Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Jürgen Klopp

Postprzez MikiMauss » 13 gru 2019, o 18:18

Lepszego prezentu na Święta nie mogliśmy dostać. Czysta radocha :D
MikiMauss

1 year of membership

Postprzez ynwa19 » 17 gru 2019, o 11:25

Zblizaja sie SWIETA wiec troszeczke o marzeniach :D

Mamy rok 2024!Wreszcie zasiedlismy na "naleznej" nam najwyzszej grzedzie i mamy 21 tytulow mistrza Anglii a tym samym znow jestesmy rekordzista :)
W Europie tez wiodlo nam sie niezle i przegonilismy nielubiany przeze mnie Milan majac na koncie 8 Pucharow Europy.
Po drodze "wpadl" tez po wielu latach FA Cup a o jakis Superpucharach nie bede wspominal.
I najwazniejsze:Jürgen przedluzyl kontrakt do 2027!

Jak myslicie-czy to jest w miare mozliwy scenariusz czy tez kompletne sci-fi?
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez Django » 17 gru 2019, o 21:42

ynwa19 napisał(a):Zblizaja sie SWIETA wiec troszeczke o marzeniach :D

Mamy rok 2024!Wreszcie zasiedlismy na "naleznej" nam najwyzszej grzedzie i mamy 21 tytulow mistrza Anglii a tym samym znow jestesmy rekordzista :)
W Europie tez wiodlo nam sie niezle i przegonilismy nielubiany przeze mnie Milan majac na koncie 8 Pucharow Europy.
Po drodze "wpadl" tez po wielu latach FA Cup a o jakis Superpucharach nie bede wspominal.
I najwazniejsze:Jürgen przedluzyl kontrakt do 2027!

Jak myslicie-czy to jest w miare mozliwy scenariusz czy tez kompletne sci-fi?

Bardziej realne jest to, że Klopp przedłuży kontrakt do 2027 niż że zdobędziemy 3 mistrzostwa w pięć sezonów, ale podoba mi się ta opcja ;)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 26 gru 2019, o 23:35

Ale wspaniały widok jak Firmino biegł i rzucił się w objęcia Kloppa!!
Świetnie, to poakzuje jaka jest atmosfra w frużynie. Jak ojciec z synem
Obrazek
bugi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez LiverpoolIsRed » 27 gru 2019, o 00:32

Jurgen stale się rozwija ta druzyne. Porownac styl gry w poprzednich dwoch sezonach i ten obecny to widac wielka roznice w kulturze gry i technice. Caly sezon gramy bardzo wyrafinowana i techniczna pilke. Gramy na dominacje i dojrzale.
LiverpoolIsRed

Postprzez everlast » 27 gru 2019, o 00:37

a wszyscy mowili,ze Buvac jest mozgiem i jak odszedl to juz po nas, a dopiero zaczeli grac tak naprawde.
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 27 gru 2019, o 10:35

everlast napisał(a):a wszyscy mowili,ze Buvac jest mozgiem i jak odszedl to juz po nas, a dopiero zaczeli grac tak naprawde.

Pytanie teraz, czy to rzeczywiście przez odejście Buvaca, czy po prostu kolejny krok rozwojowy drużyny?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 27 gru 2019, o 11:14

BadBoy1920h napisał(a):
everlast napisał(a):a wszyscy mowili,ze Buvac jest mozgiem i jak odszedl to juz po nas, a dopiero zaczeli grac tak naprawde.

Pytanie teraz, czy to rzeczywiście przez odejście Buvaca, czy po prostu kolejny krok rozwojowy drużyny?

Może jedno i drugie :) W każdym bądź razie odkąd nie ma Buvaca przegraliśmy tylko 2 mecze w lidze!!! :) (z Chelsea w maju 2018 oraz z City w kwietniu 2019)

Podoba mi się to, że w drużynie pojawia się coraz większy balans i nie jesteśmy już tak mocno uzależnieni od Salaha - po pierwsze dlatego, że mozna go zdjąć tak jak wczoraj (przez pewien okres można było mieć wrażenie że Salah jest nietykalny), po drugie dlatego, że już nie mam tej niewygodnej myśli: "Co się stanie, jak Salah zostanie wyeliminowany ze składu?", np. tak jak w Kijowie.

Zawodnicy rosną, zespół jest niesamowity. Wypadło nam 2 stoperów i defensywny pomocnik, a drużyna wygląda jakby nie było w niej żadnego ubytku. Słowa uznania, niesamowitą robotę Klopp tu wykonuje

@Down
Jasne w styczniu. Mój błąd ;)
Ostatnio edytowano 27 gru 2019, o 11:59 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 1 raz
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez FootballClub » 27 gru 2019, o 11:26

Z City w styczniu a nie w kwietniu.
Serce rośnie jak się patrzy na obecny Liverpool. Wczoraj oglądałem kilka minut meczu Reading. Jak człowiek zobaczył biegajacego po boisku Charliego Adama to od razu wróciły koszmary :) na szczęście kilka minut później rozpoczęła mecz najlepsza drużyna świata :)

Nie. Nie mylę bo z City przegraliśmy w styczniu. Kolega powyżej podał że w kwietniu.
Ostatnio edytowano 27 gru 2019, o 11:42 przez FootballClub, łącznie edytowano 1 raz
FootballClub

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ynwa19 » 27 gru 2019, o 11:38

Szanowny Kolega myli Manchestery :P
Z United 19 stycznia(w moje urodziny!) a z City wlasnie w kwietniu 4.

Serce rosnie i rosnie.Wczoraj to byla nie zawacham sie to tak nazwac "poezja futbolu" :D

EDIT.ha,ha,ha-tak to jest jak sie za szybko czyta!ja myslalem o ......terminarzu tego sezonu.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez DudekLFC21 » 27 gru 2019, o 12:04

Przed sezonem było sporo głosów sprzeciwu wobec braku transferów i że zabraknie nam głębi składu, sam trochę się martwiłem, ale starałem się wierzyć w Kloppa, a tymczasem ten bardzo intensywny okres przeszliśmy śpiewająco. Przechodząc do sedna, moim zdaniem mimo optycznie wąskiej kadry mamy ogromne możliwości w tym temacie, myślałem że brak Fabinho czy stoperów nas trochę przyhamuje a tu proszę, nie widać że ktoś nam w ogóle wypadł. Moim zdaniem Klopp osiągnął idealny balans gdzie zawodników nie jest za dużo i tak na prawdę każdy ma realną szansę wskoczyć do składu, a mimo to nie jest ich również za mało oraz są na tyle wszechstronni żeby pokryć każdą lukę. A Wy co o sądzicie o naszej głębi składu?

Edit: W dalszym ciągu chyba nie zakładamy, że wygramy wszystko w sezonie, nie? Jak dla mnie, to nawet jeśli w dwóch ostatnich meczach tego okresu stracimy punkty to okres ten będzie na prawdę udany.

Jeśli chodzi o pomoc to nie miałbym akurat zastrzeżeń co do liczebności, bo akurat na te 3 pozycje mamy sporo zawodników. Henderson, Fabinho, Keita, Gini, Milner, Ox a od biedy Shaq czy już całkiem od biedy Lallana, to mało? Tak się po prostu złożyło, że w krótkim odstępie czasu wypadło nam kilku zawodników z tej formacji.

Co do formacji obronnej to City też miało 2 śo i wiemy jak to się skończyło, a my nadal sobie radzimy. Tak samo jak Ty czekam na powroty kontuzjowanych, bo im więcej tym lepiej, ale nie czuję jakiegoś wielkiego niepokoju, bo potrafimy sobie z tym poradzić, 2 czy 3 sezony temu pomimo większej liczebności kadry nie byłbym w stanie tego powiedzieć. Także nie ilość, a jakość i wszechstronność ma znaczenie ;)
Ostatnio edytowano 27 gru 2019, o 13:19 przez DudekLFC21, łącznie edytowano 1 raz
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
DudekLFC21

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Cha3ek » 27 gru 2019, o 12:31

Oj jeszcze 2 mecze intensywnego okresu. Proszę nie mówić hop. To raz.
Głębia składu jak taka na styk. To dwa. W niedziele jak nie zagra Hendo (choć podobno będzie spoko) to mamy 3 pomocników na 3 pozycje. Od biedy Shaq. Od jakiegoś czasu mamy dwóch ŚO na dwie pozycje. Z przodu tak naprawdę jest tylko Origi do rotacji. Dlatego Minamino bardzo się przyda. I niech już wróci Fab i Matip :(
Cha3ek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Flymf » 27 gru 2019, o 21:02

DudekLFC21 napisał(a):Przed sezonem było sporo głosów sprzeciwu wobec braku transferów i że zabraknie nam głębi składu, sam trochę się martwiłem, ale starałem się wierzyć w Kloppa, a tymczasem ten bardzo intensywny okres przeszliśmy śpiewająco. Przechodząc do sedna, moim zdaniem mimo optycznie wąskiej kadry mamy ogromne możliwości w tym temacie, myślałem że brak Fabinho czy stoperów nas trochę przyhamuje a tu proszę, nie widać że ktoś nam w ogóle wypadł. Moim zdaniem Klopp osiągnął idealny balans gdzie zawodników nie jest za dużo i tak na prawdę każdy ma realną szansę wskoczyć do składu, a mimo to nie jest ich również za mało oraz są na tyle wszechstronni żeby pokryć każdą lukę. A Wy co o sądzicie o naszej głębi składu?

Edit: W dalszym ciągu chyba nie zakładamy, że wygramy wszystko w sezonie, nie? Jak dla mnie, to nawet jeśli w dwóch ostatnich meczach tego okresu stracimy punkty to okres ten będzie na prawdę udany.

Jeśli chodzi o pomoc to nie miałbym akurat zastrzeżeń co do liczebności, bo akurat na te 3 pozycje mamy sporo zawodników. Henderson, Fabinho, Keita, Gini, Milner, Ox a od biedy Shaq czy już całkiem od biedy Lallana, to mało? Tak się po prostu złożyło, że w krótkim odstępie czasu wypadło nam kilku zawodników z tej formacji.

Co do formacji obronnej to City też miało 2 śo i wiemy jak to się skończyło, a my nadal sobie radzimy. Tak samo jak Ty czekam na powroty kontuzjowanych, bo im więcej tym lepiej, ale nie czuję jakiegoś wielkiego niepokoju, bo potrafimy sobie z tym poradzić, 2 czy 3 sezony temu pomimo większej liczebności kadry nie byłbym w stanie tego powiedzieć. Także nie ilość, a jakość i wszechstronność ma znaczenie ;)

Liverpool łapie dołki dopiero w styczniu/lutym. Także poczekalbym do tego okresu z oceną czy brak transferów to był dobry pomysł.
Once red always red.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez DudekLFC21 » 28 gru 2019, o 10:23

No nie wiem czy wiesz, ale po styczniu to już będziemy z transferami, a przynajmniej z jednym, Minamino, a kto wie czy nie będzie ich więcej, więc oceniam po prostu okres bez konkretnych transferów, a ten po meczu z Wolves będzie zakończony ;)

Swoją drogą chyba bez sensu jest cytować w całości praktycznie poprzedni post ;)

Edit: To moim zdaniem Minamino może być wprowadzony do rotacji szybciej, ma sporo atutów jeśli chodzi o aklimatyzacje i gra na pozycjach, które teoretycznie wymagają mniejszej odpowiedzialności. Przede wszystkim filozofia gry w Salzburgu jest zbliżona do naszej, Minamino zna niemiecki i kontakt z Jurgenem nie będzie problemem (nie wiem jak u niego z angielskim), potrafi pressować i odbierać piłkę mimo ofensywnej pozycji czego nie umiał np. Shaq i był tyle wprowadzany, przychodzi w momencie gdzie zacznie się spora rotacja i obecnie nie ma zbyt dużej konkurencji w ofensywie jako zmiennik.
Ostatnio edytowano 28 gru 2019, o 13:25 przez DudekLFC21, łącznie edytowano 2 razy
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
DudekLFC21

Postprzez Flymf » 28 gru 2019, o 10:44

DudekLFC21 napisał(a):No nie wiem czy wiesz, ale po styczniu to już będziemy z transferami, a przynajmniej z jednym, Minamino, a kto wie czy nie będzie ich więcej, więc oceniam po prostu okres bez konkretnych transferów, a ten po meczu z Wolves będzie zakończony ;)

Swoją drogą chyba bez sensu jest cytować w całości praktycznie poprzedni post ;)

No jeśli będą jakieś wzmocnienia w styczniu to zobaczymy. Sam Minamino wg. mnie tak szybko nie zostanie pierwszą opcją do rotacji. Kwestia adaptacji i ogromnej różnicy między liga austriacka a angielska. Jeśli gracz gra na odpowiedzialnej pozycji to JK często lubi wolno go wprowadzać, żeby nie wrzucać na głęboką wodę. Oczywiście są wyjątki, ale one raczej były spowodowane brakiem innego wyboru. 0

Jak wiemy taktyka Liverpoolu jest na dzień dzisiejszy unikalna i każdy kto tutaj przychodzi uczy się od zera.Ale życzę chłopakowi wszystkiego dobrego, oby wyrzucił Salaha z pierwszego składu.

Co do cytowanie, wybacz, ale piszę z komorki i tak było/jest wygodniej ;)
Once red always red.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC