Przyjaciel Żubra

Postprzez Daga » 20 lip 2009, o 19:29

Nie pamiętam kiedy byłam tak zmęczona. Co prawda przespałam dzisiaj prawie cały dzień, ale nadal chce mi się spać! A tu muszę się zbierać, bo jeszcze dziś wieczorem jadę nad morze (jakbym miała mało spania w drodze). :roll:

Nasunęło mi się kilka wniosków. Mianowicie, że do trzech razy sztuka. :) W przyszłym roku wygramy, co prawda będzie lało, bo w Wiedniu i w Berlinie była ładna pogoda, ale za to będziemy mieli się gdzie schronić, bo będziemy nocowali w miejscu meczu :wink:

Tak na serio to nie zapomnę tego wyjazdu. Ani tej jazdy autokarem, zwłaszcza do Wiednia, kiedy The Kop się rozgrzewało, ani meczu, ani tego, jak śpiewaliśmy na stadionie na przekór armii Rapidu, ani spaceru po Praterze, kiedy wzbudzaliśmy powszechne zaintersowanie wśród przechodniów, ani tym bardziej akcji w wiedeńskim metrze :D Gdy na meczu wbili nam bramkę zaczęliśmy śpiewać jeszcze głośniej, kiedy znów padła bramka, mimo, że nieuznana, darliśmy się jeszcze bardziej. I pomyślałam wtedy, że dlatego chyba fani LFC są tacy wyjątkowi. W zeszłym roku tego tak nie czułam, bo siedzieliśmy w sektorze gospodarzy, porozrzucani między kibicami Herthy, ale w tym roku byliśmy wszyscy razem w sektorze gości i dlatego była inna atmosfera. Śmiem twierdzić, że byliśmy najliczniejszą i najgłośniejszą grupą kibiców. Fanów Rapidu nie biorę poda uwagę, bo byli w większości i nie było szans ich przekrzyczeć. Utwierdziłam się w przekonaniu, że mogłabym z Wami jechać i na koniec świata!

Chylę czoła przed naszymi organizatorami, w szczególności przez Belaizą, która nie tylko załatwiła nam autokar, ale i oprowadziła nas po Wiedniu i przed tatą Iceroxa za załatwienie biletów i pomoc w dotarciu na stadion i z powrotem. Wielkie wyrazy uznania dla Was!!!

Muszę jeszcze szczególnie podziękować tej części wycieczki, która była z nami na Praterze, bo z nimi spędziłam najwięcej czasu :) Za wspólne zwiedzenie Wiednia, za jazdę na młynie, za dojedzenie moich frytek i za wspólne wyprawy do McDonaldsa, z którego myślałam, że nas w końcu wyrzucą! :D

Szkoda, że to wszystko tak krótko trwało... W mgnieniu oka z powrotem byliśmy w Katowicach. Mam nadzieję, że te nasze wyprawy na mecz staną się tradycją, bo są naprawdę niezapomniane i dostarczają na prawdę niesamowitych wspomnień.

Chciałabym móc cofnąć czas i jechać jeszcze raz....!

Pozdrawiam Was serdecznie kochani i do zobaczenia! :)
Obrazek
Daga

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez jarzomp » 20 lip 2009, o 19:44

Ja również chciałbym bardzo serdecznie podziękować, przede wszystkim Izie za perfekcyjną organizację i oczywiście wam wszystkim Kochani, za ciepłe przyjęcie, i za te piękne chwile, które mogłem z wami spędzić. O samym wyjeździe nie będę się rozpisywał, bo kto był to wie, a reszcie która nie była nie chcę robić niepotrzebnej przykrości:D Wspomnę tylko, że zajrzałem śmierci w oczy i tutaj nie chodzi o ponad 40000 armię kibiców Rapidu, ale o ten przeklęty rollercoaster, po którym do teraz mam miękkie nogi ( i w tym miejscu pozdrawiam śmiałków, którzy razem ze mną walczyli o życie :D ).
P.S. fotki wrzucę jak odzyskam aparat, który najpierw przeze mnie bezczelnie porzucony w autokarze, teraz wala się gdzieś po Sosnowcu i czeka na swojego pana i władcę :)
Wszyscy jesteśmy więźniami czasu, niewolnikami wieczności...
jarzomp

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez piotrolka » 20 lip 2009, o 19:51

Na samym początku chciałbym powiedzieć ze naprawdę ciesze sie ze poznałem tak wspaniałą ekipę i naprawdę żałuje ze nie będzie mnie w tym raku na zlocie. Następnego już nie odpuszczę.
Co do wyniku to nie miał naprawdę dla mnie dużego znaczenia, tym bardziej ze to mecz towarzyski, chociaż fajnie byłoby obejrzeć kilka bramek LIVERPOOLU :) Liczyło się dla mnie tylko to że wkońcu miałem okazje zobaczyć swój ukochany klub na żywo. To co dzialo sie na stadionie to bylo cos wspanialego. Dzieki za wspaniala przygode :)
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez sensej » 20 lip 2009, o 20:16

Było pizdato i dziękuję Wam wszystkim za te wspaniałe chwile spędzone w przeciągu tych dwóch dni. Po raz pierwszy mogłem ujrzeć taki mecz na żywo na prawdziwym stadionie, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Było zajebiście i nigdy tego nie zapomnę.

Nie zapomnę, siedzenia tuż przed The Kop autokarowym, tych śpiewów, otwieranie szampana przez Ptk_ i odliczanie do 20tu. Tych warunków autokarowych, bardzo ładnej pogody, śpiewów przed stadionem czy w drodze na stadion. BTW metra chyba nic już nie przebije. Pokazaliśmy szkopom jak się kibicuje przed meczem skoro robili nam zdjęcia czy kręcili filmiki... Tych emocji i wrażeń nie da się po prostu przelać na monitor kompa: kto był ten wie.

O samym Wiedniu to zapamiętam konie, niezwykłą czystość i niesamowity Prater.

Najszczersze podziękowania dla organizatorów, a w szczególności dla Belaizy, naszego prywatnego GPS'a. Droga Izo: odwaliłaś kawał dobrej roboty za co Ci dziękuję!

Wyjazd się chyba udał bardzo dobrze skoro nogi mnie bolą niemiłosiernie i gardło do wymiany? :wink: :happy:

Z Wami to na koniec świata i jeszcze dalej! Do zobaczenia w sierpniu!
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

Postprzez PtK_ » 20 lip 2009, o 20:16

Dla mnie to był pierwszy tego typu wyjazd i było naprawdę świetnie. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, zobaczyłem naszych piłkarzy na żywo, POCZUŁEM choc troszkę tę atmosferę .. Rok temu nawet o tym nie marzyłem ..

Nie wiedziałem, że mimo wielkiego zmęczenia może byc tak genialnie .. Ładne urodziny wyprawiliśmy Bizzy'iemu ;p
Strzeliło 20 browarów, kto nie pił niech żałuje, szczególnie Air, który poszedł spac gdzieś na początek :D Nie no tego nie da się zapomniec. Następny mecz na Anfield ? :)
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

Postprzez liverbebe » 20 lip 2009, o 20:26

Chciałabym wszystkim podziękować za superaśny wyjazd... Szczególne podziękowania dla Belaizy, która to zorganizowała i oprowadziła nas po Wiedniu :D Było czadowo..
Pierwszy raz spotkałam taką grupę kibiców najlepszego klubu na globie, z którymi można było pośpiewać :)
Do zobaczenia następnym razem, zapomniałabym gardło nie do użytku :P
Ostatnio edytowano 20 lip 2009, o 20:32 przez liverbebe, łącznie edytowano 1 raz
You'll never walk alone ;D
liverbebe

Postprzez Iwona » 20 lip 2009, o 20:28

Dziękuję Wam Kochani za niesamowity wyjazd, którego nigdy się nie zapomni. Te przecudowne konie..., Prater, chóralne śpiewy, widok naszych zawodników a zwłaszcza Stevuśka na zawsze już pozostaną w pamięci.

Rapid ma bardzo wychowanych kibiców... "Danke! Bitte!" wymiatało, ale nasza autokarowa "piąteczka" i "może jabuszka" też rządziło :D

Tych wszystkich emocji nie da się opisać, kto tam był ten wie :) i wszystkim Wam jeszcze raz za to dziękuję!

Fotki wrzucę potem, ale najpierw pobiorę Wasze :P

A teraz idę poszukać jakiś krem na opuchnięte nogi i trzeba sobie powtóreczkę meczu obejrzeć :)
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez arczi » 20 lip 2009, o 20:39

było po prostu ZAJEBIŚCIE !!! niesamowita atmosfera na stadionie, kibice jednej jak i drugiej drużyny byli świetni ! w końcu mogłem zobaczyć naszych zawodników na żywo no i oczywiście miła niespodzianka w postaci obecności Hiszpanów :D W końcu poznałem ludzi podobnych do mnie, czyli zafascynowanych Liverpoolem jak ja ! to na pewno nie było nasze ostatnie spotkanie ! Dziękuje wam wszystkim za tą niesamowitą atmosferę : w metrze, tramwaju, pod stadionem na ulicach n no i w trakcie meczu !!!!! YNWA
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!
arczi

Postprzez PtK_ » 20 lip 2009, o 21:18

Jak cos to na Polsacie sport leci powtorka meczu .
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów