Wyjazd do Berlina

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Postprzez Asieńka » 27 lip 2008, o 23:30

hej

patrzcie co fajnego znalazlam :D:D:D

na gorze wisi :D

http://youtube.com/watch?v=2KWeLwat3EE

a teraz maly skrot z mojego wyjazdu do Berlina:

u mnie podroz zaczela sie o 8:20 wyjazdem z domu na pkp w Suwalkach, by o 8:55 moc rozpoczac moja podroz do Szczecina. Po 13 godzinach w pociagu bezposrednim klasy II, pelnym nowych znajomosci, szczegolnie dwoch zolnierzy, ktorzy opowiadali jak to Pan im samogonem w pociagu czestowal;) i jak to chowali sie z alkoholem od lokalnych zolnierzy, dotarlam na stacje Szczecin Glowny. Tam zupelnie niespodziewanie ujrzalam pewnego innego fana LFC - Alexa - co On tam robil do tej pory mi nie wiadomo:p
Po chwili rozmowy zaproponowal mi mozliwosc przenocowania, wiec zmeczona i zagubiona w obcym miescie, zgodzilam sie. Na drugi dzien udalo mi sie wyspac, by miec pozniej sile na dopingowanie naszej druzyny:) o godzinie 13:00 wsiadlam do blizej mi nieznanego, lecz poleconego przez wczesniej wspominanego fana LFC Alexa, busu nr 51, dzieki ktoremu znow znalazlam sie w centrum Szczecina. Po ok godzinie udalo mi sie trafic tam gdzie sie z ow kibicem umowilam (pierwsza samotna podroz po Szczecina w tym momencie dobiegla konca).

Razem z nim postanowilismy podazyc w strone dworca pkp na spotkanie reszty fanow, zachodzac w tzw miedzyczasie do banku po EURO :) na dworzec trafilismy ok godz 14:45, gdzie od razu zobaczylismy znajome twarzyczki:) Po kilkunastu minutach, w ktorych zdazylismy pojsc na slynne szczecinskie paszteciki, nadjechal pociag, z ktorego wysiadla Joanna, Pelcu i baner:)

Po chwili powitan oraz sesji zdjec zrobionych przez Asie, pobieglismy na peron 4, na ktorym spotkalismy reszte osob:)chwilka powitan,ostatnie zakupy, toaletka i do busa:D

Przed samym odjazdem zdazylam jeszcze pozyczyc koszulke od pewnego zacnego forumowicza, a takze redaktora Jamiego, za co jestem Ci baaaaaardzooooo wdzieczna i winna piwo(tzn cole:p) - na zlocie bedzie:)

Iiiiiiiiiiiii ......... pol godziny spoznienia minelo, wiec moglismy spokojnie ruszyc:D

Trasa Szczecin - Berlin minela mi bardzo szybko, szczegolnie dzieki zdzieraniu gardla na wszelakich "LFC songs" (taaaak przod tez spiewal:p )

Kilka krotkich przerw na zalatwienie najpilniejszych potrzeb i dotarlismy szczesliwie do Berlina. W Berlinie niestety musielismy postac chwilke w korku (ktory "umilony" zostal przez trzech panow w samochodzie przed nami:p ) , co potegowalo nasze emocje:)

W momencie kiedy wjechalismy pod stadion, nie moglam uwierzyc, ze dzieje sie to naprawde:Dpo sesji zdjeciowej ruszylismy na podboj stadionu:D Po dokladnym obszukaniu wiekszosci naszej grupy (mnie ta przyjemnosc niestety ominela) dostalismy sie na stadion:) W momencie, kiedy zobaczylam rozgrzewajaca sie nasza druzyne na stadionie, oniemialam:)Mecz minal mi w mgnieniu oka i zauwazylam, ze sie skonczyl dopiero jak panowie wypraszali nas ze stadionu.....Naprawde swietnie bylo ogladac rozgrzewke naszej druzyny, potem caly mecz (przyspiewki dwoch malych kibicow Herthy za nami tez byly swietne), uslyszec Hymn You'll never walk alone wykonany na zywo na stadionie przez fanow LFC, podczas ktorego ciarki mnie przeszly, a na koniec te dwa niesamowite okrazenia naszej druzyny wokolo stadionu (nie sadzilam ogladajac w telewizji mecze, ze to sprawia fanom tyle frajdy:) )

Po wyjsciu ze stadionu takze bylam zachwycona zjednoczeniem sie fanow, i "panem prowadzacym":D

Pozniej powrot i chwilka pozegnania przy akademikach......

Do Suwalk dotarlam w piatek.......wieczorem:)

I tak oto wygladalo to wszystko z mojej perspektywy - przepraszam jesli sie powtarzalam po moich przedmowcach, ale niektorych wydarzen nie moglam pominac:)

Na koniec (albo na poczatek mojej dzialanosci w sumie na LFC.pl) chcialabym serdecznie Wam wszystkim podziekowac za atmosfere jaka stworzyliscie, za wasza otwartosc i radosc z przebywania razem:D Chcialabym jednak serdecznie podziekowac pewnej specjalnej w moim zyciu osobie, dzieki ktorej bylam nie tylko w Berlinie, ale dzieki ktorej jestem tez na tym forum - Alex dziekuje Ci:*

Mam nadzieje, ze zobacze Was wszystkich niedlugo na zlocie:)nie moge sie juz go doczekac:D

Pozdrowionka:)

Asienka

PSSAMI SAMI SAMI SAMI HYYYYPIA:)
Asieńka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Maytman » 28 lip 2008, o 00:22

Asienka napisał(a):hej
patrzcie co fajnego znalazlam :D:D:D
na gorze wisi :D
http://youtube.com/watch?v=2KWeLwat3EE

hmmm, a czy ten grubasek na tym filmiku co od dziesiatej sekundy tak piknie spiewa to nie nasz wodzirej: http://lfc.pl/galeria/galleries/inne/LF ... 050225.JPG ??

A tak w ogole to witam wszystkich!!!
Nie bede sie rozpisywal nad tym wszystkim bo sami (ooo Sami, Sami) to pieknie ujeliscie w slowa!
A wlasnie slow mi brak gdy mysle o tym calym wypadzie na mecz... Ech, gdyby Anfield bylo zawsze 200 km od szczecina...
Ogromne uklony i podziekowania dla Lukasza... Stary - jestes wielki!
I rownie duze dla Alexa! Stary, jestes wielki!
No i dla Lachola i .. naszego Kuyta za koszulki!!! Jestescie wielcy!
I jeszcze wieksze dla calej ekipy: kochani! JESTESCIE NAJWIEKSI!~
Bylo mi niezmiernie milo jechac w waszym towarzystwie na mecz ktory pomimo zjebanej gry naszych bedzie siedzial w glowie jeszcze dluuugo! Swietnie jest poznac innych czerwonych, a zobaczyc ich w jednym miejscu, gdy idac przez parking wsrod kilkudziesieciu tysiecy kibicow Herthy drzemy sie ze jest zajebiscie na The Kop ... ech... bezcenne
Tych kilka fotek ktore mam - postaram sie wrzucic jutro.
A tak poza tym - odwalcie sie od tego przodu!! :D Zaciskane pecherze sprawily, ze nic nie slyszeliscie tam z tylu :P
Pozdrowienia ode mnie i od Darii! Wracam nad nasze gorace morze, a potem w gory :D
Szkoda tylko tego ZLOTU, no ale jak to Adrian rzekl... za rok musimy byc :P

EDIT: oto i fotki (+2 filmiki), lacznie 65Mb wiec nie za duzo :D http://rapidshare.com/files/132976143/berlinLFC.PL.rar

EDIT2: Olaf, wiem i rozumiem. Mam nadzieje, ze w przyszlosci jakos wszystko sie nadrobi!
Ostatnio edytowano 28 lip 2008, o 11:23 przez Maytman, łącznie edytowano 1 raz
Maytman
Znaczy się Mateusz

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Olaf » 28 lip 2008, o 07:07

Zabieram sie do pisania tego postu juz kolejny raz...i nigdy nie wychodzi.
Bynajmniej .....ta podroz przeszla do historii...innymi slowy bylo zajebiscie.
Tak wlasnie gadalismy z Jackiem przy papierosie w pociagu , ze na jedno to dobrze ze tak w miare rzadko sie spotykamy ........co bardziej cieszy kiedy juz do tego dojdzie.....a w podrozy do Berlina bylo fantastycznie.
Podkresle to raz jeszcze.
I z tego miejsca , pragne podziekowac kazdemu z osobna...na poczatek wielki szacunek dla Alexa i Majamajewskiego...to dzieki Wam moglismy w jakims stopniu spelnic nasze marzenia. Dalej....BizzyD - za ogromna przyjazn, Juras ...niebanalne teksty i wspolne papierosy, Masacra...za konkretne rozmowy i wiare w siebie...
Ekipa ze Slaska...Daga zawsze zorientowana, opiekuncza...Kasia ( Vielinka ) wspaniale sie z Daga uzupelniacie, Iwonka...trzeba Cie bedzie troszke rozbujac bo cos cichutka jestes, Mat ....szalenie dzieki ze Cie poznalem , fajny czlowiek z Ciebie, Kuyt ( Kasta ), trzymaj sie swojej kobiety, (jest dla Ciebie za dobra) :) , Dudzio...za akcje z konduktorem w drodze powrotnej to Cie Stary uwielbiam.
Dalej podziekowania dla ekipy Rypinsko- Warszawskiej w postaci ...Joasia...scouserka pelna geba , Pelcu...za chusteczki i pozytywna wibracje, Air...za to ze jestes , Duszek co w Tobie energii to ja nie wnikam, lfc....oaza spokoju, Pepe....musimy pogadac w koncu. :)
Dalej.....Jamie...Ty tam juz dobrze wiesz o co chodzi, Bless w Twoja strone :) , Banan - szacunek, Lachol...licze ze to nie po raz ostatni mielismy okazje sie spotkac, Vev...uroda mnie dobijasz , Maciek...moze nastepnym razem choc slowo zamienimy, Dzwoniec...przypinka wisi na honorowym miejscu, .....i Asienka....ja to bylem przekonany ze Ty jestes kobieta Alexa..., Maytman...dla Ciebie edytuje ten post
Nic to...z wiekszoscia widzimy sie niedlugo. Z reszta.....do nastepnego.
Pozdrawiam
PS.Mam nadzieje ze nikogo nie pominalem.

My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Alex » 28 lip 2008, o 08:10

Olaf napisał(a):Dudzio...za akcje z konduktorem w drodze powrotnej to Cie Stary uwielbiam

Jakies szczegoly, prosimy :)

Olaf napisał(a):Asienka....ja to bylem przekonany ze Ty jestes kobieta Alexa...

no i jest, tylko sie wypierac probuje :P ale zdjecia sa jednoznacznie obciazajace :D
Alex

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez majamajewski » 28 lip 2008, o 13:19

Dziekuje za podziekowania milo jest zobaczyc, ze ktos docenia jego prace i zaangazowanie... Troche mi przykro, ze nasz kontakt ograniczyl sie do kilku spojrzen i usciskow dloni na meczu ale niestety praca zmusila mnie i moja wybranke i mojego Tate do rychlego powrotu do domu... w ten likend bylem na weselu i nie mialem mozliwosci zamieszczenia zdjec ale zrobie to dzisiaj wieczorem (jak bede umial) i zostawie linka na forum pozdrawiam wszystkich
Camp Nou Barca-Betis 3:2 SpeÂłniamy swoje marzenia:) Nastepne Anfield Road:)
Obrazek
majamajewski

Postprzez DudzioLFC » 28 lip 2008, o 17:17

Dudzio...za akcje z konduktorem w drodze powrotnej to Cie Stary uwielbiam

:lol: no wlasnie niech ktos mi napisze , bo jakos nie moge sobie przypomniec :lol:
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek
DudzioLFC

Postprzez PePe » 28 lip 2008, o 18:19

Troche czasu minelo, wyprawa juz calkowicie odespana no i 18 lat w koncu ukonczone, wiec wypada cos napisac... :)

Nie bede sie rozpisywal i opisywal calego przejazdu i dojazdu bo to zostalo juz zrobione przez innych...

Powiem tylko jedno : to bylo cos wspanialego, cos czego nigdy nie zapomne, cos co jeszcze bardziej zzylo mnie z klubem i z ta strona :D i oczywiscie z Wami wszystkimi...zaluje tylko, ze nie bedzie mnie na zlocie w tym roku :( w przyszlym zaplanuje sobie wszystkie wyjazdy tak, abym mogl bez przeszkod sie na nim zameldowac :)

Pozwole zacytowac sobie jeszcze Naszego kochanego redaktora naczelnego :) :

Wsrod Kopites jest Duszek, lfc, Pelcu, Openmind, Jamie, Banan i ja. Doslownie od samego poczatku w autobusie zaczynaja sie dziac cuda.

Przyspiewka o Samim, ktora podbila Warszawe po Arsenalu zaczela takze dominowac w busie do Berlina.

Trzeba przyznac szczerze, ze naprawde bogaty repertuar mielismy.

oczywiscie Jurasa i mnie szef nie zaliczyl do wiernej grupy trybuny The Kop, ktora zdzierala swoje gardla na tylach... :dry: :wink: :D

Ta wyprawa byla naprawde czyms wspanialym, na zawsze w mej pamieci pozostanie ogromny stadion w Berlinie z przeszlo 51tys. kibicow, pilkarze LFC, a takze Herthy, niski, lysy pan, ktory przejal nad nami kontrole :lol: , pani Krysia, ktora rozwalala mnie swoimi tekstami :) no i oczywiscie kazdy z Was moi drodzy :)

Teraz czekamy na losowanie Ligi Mistrzow i moze trafi nam sie jakis klub z Czech lub Slowacji no i wtedy oczywiscie tam zawitamy ! :D

Na koniec pozdrowienia dla wszystkich i bawcie sie ladnie na zlocie *INO ! :D

* INO inaczej tylko :)

i teraz juz tak naprawde na sam koniec :

Oooo Sami, Sami, Sami Sami Sami Sami Hyyypiaaa !!!

w koncu mi tego posta dodalo...
PePe

Postprzez Olaf » 28 lip 2008, o 18:31

DudzioLFC napisał(a):
Dudzio...za akcje z konduktorem w drodze powrotnej to Cie Stary uwielbiam

:lol: no wlasnie niech ktos mi napisze , bo jakos nie moge sobie przypomniec :lol:

Mozesz nie pamietac....bo wlasciwie to Ty spales z otwartymi oczami.......i szukales biletu.
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

Postprzez DudzioLFC » 28 lip 2008, o 20:05

Mozesz nie pamietac....bo wlasciwie to Ty spales z otwartymi oczami.......i szukales biletu.

Ahaaa to ze szukalem biletu to pamietam :P a uprzejmy pan konduktor budzil mnie i nie mogl dobudzic :lol:
Ale jak by nie bylo to kilka razy mnie budzil co nie :D chyba z 3 razy spalem wtedy co sprawdzal bilety :lol:
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek
DudzioLFC

Postprzez majamajewski » 29 lip 2008, o 08:23

a oto kilka moich fotek jakby co...

http://www.sendspace.com/file/n43zr0
Obrazek
majamajewski

Postprzez Alex » 3 sie 2008, o 18:35

na polskiej wikipedii pod haslem dot. Stadionu Olimpijskiego w Berlinie znajduje sie zdjecie z meczu Hertha - LFC. Czek dis alt!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Cr ... tadion.JPG

a juz wkrotce oficjalna relacja na LFC.pl! Stay tuned! :)
Alex

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Asieńka » 3 sie 2008, o 21:49

ta i opis zdjecia tez jest genialny..."Stadion Olimpijski w Berlinie wypelniony po brzegi"

hehe:)
Asieńka

Postprzez majamajewski » 8 sie 2008, o 07:43

A mi sie przypomniala jeszcze mila sytuacja... W przerwie meczu machalem sobie flaga Liverpoolu i podeszla do mnie jakas mloda dziewczyna i spytala sie mnie "Do You speak english" heheh potem mnie zapytala czy moze sobie flaga pomachac i jej odpowiedzialem po polsku ze oczywiscie, ze moze heheh lekko sie zdziwila:) Kim byla ta dziewczyna to nie mam pojecia ale wiem ze byla z naszej ekipy :)
Obrazek
majamajewski

Postprzez Masacra » 8 sie 2008, o 07:47

majamajewski napisał(a):Kim byla ta dziewczyna to nie mam pojecia ale wiem ze byla z naszej ekipy :)

Lukasz - przeciez to byla nasza Joasia Brzozka niezastapiona. Ta od baneru. :wink:

Piec...
Masacra

Postprzez Dzwoniec » 11 sie 2008, o 13:10

http://picasaweb.google.com/dbadzynska/ ... MvZH7CHTN0 a tu sa moje spoznione zdjecia z wjazdu. ( z widokiem na nasz baner z sektora LFC)
Dzwoniec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów