Wyjazd do Berlina

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Postprzez Joanna » 2 paź 2008, o 22:00

Nadchodzi jesien, pora roku bardzo semtymentalna. Dlatego tez podaje dla wszystkich tych, ktorzy byli w Berlinie (ale nie tylko), generalnie dla wszystkich tych, ktorych ogarnia jesienna melancholia. Posluchajcie:

http://www.sendspace.com/file/59qa2y Oh, Sami, Sami
http://www.sendspace.com/file/u03qgk Javier Mascherano
http://www.sendspace.com/file/h8vgqm Liverpool, Liverpool, Liverpool
http://www.sendspace.com/file/td27vt Steve Gerrard, Gerrard
"Sukcesy są osiągane przez tych, którzy do nich dążą"
Joanna

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Re: Wyjazd do Berlina

Postprzez DudzioLFC » 26 maja 2011, o 14:23

Troche odświeże temat :P
Panowie i Panie , z tego co wyczytałem to Hertha Berlin będzie gościć u siebie Real Madryt. Ja wiem , że może to komuś nie pasować , ale kto nie chciałby zobaczyć na żywo Madryckiego Realu . Zwracam się do tych osób które organizowały cały wyjazd na Hertha - Liverpool . Podobno na stronie Herthy są do nabycia bilety na ten mecz. Wiem , że znalazło by się pare osób , które by pojechały :) Nie jest to daleko i na pewno nie będzie drogo. Ceny biletów zaczynają się od około 50 zł także jakieś lepsze miejsce można by załapać . Ja na prawdę mówię serio co do tego wyjazdu. Także prosiłbym bardzo chętnych o pisanie w tym temacie. Ja ze swoim niemieckim nie pozałatwiał bym za bardzo więc działajmy w teamie ! :)
Ja osobiście chciałbym ponownie odwiedzić Olimpijski Stadion w Berlinie a okazja jest niesamowita.
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek
DudzioLFC

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez TJHicks » 26 maja 2011, o 17:50

W sumie to bym się przejechał, dawno w Berlinie nie byłem ale z kasą krucho i nie wiem czy dało by radę. Ale jeśli chcesz wyjazd jest organizowany przez fanów Realu.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=34517

Namierzyłem gościa, który może sprzedać bilety od ręki jak chcesz to wal na priva :wink:
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez openmind » 26 maja 2011, o 19:23

Biletów w kasach już nie ma z tego co wiem, sporo ludzi za to handluje nimi w necie, można na tym dobrze zarobić, bo zainteresowanie jest ogromne.

Real ma przyjechać w najsilniejszym składzie, liga hiszpańska rusza kilka dni po tym sparingu.
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."
openmind

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Fler » 26 maja 2011, o 19:48

Bilety mozesz kupic w ich sklepie internetowym. Sporo ich jeszcze zostalo.
https://www.eventimsports.de/shops/index.php3?shopid=12

Jak jestes zainteresowany to napisz na PW a powiem Ci jak je zamowic
Obrazek
Fler

Postprzez gosia43 » 26 maja 2011, o 19:57

Czytałam, że Aquila Blanca organizuje wyjazd na ten mecz i jeśli starczy miejsc mogą się również załapać osoby nie należące do klubu. Wyjazdy chyba z Warszawy i Poznania, więcej możesz przeczytać na ich stronie.
Obrazek
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym."-Bill Shankly
gosia43

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez DudzioLFC » 27 maja 2011, o 13:20

Zwracam się jeszcze raz do tych do załatwiali przejazd do Berlina. Potrzebuje dowiedzieć się ile kosztował przejazd tym autokarem do Berlina i spowrotem. I najlepiej jakieś namiary żebym mógł zorganizować to jeszcze raz , tylko że na ten Real :)
Lub jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł czym dojechać pod Stadion to poprosze :roll:
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek
DudzioLFC

Postprzez Alex » 27 maja 2011, o 14:09

DudzioLFC napisał(a):Zwracam się jeszcze raz do tych do załatwiali przejazd do Berlina. Potrzebuje dowiedzieć się ile kosztował przejazd tym autokarem do Berlina i spowrotem. I najlepiej jakieś namiary żebym mógł zorganizować to jeszcze raz , tylko że na ten Real :)
Lub jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł czym dojechać pod Stadion to poprosze :roll:

Koszty masz w wątku opisane, choć teraz to i tak o kant tyłka je możesz rozbić, po takim czasie...

Firma nazywała się Inter-Globus - http://www.interglobus.pl/ - jeździ ze Szczecina
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania fanów