Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Postprzez PonuryGrabarz » 6 maja 2019, o 23:07

DrwalSiekiery napisał(a):Tak, to jest warte szacunku, ale nie można mówić imo że ktoś nie ma klasy bo się z goli cieszy, nawet jak strzelają z byłymi klubami.

nie ma klasy bo:
1. jest XXX nurkiem
2. lubi strasznie przyaktorzyć
3. jest prowokatorem (w meczu z nami starał się ze wszystkich sił wkurzyć któregoś z naszych, ktoś by nie wytrzymał odepchnął go i wiemy co dalej patrz punkt 2)
4. jest chamem i XXX (sytuacja z Evrą czy Chiellinim)
5. złożył transfer request i chciał odejść do ligowego rywala
6. cieszył się jak XXX z gola przeciwko nam (piłkarze którzy mają klasę zwykle tego nie robią strzelając byłym klubom - szczególnie kiedy spędzili w danym klubie udany okres czasu).

Zero szacunku dla tego gościa, mam nadzieje że zostanie wygwizdany razem z pewnym Brazylijczykiem.
PonuryGrabarz

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 7 maja 2019, o 12:40

PonuryGrabarz napisał(a):
DrwalSiekiery napisał(a):Tak, to jest warte szacunku, ale nie można mówić imo że ktoś nie ma klasy bo się z goli cieszy, nawet jak strzelają z byłymi klubami.

nie ma klasy bo:
1. jest XXXnurkiem
2. lubi strasznie przyaktorzyć
3. jest prowokatorem (w meczu z nami starał się ze wszystkich sił wkurzyć któregoś z naszych, ktoś by nie wytrzymał odepchnął go i wiemy co dalej patrz punkt 2)
4. jest chamem i XXX (sytuacja z Evrą czy Chiellinim)
5. złożył transfer request i chciał odejść do ligowego rywala
6. cieszył się jak XXX z gola przeciwko nam (piłkarze którzy mają klasę zwykle tego nie robią strzelając byłym klubom - szczególnie kiedy spędzili w danym klubie udany okres czasu).

Zero szacunku dla tego gościa, mam nadzieje że zostanie wygwizdany razem z pewnym Brazylijczykiem.

Dwie moje ręce się podpisują.
Pamiętajmy także, że Benteke także nam strzelał i nie celebrował, jak Salah strzelał Chelsea także nie celebrował i bodaj Torres w barwach Smerfów także nam strzelał i nie celebrował. Także Suarez nie ma klasy, pozostali mają. Dzisiaj będzie miał piekło na Anfield.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez Mikes92 » 7 maja 2019, o 14:53

Wrubel84 napisał(a):
Dwie moje ręce się podpisują.
Pamiętajmy także, że Benteke także nam strzelał i nie celebrował, jak Salah strzelał Chelsea także nie celebrował i bodaj Torres w barwach Smerfów także nam strzelał i nie celebrował. Także Suarez nie ma klasy, pozostali mają. Dzisiaj będzie miał piekło na Anfield.

Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale z tego co wiem to Torres nie strzelił żadnej bramki Liverpoolowi.
Mikes92

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MaciejS » 7 maja 2019, o 15:44

Moim zdaniem to jest tylko zagranie pod publiczke ze strony Suareza. Wszyscy widzieli jak zachowywał się podczas pierwszego meczu. Wszyscy też pamiętamy, jak zachowywał się grając u nas. Chce uratować sytuację, bo spodziewa się gwizdów ze strony naszych kibiców, a są oni dużo głośniejsi od tych na Camp Nou. Mimo wszystkim jestem za tym, by nie zwracać na niego uwagi.
MaciejS

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 7 maja 2019, o 16:51

Mitchell napisał(a):
Mikes92 napisał(a):Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale z tego co wiem to Torres nie strzelił żadnej bramki Liverpoolowi.

Nie strzelił. Mógł w tym pamiętnym spotkaniu 13/14 z Chelsea na 0:2 ale oddał piłkę Wilianowi do pustej bramki. Nawet myślę, że nie chciał tego gola, bo wiedział co on oznacza.
PonuryGrabarz napisał(a):(...) jest XXX nurkiem
(...) jest chamem i XXX
(...) cieszył się jak XXX
(...) Zero szacunku dla tego gościa

Zero szacunku to masz za taki komentarz człowieku. Ucywilizuj się, bo zachowujesz się jak plująca jadem żmija wypuszczona z terrarium.
Piszesz publicznie i publicznie dajesz obraz kibica Liverpoolu. Kibica chama, prostaka znającego jedno wulgarne słowo, nieszanującego swojej historii.
Takie elokwentne, barwne wypowiedzi zostaw dla chłopców spod bloku.
Natomiast TU się oczekuje pewnych standardów.

Pomyliłem się co do Torresa, ale chodziło mi o tamtą akcje.
Jednak nie przesadzałbym z tym hejtem ze strony Grabarza. Przedstawił sytuacje jak jest, nie ubarwiał jej, żadnego PR-owskiego mydlenia oczu. A że emocje wzięły górę ? Cóż, każdemu się zdarza, zwłaszcza przy kimś tak dwulicowym i zakłamanym jak Suarez. Sorki, ale ja nie widzę prostactwa w tym co napisał (tak jak mówię, emocje).
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez AustralianMagic » 7 maja 2019, o 17:49

Ale niby co takiego Grabarz napisał poza prawdą?
Suarez jest nurkiem? Jest.
Jest chamem? Na boisku na pewno, w życiu nie wiem, bo nie znam.
Cieszył się jak pojebany z gola przeciwko ex klubowi, któremu mnóstwo zawdzięcza? Cieszył.
Więc za co ten szacunek ma mu się należeć? Za to, że strzelał dla nas gole? Wydaje mi się, że to już dostał z nawiązką, gdy klub stał za nim murem w aferach, a on się odwdzięcza sprzeczkami na boisku, perfidnym atakiem na nogę Milnera i cieszeniem się jak głupi po bramce.
AustralianMagic

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Mitchell » 7 maja 2019, o 18:45

Spoiler:

Nie chodzi o meritum a o formę.
Sam nie mam dobrego zdania o Suarezie. Nie miałem nawet pięć lat temu po Arsenalu, po Ivanovicu i byłem jednym z mniejszości która chciała się go pozbyć. Szkodził wizerunkowi. Nie chciałem takiego Liverpoolu nurków, gryzoni i kombinatorów. Sprawa z Chiellinim tylko przepełniła czarę goryczy. Odszedł za świetną kasę. Przysłużył się klubowi również bramkami. Dał mi mnóstwo emocji.
I pomimo tak ambiwalentnych uczuć uważam go za jednego z najlepszych zawodników jakich widziałem w czerwonej koszulce. Może nawet najlepszym. A wygrać u mnie z Barnesem to nie jest prosta sprawa. Luis miał genialny skill i zrytą nieco głowę.
Australian, zachowuję się jednak jak człowiek. Piszę spokojnymi słowami jak to widzę. Nie ubliżam, nie szkaluję, nie chcę wpisywać się w szablon kibica-prostaka. Niestety takich tu większość, dlatego mnie podobni mają ciężko znaleźć kogoś kto to rozumie. Nawet Tobie muszę wyjaśniać, że to strasznie słabe było. Nędzne wręcz. Wstyd mi, że taki gość kibicuje temu samemu klubowi. I robi to co robił Suarez tylko na mniejszą skalę - psuje wizerunek. Również mój.
Moderator pozmieniał posta i wprowadził więcej zamętu niż pożytku. Nie wiem czy widziałeś oryginalnego posta?
Tłumaczenia emocjami tydzień po meczu też nie kupuję. TYDZIEŃ.
Ten typ tak po prostu ma. To nie emocje.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 7 maja 2019, o 19:00

Dzisiaj pojawia się news, w którym Suarez liczy bardziej na brawa niż gwizdy. Mając w pamięci co się stało tydzień temu nie wkurzył by się człowiek ? Słabe to są prośby, aby pewien użytkownik pisał normalnym kolorem, bo ni w ząb nie daje rady tego zrobić.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez ElFirmino » 7 maja 2019, o 19:10

Wrubel84 napisał(a):Dzisiaj pojawia się news, w którym Suarez liczy bardziej na brawa niż gwizdy. Mając w pamięci co się stało tydzień temu nie wkurzył by się człowiek ? Słabe to są prośby, aby pewien użytkownik pisał normalnym kolorem, bo ni w ząb nie daje rady tego zrobić.

To chyba jego kolejna prowokująca zagrywka, jak nie lubię wygwizdywania to w tym przypadku mam nadzieję, że gwizdy będą lecieć przy każdym jego kontakcie z piłką. Mam nadzieję, że kibice dzisiaj przytłoczą katalonczyków atmosferą, tam raczej przywykli do pikników.
ElFirmino

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez despero » 9 maja 2019, o 09:43

http://www.sport.pl/pilka/7,65041,24765 ... karzem.amp
Jeśli to prawda to ma ten swój wymarzony klub który ma w dupie zawodników, dla mnie jest to dziwne wymuszają transfery, kombinują a potem i tak zostają olani czy to w Barcelonie czy w Realu. U nas mógł się wpisać kartę historii tam został jednym z wielu a teraz wyleci.
despero

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Django » 9 maja 2019, o 10:44

despero napisał(a):http://www.sport.pl/pilka/7,65041,24765715,pierwsza-ofiara-kleski-fc-barcelony-juz-nie-jest-pilkarzem.amp
Jeśli to prawda to ma ten swój wymarzony klub który ma w dupie zawodników, dla mnie jest to dziwne wymuszają transfery, kombinują a potem i tak zostają olani czy to w Barcelonie czy w Realu. U nas mógł się wpisać kartę historii tam został jednym z wielu a teraz wyleci.

Wątpię, aby trafił do Anglii: Chelsea ma zakazu transferowy, a co do United, no wiadomo, chociaż przykład Owena każe wątpić nawet w to. Najlepszym kierunkiem byłby dla Cou PSG - ogórkowa liga, klepanie kelnerów co tydzień, co rok zapewnione mistrzostwo i puchar, jakiś ćwierćfinał co najwyżej w EUropie - i co najważniejsze - waflowanie się z Neymarem w social media ;)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 9 maja 2019, o 13:22

I być w cieniu, Mbappe, Neymara i Cavaniego. Ehhh ten Filipek sobie spieprzył karierę. Może jednak Mam U po niego sięgnie, bo oni też muszą coś zrobić z kadrą.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez Django » 9 maja 2019, o 14:00

Wrubel84 napisał(a):I być w cieniu, Mbappe, Neymara i Cavaniego. Ehhh ten Filipek sobie spieprzył karierę. Może jednak Mam U po niego sięgnie, bo oni też muszą coś zrobić z kadrą.

Ale Cou to nie jest typ zawodnika, który musi być na pierwszych stronach gazet, inaczej usycha... No chyba, że się mylę...
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ZeroOsw » 9 maja 2019, o 16:19

W pierwszym meczu mi to umknęło, a powtórek (z wiadomych powodów) nie oglądałem, ale uderzyła mnie oziębłość między naszymi zawodnikami a Cou. Podczas powitania, nikt nie patrzył mu w oczy, zero uśmiechów.
Zwrócił ktoś uwagę na to? A może przesadzam i coś przegapiłem w trakcie meczu.
ZeroOsw

2 years of membership2 years of membership

Postprzez omnia » 9 maja 2019, o 16:38

Wrubel84 napisał(a):I być w cieniu, Mbappe, Neymara i Cavaniego. Ehhh ten Filipek sobie spieprzył karierę. Może jednak Mam U po niego sięgnie, bo oni też muszą coś zrobić z kadrą.

U nas obecnie byłby w cieniu Salaha, Mane itp., więc na jedno wychodzi.
omnia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC