Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Postprzez Soso » 15 sty 2019, o 20:18

Ryan Babel znów w PL :)
Obrazek
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 15 sty 2019, o 20:56

Pogra zapewne pół roku w Premier League ale to zawsze coś :D
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redzik90 » 15 sty 2019, o 21:30

Ależ to był talent swego czasu. Szkoda, że zmarnowany w dużej mierze. Pamiętam jak cieszyłem się, kiedy przychodził do LFC. Powodzenia chłopaku, tylko nie szalej z nami w marcu. ;)
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Teszni1 » 16 sty 2019, o 21:38

Ogląda ktoś na tyle Serie A lub po prostu mecze Juventusu, by móc określić jak poczyna sobie Emre we Wloszech?
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp
Teszni1

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez gincu » 17 sty 2019, o 16:23

Teszni1 napisał(a):Ogląda ktoś na tyle Serie A lub po prostu mecze Juventusu, by móc określić jak poczyna sobie Emre we Wloszech?

Ja nie, ale czytałem parę opinii. Ponoć słabizna, drugi Khedira. Za wolny, niedokładny, czyli nic nowego. Kibice Starej Damy raczej na niego psioczą

Eh szkoda, pamiętam te jego wślizgi. Jezu jakie były piękne, dostojne i zawsze niemal idealnie wymierzone. Miałem nadzieję, że będzie to wielki talent, szkoda, że nie wyszło.
Reporter: Is this your best day as Liverpool manager?

Brendan Rodgers: No, every day is
gincu

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redzik90 » 17 sty 2019, o 17:13

Ja go zawsze lubiłem za pewnego rodzaju zadziorność i charakter. Chłopakowi czasem głowa grała szybciej niż nogi, ale to był bardzo wartościowy zawodnik i szkoda, że go tu nie ma. Jak Lucas zawojował Lazio to i on jeszcze się pokaże.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Bolo » 17 sty 2019, o 20:16

Tylko, że Khedira nie jest synonimem bycia słabym w Juve
Bolo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez consigliere » 17 sty 2019, o 21:59

Zyska napisał(a):Temat Coutinho nie wchodzi w grę. Nie kupimy zawodnika który po pierwsze kosztuje 100 mln, po drugie jak wspomniał Pyrka nie jest nam niezbędny, a po trzecie kłamał w żywe oczy ;)

moim zdaniem większą przeszkodą w ewentualnym powrocie są właśnie resentymenty, niż kwestie sportowe/finansowe. nie da się zaprzeczyć że posiada on wszystko to czego potrzebuje środek pola Liverpoolu. jego najlepszy okres w The Reds miał miejsce właśnie wtedy gdy grał właśnie w centrum.
Coutinho rzeczywiście ostatnio jest w słabszej formie, ale nie ma sensu wyciągać zbyt daleko idących wniosków. on już wiosną udowodnił że system Valverde rozumie doskonale. nie sądzę też aby komukolwiek przyszło do głowy aby takiego zawodnika sprzedawać za 100 mln. to wciąż jest drugi najbardziej wszechstronny atakujący w kadrze Barcelony, z olbrzymim marginesem rozwoju.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 17 sty 2019, o 23:29

consigliere napisał(a):on już wiosną udowodnił że system Valverde rozumie doskonale. nie sądzę też aby komukolwiek przyszło do głowy aby takiego zawodnika sprzedawać za 100 mln. to wciąż jest drugi najbardziej wszechstronny atakujący w kadrze Barcelony, z olbrzymim marginesem rozwoju.

Oczywiście się nie zgodzę, że rozumie system Valverde, ponieważ Valverde nie posiada żadnego systemu to po pierwsze, po drugie, to Valverde popsuł Coutingo i nie potrafi mu znaleźć pozycji na boisku.
Obecnie Dembele, jest zdecydowanie wyżej w hierarchii FCB niż Cou.
Oglądam Barcę, więc wiem co piszę
Obrazek
bugi

Postprzez Django » 18 sty 2019, o 11:17

gincu napisał(a):
Teszni1 napisał(a):Ogląda ktoś na tyle Serie A lub po prostu mecze Juventusu, by móc określić jak poczyna sobie Emre we Wloszech?

Ja nie, ale czytałem parę opinii. Ponoć słabizna, drugi Khedira. Za wolny, niedokładny, czyli nic nowego. Kibice Starej Damy raczej na niego psioczą

Eh szkoda, pamiętam te jego wślizgi. Jezu jakie były piękne, dostojne i zawsze niemal idealnie wymierzone. Miałem nadzieję, że będzie to wielki talent, szkoda, że nie wyszło.

Jak się Juveniakom nie podoba, to zawsze można go wypożyczyć do końca sezonu do LFC :). I zagra w środku pola, i w środku obrony i na prawej obronie - no kurła skarb nie piłkarz ;). Ktoś tu kiedyś wspomniał, że to Pan Piłkarz, i naszego Fabsa wciąga na śniadanie i wysrywa o 10 ;)
Obrazek
Django

Postprzez ziaja » 18 sty 2019, o 11:44

Django napisał(a):
gincu napisał(a):

Jak się Juveniakom nie podoba, to zawsze można go wypożyczyć do końca sezonu do LFC :). I zagra w środku pola, i w środku obrony i na prawej obronie - no kurła skarb nie piłkarz ;). Ktoś tu kiedyś wspomniał, że to Pan Piłkarz, i naszego Fabsa wciąga na śniadanie i wysrywa o 10 ;)

No to ten ktoś był chyba pijany. Bo braku Cana nie odczuwamy, a zarzuty w Juve są te same które były przez lata w LFC. I wciąż czytam "jest młody ogarnie się " XD
Obrazek
ziaja

Postprzez Wrubel84 » 18 sty 2019, o 12:50

Kolejny dowód na to, że Jurgen potrafi z zawodnika wyciągnąć to co najlepsze. Przykłady z Canem, Cou, Robertsonem, Firo, Mo, Milnerem, można jeszcze wymieniać. Także wcale się nie dziwię, że wspomnianej dwójce nie idzie w ich klubach, bo ich trenerzy po prostu nie mają pomysłu na ich grę.

PS. Can wyżej niż Fab ?? można sporo podyskutować.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 18 sty 2019, o 13:21

Django, co ty mówisz? Can miał tylko wybitne przebłyski. Fabs nawet teraz kiedy dopiero co zaadaptował się w drużynie daje poczucie o wiele większej stabilizacji i spokoju. Ale fakt faktem Can raz na rok dawał takie perełki w swoich występach, że miłośnicy kompilacji za kilka lat będą go nieświadomie stawiać w gronie najlepszych
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez Django » 18 sty 2019, o 13:53

CzerwonyBartek napisał(a):Django, co ty mówisz? Can miał tylko wybitne przebłyski. Fabs nawet teraz kiedy dopiero co zaadaptował się w drużynie daje poczucie o wiele większej stabilizacji i spokoju. Ale fakt faktem Can raz na rok dawał takie perełki w swoich występach, że miłośnicy kompilacji za kilka lat będą go nieświadomie stawiać w gronie najlepszych

Przecież ja tak nie myślę. Przecież napisałem, że ktoś na tym forum/stronie tak napisał. I to całkiem niedawno. A jak oprę brodę rękach i chwilę pomyślę, to już nawet sobie przypominam kto - to ten, który pisał, że Fabinho został kupiony tylko dlatego, aby Mou z MU go nie kupili, ot taki psztyczek w nosa The Special One za marne 40 baniek ;)

A jeśli chodzi o wypożyczenie - pomijając czy jest w ogóle coś na rzeczy - chętnie bym go powitał na te 5 miesięcy :)
Obrazek
Django

Postprzez MS11 » 21 sty 2019, o 15:46

Glen Johnson zakończył karierę
MS11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC