5 zlot fanów z LFC.pl - info i deklaracje

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - info i deklaracje

Postprzez bizzy » 6 maja 2009, o 17:52

Dzięki znajomości z NASA udało mi się namierzyć ośrodek Urocza z satelity :wink:
http://img141.imageshack.us/img141/4749/nowy3t.jpg
będzie gdzie hasać...na "plaże" też bliziutko :)
Dość spokojna, dzika okolica, nie ma tak jak w Sulejowie krajowej 8ki przy ośrodku :D
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Asieńka » 7 maja 2009, o 13:06

daimnnnnnnnnnnnnn - właśnie się okazało, że w sobotę zlotową będziemy mieli z Alexem w mojej rodzinie wesele...ale na dwa dni na pewno będziemy...ktoś chętny podwieźć nas w sobotę o 5 rano na pociąg? :)
Asieńka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Szmajchel » 7 maja 2009, o 13:35

Asieńka napisał(a):daimnnnnnnnnnnnnn - właśnie się okazało, że w sobotę zlotową będziemy mieli z Alexem w mojej rodzinie wesele...ale na dwa dni na pewno będziemy...ktoś chętny podwieźć nas w sobotę o 5 rano na pociąg? :)

tutaj na Dzikim Wschodzie to wesela czesto przekladaja wiec moze jest i szansa na podobna rozrywke w Waszych stronach :P

Ktos pewno bedzie samochodem wiec spokojnie, nawet tydzien przed zlotem sie uzgodni albo na miejscu ;) gorzej kto bedzie abstynentem zalozmy od .. polnocy ^^
Szmajchel

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Alex » 7 maja 2009, o 13:42

Szmajchel napisał(a):tutaj na Dzikim Wschodzie to wesela czesto przekladaja wiec moze jest i szansa na podobna rozrywke w Waszych stronach :P

Michał, na to liczę ;) Powiem więcej, za to, żeby tak się stało zaczynam pić już dziś wieczorem :P

Szmajchel napisał(a):Ktos pewno bedzie samochodem wiec spokojnie, nawet tydzien przed zlotem sie uzgodni albo na miejscu ;) gorzej kto bedzie abstynentem zalozmy od .. polnocy ^^

Jeśli dzięki temu abstynentowi będziemy mogli zostać parę godzin dłużej na zlocie, to osobiście go ozłocę :)
Alex

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez adamus1990 » 7 maja 2009, o 14:42

glapa91 napisał(a):Ja wybieram sie na zlot najprawdopodobniej z kumplem ,ale mam pytanko czy jedzie ktos na zlot z BYDGOSZCZY ?? bo mozna by sie zgadac i pojechac razem ... Mam nadzieje ze bedzie dobra zabawa na zlocie :)

Wlasnie z bydgoszczy zbawienie:p ja tez jade raczej ze znajomym oczywscie z bydgoszczy to jakos trzeba sie zgadac glapa:P oczywiscie trzeba sie takze zaopatrzyc w osprzet ktora umili podroz na zlot.
adamus1990

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez carlsberg » 7 maja 2009, o 15:21

Alex napisał(a):
Szmajchel napisał(a):Ktos pewno bedzie samochodem wiec spokojnie, nawet tydzien przed zlotem sie uzgodni albo na miejscu ;) gorzej kto bedzie abstynentem zalozmy od .. polnocy ^^

Jeśli dzięki temu abstynentowi będziemy mogli zostać parę godzin dłużej na zlocie, to osobiście go ozłocę :)

Możliwe że ja będę tym jednodniowym abstynentem , bo prawdopodobnie samochodem będę , więc jak coś to może coś się da załatwić :wink: . Z resztą ja i tak nie dam rady zbytnio pić ... ( następnego dnia jak mam zajebistego kaca ) :lol:

Ale za to będziesz musiał popierać mój każdy post nawet jak napiszę że Lucas jest o dwie klasy lepszy od Torresa i Gerrarda razem wziętych i że Air nabija posty. :lol: < dżołk >
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Alex » 7 maja 2009, o 15:26

carlsberg napisał(a):Możliwe że ja będę tym jednodniowym abstynentem , bo prawdopodobnie samochodem będę , więc jak coś to może coś się da załatwić :wink: . Z resztą ja i tak nie dam rady zbytnio pić ... ( następnego dnia jak mam zajebistego kaca ) :lol:

Ale za to będziesz musiał popierać mój każdy post nawet jak napiszę że Lucas jest o dwie klasy lepszy od Torresa i Gerrarda razem wziętych i że Air nabija posty. :lol: < dżołk >

Popieram :)
Alex

Postprzez glapa91 » 7 maja 2009, o 16:04

Widzialem ze wybierasz sie tez z Bydgoszczy:) A czym jedziecie?? to zabiore sie z wami .wogole uwazam ze trzeba by sie spotkac przed zlotem i porozmawiac o wyjezdzie. A co do Asortymentu masz 100%racje trzeba sie zaopatrzyc w cos na podroz Pozdrawiam :D <adamus1990>
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

Postprzez adamus1990 » 7 maja 2009, o 16:33

glapa91 napisał(a):Widzialem ze wybierasz sie tez z Bydgoszczy:) A czym jedziecie?? to zabiore sie z wami .wogole uwazam ze trzeba by sie spotkac przed zlotem i porozmawiac o wyjezdzie. A co do Asortymentu masz 100%racje trzeba sie zaopatrzyc w cos na podroz Pozdrawiam :D <adamus1990>

Najleprzym najwygodniejszym najtanszym srodkiem komunikacyjnym jakim sa Polskie koleje pociagowe:P a potem tam te kilka km juz jakos dojedzie sie busem to nie ma problemu(oczywiscie o ile bede wstanie wsiasc do busa nie no zart) odpowiada glapa ci taki srodek komunikacyjny??:p a co do spotkania:P to zly pomysl niejets ale to w wakacje bo teraz matury i nauka:p kiedys trzeba sie zaczac uczyc lepiej pozno niz wcale:P
adamus1990

Postprzez glapa91 » 7 maja 2009, o 16:59

Odpowiada mi taki srodek transportu mniejmy nadzieje ze dojedziemy bez problemu :) a z busem damy rade az tak zle to niebedzie przez podroz :) Ok mi pasuje spotkanie w wakacje ale jak dasz rade wczesniej to sie odezwij Pozdrawiam :lol:
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

Postprzez Szmajchel » 7 maja 2009, o 17:06

A zdajecie sobie sprawe ze z Bialej (jak mniemam robicie tam przesiadke bo tu mamy PKP:P )do Serpelic jazda ogorkiem PKSowym trwa kolo godziny :D ? Chyba ze na wakacje otworza dodatkowa linie malych busikow dla specjalnych klientow ;)
Ale autkiem spoko w 20min mozna wyrobic.

Alex,z Asia z buski wygladacie sympatycznie wiec hehe pierwszy pisze sie na drajwera choc czas pokaze, za 3miesiace ;)
Te "ozłocenie" mnie zachecilo do zgloszenia swojej kandydatury ^^
To pij Panie,bo przed zlotem w Bialej pewnie sie zrobi befoooorek dlugi :wink:
Szmajchel

Postprzez Alex » 7 maja 2009, o 17:20

heh, jaki komplement :)

na razie sprawdzałem połączenia z Siedlec do W-wy (i potem do Suwałk) i te chyba są lepsze niż przez Białą... Się ogarnie w swoim czasie ;) Na razie bardziej liczę na wariant przełożenia/odwołania ślubu :P
Alex

Postprzez AirCanada » 10 maja 2009, o 22:40

No ludzie drodzy połowa maja się zbliża a z zaliczkami absolutnie BEZ REWELACJI :!: Proszę tam szybko zamienić deklarację w czyny w zbliżającym się tygodniu, bo się pogniewamy ... :)
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Mitchell » 10 maja 2009, o 22:48

Weź mnie nawet nie wkurw*. :)
Nie moja wina że Wieviór kasę zdefraudował. Przelew zrobiłem we WTOREK !
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

Postprzez Witz » 11 maja 2009, o 18:31

dobra, nie ma co dłużej ukrywać tego smutnego, a przynajmniej smutnego dla mnie, faktu.
Na V zlocie pod patronatem LFC.pl nie zatańczę z Wami salsy. z dwóch powodów:
a) numer z działką już nie przejdzie
b) niegospodarność finansowa wiele mnie nauczyła, ale doprowadziła też do stanu, w którym na zlot nie mam po prostu kasy...

z niektórymi z Was zobaczę się dopiero na VI zlocie, już jako dorosła dziwka. jak ten czas leci...
Witz

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów