Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Postprzez zawad2 » 20 sie 2019, o 20:21

Po takim sezonie jak ostatnio wymagania muszą być duże, zatem.

Pełne zadowolenie: wygrana w PL ; LM - bez znaczenia (może być nawet finisz w 1/8)
Zadowolenie : TOP 2 w PL i finał LM
Umiarkowane zadowolenie: TOP 2 i półfinał LM.

Zatem, osobiście całkowicie usatysfakcjonowany sezonem będę jedynie po mistrzostwie Anglii.
zawad2

1 year of membership

Postprzez ks77 » 20 sie 2019, o 20:39

Mistrzostwo Premier League.
ks77

Postprzez foxtrote92 » 20 sie 2019, o 21:24

Ja osobiście będę zadowolony jeśli zakończymy sezon w TOP3 z ewentualnie niewielką stratą do 1 i 2 miejsca. W LM oczekije dotarcia co najmniej do ćwierćfinału. Wygrana w KMŚ to konieczność. Do tego fajnie by było powalczyć wreszcie w którymś pucharze dochodząc chociaż do ćwierćfinału.

Jeśli chodzi o marzenia to na pierwszym miejscu jest wygrana w PL, ale zupełnie się nie nastawiam. Druga wygrana z rzędu w LM też smakowałaby wspaniale, ale to chyba jeszcze mniej realne. Cieszyłbym się gdyby obok Superpucharu Europy i KMŚ udało się wygrać FA Cup. Z jeden strony cel w zasięgu, z drugiej zaś głębokość ławki i zeszłoroczne występy nie napawają optymizmem.

Reasumując będę się cieszył jeśli do gabloty oprócz SE i KMŚ (jeszcze go nie wygraliśmy, ale w tym przypadku nawet nie dopuszczam innej możliwości) dołożyli jakiekolwiek trofeum. Wartość to dla mnie Mistrzostwo PL > LM > FA Cup > puchar Myszki Miki.

Pozdrawiam.
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.
foxtrote92

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez FankaLFC » 20 sie 2019, o 21:49

W nowej sondzie zaznaczyłam jedno trofeum, bo o jednym marzę najbardziej i najdłużej go wyczekuję. Czy mogę go jednak oczekiwać? Ciężka sprawa, kiedy obok jest maszyna w postaci Manchesteru City. Równorzędna walka do końca - jak najbardziej, a jak się poszczęści, piłkarze wykażą maksimum motywacji i jakości, to będziemy świętować, i tyle. LM to w późniejszych fazach walka z samymi potworkami w stylu Manchesteru City, więc tu też ciężko oczekiwać pewnego sukcesu - jedynie zdecydowanego zameldowania się w ćwierćfinale/półfinale. Puchary krajowe mnie nie interesują - mimo wszystko. I tak nie mamy na nie zdolnych rezerw.
Najbardziej mnie cieszy jednak po prostu zrównoważony rozwój naszej drużyny i stawianie na najlepszych graczy, możliwość równorzędnej walki i ciesząca oko piłka. Klopp powiedział, że jego futbol jest wtedy, kiedy ludzie nie mogą się doczekać następnego meczu - takie nastawienie mam i oby nie zniknęło w trakcie sezonu.
Tylko mistrzostwo! Go The Reds 8)
Six times.
FankaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez fellipe1892 » 20 sie 2019, o 23:17

Jak każdy zagorzały kibic LFC marzę o mistrzostwie. Pokonanie City byłoby tym większym osiągnięciem, bo (TRZEBA PRZYZNAĆ) to Guardiola ma zespół najsilniejszy w historii PL.
Mnie najbardziej cieszy że jesteśmy wśród faworytów i każdy mecz to walka o najwyższe trofea. Co nam przypadnie na koniec...? Oby kolejny dzbanek!!!
Obrazek
since 1996
fellipe1892

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez konrad1492 » 21 sie 2019, o 07:28

Tamten sezon był niesamowity, na przełomie marca naprawdę myślałem że to jest ten sezon w którym zdobywamy mistrzostwo. No niestety się to nie sprawdziło.
Ale przechodząc do meritum.
Uważam, że w tym sezonie musi być 1 miejsce na koniec sezonu, należy się to piłkarzom, Jurgenowi, wszystkim pracownikom klubu jak i nam kibicom.
W LM zadowoli mnie 1/8 w tym sezonie myślę że jednak liga będzie najważniejsza i trener da pograć innym zawodnikom.
konrad1492

1 year of membership

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC