Pre Season

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Pre Season

Postprzez dakid » 22 lip 2019, o 02:27

Witam serdecznie po długiej przerwie drodzy Czerwoni Bracia :)

Zanim ktokolwiek będzie mnie oceniał czy poprawiał odnośnie polskiej gramatyki, bądź ortografii - wróciłem po siedmiu latach życia we Wiedniu, gdzie praca barmana (którą kocham) równała się z posługiwaniem się perfekcyjnie kilkoma językami w jednym dniu, co pozwoliło mi posługiwać się teraz sześcioma.

Zakładam ten Wątek dla ludzi, którzy chcieliby się podzielić swoimi opiniami i wrażeniami, szczególnie pod względem młodych piłkarzy, jak i zarówno porównać nasze dotychczasowe starania w ogóle (atmosfera, treningi i mecze sparingowe).

Osobiście, jak pewnie większość z Was nie podchodzę "za serio" do naszych meczów w USA, ale mimo przegranej zaimponował mi bardzo Yasser i Kent. Sevilla w moim odczuciu podeszła do tego meczu przynajmniej, jakby grała pierwszy ligowy mecz La Ligii. Czerwona kartka była oczywista, paskudny faul alle wierzę, że Gnagnon zrozumie co zrobił.

Trent według mnie, mimo swojego młodego wieku jest mentorem jeszcze młodszych defensorów na bocznych pozycjach. W grze Larrouci'ego widać coś z TAA, jak i styl biegania Robbo.

Końcem końców, nie mogę się doczekać powrotu reszty Chłopaków, którzy zasłużyli sobie odrobinę extra off-football-time.

Zapraszam do Ciekawej i konstruktywnej wymiany opinii, szczególnie n.t. poczynań taktycznych Jurgen'a i rozwoju przed meczem z Norwich.

"i hate losing, but i cannot change it" - JK, po meczu.

"it is not about how we did performed, it will come, no worries about it" - Dodał Juergen.

YNWA
dakid

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Re: Pre Season

Postprzez Aldor » 22 lip 2019, o 16:17

dakid napisał(a):Witam serdecznie po długiej przerwie drodzy Czerwoni Bracia :)

Zanim ktokolwiek będzie mnie oceniał czy poprawiał odnośnie polskiej gramatyki, bądź ortografii - wróciłem po siedmiu latach życia we Wiedniu, gdzie praca barmana (którą kocham) równała się z posługiwaniem się perfekcyjnie kilkoma językami w jednym dniu, co pozwoliło mi posługiwać się teraz sześcioma.

Gratuluję. :happy:
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Offsite » 22 lip 2019, o 17:01

Siema Dakid,

Ogólnie wydaje mi się, że forumowicze nie śledzą w jakimś znacznym stopniu spotkani przedsezonowych, szczególnie tych rozgrywanych w USA. Dzisiaj w nocy już drugi raz mi się oczy kleiły pod koniec spotkania, ale nie mamy okazji oglądać tylu naszych młodzików przez cały sezon więc zawsze zasiadam do TV z ciekawością.

Mam już wyrobione opinie o naszej kadrze na bazie tych kilku spotkań i skoro pytasz, chętnie się podzielę. Na pierwszy strzał Seniorzy:
- Fabinho - jest naprawdę w formie, wiele ciekawych podań, szczególnie w ataku, które otwierają drogę do bramki - patrz ostatni gol Wilsona, czy chociażby wymuskane podanie do Larouci w drugiej połowie meczu z Sevillą (jak znajdę to dorzucę linki)
- Gomez - Jakoś brakuję mu ogłady i spokoju, którym wszystkim imponował w zeszłym sezonie, może dlatego, że to presezon
- Matip - w formie mocno
- Ox - Sporo strat, liczę również, że to kwestia lekkiego podejścia do sparingów
- Clyne - niestety, dalej nie potrafi grać lewą stopą, cały czas ta prawa przez co jest mocno przewidywalny, jakiś zmiennik dla Arnolda to jest, ale wyraźnie rośnie przepaść między nimi.

Młodziki, tutaj muszę zaznaczyć, że znamy taktykę Kloppa i ile zajmuje adaptacja do gry w tym stylu, dlatego musimy wybaczyć mocno indywidualne podejście młodzików, a głównie brylują oni indywidualnymi umiejętnościami.
- Wilson - wiele osób czekało na jego powrót, ja również. Chyba najbardziej dojrzały z młodzików, ale większość akcji prowadzi jednak jego kolega z lewej strony, przez co bywa poza grą. Mimo to jeśli już piłkę ma przy nodze, to potrafi ją rozprowadzić. Niestety dotychczas gra najczęściej z Clynem, przez co naturalnie mu trudniej. Czekam na kolejne spotkania, bo póki co nie mam jeszcze wyrobionego zdania.
- Kent - no robi wiatr. Świetne prowadzenie piłki, dobry zwód, często schodzi do środka mijając 2-4 przeciwników. Ma też dośrodkowanie i aktywnie pracuję w obronie. Charakterniak, typowy Angol. Robi wrażenie
- Larouci - jeden z ciekawszych grajków, również dobry zwód, bardzo szybki. Trochę gorzej jeśli chodzi o defensywe, ale ma spory wpływ na grę ofensywną. Trudny do upilnowania.
- Hoever - w pierwszym meczu robił różnice, ale to był przeciwnik z 3 ligi, w meczach z mocniejszymi przeciwnikami raczej nie błyszczy, popełnia błędy, mam wrażenie, że boi się wziąć ciężar gry na siebie.
- Brewster - Typowy napastnik, jak będzie miał dobrą piłkę to raczej zamieni ją na bramkę, różni się w znaczny sposób od Firminio, bo np. nie cofa się, żeby pomóc przy rozegraniu. Również nie wiem co sądzić.

Co do reszty to dalej nie mam zdania, Curtis Jones dobrze wygląda, Woodburn również - ale ich już zdążyliśmy poznać. Czekam na kolejny mecz.
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!
Offsite

1 year of membership

Postprzez Redi » 23 lip 2019, o 00:26

The bruising is so severe around the injury that the Reds have been forced to delay scans until later on Monday to discover the precise nature of any damage.
Early diagnosis, though, has lessened fears of any serious ligament issue or a fracture, with the player having been caught heavily while running at full speed.
But Liverpool remain concerned over the Larouci's fitness, although they are hopeful he doesn't face a long-term absence.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez krystiann5 » 23 lip 2019, o 09:50

Gnagnon publicznie (za pośrednictwe TT) przeprosił za tragiczny pod względem głupoty faul na Yasserze Laroucim:

"I would like to publicly apologise to Liverpool, the family of the player and the supporters. It was a heinous act on my part for whatever reason and should not be seen on a football field. All my prayers are with the player and the family"

wydaje mi się ze piłkarz Sevilli nie ma za bardzo pojęcia kogo faulował, bo w swoim wpisie ani razu nie użył imienia, czy nazwiska naszego młodzieżowca...
krystiann5

Powrót do Liverpool FC