New Balance - nowe koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: New Balance - nowe koszulki

Postprzez RedEscelios » 20 kwi 2018, o 17:17

Słodki Jezu w morelach :O
Domowe- no spoko, tegorocznych raczej długo nic nie przebije, nowe mogą być. Super czerwień zachowana i to najważniejsze.
Wyjazdówki- Kyrie elejson...chyba pierwszy raz kupię drugi komplet zamiast pierwszego. Zdjęcie z "bazarku" zaniepokoiło, ale jeśli to ma tak się prezentować...domyślam się, że grafik i fotograf zrobili swoje, ale całość jest mega :O
Trzecie- lepsze niż obecne. Dobrze widzieć, że z trzecimy eksperymentują, bo w sumie po to one są ;) więc nowy kolor co roku jest spoko opcją, póki nie pójdziemy w róż :P
Obrazek
RedEscelios

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 20 kwi 2018, o 17:58

kacciq napisał(a):
Django napisał(a):Jeżeli okaże się to prawdą, to w końcu nie będzie wstyd wyjść z szatni ;)

A teraz jest wstyd wyjść z szatni?

W pomarańczowych jak najbardziej!
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MichaLFC » 20 kwi 2018, o 18:40

Django napisał(a):
kacciq napisał(a):
Django napisał(a):Jeżeli okaże się to prawdą, to w końcu nie będzie wstyd wyjść z szatni ;)

A teraz jest wstyd wyjść z szatni?

W pomarańczowych jak najbardziej!

Mi tam się podobają pomarańczowe stroję, jak dla mnie lepsze niż te fioletowe, które mają być w następnym sezonie, ale wiadomo gusta guściki o tym się nie dyskutuję :P
Obrazek

MichaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez sijdn » 20 kwi 2018, o 19:28

A to nie fioletowe stroje mają być naszymi wyjazdówkami w przyszłym sezonie a te białe alternatywnymi?
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
sijdn

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Smuggler7 » 20 kwi 2018, o 22:45

Domowa koszulka wizualnie prezentuje się bardzo elegancko, ale głównie za sprawą intensywnej czerwieni.

Osobiście nie uważam, żeby kołnierzyki dodawały koszulkom piłkarskim uroku bądź zachęcały większe grono kibiców do zakupu. Wątpię też, żeby piłkarzom grało się w kołnierzyku wygodnie, choć pamiętam, że za dzieciaka miałem koszulkę Realu chyba z czarnym kołnierzykiem i grając w piłkę za bardzo mi to nie przeszkadzało. Teraz natomiast jest inaczej, więc raczej wstrzymam się z zakupem do czasu aż ujrzymy stroje na 2019/20.

Najgorsza jest jednak ta strasznie zniechęcająca reklama jednej z najgorszych firm przez jakie miałem okazję przelewać pieniądze, dlatego nie wiem, czy w ogóle zakupię koszulkę Liverpoolu dopóki nie zakończymy współpracy z WU. Nie mam zamiaru ich promować.
Smuggler7

2 years of membership2 years of membership

Postprzez MILF » 21 kwi 2018, o 09:43

Nie porównujmy kołnierzyków teraźniejszych do dawnych.
To tak jakby porównać piłkę do tenisa ziemnego z futbolówką.
Niby obie są okrągłe, ale jedna jest znacznie mniejsza.

Jak dla mnie kołnierzyki da się zdzierżyć.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Morales99 » 2 maja 2018, o 18:16

Jest szansa kupić już teraz koszulki na nowy sezon?
Morales99

1 year of membership

Postprzez jrug » 2 maja 2018, o 18:43

Z tego co ostatnio sprawdzałem to tylko w przedsprzedaży.

A co do kołnierzyków to mam trzecią koszulkę z sezonu 2014/15 również z kołnierzykiem i nie są takie złe.

Ale wolał bym bez w szczególności że jak w nich grali wtedy to przegraliśmy z Arsenalem 4-1 ;/
jrug

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez sijdn » 5 maja 2018, o 19:23

Niedługo w sprzedaży będą koszulki domowe na nowy sezon. Zależy mi na kupnie przed finałem LM. Gdzie kupić koszulkę? Będą na stronie podstadionem.pl albo co myślicie o tej stronie? --> http://www.iss-sport.pl/shop,show,28006
Gdzie kupić?
sijdn

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez gaczor » 5 maja 2018, o 20:21

gaczor

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez licznerek » 5 maja 2018, o 21:37

W sklepie klubowym na liverpoolfc.com. Ponoć mają dostarczyć koszulkę 11 maja. Ja zamówiłem z Firmino na plecach (ależ to był trudny wybór, chyba dwa tygodnie się zastanawiałem), z wysyłką kosztowało 70 funtów, co i tak jest tańszą opcją niż w tych dwóch wyżej wymienionych linkach.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez sijdn » 5 maja 2018, o 22:49

licznerek napisał(a):W sklepie klubowym na liverpoolfc.com. Ponoć mają dostarczyć koszulkę 11 maja. Ja zamówiłem z Firmino na plecach (ależ to był trudny wybór, chyba dwa tygodnie się zastanawiałem), z wysyłką kosztowało 70 funtów, co i tak jest tańszą opcją niż w tych dwóch wyżej wymienionych linkach.

No ja właśnie też chciałbym Bobby’iego. A dałbyś radę mi zamówić gdybym ci wcześniej przelał pieniądze?
sijdn

Postprzez mjerny » 5 maja 2018, o 22:52

Wstyd się przyznać ale po raz pierwszy będę zamawiał koszulkę Liverpoolu i mam problem z rozmiarem. Czy rozmiarówka z sezonu na sezon (New Balance) zmienia się? Mam 188cm wzrostu i ważę ok 80 kg. Nie chciałbym kupić za krótkiej ani też żadnego worka dlatego też najlepszą długością byłoby te 74-77cm (zmierzyłem swoje aktualne koszulki). Jaki rozmiar brać? L czy XL?
mjerny

Postprzez adamne » 5 maja 2018, o 23:48

mjerny napisał(a):Wstyd się przyznać ale po raz pierwszy będę zamawiał koszulkę Liverpoolu i mam problem z rozmiarem. Czy rozmiarówka z sezonu na sezon (New Balance) zmienia się? Mam 188cm wzrostu i ważę ok 80 kg. Nie chciałbym kupić za krótkiej ani też żadnego worka dlatego też najlepszą długością byłoby te 74-77cm (zmierzyłem swoje aktualne koszulki). Jaki rozmiar brać? L czy XL?

KoszulkaXL z tego sezonu ma 80 cm długości (mierzone z tyłu). Długość jak dla ciebie powinna być ok, ale jesteś bardzo szczupły jak na ten wzrost a koszulki są dość szerokie (XL ma szerokość u dołu 60 cm), więc jeśli chcesz mieć w miarę obcisłą to musisz kupić chyba L. XL ma na metce napisane że jest na wzrost 185 cm i 104 w klatce.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez KJano10 » 5 maja 2018, o 23:55

mjerny napisał(a):Wstyd się przyznać ale po raz pierwszy będę zamawiał koszulkę Liverpoolu i mam problem z rozmiarem. Czy rozmiarówka z sezonu na sezon (New Balance) zmienia się? Mam 188cm wzrostu i ważę ok 80 kg. Nie chciałbym kupić za krótkiej ani też żadnego worka dlatego też najlepszą długością byłoby te 74-77cm (zmierzyłem swoje aktualne koszulki). Jaki rozmiar brać? L czy XL?

Mam prawie takie samy wymiary jak Ty, też 188 cm i waga około 85 kg. Kupiłem z tego sezonu koszulkę XL i muszę przyznać, że jest odrobinę na mnie za duża. Nie przeszkadza to mi to jakoś bardzo przy normalnym siedzeniu/ chodzeniu, ale np przy graniu w piłkę mam wrażenie, że trochę się mi miota. Ja natomiast bałem się, że L będzie za mała i z dwojga złego wybrałem XL, ale też zastanawiałem się długo.

Przy okazji to mój pierwszy post na forum, więc chciałbym się przywitać i pozdrowić wszystkich :)
KJano10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC