Kapitan

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Postprzez AguL » 1 cze 2008, o 22:09

Pewnie tak, ale to nie wszystko na temat mojej tworczosci odnosnie LFC hehe

nawet gdyby to co, hmmmm?
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Aldor » 20 cze 2008, o 16:20

John napisał(a):Na Wikipedii pisza w rubryce 'Playing position' o naszym kapitanie:Attacking midfielder, second striker. Ja rozumiem ze ostatnio gramy 4-3-3 i Stevie gra blizej Torresa ale zeby od razu 'second striker' :lol:

Co by nie mowic Gerrard wlasnie na tych pozycjach grywa...albo za napastnikiem, albo na ofensywnej pomocy. I to mu chyba najlepiej wychodzi. Wiec imho. second striker jest tutaj uzasadnione.
Obrazek
Aldor

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Kto kapitanem po Gerrardzie?

Postprzez Nooldir » 9 sty 2010, o 15:14

Dzisiaj mnie olśniło, że Gerrard nie będzie grał wiecznie i postanowiłem sobie pozgadywać, kto mógłby go zastąpić. Captain Fantastick sam mówi chyba w zeszłym sezonie, że kapitanem chce być jeszcze 3-4 lata. Kto według was powinien przejąć opaskę? Naturalnym wyborem wydaje się Carrager, ale jakoś bardzo długo też by pewnie po polatał.

Ja bym proponował Mascherano :D chociaż nie jestem pewien czy jego temperament pasuje do takiej funkcji (i czy bedzie jeszcze wtedy w LFC) a może Agger albo Reina :)

Edit: Nie wiem czy dobrze zrobiłem że od razu wątek zamiast napisać w istniejącym ale to chyba jakby co da sie przerzucić chyba?
Nooldir

Re: Kto kapitanem po Gerrardzie?

Postprzez LyzwaLFC » 9 sty 2010, o 15:23

Torres coś tam kiedyś przebąkiwał, że chciałby zostać kapitanem kiedy już nie będzie Gerrarda :P
nie byłby to zły wybór z uwagi, że el Dzieciako kapitanował w Atletico :wink:
choć najlepszym wyborem moim zdaniem byłby Mascherano
LyzwaLFC

Re: Kto kapitanem po Gerrardzie?

Postprzez FankaLFC » 9 sty 2010, o 15:34

Torresa jakoś w roli kapitana nie widzę. Niech on przede wszystkim zajmie się strzelaniem bramek, nie kłóceniem się z sędziami, jak to robił ostatnimi czasy. Wybór Mascherano jest ciekawy, może opaska kapitańska uchroniła by go przed czerwonymi kartkami :wink: Reina też byłby dobrym kapitanem, tylko on pokazuje w tym sezonie, że się stara, że chce mu się reprezentować czerwone barwy. Póki co w Fifie pod nieobecność Gerrarda i Carry opaskę kapitańską przekazuję Benayounowi :happy:
FankaLFC

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Re: Kapitan

Postprzez Lfc9 » 9 sty 2010, o 15:37

Według mnie najlepszym wyborem byłby Reina. To właśnie on zmotywował naszych na mecz z ManU i widać jak bardzo kocha ten klub :)

Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy – Steven Gerrard
Lfc9

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Frydzio » 9 sty 2010, o 15:41

Nigdy się nie zastanawiałem kto mógłby przejąć opaskę po Stevenie, ale na pewno musi być to ktoś z charakterem, ktoś kto zostawia zdrowie na boisku dla dobra drużyny, ktoś kto jest w stanie oddać życie za klub. Z obecnego składu widzę kilku takich zawodników. Przede wszystkim Carragher no i właśnie Gerrard. Poza nimi na pierwszym miejscu Mascherano. Nie jest wychowankiem, nie jest Anglikiem, ale ma serce do gry, jest walczakiem i na pewno byłby dobrym kapitanem. Drugie miejsce dla Pepe Reiny. Jego radość po bramkach, wiara w sukces i mobilizowanie reszty zespołu to coś niebywałego i właśnie w Reine i Mascherano uptrywał bym przyszłego kapitana 'the Reds'.
Obrazek
"- Możesz spalić mi dom tak, że studia nie odzyskam, wtedy następną płytę nagram, ku***, na skrzypcach."
http://www.lastfm.pl/user/Frydzio7
Frydzio

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Kaczorro » 9 sty 2010, o 15:49

Jeżeli chodzi o mnie - Reina.
A jeśli mówimy o widzimisię Beniteza, to Kuyt.

Ale tak serio to chyba za wcześnie o tym mówić, za 4 lata równie dobrze naszym kapitanem może zostać Lucas czy Kelly. Bo nigdy nic nie wiadomo.

E: Nawet te 3 lata to kupa czasu, wg mnie.
Ostatnio edytowano 9 sty 2010, o 16:04 przez Kaczorro, łącznie edytowano 1 raz
Kaczorro

Postprzez Nooldir » 9 sty 2010, o 15:54

Tylko że Stevie mówił to rok temu, więc zostałyby już tylko 2-3 lata. To już nie tak daleko, a kilku zawodników na kontrakty co najmniej do tego czasu (nie jestem pewien, nie sprawdzałem)
Nooldir

Postprzez Dr Feelgood » 9 sty 2010, o 16:05

Frydzio napisał(a):właśnie w Reine i Mascherano uptrywał bym przyszłego kapitana 'the Reds'.

Ja rowniez nie widze innego rozwiazania. Tyle tylko ze No.1 to powienien byc Argentynczyk.
The Wrestler
"...- Fuckin' '80s, man. Best shit ever - Bet your ass, man - Guns N' Roses fuckin' rules. - Crue. - Yeah.
- Then that Cobain pussy had to come around and ruin it all...".

http://www.lastfm.pl/user/r4v4el
ROCK HARD!!! Go Hard or Go home...
Obrazek
Dr Feelgood

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez IroLFC » 9 sty 2010, o 16:10

Jeśli chodzi o mój typ to Insua :roll:
Obrazek

Agenci 007 z Bydgoszcz zawstydzili by nawet Turbodymomenta
IroLFC

Postprzez kuna_LFC » 9 sty 2010, o 16:29

Ja bym jednak postawił na Mascherano ;) bo ma chłopak temperament i czesto ryzykuje kartka przez te swoje dyskusje ;) a opaska mogla by go przed tym (choć trochę) uchronić...Ale puki co mamy Gerrarda i nie musimy się tym martwic ;)
kuna_LFC

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez piotrolka » 9 sty 2010, o 18:04

Również uważam że Reina nadawałby się bardzo na te stanowisko i z pewnie z chęcią przyjąłby opaskę po Stevenie. Jednak póki co mamy swojego kapitana, vice kapitana i na razie niech tak zostanie :)
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
piotrolka

Postprzez Aldor » 9 sty 2010, o 18:05

Marzenia marzeniami, ale patrzmy realistycznie. Dirk Kuyt.
Obrazek
Aldor

Postprzez Zyska » 9 sty 2010, o 18:22

Kuyt nie. Jest tak samo stary jak i Gerrard :wink:
Obrazek
Zyska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC