Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Postprzez Egalot » 5 lip 2018, o 17:22

Nie wiem, jak po awansie do finału LM i przegraniu go przez głupie błędy można oczekiwać w przyszłym sezonie tylko ćwierćfinału tych rozgrywek... Albo podium w lidze... No chyba że mówimy o planie minimum.Ta drużyna powinna mierzyć zawsze najwyżej. I mam nadzieję, że w głowach piłkarzy nie ma podobnego nastawienia "Skoro był finał, to teraz wystarczy ćwierćfinał".
I zgodzę się z bugi. Brak choćby jednego trofeum może się okazać fiaskiem dla planu Kloppa i odejściem może nawet więcej niż jednej gwiazdy.
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez MyLFC » 5 lip 2018, o 17:23

Mistrza. Już czas.
MyLFC

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Mariano » 5 lip 2018, o 17:26

Panowie, jeżeli City nie zwolni z formą to ciężko będzie o mistrza. Nie można się obrażać np na 2 miejsce i ambitną walkę do końca.
Mariano

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Django » 5 lip 2018, o 18:07

bugi napisał(a):Ja licze na mistrzostwo kraju lub Ligę mistrzów. Nie zdobycie żadnego z tych dwóch pucharów moim zdaniem spowoduje, że projekt Kloppa upadnie. To już jest ten odpowiedni moment, jesli nie wygramy jestem prawie pewien, że co najmniej dwóch z trójki Salah-Firmino_Mane nas opuści. Jesli tak się stanie to cóż, koiło się zamknie, nie wiem czy sam Jurgen nie będzie chciał z czasem zmienić otoczenia... Moim zdaniem najbliższy sezon będzie przełomowy.
To jest właśnie ten czas, mamy wszystko zeby być najlepszymi. Mam wielkie nadzieje związane z nadchodzacym sezonem.

Mamy wszystko oprócz mentalności. Do zdobycia jakiegokolwiek trofeum, tym bardziej LM czy PL nawet obecnym składem +Fekir (na przykład) jest baaardzo daleko.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ziaja » 5 lip 2018, o 19:24

Każdy inny wynik niż pierwsze miejsce w lidze lub walka o mistrza do końca, to będzie porażka. Świat wręcz od nas teraz oczekuje, mało tego wydajemy i wydamy bardzo dużo kasy. Żeby nie wyjść na hipokrytę co śmieje się z MU czy innych wydających więcej musimy walczyć o zwycięstwo, czy stać nas na to? Myślę że tak jeśli dokona się minimum 2 transfery jeszcze. Według bukmacherów i opinii w Anglii jesteśmy faworytem do rzucenia City z tronu. Ale czy tak się zdarzy? Nie wiem, wiemy jak to bywało w ostatnich latach. Mamy najlepszy atak w lidzę nie boję się tego powiedzieć, pomoc gdzie była naszą najsłabszą formacją została wzmocniona, jeśli to wypali i zawodnicy dadzą nam to czego od nich oczekujemy szczególnie po Kecie to może być ciekawie. Obrona zaliczyła duży postęp w zeszłym sezonie. I myślę że trzeba stawiać najważniejsze celem, tym bardziej jeśli dochodzisz do finału LM, wygrywasz z City 3 raz w ciągu sezonu strzelając ponad 100 goli we wszystkich rozgrywkach. Nie akceptuje innego myślenia. Myślę akurat że już wreszcie czas na to. Klopp rozpocznie swój 3 pełny sezon i będzie można powiedzieć że to już będzie w 100% jego drużyna.
Czas coś pokazać bo inaczej tylko my będziemy wspominać o tym, że drużyna za Kloppa fajnie grała i byliśmy w finale LM, ale jak ktoś popatrzy na tabelę z trofeami to nas tam nie będzie poza Mohamedem Salahem.
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez qensheimer » 9 lip 2018, o 18:07

Dzisiaj przed pobudką o 6 rano przed wyjazdem do pracy miałem sen, a w zasadzie wizję wyglądu tabeli Premier League po zakończonej kampanii 18/19. Teraz tylko musiałem to zobrazować i musiałem się z Wami tym podzielić.
Spoiler:

Spoiler:
qensheimer

1 year of membership

Postprzez diablinadali » 9 lip 2018, o 18:16

Logo Tottenhamu w tej tabeli to chyba drużyny curlingu zamiast nożnej :lol:
diablinadali

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Mitchell » 19 sie 2019, o 20:49

Sprawdziłem sobie co pisałem rok temu na tym etapie. Jakie miałem oczekiwania. Byliśmy po przegranym finale LM, słabych pucharach krajowych i czwartym, dosyć pewnym, miejscu w lidze.
Przed nowym sezonem liczyłem, że wespniemy się nieco w tabeli oraz zaliczymy jakiś pechowy dwumecz w Europie. I w tych punktach moje oczekiwania zostały zaspokojone aż nadto. Bitwa o mistrzostwo do ostatniej kolejki i triumf w Lidze Mistrzów nasyciły mnie bardziej niż się spodziewałem. Wisienką rewanż z Barceloną o którym się będzie pamiętać latami.
A w pucharach krajowych bida... Liczyłem przynajmniej na jeden półfinał. Niekorzystne losowania plus brak szczęścia w meczach które powinniśmy wygrać. Pożegnaliśmy się wcześniej niż przypuszczałem.

A w tym roku?
Cóż... Ostrożnie jak zawsze z tym apetytem. Na początek życzyłbym sobie kolejny raz 90-tki w lidze. Czy to da miejsce pierwsze czy trzecie to zależy od innych drużyn. Szczególnie od jednej. Ale te 90 punktów gwarantuje mi stabilizację zespołu na bardzo wysokim poziomie. Coś o czym marzyłem od lat. Dosyć mam już tych huśtawek i różnic punktowych po 20 oczek i więcej. Nie napinam się na mistrzostwo czy 100 punktów, bo to mało realne. To co oglądaliśmy w poprzednim sezonie to nie jest normalne. To anomalia, dziwactwo zdarzające się raz na przestrzeni wieku, by dwie drużyny zdobyły prawie po setce. Nie sądzę, bym taką sumę punktów zobaczył jeszcze raz w tej lidze. Może 180-190. 195 - no way!
W LM najchętniej sukces bym powtórzył, prawda? :)
Również mało prawdopodobne. Co najmniej dziesięć drużyn realnie sobie ostrzy zęby a drugie tyle marzy po cichu. A wygra tylko jedna.
Z półfinału będę zadowolony. Ugruntujemy swoją pozycję. Przyda się w negocjacjach, bo czuję, że w następne lato możemy być królem polowania. Do takiej silnej marki prawie każdy chciałby przyjść.
I na koniec znów krajowe podwórko. Chciałbym bardzo przynajmniej jeden finał. Może i dużo wymagam ale poprzedni sezon daje mi takie podstawy. Jesteśmy naprawdę silną drużyną. Chyba najsilniejszą jaką pamiętam. Trochę lepszą od Beniteza. Dużo lepszą od Houlliera. Od Dalglisha? Nie wiem.
Żal byłoby nie wykorzystać takiego potencjału i nie zapisać się kolejnym pucharem. Mamy trochę pecha, że gramy w epoce Guardioli, więc jeśli to ich los postawi na naszej drodze nie będę się czepiał.

Reasumując: jedno trofeum. Tyle oczekuję jako plan minimum. Poważne trofeum - zaznaczam. :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez ynwa19 » 19 sie 2019, o 21:48

Osobiście oczekuję walki o tytuł w PL i to nie mniej zażartej niż w ubiegłym sezonie ale tym razem z pozytywnym zakończeniem dla nas.
Uważam,że nasz skład jest na tyle silny(mimo braku zastępców na bokach obrony)a ponadto doświadczony aby skutecznie przeciwstawić się City.
Większość Szanownych Kolegów sądzi,że nie powtórzymy wyniku punktowego z kampanii 18/19 ale czy jest to takie konieczne?
Moim zdaniem nie bo drużyna Pepa też nie musi po 2 mega(punktowo) sezonach powtórzyć to w trzecim.
Lecz naturalnie wynik w okolicach 90 oczek trzeba bez dwóch zdań założyć jako wymagany mus.

W LM stać nas na co najmniej półfinał bo mamy taką jedną ważną,magiczną rzecz,której nie powiada większość grających w niej klubów czyli Anfield.
To dzięki wspaniałej atmosferze na naszym stadionie jesteśmy(oprócz aspektu czysto piłkarskiego) w stanie być lepsi w każdym dwumeczu z dowolnym rywalem.
A że Real zdjął klątwę Champions League to.......

FA Cup i PLA to kwestia podejścia oraz.....losowania.
Tutaj liczę na skuteczne rotacje Jürgena i łut szczęścia,który da nam mniej wymagających przeciwników w pierwszych rundach.
Jeżeli te dwa czynniki zagrają to możemy zajść daleko.

Wniosek końcowy:jeżeli obejdzie się bez plagi kontuzji(jakieś niestety na pewno będą) to mam nadzieję na walkę o trofea na wszystkich frontach.

Come on LFC! :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Paviola » 20 sie 2019, o 08:25

Ja oczekuję tylko tytułu mistrza Anglii. Może mam i małe wymagania, ale pragnę tylko byśmy wygrali w tej cholernej lidze, bo ostatni raz klub zdobył tytuł na parę lat zanim sam pojawiłem się na świecie. Osobiście nie zgadzam się z Guardiolą. Tytuł LM jest cenniejszy niż jakikolwiek tytuł krajowy, bo grają tam praktycznie najlepsi z najlepszych z tych krajów. Jednak przez wzgląd ile lat z rzędu ligę wygrywają: Juventus, Bayern, PSG, standardowo Barcelona, Real, a i Atletico wydaje się być bardzo mocne, no i oczywiście City to w tym roku o obronienie tytułu będzie potwornie ciężko, zwłaszcza z tak wąską kadrą jak nasza. Miło by było wygrać też jakiś krajowy puchar, ale dalej w nich oszczędzać będziemy siły najlepszych na rzecz ligi i LM, więc tu znów może po pierwszym meczu przygoda się zakończy. Dlatego celuje tylko w tytuł.
Paviola

Postprzez MyLFC » 20 sie 2019, o 09:43

Mistrzostwa, 108p., co najmniej finał LM. :D
MyLFC

Postprzez july600lfc » 20 sie 2019, o 11:15

Całkiem szczerze cieszę się ze zwycięstwa w Superpucharze Europy. Trzeba wrzucać trofea do gabloty póki mamy na to okazję. Oprócz tego liczę na zwycięstwo w KMŚ i jakimś pucharze krajowym. Wtedy uznam sezon za udany w 100%. Jeśli chodzi o LM to jestem nasycony po poprzednim sezonie, ale to nasze (i Kloppa :) ) rozgrywki, więc spodziewam się, że znów zajdziemy wysoko, choć nie oczekuje zwycięstwa.
W lidze liczę na stabilizacje w TOP3 i wynik pod 90 punktów (ew jakieś 83-85). Nie liczę na tytuł, bo maszyna City będzie znów nie do powstrzymania. Jeśli Guardiola faktycznie odejdzie za rok to wówczas będę się nastawiał na realniejszą walke o mistrzostwo. Do czasu gdy Pep siedzi w City uważam to niestety za niewykonalne (tym bardziej bez zmienników na bokach obrony czy tak małej ilości opcji jakie mamy w ataku).
july600lfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez adamne » 20 sie 2019, o 11:49

Ja liczę że wreszcie zdobędziemy jakieś krajowe trofeum. O mistrzostwo będzie niezwykle trudno z tak wąską kadrą i silnym City, ale może chociaż Puchar Anglii?
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 20 sie 2019, o 11:52

Top 3, ćwierćfinał LM, Puchar krajowy. Oczywiście w kontekście minimum które mnie zadowoli :P
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ManiacK » 20 sie 2019, o 16:02

Top4, wyjście z grupy LM i potem jak odpaść, to z kimś mocnym (najlepiej z przyszłym zwycięzcą lub nie odpaść i samemu nim zostać jako dopiero druga drużyna obronić tytuł), jakiś finał/wygrana w krajowym pucharze też by mogła wpaść, ale przy obecnej kadrze wolę do ćwierćfinału włącznie ogrywanie zawodników bez minut (Shaqiri, Lovren, młodziaki jak Brewster czy Jones).

Czemu takie niskie oczekiwania? Bo zyski z LM zapewnione niezależnie czy zajmiemy drugie czy czwarte miejsce w lidze - a o pierwsze będzie piekielnie trudno i o tym porozmawiamy w lutym z widokiem na tabelę; dochód z LM też powinien być nie najniższy. Mam po prostu nadzieję, że bieda-okienko w tym roku oznacza inwestycje za rok.
Do zespołu dołączy ograny Grujić i miejmy nadzieję Wilson z wieloma minutami w Wisienkach - i dobrymi występami za sobą okraszonymi dobrymi statystykami. Do sprzedaży jak sądzę pójdzie Lallana, a Milner odejdzie do Leeds. W ich miejsce z chęcią obok Grujicia widziałbym Aourara z Lyonu, lecz na to będzie potrzebna duuuuża kasa, jeśli będzie utrzymywał formę, jak na starcie sezonu. Do tego w końcu odpowiednio wzmocnić ławkę rezerwowych i na poważnie pomyśleć o tym, by zdetronizować City (wiem, że to brzmi, jakbym sądził, że nie mamy szans w tym sezonie, ale z obecną kadrą poczekajmy do lutego - jeśli ominą nas kontuzje i punkty niezależnie od stylu i formy będą wpadały, wtedy możemy pomyśleć o zwycięstwie w lidze w tym sezonie).
ManiacK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC