Wyjazd do Wiednia

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Wiednia

Postprzez Asieńka » 15 lip 2009, o 21:29

co do leków polecam każdemu na wszelki wypadek mieć przy sobie stoperan - z żołądkiem różnie bywa, szczególnie w takich nerwach przed meczem :)z innych rzeczy warto mieć nawet mały ręcznik i małe żele do mycia(są dostępne w wielkoście 50 ml). Oprócz tego plasterki (nie wiadomo, czy się ktoś nie przewróci, bądź inaczej nie skaleczy).

Do zobaczenia już z niektórymi w czwartek :)

PS. nikt nie jedzie z toruńskich okolic w czwartek w okolice Szczecina????
Asieńka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez DudzioLFC » 16 lip 2009, o 20:56

Już sie nie moge doczekać :) a tu jeszcze jedno pytanko: bierze w końcu ktoś tą kamere?Bo ja osobiście nie mam a myśle że by sie przydała i to nikt mi nie powie że nie :P
I druga sprawa : Czy są jeszcze do kupienia bilety na ten meczyk?Bo mi tu teraz kolega dzwoni i mówi : ''ja też chce sie skoczyć'' a ja mu na to hmm wątpie ale zapytam. Więc pytam. W tym wypadku jakiekolwiek miejsce wchodzi w gre. Ten kto wie może mi napisać na priva bo nie chce tu na forum już nowej sprawy zaczynać :D
pozdro,
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek
DudzioLFC

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 16 lip 2009, o 21:55

Widzę kolega mega ogarnięty... :roll:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Jamie » 16 lip 2009, o 22:06

Ja już jutro o 10 zaczynam swoją eskapadę do Katowic. Chyba jako jeden z pierwszych, nie licząc Duszki, którą czeka jeszcze wcześniej podróż z Koszalina do Kołobrzegu. O 10;21 mamy pociąg do Szczecina gdzie spotkamy się z resztą ekipy zachodniopomorskiej. Życze wszystkim udanej podróży do Katowic, byśmy się wszyscy szczęśliwie spotkali pod Spodkiem!

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobote kochani!
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Sochal » 16 lip 2009, o 22:11

Nie ma już żadnych biletów. Z tego co pamiętam to Rapid ogłosił, że cały stadion będzie zapełniony.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Masacra » 17 lip 2009, o 03:18

DudzioLFC napisał(a): a tu jeszcze jedno pytanko: ........ I druga sprawa : ........

Krzysiu na litość boską ja Cię błagam: nie zadawaj tego typu pytań bo będę zmuszony - jak przed rokiem w Berlinie - znów zająć się Twoim wychowaniem. Czyli jakąś terapię odmulającą Ci zaordynować. Dlatego nie pytaj już lepiej o nic chłopcze. Litości...

A teraz do rzeczy. Ciekawi mnie pewna sprawa związana z naszym autokarem i tu mam pytanie do Belaizy:
Powiedz nam Izunia czy ten nasz pojazd w niedzielę rano wraca z Wiednia do Polski, czy też będzie na nas czekał cały dzień do samego wieczora? To ma dla nas kolosalne znaczenie bo jeśli ma zamiar nas wysadzić i wracać, to zmusi nas to do taszczenia ze sobą przez cały dzień całego naszego dobytku. Będziemy wtedy wyglądać, jak - nie przymierzając - handlarze zza Buga w okolicach warszawskiego Stadionu Dziesięciolecia. Nie mówiąc już o tym, że z torbami i plecakami na stadion by nas nie wpuścili. Jeśli natomiast nasz autokar zaparkuje gdzieś i grzecznie na nas do wieczora poczeka to moglibyśmy go potraktować jak swego rodzaju hotel na kółkach; wszystkie tobołki by się zostawiło w autokarze a my byśmy sobie na pełnym luzie po Wiedniu śmigali, co najwyżej dzierżąc jakiś napój w jednej, a szalik Liverpoolu w drugiej dłoni.

Da radę to jakoś ustalić Kierowniczko nasza kochaniutka? Bo mnie ciekawość w tej kwestii zżera. :)
Masacra

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Alex » 17 lip 2009, o 08:15

Jacek, przecież rok temu z plecakami wchodziliśmy, tylko je przetrzepali w poszukiwaniu napojów itp.

My z Asią wciskamy graty do plecaków i sru! możemy z tym po mieście chodzić :)

EDIT:

w Berlinie autokar wyrzucił nas na parkingu przed stadionem i zabrał z tego samego miejsca. Teraz to by się przydał ktoś, kto się mniej więcej po Wiedniu orientuje i skąd warto zwiedzanie zacząć...
Ostatnio edytowano 17 lip 2009, o 08:31 przez Alex, łącznie edytowano 1 raz
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Belaiza » 17 lip 2009, o 08:26

Oj Jacku Jacku .... "sierotko"
:wink:
Oczywiście, że autokar stoi i grzecznie czeka na nas. Pisałam o tym np. przy okazji lodówki (o której na dal nic nie wiem, ale to szczegół :wink: )
Nie wiem czy będzie stał na Praterze czy gdzieś indziej to ustalimy z kierowcą w autobusie. Pytałam wcześniej Iceroxa (niestety bez odzewu) czy Tata mógłby rozpoznać tereny parkingowe.
W każdym razie najważniejsze, że po samym Wiedniu autokar nas nie obwiezie (cena), ale możemy ustalić gdzie nas wysadzi, gdzie stoi i skąd nas odbiera. Liczę tu na pomoc doświadczonych koleżanek i kolegów (Berlin).
Ale sluszna uwaga - można przed meczem wpaść do autokaru po coś.... Ustalimy w "108" oczu :wink:

EDIT:
Toż pisałam o tym ładnych kilka stron temu. Nikt się nie zglosił.
Ja zabieram plan miasta - dość dokładny.
Ostatnio edytowano 17 lip 2009, o 10:54 przez Belaiza, łącznie edytowano 1 raz
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez AirCanada » 17 lip 2009, o 10:41

http://www.youtube.com/watch?v=WjPbTNLn0Zc

Proszę na jutro opanować tą oto piękną zwroteczkę pierwszą :)

Steven Gerrard is our captain.. Steven Gerrard is a red... Steven Gerrard plays for liverpool ... A scouser born and bred... deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh de

EDIT: W Rypinie od rana ostry trening wokalny. The Kop da Wam popapić.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Masacra » 17 lip 2009, o 10:59

Alex napisał(a):Jacek, przecież rok temu z plecakami wchodziliśmy, tylko je przetrzepali w poszukiwaniu napojów itp.

Tak?
To mnie już chyba skleroza toczy na całego... nie pamiętam nas z plecakami na stadionie. Pamiętam jedynie, że przy wejściu miałem przy sobie butlę coli i to mi stojący na bramce Niemiaszek zabrał. Poza tym żadnych tobołów nie mieliśmy, co zresztą widać na zdjęciach. Wszystko w autokarze zostało. Ale może było jak mówisz, sam już nie wiem.

Belaiza napisał(a):Oj Jacku Jacku .... "sierotko"

Bella - przepraszam, rzeczywiście pisałaś o tym już wcześniej. Wybacz mi proszę. :)

A jeśli chodzi o zwiedzanie Wiednia to jakiś czas temu Sensej ciekawy link zapodał. Zaraz przystąpię do jego studiowania na wypadek, gdybyśmy tam byli skazani wyłącznie na swoją własną znajomość Wiednia, a ta póki co jest żadna.
Masacra

Postprzez bizzy » 17 lip 2009, o 11:01

Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

Postprzez Alex » 17 lip 2009, o 11:15

Masacra napisał(a):
Alex napisał(a):Jacek, przecież rok temu z plecakami wchodziliśmy, tylko je przetrzepali w poszukiwaniu napojów itp.

Tak?
To mnie już chyba skleroza toczy na całego... nie pamiętam nas z plecakami na stadionie. Pamiętam jedynie, że przy wejściu miałem przy sobie butlę coli i to mi stojący na bramce Niemiaszek zabrał. Poza tym żadnych tobołów nie mieliśmy, co zresztą widać na zdjęciach. Wszystko w autokarze zostało. Ale może było jak mówisz, sam już nie wiem.

kurde, masz rację, to ja źle zapamiętałem... :/
Alex

Postprzez Maytman » 17 lip 2009, o 11:32

Alex napisał(a):
Masacra napisał(a):

Tak?

kurde, masz rację, to ja źle zapamiętałem... :/

Hmm.. Mnie wpuścili wtedy z plecakiem (sprawdzałem jeszcze na fotkach i okazuje się, że mam go na stadionie).
Pamiętam, że ochroniarz kazał mi go otworzyć, pobieżnie przeglądnął i dał spokój.
Maytman
Znaczy się Mateusz

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Masacra » 17 lip 2009, o 11:34

O proszę, w linku zapodanym powyżej przez Bizzyda taka oto krzepiąca informacja się pojawia:

"NA ULICY WOLNO PALIĆ I PIĆ" :lol:

Z tym paleniem to fantastyczna wiadomość jak dla mnie, oby również na stadionie nie było zakazu...
A jeśli chodzi o picie to po raz kolejny i zarazem ostatni apeluję do naszych nieletnich przyjaciół, jadących z nami bez taty, wujka czy innego opiekuna: zapomnijcie o browarku. Nie będę udawał, że nic nie widzę. Mój sprzeciw w tej materii ma znaczenie, naprawdę. Jedziemy tam żeby przeżyć wspaniałą przygodę wakacyjną i zobaczyć naszą ukochaną drużynę na żywo a nie żeby głowić się, co mamy uczynić z pijanym nastolatkiem. A zrobimy z delikwentem jedno: mianowicie obezwładniony i związany spędzi całą wycieczkę w prowizorycznej izbie wytrzeźwień, urządzonej w luku bagażowym naszego autokaru. Innego wyjścia nie widzę. I niech taki młodzieniec szarpie się ze mną ile chce, niech mówi że nie mam prawa, może nawet po powrocie poskarżyć się na mnie swoim rodzicom. Chętnie wysłucham ich pretensji.
Dlatego pamiętajmy kochani: trzymamy fason. :wink:
Masacra

Postprzez Piciek2206 » 17 lip 2009, o 11:41

AirCanada napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=WjPbTNLn0Zc

Proszę na jutro opanować tą oto piękną zwroteczkę pierwszą :)

Steven Gerrard is our captain.. Steven Gerrard is a red... Steven Gerrard plays for liverpool ... A scouser born and bred... deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh deh de

Troche nie do rytmu na youtubie, ale słówka już nauczone!
Nie tylko autokarowe The Kop... nie tylko.
E: wytłumaczy mi ktoś co znaczy: "A scouser born and bred". Byłbym wdzięczny.
Ostatnio edytowano 17 lip 2009, o 11:58 przez Piciek2206, łącznie edytowano 1 raz
Piciek2206

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów