Wyjazd do Berlina

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Postprzez Jamie » 23 cze 2008, o 12:57

Post Aira jest sluszny. Co bedzie jesli zostana Nam tylko dwie karty... Na liscie jest okolo 30 osob. Prosze wszystkich o dokladne zastanowienie sie i stuprocentowa deklaracje.

Osoby, ktore posiadaja karty kredytowe proszone sa o odezwanie sie czy to do mnie czy Alex'a. Naprawde potrzebujemy jeszcze jednej karty kredytowej.

Uzyczenie karty nie wiaze sie z zadnym ryzykiem. Osoba posiadajaca karte dokona rezerwacji dopiero gdy otrzyma pieniadze od wszystkich osob (czy tam od tylu ile bedzie chcialo). Osoba posiadajaca karte sama stworzy konto na oficjalnej stronie Herty i sama wpisze dane karty. Nikt po za nia i stronka Herty nie bedzie znal tych numerow.

Jeszcze raz prosze o zastanowienie sie i ewentualna deklaracje osoby z karta
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Daga » 23 cze 2008, o 13:51

Widze, ze pomysl grupy Katowice-Wroclaw sie przyjal, wiec wszystko posprawdzam policze i bede sie z Wami kontaktowac prywatnie. Wszystkie szczegoly jeszcze dogramy.

Poki co pozdrawiam! :)
Obrazek
Daga

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez majamajewski » 23 cze 2008, o 15:19

Ok to ja mam jeszcze jedna propozycje bo widze ze jest spore zamieszanie z tymi kartami... Zrobimy tak... do 30 czerwca czyli przyszlego poniedzialku niech sie okresla wszystkie osoby ktore chca jechac na ten mecz. Ja wezme dzien wolnego w pracy pojade do berlina i kupie nam tyle wejsciowek ile bedzie chetnych. Do kazdego biletu dolicze pare zlotych za paliwo a rozliczymy sie w zlotowkach... jest jeszcze jeden problem bede mogl wziasc tylko 10 biletow w kazdym pynkcie wiec mozliwe ze beda 3 grupki 10 osoboqwe siedzace w innym sektorze trybun... co wy na takie rozwiazanie?
Camp Nou Barca-Betis 3:2 SpeÂłniamy swoje marzenia:) Nastepne Anfield Road:)
Obrazek
majamajewski

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Alex » 23 cze 2008, o 15:24

Maja - dowiedz sie wpierw, czy na jedna osobe mozna az 30 biletow wziac. A jak tak, to raczej nie powinno byc problemu zeby wszyscy w jednym miejscu siedzieli. Ale inicjatywa godna medalu, stawiam Ci osobiscie piwo jak to wypali :)

EDIT:

w sumie racja :) ale na pewno? bo max 10 mozna brac przy kupowaniu przez net, a w tych sklepach moze jednak sie da? zobaczymy... :)

a to jesli te sklepy drukuja bilety, a nie maja np. okreslonej puli, to mozna jednak wszystkie w tym samym miejscu wziac.
Ostatnio edytowano 23 cze 2008, o 15:40 przez Alex, łącznie edytowano 2 razy
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez majamajewski » 23 cze 2008, o 15:33

alex nie mozna wziac ale sklepow z biletami jest w berlinie kilkadzisiat wiec wystarczy odiwedzic 3 punkty i masz komplet :)
Obrazek
majamajewski

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez AirCanada » 23 cze 2008, o 17:31

Lukasz byloby swietnie zwlaszcza, ze czas Nas goni :) U mnie tez masz piwo jezeli wyjdzie taka akcja :roll:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez lfc » 23 cze 2008, o 17:46

Oj cos mi sie wydaje, ze to takie latwe nie bedzie :roll: ...
Nie zdziwilbym sie jezeli na poczatku kupujacy bilety musialby miec jakas karte kibica, zeby w ogole zakupic wejsciowki i dopiero na ta karte przypadalo 10 wejsciowek.To by bylo zbyt proste, kazdy by mogl kupowac tyle biletow ile mu sie podoba...
Obrazek
lfc

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Alex » 23 cze 2008, o 17:57

Update listy:

1. Alex
2. Asia Alexa
3. Kubus(?) -kolega Alexa
4. Air
5. Jamie
6. Wowka01(?)
7. Zapi – dojazd wlasny
8. Johnny Szostie - dojazd wlasny
9. BizzyD (?)
10. Masacra
11. Kama
12. Banan
13. Pelcu
14. lfc
15. Wokky - dojazd wlasny
16. Duszek
17. DudzioLFC
18. Vielinka
19. Dzwoniec
20. Iwona
21. Deebo
22. Majamajewski - dojazd wlasny
23. Randez (?) - dojazd wlasny
24. Kolezanka Randeza nr 1 - dojazd wlasny
25. Kolezanka Randeza nr 2 - dojazd wlasny
26. Voltariel (?)
27. veV_(?)
28. Openmind - spoza forum, dojazd wlasny
29. KaSTA
30. Maaciek
31. Maaciek 2
32. Maaciek 3
33. Daga

tradycyjnie - jak sa bledy to prosze pisac :)

Przypominam o nieprzekraczalnym deadlinie 30. czerwca!!! I badzcie gotowi na to, ze gdyby sie okazalo, ze bilety nagle zaczna szybko schodzic, to termin ten moze ulec skroceniu!!!

Dlatego prosze o nie ociaganie sie z deklaracjami. Bedziemy musieli jeszcze porobic przelewy na odpowiednie konto, wiec wszystko musi sprawnie przebiec.

Na razie bilety schodza w miare spokojnie, wiec paniki nie ma, ale - Expect Unexpected!! :D
Alex

Postprzez koski » 23 cze 2008, o 21:42

Witam wszystkich!

Wreszcie mam aktywne konto! Na wyjazd do Berlina pisze sie na 300%, ale jeszcze chec wyjazdu zadeklarowal kolega, ale jego obecnosc potwierdze najpozniej do pojutrza. Trzeba rowniez pomyslec nad transportem. W Szczecinie znana jest firma przewozowa Fedenczak http://www.fedenczak.com.pl/przewozy/?id=2 , ktora dysponuje do wynajecia pojazd, ktory ma nawet 37 miejsc siedzacych. Glupim rozwiazaniem nie bylby rowniez pociag. Do Berlina ze Szczecina sa rowniez bezposrednie polaczenia, a i bilety grupowe sa duzo tansze. Trzeba rozwazyc wszystkie mozliwosc i wybrac najodpowiedniejsze opcje. Co do biletow na mecz, uwazam, ze nie byloby problemu kupna na kilka h przed meczem, ale faktycznie lepiej bedziemy sie czuc, wiedzac, ze mamy wejsciowke zaklepana.

Pozdro

P.S. Ale byl byczy! :D
Ostatnio edytowano 23 cze 2008, o 21:50 przez koski, łącznie edytowano 1 raz
koski

Postprzez Johnny Szostie » 23 cze 2008, o 21:46

to se jeszcze zmiejsz avatara, bo oczy bola i kalafiory na polu imploduja

edit: tera git jes!
Johnny Szostie

Postprzez Alex » 23 cze 2008, o 23:25

koski napisał(a):Witam wszystkich!

...

stary, fajnie, ze sie zarejestrowales i ze do nas dolaczasz, ale rowniez fajnie by bylo gdybys poczytal troche ten watek. Kwestia transportu zostala rozwalona bodaj na 2. stronie juz :P A pociag bylby glupim rozwiazaniem, wystarczy sprawdzic rozklady...
Alex

Postprzez koski » 23 cze 2008, o 23:51

Ok, przeoczylem, sorry.
koski

Postprzez Alex » 24 cze 2008, o 12:46

Maja - zadzwon moze jeszcze raz na ta infolinie, i spytaj sie jak to jest z kupowaniem biletow w punktach sprzedazy. Szkoda zebys nadaremno jechal 2 x 350km. A do rachunku za telefon sie dorzucimy, razem z kasa za wache :)

Jak sie potwierdzi Twoj scenariusz, to w zasadzie mozna juz zaczac przelewy robic na Twoje konto.

WAZNE:

sprawdzajcie od razu polaczenia kolejowe - do i ze Szczecina. Pamietajcie, ze ze Szczecina wyjezdzamy juz ok. godziny 15 a wracamy kolo polnocy. Dlatego sie zorientujcie, czy potrzebny bedzie nocleg na noc 21/22 lipca a potem z 22/23. Jestem w trakcie ogarniania akademikow, w tym tygodniu powinienem napisac ile to bedzie kosztowac.
Alex

Postprzez majamajewski » 24 cze 2008, o 13:49

Ok powyjasnialy sie pewne kwestie... Zeby mi sie oplacala jazda do Berlina to bilet wejsciowka na mecz wyjdzie 25 euro, poniewaz bede musial wziasc nieplatny urlop w pracy niestety nie moja wina no i oczywiscie koszty przejazdu... po bilety moge pojechac w poniedzialek przyszly bo to trzeba zalatwiac na dniach... Sporo ryzykuje bo bede musial wylozyc duzo pieniedzy na te wjesciowki a jezeli ktokolwiek sie wycofa to kto pozniej zwroci mi pieniadze :)?? ALe nie o to chodzi... Bardzo zalezy mi na tym meczu dlatego potrzebuje jasnych deklaracji czy mam sie w to bawic czy Wam sie nie bedzie oplacala inwestycja. Bilety wyslalbym poczta wzglednie kurierem do Air-a bo wiem ze stolice wroga chcecie atakowac wieksza iloscia osob wiec racjonalniej byloby gdyby on mial wszystkie wejsciowki i dzielil nimi i rzadzil. Ktos bedzie musial zajac sie wiarygodnoscia i rzetelnoscia osob ktore sa na liscie a widze ze bedzie to kolo 30-35 osob. Jesli sa wsrod nich osoby niepelnoletnie trzeba sie bedzie skontaktowac z ich rodzicami czy one w ogole sie zdecyduja na wyjazd swoich pociech na ten mecz. Moze to Wam sie wydac smieszne to co napisalem ale tak mi sie wydaje, ze trzeba wykluczyc potencjalne osoby ktore moga sie wycofac i zostawic tym samym mnie na lodzie... Przemyslcie prosze moja propozycje bo mi osobiscie nie podoba sie to , ze w przypadku, gdy chce sie placic karta to trzeba im zostawiac numery piny i inne dosyc poufne dane, a moze sie okazac ze biletow nie bedzie, a w tym przypadku bilety fizycznie beda juz w przyszlym tygodniu. To tylko moja obawa a jak zadecydujecie to juz ja sie dostosuje ... Czekam na jasne deklaracje i pozdrawiam wszystkich! W razie pytan czy cos mozecie do mnie smialo dzwonic 603746458
Obrazek
majamajewski

Postprzez Alex » 24 cze 2008, o 14:02

Te 25€, czyli 85 zika po zaokragleniu (po kursie NBP z dzisiaj 3,37 zl/€) to zawiera w sobie wszystkie koszta jakie Maja ponosisz? A 'przyszly poniedzialek' to 30.VI, tak?

A jesli chodzi o mnie, to zgadzam sie w 100% z tym, co pisze Maja. Nawet jesli oznacza to dodatkowe jakies 15 zika do wybulenia Moze nie bedzie tylko potrzeby wysylania biletow, skoro i tak sie wszyscy mamy spotkac w jednym miejscu?

A jeszcze co do kasy - chcesz zalozyc za wszystkich z gory i potem osobiscie w Berlinie kase odbierac? Mozemy chyba sie tak umowic, ze kto jest juz teraz pewny, to moze od razu zrobic przelew...
Alex

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów