Wyjazd do Wiednia

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Wiednia

Postprzez Alex » 8 maja 2009, o 12:45

Brewka napisał(a):...

i jest jakiś konkret :)

Cena autokaru jest do przyjęcia, tak się spodziewałem, że wyniesie nas to jakieś 2x więcej niż do Berlina. Brewka, poszukaj jeszcze jakiejś mniejszej jednostki, w razie gdyby się nie zebrało tyle narodu.

Co do noclegów - byłoby fajnie zostać tam na chwilę, nie ma to tamto. Jeśli tylko znalazłby się hostel za przyzwoitą cenę, który by nas pomieścił... :] I wtedy jedziemy spokojnie w sobotę rano, albo nawet w piątek wieczorem. I balujemy dzień albo dwa :)))

Cena biletów - nie ma niespodzianki. Kupić pewnie będzie można kartą kredytową. I też pewnie będzie limit sztuk na jedną kartę. My z Asią mamy karty, znajdzie się jeszcze kilka i nie będzie problemu, Maja nie będzie musiał do Wiednia jechać :lol:

Się rozkręca impreza :)))
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Asieńka » 8 maja 2009, o 13:30

co do busa - Alex ma rację - trzeba jeszcze sprawdzić na mniejszą ilość osób, żeby był pełny (mniejsza cena).

Bilety można kupić przez internet (tym razem jednak chciałabym być w sektorze gości - inna atmosfera będzie).

Poza tym też jestem za tym, żeby zostać chociaż chwilkę pozwiedzać Wiedeń - w sumie koszty nie powinny być znacząco większe, ale przynajmniej będzie dodatkowy bonus.

Poza tym ja też jestem gotowa do pomocy przy organizacji całego wyjazdu, więc w razie czego czekam tylko na jakiś znak :)

Pozdrawiam

PS zaczęłam poszukiwanie hosteli - znalazłam coś podobno w cenie 12-16 euro za osobę. Jeżeli nie ma się kart międzynarodowych typu ISIC w niektórych hostelach trzeba dopłacać 3,5 euro.Podsyłam kilka linków:
http://www.hostelbookers.com/hostels/au ... nna/42795/
http://www.hostelbookers.com/hostels/au ... enna/3641/
http://www.hostelbookers.com/hostels/au ... nna/37162/
http://www.hostelbookers.com/hostels/au ... nna/20282/

więcej na tronie: http://www.hostelbookers.com/hostels/austria/vienna/?

na FCliverpool.pl znaleźli coś takiego http://www.hostelsclub.com/step02_str.p ... urrency=94 , ale my chyba szukamy coś najtańszego, czyli wg mnie hostele.....

PS 2 ja sie na tym do końca nie znam, więc informacje od osób już zorientowanych w hostelach będą dużą pomocą :)
Ostatnio edytowano 8 maja 2009, o 14:02 przez Asieńka, łącznie edytowano 1 raz
Asieńka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Asieńka » 8 maja 2009, o 14:00

A teraz jeszcze nowy post, bo nowy podtemat, więc szanownych państwo redaktorów proszę o nieusuwanie i niewysyłanie do mnie wiadomości prywatnych z pięknym poinformowanie, że tak nie można(poprostu w jednym wszytsko się zleje) - proponuję zacząć już deklaracje, kto wstępnie jedzie, ponieważ, jeżeli cokolwiek mamy zacząć załatwiać, musimy mieć wstępną ilość osób. Proszę o dopisywanie się na listę i ewentualne skreślenie siebie(ale nie wypada tak robić), jeśli ktoś jednak zrezygnuje:

Lista osób chętnych na wyjazd do Wiednia ( 18.07.09[wyjazd] - 20.07.09[przyjazd rano]):
1. Asieńka
2. Alex
3. Brewka
4. Nooldir
5. Gin
6. Maytman
7. Jamie
8. Daga(numerek na liście nie przypadkowy:)
9. BizzyD (wyjazd jako prezent urodzinowy)
Ostatnio edytowano 8 maja 2009, o 14:19 przez Asieńka, łącznie edytowano 2 razy
Asieńka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Brewka » 8 maja 2009, o 14:09

Co prawda jeszcze pewny na 100% tego wyjazdu nie jestem, a decyzję podejmę w przeciągu tygodnia, ale taka sugestia:

Asieńka napisał(a):Lista osób chętnych na wyjazd do Wiednia ( 19.07.09 - 20.07.09):

Asiu, a czy nie lepszą opjcę będzie 18-19, czyli sobota + niedziela? Wydaje mi się, że weekend będzie dogodniejszy.

Pozatym odpisali w sprawie jeszcze jednego transportu. 3500PLN, z tym, że nie napiasali jak pojemne autobusy mają.
Obrazek
Brewka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Asieńka » 8 maja 2009, o 14:18

Brewka napisał(a):Co prawda jeszcze pewny na 100% tego wyjazdu nie jestem, a decyzję podejmę w przeciągu tygodnia, ale taka sugestia:

Asieńka napisał(a):Lista osób chętnych na wyjazd do Wiednia ( 19.07.09 - 20.07.09):

Asiu, a czy nie lepszą opcję będzie 18-19, czyli sobota + niedziela? Wydaje mi się, że weekend będzie dogodniejszy.

Poza tym odpisali w sprawie jeszcze jednego transportu. 3500PLN, z tym, że nie napisali jak pojemne autobusy mają.

1. Wiesz Brewka kto jak kto, ale Ty jako już organizator musisz jechać :P

2. Jeśli chodzi o daty, to myślałam o powrocie 20 (pamiętajmy, że mecz zaczyna się o 20:15, czyli planowany wyjazd będzie po 23, więc i tak dojedziemy 20). Możemy go zacząć w sumie 18, wtedy spokojnie będziemy mieli cały dzień na zwiedzanie :) Już zmieniam daty.

3. Zastanawiam się jeszcze, ile więcej zapłacimy za transport, jeśli zdecydujemy się być tam dwa dni, czy dużo wtedy doliczają.....
Asieńka

Postprzez bizzy » 8 maja 2009, o 14:25

Asieńka napisał(a):9. BizzyD (wyjazd jako prezent urodzinowy)

No widzę decyzja została już podjęta, i nawet nie mam co się odwoływać... :wink: :lol:
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku i uda się pokonać wszystkie przeciwności, bo niestety one istnieją :sleep:

PS: Asia a czy mój numerek też jest nieprzypadkowy? :wink: :lol:
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Alex » 8 maja 2009, o 14:28

Pewnie wracamy zaraz po meczu, w Kato/Wro będziemy nad ranem i akurat wszyscy będą pociągi łapać do domów. A do Wiednia dojedziemy w sobotę wczesnym popołudniem i mamy cały dzień na łażenie.
Alex

Postprzez lfc » 8 maja 2009, o 14:28

Ja też oczywiście jestem bardzo zainteresowany "wyprawą na Wiedeń" :) !!!!!Możecie mnie śmiało dopisywać do listy.

Daga napisał(a):Zwłaszcza, że teraz moi kochani, nie było żadnego Euro czy Mundialu, więc będzie szansa, żeby chociażby zobaczyć naszych Hiszpanów, czy Gerrarda, których brakowało w zeszłym roku.

Jeśli o Hiszpanów chodzi to ich raczej niestety prawie na pewno nie będzie ze względu na Puchar Konfederacji który odbędzie się latem w rpa.Za to reszta na czele z Gerrardem powinna być obecna :) .
Obrazek
lfc

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez majki » 8 maja 2009, o 14:29

jakiś orientacyjny koszt ktoś zna ?
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez PtK_ » 8 maja 2009, o 14:31

Oj chetnie bym pojechal. Tylko musi to byc tak, zebym byl w warszawie przed 24 lipca, bo tego wlasnie dnia jade nad morze.. Byloby idealnie pojechac i to jest moje marzenie. Jak cos ja takze sie pisze do tego !!
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

Postprzez PePe » 8 maja 2009, o 14:33

Proszę mnie też tam na listę wpisać :)
PePe

Postprzez Alex » 8 maja 2009, o 14:34

majki napisał(a):jakiś orientacyjny koszt ktoś zna ?

Heh, wątek ma dopiero dwie strony a Tobie już się nie chce całego czytać? :>
Alex

Postprzez zimer » 8 maja 2009, o 14:35

ja z miła chęcią moge z wami sie wybrac :)

Edit:Do listy można mnie śmiało dopisac
zimer

Postprzez Balcerek » 8 maja 2009, o 14:36

Ja póki co ogłaszam wstępnie gotowość do wyjazdu , a na listę wpisałbym się na !pewniaka! , bliżej ostatecznego terminu zamykającego listę uczestników.(może lepiej tak niż pozniej sie wypisywać ) Ważnie dla mnie również będzie , skąd wyruszymy do Wiednia . Jeszcze pozostaje kwestia "rodzice" , ale z tym problemow nie powinno być :wink:
Pozdrawiam .
Obrazek

"Jesteście poniżej dna , pukacie w dno od spodu"
Mądry uczy się na błędach innych , głupi na swoich
Balcerek

Postprzez Asieńka » 8 maja 2009, o 15:05

Lista osób chętnych na wyjazd do Wiednia ( 18.07.09[wyjazd] - 20.07.09[przyjazd rano]):
1. Asieńka
2. Alex
3. Brewka
4. Nooldir
5. Gin
6. Maytman
7. Jamie
8. Daga(numerek na liście nie przypadkowy:)
9. BizzyD (wyjazd jako prezent urodzinowy)
10. Lfc
11. PTK
12. PePe
13. Zimer

bizzyD napisał(a):
Asieńka napisał(a):9. BizzyD (wyjazd jako prezent urodzinowy)

No widzę decyzja została już podjęta, i nawet nie mam co się odwoływać... :wink: :lol:
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku i uda się pokonać wszystkie przeciwności, bo niestety one istnieją :sleep:

PS: Asia a czy mój numerek też jest nieprzypadkowy? :wink: :lol:

oczywiście, ze numerek nieprzypadkowy. Odwoływać się też sensu nie ma - a co do pokonywania przeszków, to przykład dałeś w tamtym roku przed zlotem jak to się robi, więc wierzę, że i tym razem się uda :D

PtK_ napisał(a):Oj chetnie bym pojechal. Tylko musi to byc tak, zebym byl w warszawie przed 24 lipca, bo tego wlasnie dnia jade nad morze.. Byloby idealnie pojechac i to jest moje marzenie. Jak cos ja takze sie pisze do tego !!
Planujemy być 20 w Polsce, a z mojego doświadczenia wiem, ze Polskę nawet w skrajnych odległościach i słabych połączeniach(Suwałki-Szczecin z reguły) można pokonać w ciągu kilku(kilkunastu) godzin. Z Katowi do Warszawy wg rokładu PKP jest 2:50 godzin jazdy.
Asieńka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów