Polska grupa na meczu LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Polska grupa na meczu LFC

Postprzez Przemko » 10 mar 2014, o 23:21

Gonzo napisał(a):Wiadomo że sytuacja jest wyjątkowa ze względu na udział Obywateli w weekendowej rundzie FA Cup ale takie ewentualności również musicie wziąć pod uwagę - zawsze mecz mogą przełożyć.

Jakie FA Cup? :D City za burtą, Wigan gra dalej :D

Edit: Więc dlaczego "zawsze mecz mogą przełożyć"? Rozumiem, że mogliby przełożyć, tak jak sam napisałeś, gdyby City awansowało, ale nie awansowało, więc nie ma powodów by przekładać mecz. Więc w tym momencie stwierdzenie "zawsze mecz mogą przełożyć" wydaje mi się być nieprecyzyjne, autor mógł lepiej oddać swoją myśl. A, no i brawo za błyskotliwy komentarz "myślenie nie boli" :)

E2: No więc jeśli rozpatrujemy możliwe przełożenie ze względu na FA Cup to zostaje już tylko że "mogli przełożyć", ale już nie "mogą", bo przecież City odpadło definitywnie z rozgrywek. Jeśli natomiast patrzymy na przyczyny losowe jak np. zła pogoda, to jasne, że mogą ciągle przełożyć mecz, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek się nad tym zastanawiał i czekał z zakupem biletu lotniczego do ostatniej możliwej chwili, więc w tych kategoriach nawet nie ma co dyskutować o możliwym przełożeniu spotkania.
Ostatnio edytowano 11 mar 2014, o 00:45 przez Przemko, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Przemko

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gonzo » 10 mar 2014, o 23:27

Przemko napisał(a):
Gonzo napisał(a):Wiadomo że sytuacja jest wyjątkowa ze względu na udział Obywateli w weekendowej rundzie FA Cup ale takie ewentualności również musicie wziąć pod uwagę - zawsze mecz mogą przełożyć.

Jakie FA Cup? :D City za burtą, Wigan gra dalej :D

Czytaj ze zrozumieniem kolego: gdyby City wczoraj wygrało to Nasz mecz ligowy odbyłby się w innym terminie. Bukujemy hotel i lot miesiąc przed meczem a co za tym idzie ceny delikatnie idą w górę. Myślenie nie boli.

yoda likes it.

Edit: Nie mogliby a przełożyliby gdyby City awansowało. ZAWSZE mecz mogą przełożyć czy to z powodu FA Cup, złej pogody, strajku kogokolwiek czy czegokolwiek innego.
Ostatnio edytowano 11 mar 2014, o 00:06 przez Gonzo, łącznie edytowano 1 raz
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez yoda » 10 mar 2014, o 23:29

gonzo.. gdzie ci mam zlajkować wpis.. ? :)))
yoda

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez ziaja » 10 mar 2014, o 23:44

expert6 napisał(a):Ziaja... Jak będziesz coś konkretnego ogarniał, to daj znać.
Przemyśl ;)

Dobra, jak będę coś planował to dam wpis na forum.
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Piwus94 » 10 mar 2014, o 23:54

Ja się również piszę. Fancard posiadam. Nawet jakby nie wyszło zorganizowanie tego wyjazdu, to i tak mam zamiar kupić bilet, najlepiej na któryś z pierwszych meczy w sezonie. Mam też od razu pytanie, do osób które mają możliwość kupić w priorytecie. Istnieje możliwość, że ktoś kupi dajmy na to dwa bilety i prześle mi jeden na mój membership? (Zakładam to przy ewentualności, że ktoś faktycznie chce sprzedać, a nie odwalać robotę za mnie:P)
Swoją drogą, też próbowałem kupić na Sunderland bilecik. 8 minut poczekałem i sold out, a zalogowałem się równiutko, o godzinie, która była podana jako rozpoczęcie sprzedaży.
Zapomniałbym dodać. W razie czego, zamawiałbym bilet, z lotniska w Krakowie. Bliżej Bielska lepszej opcji niestety nie ma :)
Piwus94

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez steferdLFC » 11 mar 2014, o 00:03

Piwus94 napisał(a):Ja się również piszę. Fancard posiadam. Nawet jakby nie wyszło zorganizowanie tego wyjazdu, to i tak mam zamiar kupić bilet, najlepiej na któryś z pierwszych meczy w sezonie. Mam też od razu pytanie, do osób które mają możliwość kupić w priorytecie. Istnieje możliwość, że ktoś kupi dajmy na to dwa bilety i prześle mi jeden na mój membership? (Zakładam to przy ewentualności, że ktoś faktycznie chce sprzedać, a nie odwalać robotę za mnie:P)
Swoją drogą, też próbowałem kupić na Sunderland bilecik. 8 minut poczekałem i sold out, a zalogowałem się równiutko, o godzinie, która była podana jako rozpoczęcie sprzedaży.
Zapomniałbym dodać. W razie czego, zamawiałbym bilet, z lotniska w Krakowie. Bliżej Bielska lepszej opcji niestety nie ma :)

Również chciałbym lecieć z Krakowa, więc jeśli będziesz coś wiedział to wrzuć info na forum, jak możesz :)
Nie mam membership niestety, dlatego próbuje rozwiązać problem, a jestem bardzo (!) zainteresowany wylotem
"Pain is temporary, pride is forever"
LEGE ARTIS
steferdLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Piwus94 » 11 mar 2014, o 00:14

Nie ma problemu, jak coś będę już dokładniej wiedział to dam znać. Zastanawiam się tylko czy zacząć planować, zanim uda mi się kupić bilet. Niby szansa jest duża, jeżeli rywal jest z niższej pułki.
Piwus94

Postprzez DebicaLFC9 » 11 mar 2014, o 00:24

Lubuskie - Gorzów Wielkopolski . ;) !
Obrazek
DebicaLFC9

Postprzez yoda » 11 mar 2014, o 00:30

Piwus94 napisał(a): Mam też od razu pytanie, do osób które mają możliwość kupić w priorytecie. Istnieje możliwość, że ktoś kupi dajmy na to dwa bilety i prześle mi jeden na mój membership? (Zakładam to przy ewentualności, że ktoś faktycznie chce sprzedać, a nie odwalać robotę za mnie:P)
)

nie ma takiej opcji.. fancard= bilet.. nie ma możliwości przepisywania czy czegoś tam.. możesz zlinkować z kimś swojego fancarda i ktoś przy zakupie wbije także twój jako zakupiony.. ale innej opcji brak
yoda

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Piwus94 » 11 mar 2014, o 00:40

Tak myślałem w sumie ale chciałem się upewnić.
Dzięki za informację. :)
Piwus94

Postprzez WisniaPiszLFC » 11 mar 2014, o 02:59

Szczerze to trochę nie ogarniam tego, że nie można nabyć takich grupowych biletów na mecze The Reds. Kibice Barcelony czy Juventusu latają z Polski co roku, jakoś to ogarniają a na mecz Liverpoolu zawsze był problem.
"Nie niszczmy naszych bohaterów dzisiaj, jeżeli czciliśmy ich wczoraj." Gerard Houllier
WisniaPiszLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez NieByleJaki » 11 mar 2014, o 07:41

też jestem chętny - Wrocław, Dolnośląskie :)
NieByleJaki

Postprzez Sprytny » 11 mar 2014, o 11:32

Też bym się z chęcią załapał

Szczecin
Sprytny

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Zicku » 11 mar 2014, o 12:19

O ile nic się nie stanie nieoczekiwanego to pojechałbym z Panną :)
Kraków, Małopolska
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

Postprzez eryk90 » 11 mar 2014, o 12:23

Ja też jestem chętny! Eryk, Warszawa
ps.(na 90% mój kolega też by się pisał)
eryk90

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC