Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Postprzez Egalot » 5 lip 2018, o 17:22

Nie wiem, jak po awansie do finału LM i przegraniu go przez głupie błędy można oczekiwać w przyszłym sezonie tylko ćwierćfinału tych rozgrywek... Albo podium w lidze... No chyba że mówimy o planie minimum.Ta drużyna powinna mierzyć zawsze najwyżej. I mam nadzieję, że w głowach piłkarzy nie ma podobnego nastawienia "Skoro był finał, to teraz wystarczy ćwierćfinał".
I zgodzę się z bugi. Brak choćby jednego trofeum może się okazać fiaskiem dla planu Kloppa i odejściem może nawet więcej niż jednej gwiazdy.
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez MyLFC » 5 lip 2018, o 17:23

Mistrza. Już czas.
MyLFC

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Mariano » 5 lip 2018, o 17:26

Panowie, jeżeli City nie zwolni z formą to ciężko będzie o mistrza. Nie można się obrażać np na 2 miejsce i ambitną walkę do końca.
Mariano

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Django » 5 lip 2018, o 18:07

bugi napisał(a):Ja licze na mistrzostwo kraju lub Ligę mistrzów. Nie zdobycie żadnego z tych dwóch pucharów moim zdaniem spowoduje, że projekt Kloppa upadnie. To już jest ten odpowiedni moment, jesli nie wygramy jestem prawie pewien, że co najmniej dwóch z trójki Salah-Firmino_Mane nas opuści. Jesli tak się stanie to cóż, koiło się zamknie, nie wiem czy sam Jurgen nie będzie chciał z czasem zmienić otoczenia... Moim zdaniem najbliższy sezon będzie przełomowy.
To jest właśnie ten czas, mamy wszystko zeby być najlepszymi. Mam wielkie nadzieje związane z nadchodzacym sezonem.

Mamy wszystko oprócz mentalności. Do zdobycia jakiegokolwiek trofeum, tym bardziej LM czy PL nawet obecnym składem +Fekir (na przykład) jest baaardzo daleko.
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez ziaja » 5 lip 2018, o 19:24

Każdy inny wynik niż pierwsze miejsce w lidze lub walka o mistrza do końca, to będzie porażka. Świat wręcz od nas teraz oczekuje, mało tego wydajemy i wydamy bardzo dużo kasy. Żeby nie wyjść na hipokrytę co śmieje się z MU czy innych wydających więcej musimy walczyć o zwycięstwo, czy stać nas na to? Myślę że tak jeśli dokona się minimum 2 transfery jeszcze. Według bukmacherów i opinii w Anglii jesteśmy faworytem do rzucenia City z tronu. Ale czy tak się zdarzy? Nie wiem, wiemy jak to bywało w ostatnich latach. Mamy najlepszy atak w lidzę nie boję się tego powiedzieć, pomoc gdzie była naszą najsłabszą formacją została wzmocniona, jeśli to wypali i zawodnicy dadzą nam to czego od nich oczekujemy szczególnie po Kecie to może być ciekawie. Obrona zaliczyła duży postęp w zeszłym sezonie. I myślę że trzeba stawiać najważniejsze celem, tym bardziej jeśli dochodzisz do finału LM, wygrywasz z City 3 raz w ciągu sezonu strzelając ponad 100 goli we wszystkich rozgrywkach. Nie akceptuje innego myślenia. Myślę akurat że już wreszcie czas na to. Klopp rozpocznie swój 3 pełny sezon i będzie można powiedzieć że to już będzie w 100% jego drużyna.
Czas coś pokazać bo inaczej tylko my będziemy wspominać o tym, że drużyna za Kloppa fajnie grała i byliśmy w finale LM, ale jak ktoś popatrzy na tabelę z trofeami to nas tam nie będzie poza Mohamedem Salahem.
Obrazek
ziaja

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez qensheimer » 9 lip 2018, o 18:07

Dzisiaj przed pobudką o 6 rano przed wyjazdem do pracy miałem sen, a w zasadzie wizję wyglądu tabeli Premier League po zakończonej kampanii 18/19. Teraz tylko musiałem to zobrazować i musiałem się z Wami tym podzielić.
Spoiler:

Spoiler:
qensheimer

1 year of membership

Postprzez diablinadali » 9 lip 2018, o 18:16

Logo Tottenhamu w tej tabeli to chyba drużyny curlingu zamiast nożnej :lol:
diablinadali

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC