Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Jürgen Klopp

Postprzez kadam » 19 sie 2019, o 21:58

“No player should play 50 or 60 games a season, especially not in these intense [midfield] positions,” said Klopp.
“Give whatever you have and next game maybe somebody else will do the job and you will come on or whatever. That’s the plan but we can only do that if they all stay fit. Last season we couldn’t do that and the year before we couldn’t do that – we went to the Champions League final in 2018 with the only three midfielders we had and last season we had only four midfielders for the last 10 or 12 games. Now they’re all back and we will use all of them.”.

Gdyby Jurgen mial takie samo podejscie do pozycji bocznych obroncow. :roll:
kadam

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez ynwa19 » 20 sie 2019, o 10:17

Co prawda to tylko wyroznienie "szmatlawca" czyli SPORT BILD-Award 2019 (choc akurat dzial sportowy jest dobrze poinformowany) ale nasz Jürgen zostal wybrany trenerem roku-:)
Podkresla sie,ze to dopiero 3 Niemiec,ktory wygral LM jako coach.
Gratki Kloppo!

PS dla wyjasnienia-bulwarowek nie czytam lecz na Sport Bild czesto powoluja sie inni i trzeba przyznac,ze tak jak pisalem wyzej duzo podanych przez nich informacji sprawdza sie.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez MarekLFC20 » 26 sie 2019, o 18:33

MarekLFC20

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Mufi » 22 wrz 2019, o 19:37

92 zwycięstwo Klopp'a w PL. Tylko Jose Mourinho odniósł więcej w swoich pierwszych 150 grach (105).
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Mitchell » 2 paź 2019, o 18:29

Tak mi się skojarzyło wczorajsze 2:7...
Pamiętam oklep zbierany od czasu do czasu przez Fergusona, Wengera czy Beniteza. A to przecież byli wybitni trenerzy.
Każdemu się zdarza.

Nie pamiętam jednak najgorszego wyniku Kloppa u nas.
5:0 z City czy coś pominąłem?
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez liverbull » 2 paź 2019, o 18:32

Mitchell napisał(a):Tak mi się skojarzyło wczorajsze 2:7...
Pamiętam oklep zbierany od czasu do czasu przez Fergusona, Wengera czy Beniteza. A to przecież byli wybitni trenerzy.
Każdemu się zdarza.

Tak jeszcze był ostatni mecz sezonu 17/18 Stoke 6:1
liverbull

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Mitchell » 2 paź 2019, o 18:38

Dzięki.
Byłem przekonany, że to było za Rogersa.

Starzeję się.
Czas umierać :)
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez RedEscelios » 2 paź 2019, o 18:39

liverbull napisał(a):
Każdemu się zdarza.

To był sezon 14/15..
Obrazek
RedEscelios

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MichaLFC » 2 paź 2019, o 18:39

liverbull napisał(a):
Każdemu się zdarza.

Ze Stoke to było za Rodgersa.
Obrazek

MichaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez robert1970 » 2 paź 2019, o 18:53

MichaLFC napisał(a):
liverbull napisał(a):
Każdemu się zdarza.

Ze Stoke to było za Rodgersa.

Z tamtego meczu, sezon 2014/15 ,w składzie Liverpoolu są jeszcze, Henderson,Lallana i Lovren.
Kloppa, nie było na ławce.

https://www.lfchistory.net/SeasonArchive/Game/5461
robert1970

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 2 paź 2019, o 20:46

liverbull napisał(a):
Każdemu się zdarza.

Nie pamiętam, abyśmy w okolicach finału LM z Realem przegrywali ze Stoke 6-1, chyba że w sparingu, bo Stoke nie było wtedy w PL.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 2 paź 2019, o 21:38

Koledzy już tam u góry wszystko wyjaśniło. Przegrana ze Stoke miała miejsce za czasów Rodgersa w 2015 roku 😉
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mitchell » 8 paź 2019, o 15:03

Dziś dokładnie 4 lata! :)
Przed chwilą wypatrzyłem tę informację.
Klub w rozsypce, pikujący powoli, osierocony przez największe gwiazdy, błąkający się w środku tabeli... Taki dzisiejszy United.
Wiedziałem, że będzie lepiej. Choć powody tego twierdzenia miałem mało optymistycznie: nie umiałem sobie wyobrazić, że będzie gorzej. Nie spodziewałem się tylko iż będzie aż tak "lepiej".

Mam pytanie do ludzi którzy bywali tu w tamtym czasie:
- Jak wy to wspominacie?
Zapraszam
Mitchell

Postprzez lfc » 8 paź 2019, o 20:36

Mitchell napisał(a):Dziś dokładnie 4 lata! :)
Przed chwilą wypatrzyłem tę informację.
Klub w rozsypce, pikujący powoli, osierocony przez największe gwiazdy, błąkający się w środku tabeli... Taki dzisiejszy United.
Wiedziałem, że będzie lepiej. Choć powody tego twierdzenia miałem mało optymistycznie: nie umiałem sobie wyobrazić, że będzie gorzej. Nie spodziewałem się tylko iż będzie aż tak "lepiej".

Mam pytanie do ludzi którzy bywali tu w tamtym czasie:
- Jak wy to wspominacie?

Twoja ostatnia aktywność zainspirowała mnie do zalogowania się :) (swoją drogą to jestem w szoku, że dalej pamiętałem hasło)

Jak ja osobiście to wspominam?
Rozczarowanie pracą Rodgersa w tamtym momencie wykroczało poza skalę... Nietrafione transfery, nieatrakcyjny styl gry... Chyba każdy mający Liverpool w sercu był zasmucony i pełen obaw co dalej stanie się z klubem.
Czy spodziewałem się, że za Kloppa będzie lepiej? Tutaj chyba mógłbym skopiować Twoje słowa. Może obecne czasy to nagroda za wytrwałość i wierność :) ? Chyba wiele nie zaryzykuję twierdząc, że być może obecnie jesteśmy świadkami gry najlepszej drużyny w historii tego klubu?
Cieszmy się tą chwilą, trzymajmy kciuki za kolejne sukcesy. Tak na marginesie ktoś jeszcze ze "starej gwardii" czyta to forum :wink: ?
Obrazek
lfc

Postprzez okruch » 8 paź 2019, o 20:59

Taki fajny tekst mi wpadł w oko nt. bossa :)

Obrazek

Tłumaczenie:
"Jako kibic Manchesteru United zawsze uważałem Liverpool za arcywroga. Reszta (City, Arsenal, John Terry) była gdzieś w pobliżu, ale to rywalizacja z The Reds motywowała do wysiłku. Dziś Liverpool zostawił nas daleko w tyle. Znaleźli trenera, który nie tylko gwarantuje piękną grę i trofea, ale jest gościem, którego nie da się nie lubić.

To tak jakby Twój znienawidzony kolega z pracy znalazł nową dziewczynę, a Ty szukałbyś jej zdjęć na Facebooku, szukając dowodu, że jest brzydka. Im bardziej się jej przyglądasz, tym bardziej Ci się podoba. Jest piękna, skromna, wesoła i ma świetne zęby. Wkurza Cię, że są szczęśliwi razem. Tak, Jurgen Klopp jest wspaniały. Odkąd jego agent zdradził, że jedyny powód, dla którego opuściłby Wyspy to brzydka pogoda, co wieczór sprawdzam czy nie zapowiadają deszczów. Jeszcze nigdy nie byłem tak wściekły widząc słońce.

Szukałem pęknięć w jego drużynie. Kiedy Mo Salah i Sadio Mane mieli sprzeczkę podczas spotkania z Burnley, myślałem, że to może być początek końca. A ten gość wziął ich na bok i obrócił wszystko w żart. Cholera! Klopp zrobił z Liverpoolem to, co Ferguson z Manchesterem i Mourinho z Chelsea (przez chwilę), z tą różnicą, że obaj mieli swoich wrogów, a Jurgen jest uwielbiany przez wszystkich. Im bardziej chcę go nienawidzić, tym bardziej lubię. Na miłość boską, jego drugie imię to Norbert! Ożenił się z normalną kobietą, która na co dzień jest pracownikiem socjalnym. Przed tygodniem wyszedł na spacer z psem i zauważył jakiś mecz nastolatek. I co? W swoim wolnym czasie został dopingować jakieś dzieciaki.

Brendan Rodgers, który ma prawo nienawidzić Kloppa, nigdy nie powiedział o nim złego słowa. W niedzielę Liverpool ograł jego Leicester po kontrowersyjnym karnym, a Brendan podszedł do Kloppa i przytulił go. Gdy trzy lata temu Jurgen trafił do Liverpoolu właśnie w miejsce Rodgersa, ten zaproponował, żeby zamieszkał w jego domu.

Gdyby koleś ukradł Twoje auto, opłacałbyś mu dalej ubezpieczenie. Gdyby uwiódł Twoją żonę, zaproponowałbyś adopcję swoich dzieci. On jest skazany na sukces.

Co mam zrobić jako kibic United? Pozostaje mi siedzieć przed oknem i czekać na cholerny deszcz".
Obrazek
okruch

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC