Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Postprzez magniuto » 12 sie 2014, o 17:23

Za nami gry kontrolne, wakacyjne tournee i większość (?) zakupów, przed nami początek sezonu ligowego.
Jakie są wasze oczekiwania - co w nowym sezonie ligowym i pucharowym jest w stanie osiągnąć LFC, co będziecie uważać za udany sezon?

Moim zdaniem jesteśmy spokojnie w stanie utrzymać się w Top 4 Premier League i osiągnąć 1/8 bądź ćwierćfinał LM. Byłoby miło też zdobyć któryś z krajowych pucharów.

Nie za dużo optymizmu?
magniuto

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Postprzez GUNS » 12 sie 2014, o 17:28

Ja oczekuję od naszych chłopaków jeszcze większej fantazji w meczach, gry z polotem i bez kompleksów, dla mnie liczy sie utrzymanie w TOP 4 i może jakiś krajowy puchar. LM mnie za bardzo nie obchodzi, gdzie zajdziemy to zajdziemy ale ważne żeby grać w niej za rok.
GUNS

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Ralf088 » 12 sie 2014, o 17:34

Cel? Utrzymać się w TOP 4, i osiągnąć w miarę korzystny rezultat w LM np. ćwierćfinał. A przy większym szczęściu może byc coś większego :)
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Elthiryel » 12 sie 2014, o 17:51

Najważniejsze to utrzymać miejsce w top4 (a będzie trudno, bo jest 5 drużyn dla których bycie poza top4 to właściwie tragedia, a miejsc tylu nie ma). Jeśli chodzi o LM, to będę zadowolony z wyjścia z grupy, a potem to już może być różnie. :)
Elthiryel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez LFC4ever » 12 sie 2014, o 17:52

Man United mało co zmienia w składzie, ale przychodzi van Gaal i od razu typuje się ich jako kandydatów nawet do mistrzostwa. Rok temu też mieli być za silni, by nie wypaść z trójki.
W tym samym czasie my konkretnie poszerzamy skład i tracimy tylko (i aż) Suareza, po czym "eksperci" przewidują nasze nieuchronne wypadnięcie z TOP4.
Moim zdaniem jeśli nawet United wrócą do TOP4 to nie naszym kosztem. Dlaczego? Ponieważ pod wodzą Rodgersa ciągle się rozwijamy. Przeważnie rozpoczynamy grę po dłuższych przerwach w takiej formie, w jakiej skończyliśmy. Nawet jeśli mamy spadki formy, to nie są katastrofalne w skutkach ani długotrwałe.
Po tym sezonie oczekuję dalszego, stałego rozwoju. To przede wszystkim. Moim zdaniem zdobędziemy mistrzostwo lub znów się koło niego zakręcimy - tego nie oczekuję, ale się tego spodziewam. Przeczucie to opieram głównie na tym, co napisałem wcześniej
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez kacciq » 12 sie 2014, o 17:56

Oczekiwania: utrzymanie w top4, 1/8 LM
Przewidywania: top3 PL, 1/4 LM
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez aro8 » 12 sie 2014, o 17:58

Mistrzostwo Premier League i półfinał Ligi Mistrzów. Bardzo szkoda, że straciliśmy Suareza, z nim i z kilkoma nowymi zawodnikami, naprawde moglibyśmy zawojować w Europie, ale myśle, że i bez niego sobie poradzimy
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Zuru » 12 sie 2014, o 18:00

Ja oczekuję przede wszystkim poprawy gry defensywnej (bo to najbardziej szwankowało w minionym sezonie). Jeśli uda się uniknąć głupio straconych bramek, to jestem pewny spokojnego utrzymania się w TOP4. Co do Ligi Mistrzów - jeśli wyjdziemy z grupy, już będę zadowolony.
Zuru

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Esiu » 12 sie 2014, o 18:04

Najważniejszy cel na ten sezon to utrzymać się w TOP4. Musimy udowodnić, że poprzedni sezon to nie był przypadek, a odejście Suareza nie spowoduje, że nagle spadniemy w okolice 7 miejsca. Zadanie (moim zdaniem) cholernie trudne. City, Chelsea, wiadomo cholernie mocne, mają po dwie równe jedenastki. Arsenal wygląda na najmocniejszy od kilku lat, choć mam nadzieję, że nie wzmocnią się obrońcami i DPŚ i zapłacą za to wysoką cenę. Co by jednak nie mówić od wielu lat nie wypadają po za TOP4 i coś mi się wydaję, że w tym sezonie będzie mimo wszystko podobnie. United, niby mocno się nie wzmocnili, ale van Gaal może być tym najważniejszym wzmocnieniem, który ogarnie ten burdel. Spurs z Pochettino, też powinni być mocniejsi niż rok temu, ale mimo wszystko w czwórce ich na tę chwilę nie widzę. Tak więc zapowiada się cholernie ciężki sezon w lidze. 5/6 drużyn a miejsc tylko 4 .. . Mam nadzieję, że jednak znajdziemy się w tej czwórce kosztem United .
Co do LM to fajnie było by wyjść z grupy, a potem niech się dzieje wola nieba. Duże znaczenie tutaj będzie miało losowanie.
Przydało by się również wygrać jakiś krajowy puchar :)

Tak w skrócie: Cel główny: Utrzymanie w TOP4 , 1/8 LM . Coś ponad to będzie super :)
Esiu

Postprzez lidzbarszczanin » 12 sie 2014, o 18:08

Myślę, że nie ma co się zbytnio napalać po poprzednim sezonie. Główny cel to po raz kolejny bycie w TOP 4 i ja tego się trzymam. Co do LM, myślę, że wyjście z grupy to główne zadanie w tym roku. Osobiście liczę na 3 miejsce i piękne europejskie noce na Anfield. :)
lidzbarszczanin

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ManiacK » 12 sie 2014, o 18:10

Nie oczekuję niczego poza Top4.
Musimy potencjalnym celom transferowym pokazać, że w LM się utrzymujemy.

Fajnie by było znowu znaleźć się na podium, wyjść z grupy, wygrać krajowy puchar. Ale nie jest to w żaden sposób wymagane, nie w tym sezonie. W tym musimy udowodnić, że Suarez nie był dla Nas wszystkim.
ManiacK

Postprzez Shinoda » 12 sie 2014, o 18:11

Mistrzostwo Premier League. :)
Shinoda

Postprzez fellipe1892 » 12 sie 2014, o 18:11

Dobrze by było aby ten sezon przyniósł tyle emocji co ostatni, czyli dobra ofensywna gra i walka o coś aż do maja. W lidze włączenie się do walki o majstra, choć będzie ciężko byle nie wypaść z top4. Liga mistrzów to minimum play-off a tam wszystko się może zdarzyć. Ćwierćfinał z Barceloną byłby ozdobą tej fazy. Myślę żę puchary odpuścimy, chyba że się uda prześliznąć do decydujących meczy, wtedy trzeba powalczyć. Oby skończyć przed United :D
Obrazek
since 1996
fellipe1892

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MarcinLFC77 » 12 sie 2014, o 18:14

Ja jestem bardzo optymistycznie nastawiony na ten sezon. Uważam, że drużyna jest świetnie przygotowana do sezonu. Z Borussia zagraliśmy tak jakby to był już listopad i drużyna była w pełnym rytmie meczowym. Skład został według mnie znacznie wzmocniony. Mamy sporo opcji w ofensywie - Coutinho, Sterling, Lallana, Markovic, Sturridge, Lambert, Ibe, oraz Borini lub ktoś w jego miejsce. Do tego spore nadzieje wiążę z Canem, a Lovren zdecydowanie podniesie jakośc naszej defensywy, tego jestem pewien. Do tego Manquillo, który widac, że potencjał ma niemały i miejmy nadzieję, że Moreno, który wraz z Enrique stworzyliby sobie bardzo fajną rywalizację na lewej obronie. Podoba mi się akutalna kadra Liverpoolu, zwłaszcza jak sobie przypomnę, że zeszły sezon zaczynaliśmy z Aspasem a na United z ławki wchodzili Alberto i Wisdom. Odeszli Moses i Cissokho, w ich miejsce przyszli gracze o kilka klas lepszych. Co do Suareza, to wiadomo, że szkoda, bo jest to obok Messiego i Ronaldo najlepszy ofensywny piłkarz na świecie, no ale nie ma się co załamywac. Będziemy grali 4-2-3-1, które uważam, że jest najlepsze dla the Reds. Jestem przekonany, że wciąż będziemy preferowac ofensywny styl jak w poprzednim sezonie i będziemy stwarzac równie dużo sytuacji podbramkowych co w poprzedniej kampanii ligowej.

Mam nadzieję, że w tym sezonie talent Coutinho eksploduje na dobre. Brazylijczyk ma ogromny talent i wierzę, że to może byc jego sezon. Podobnie sytuacja ma się ze Sterlingiem. Ta dwójka + Sturridge może sporo namieszac. A do tego dojdzie jeszcze Lallana, którego też już nie mogę się doczekac oraz Lazar Markovic, a nie np. Victor Moses :)

W lidze mistrzów liczę na awans z grupy, co z pewnością łatwe nie będzie jako, że będziemy losowani z 3 koszyka i śmiało można założyc, że znajdziemy się w grupie śmierci, na co szczerze mówiac po cichu liczę :).

I wreszcie Premier League. Będziemy w czołówce, jak rok temu. Jestem o tym przekonany. Kadra jest nieporównywalnie lepsza i liczniejsza, odszedł co prawda najlepszy zawodnik, ale nie odszedł najważniejszy człowiek, bo Rodgers został. Jeśli miałbym bawic się w typowanie top4, to postawiłbym na tę samą obsadę co przed rokiem. Jedynie może kolejnośc się zmienic.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez
MarcinLFC77

Postprzez bartulek » 12 sie 2014, o 18:18

Z braku gry w LM Liverpool trafi w tym sezonie na grupe śmierci więc tutaj celem będzie wyjście z grupy.

Jeżeli chodzi o BPL to jest w sumie 6 mocnych zespołów a najważniejsze są 4 pierwsze miejsca.

Top 4 i wyjście z grupy to moje oczekiwania, co do pucharów to niech tam gra sobie młodzież :)
bartulek

Następna strona

Powrót do Liverpool FC