Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Postprzez july600lfc » 16 kwi 2019, o 15:42

Jose Enrique wygrał dzisiaj walkę z guzem mózgu! :)
july600lfc

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez hyuga » 18 kwi 2019, o 14:42

Za kilka tygodni Luis i Coutinho ponownie zawitaja na Anfield - jak myslicie, fani zgotuja im mile powitanie? :) Nie wiem jak Wy, ale ja tam tesknie za "gryzoniem", a patrzac obiektywnie i jednego i drugiego chetnie widzialbym w LFC.
Obrazek
hyuga

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Rafael7 » 18 kwi 2019, o 15:19

hyuga napisał(a):Za kilka tygodni Luis i Coutinho ponownie zawitaja na Anfield - jak myslicie, fani zgotuja im mile powitanie? :) Nie wiem jak Wy, ale ja tam tesknie za "gryzoniem", a patrzac obiektywnie i jednego i drugiego chetnie widzialbym w LFC.

Moim zdaniem kibice zareagują dwojako. Suarez otrzyma porcję braw, zaś Coutinho będzie wygwizdany. Jestem niemal pewien, że kibice nie mają żalu do Urusa. Dał z siebie wszystko w ostatnim swoim sezonie, i odszedł z podniesioną głową. Historia Brazylijczyka jest znana i nie ma sensu dodawać tu nic nowego. Sam go chętnie wygwizdam przed telewizorkiem... :D
Rafael7

1 year of membership

Postprzez 1010Arx » 18 kwi 2019, o 15:51

Suarez już raz grał na Anfield w jakimś charytatywnym spotkaniu i otrzymał brawa, więc myślę że i tym razem nie będzie inaczej. Co do Coutinho to wydaję mi się, że też nie usłyszy gwizdów. Co jak co, ale kibice na Anfield, a nie internetowi fani (bez urazy, nie mam nikogo konkretnego na myśli), mają klasę i trzeba im naprawdę zajść za skórę żeby zostać wygwizdanym (Sterling/Torres, choć temu drugiemu jest to chyba powoli wybaczane, z różnych względów). Oczywiście po odejściu Brazylijczyka pozostał pewien niesmak, ale myślę że dopóki Coutinho nie przejdzie do United to Anfield nie będzie na niego gwizdać ani buczeć. Choć wszystko jest możliwe, niedługo się przekonamy. Już się nie mogę doczekać :happy:
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez consigliere » 18 kwi 2019, o 17:48

Rafael7 napisał(a):
hyuga napisał(a):Za kilka tygodni Luis i Coutinho ponownie zawitaja na Anfield - jak myslicie, fani zgotuja im mile powitanie? :) Nie wiem jak Wy, ale ja tam tesknie za "gryzoniem", a patrzac obiektywnie i jednego i drugiego chetnie widzialbym w LFC.

Moim zdaniem kibice zareagują dwojako. Suarez otrzyma porcję braw, zaś Coutinho będzie wygwizdany. Jestem niemal pewien, że kibice nie mają żalu do Urusa. Dał z siebie wszystko w ostatnim swoim sezonie, i odszedł z podniesioną głową. Historia Brazylijczyka jest znana i nie ma sensu dodawać tu nic nowego. Sam go chętnie wygwizdam przed telewizorkiem... :D

a Coutinho to nie dawał z siebie wszystkiego w ostatnich miesiącach gry dla The Reds? do stycznia ustrzelił we wszystkich rozgrywkach 12 bramek, w żadnym innym sezonie nie miał tak dobrego bilansu.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 18 kwi 2019, o 19:00

consigliere napisał(a):
Rafael7 napisał(a):

a Coutinho to nie dawał z siebie wszystkiego w ostatnich miesiącach gry dla The Reds? do stycznia ustrzelił we wszystkich rozgrywkach 12 bramek, w żadnym innym sezonie nie miał tak dobrego bilansu.

Dawał dawał, zwłaszcza jak walczył z "kontuzją pleców", w bardzo ważnym dla klubu okresie, gdy walczyliśmy o awans do Ligi Mistrzów ;)
"Po meczu, w trakcie kąpieli lodowej, do pomieszczenia zaszedł Klopp i powiedział do mnie „Gini Wijnaldum przewiduje, że za tydzień uda nam się wejść do finału Ligi Mistrzów. Co ty o tym myślisz?” Gini <3
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 18 kwi 2019, o 19:11

[email protected] Ej no! Nie jestem piłkarz po czymś takim by się nie podniósł :D
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez consigliere » 18 kwi 2019, o 21:30

PyrkaLFC napisał(a):Dawał dawał, zwłaszcza jak walczył z "kontuzją pleców", w bardzo ważnym dla klubu okresie, gdy walczyliśmy o awans do Ligi Mistrzów ;)

przecież on po transferze do Barcelony opuścił pięć pierwszych meczów ..wtedy pewnie też symulował :wink:
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mitchell » 29 kwi 2019, o 11:34

https://edition.cnn.com/2019/04/29/foot ... index.html
Steven Caulker miał w Turcji poważny wypadek razem z sześcioma innymi zawodnikami Alanyasporu.
Wracali wynajętym busem z meczu. Kierowca prawdopodobnie zasnął za kierownicą.
W zdarzeniu ucierpiał również Papiss Cisse. Niektórzy być może pamiętają jego pięknego gola sezonu sprzed kilku lat.

Najsmutniejsze, że w tym tragicznym wypadku śmierć poniósł ich kolega, Josef Sural.
Za miesiąc miałby 29 lat. 20 razy bronił barw narodowej reprezentacji Czech. Zdobył jedną bramkę.

Obrazek
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez despero » 6 maja 2019, o 21:19

https://www.meczyki.pl/newsy/liga-mistr ... l/111752-n
ot taka ciekawostka odnośnie Gryzonia
despero

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 6 maja 2019, o 21:28

Salah strzelił dwa AS Romie na naszym stadionie i jakoś nie celebrował. Suarez nie ma za grosz klasy, szuka wybielacza, ale na Anfield go raczej nie znajdzie.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez cryptic » 6 maja 2019, o 21:59

Borini dzis z drugim golem dla Milanu w tym sezonie.
cryptic

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez DrwalSiekiery » 6 maja 2019, o 22:04

Wrubel84 napisał(a):Salah strzelił dwa AS Romie na naszym stadionie i jakoś nie celebrował. Suarez nie ma za grosz klasy, szuka wybielacza, ale na Anfield go raczej nie znajdzie.

Troche tak, trochę nie. Co on takiego zrobił? Cieszył się z bramki? On grał w LFC 5 lat temu. 5 lat temu. To jest połowa kariery wielu. Był u nas 3 lata tylko, niczego większego nie wygrał. Nie zna praktycznie nikogo z aktualnego składu, nie zna sztabu trenerskiego. Tylko herb i stadion ten sam. Teraz jest w Barcie i tylko o tym myśli, a jego gadki że LFC ma miejsce w sercu to tylko PR. Chociaż tak o tym myślać to powinien być pewien dług wdzięczności za to, jak klub go bronił czy okazji jego afery z gryzieniem.
DrwalSiekiery

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez despero » 6 maja 2019, o 22:09

A oglądałeś ostatni nasz mecz z Fulham i zachowanie Babela po strzeleniu gola? Ile on już nie jest z nami a jak się zachował, on jest wart szacunku, gryzoń już nie.
despero

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez DrwalSiekiery » 6 maja 2019, o 22:43

Tak, to jest warte szacunku, ale nie można mówić imo że ktoś nie ma klasy bo się z goli cieszy, nawet jak strzelają z byłymi klubami.
DrwalSiekiery

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC