Brendan Rodgers

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Brendan Rodgers

Postprzez Soso » 30 maja 2012, o 21:52

Jestem bardzo zadowolony z tego, że moje życzenie jakim było zatrudnienie Brendana po zwolnieniu Kennyego zostało spełnione :roll: Od początku byłem za Rodgersem. :)

Uważam go za kapitalnego fachowca. Podczas sezonu 2011/2012 śledziłem Premier League bardzo uważnie i obejrzałem z 30% wszystkich meczów Swansea. Dlatego też moja opinia o Rodgersie jest bardzo pozytywna. Gdy Łabędzie podejmowały u siebie Arsenal oglądając ten mecz kompletnie szczena opadła mi z wrażenia. To było coś pięknego. Jest to taki pokazowy mecz pod menadżerką Brendana dla tych, którzy Premier League oprócz meczów Liverpoolu nie śledzą. Szacunek dla tego Pana. Miejmy nadzieje, że swoją klasę potwierdzi teraz w Liverpool FC. Powodzenia Rodgers :wink:

„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 30 maja 2012, o 21:52

cholernie się cieszę. stosunkowo młody, jak i zdolny. Ma pomysł na grę, a Swansea grało fajną piłkę.

czy On przywróci nasz ukochany Liverpool tam, gdzie jego miejsce?

nic ,tylko trzymać mocno zaciśnięte kciuki.

Byłem za Benitezem, ale moim zdaniem to świetny wybór. chce nowy sezon ! < przed tym ... fajne okienko transferowe. >

POWODZENIa, RODGERS !
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Egalot » 30 maja 2012, o 22:06

Jestem usatysfakcjonowany. W końcu mamy obsadzone stanowisko trenera. Witaj na pokładzie Brendanie Rodgersie :!:

Przez większość czasu, kiedy poszukiwano trenera, byłem za Martinezem, ale stopniowo coraz bardziej przekonywałem się do Rodgersa. Swansea zaimponowała bardzo mocno. Owszem, beniaminki często imponują jeden sezon, a potem spadają z powrotem w kolejnym. Ale Swansea zrobiła to (zaimponowała) z mega przytupem. Cieszy więc zatrudnienie ich trenera.
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez sokół » 30 maja 2012, o 22:14

Bardzo się cieszę, że naszym nowym managerem będzie Rogers, a nie Martinez.
Choć za Martinezem przemawiało większe doświadczenie w PL (i moja osobista, mała, sympatia do niego), to jednak Irlandczyk wydawał mi się dużo lepszym 'pomysłem'.

Jednak moja wizja, nowego Liverpool'u, jest zrealizowana dopiero w 50 %. Chcę LvG jako dyrektora do spraw sportu! Moim zdaniem, połączenie młodości i cholernie ciekawego pomysłu na football Rogers'a z potężnym doświadczeniem, w każdym aspekcie prowadzenia drużyny, van Gaal'a, przyniosłoby Liverpool'owi niewymierne korzyści. Zaryzykowałbym, nawet, możliwość powrotu na szczyt, w przeciągu dwóch, może trzech lat...

Bardzo chciałbym, już, poznać konspekt nowego managera na przyszły sezon. Czekam na transfery, a szczególnie na transfery za godziwe pieniądze, a nie za przepłacone, o co najmniej 10~15 mln Ł ...

Modlę się o van Gaal'a (naprawdę go potrzebujemy na zapleczu!) !!!
Witaj Brendan, powodzenia :!:

Pozdrawiam.
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter
sokół

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez lstyle » 30 maja 2012, o 22:15

Panie i Panowie nie ma co zbyt wiele pisac, bo wiekszosc jak nie wszystko zostalo juz kilka razy napisane. Ciesze sie niezmiernie, ze w koncu szykuje sie nam weekend pelen spokoju oraz zadowolenia. :happy:

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekac na oficjalne potwierdzenie i oficjalnie przywitac naszego nowego trenera. Tak jak pisze Hulus, na dzien dzisiejszy byl to najlepszy wybor jakiego moglismy dokonac i z tego powodu naleza sie brawa FSG za sposob przebiegu calego procesu, oraz podjetej decyzji. Otwieramy nowa karte w naszej histori i licze na sezon pelen niespodzianek (tych pozytywnych) oraz pieknej gry do jakiej przyzwyczail nas Liverpool... tych kilka lat temu.

Nie slodzac i nie popadajac w super optymizm widze male swiatelko, ktore w koncu po pewnym czasie, oraz oczywiscie przy ciezkiej pracy moze przyniesc nam te oczekiwane wyniki.

... Brendan Rodgers. Kto by pomyslal. ;)
In Rodgers I Trust.
lstyle

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Liverpoolczyk » 30 maja 2012, o 22:20

Witamy nowego trenera Liverpoolu. Było dużo spekulacji i zdaje się że dokonaliśmy niezłego wyboru. Wygląda na sympatycznego gościa i od razu zyskuje u mnie sympatię. Mam nadzieję, że poradzi sobie na tym stanowisku, życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieję, że dostanie duże wsparcie ze strony właścicieli. Jestem bardzo ciekawy, jak The Reds będą się prezentować pod jego prowadzeniem. W niedawno zakończonym sezonie pokazał, że jest dobrym szkoleniowcem. Należy mu tylko życzyć powodzenia i ładnie przywitać w Liverpoolu a ja już nie mogę się doczekać jego pierwszego ligowego spotkania w klubie z Anfield. :)
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez tabasko » 30 maja 2012, o 22:31

Mam nadzieję że to będzie taka ulepszona brytyjska wersja Kloppa i że Liverpool będzie grało swój niepowtarzalny football
tabasko

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez pietras » 30 maja 2012, o 22:35

Trochę dziwnie się komentuje bez oficjalnego potwierdzenia ale wygląda na to, że wypada nam powitać Brendana na pokładzie LFC

Czy to był dobry wybór, przekonamy się za rok ale jak każdy menadżer musi otrzymać od zarządu jak i kibiców pełne wsparcie.

Po ewentualnym zatrudnieniu van Gaala ( mając obawy liczę na to ) będziemy mogli konkretniej zobaczyć jak będzie wyglądała polityka naszego klubu na podstawie transferów - kwota 30mln funtów wygląda na sporą ale i na małą jeśli się spogląda na wydatki jakie czynią i poczynią inne kluby z czołówki. Jednak jako kibice LFC w ostatnim sezonie dość boleśnie się przekonaliśmy, że pieniądze nie grają i różne Hazardy i Kagawy wcale nie muszą być lepsze od zawodników kupowanych za kilkanaście funtów

Dziś pora na gratulacje dla Brendana i poczekamy do pierwszego gwizdka sezonu z opiniami.
pietras

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez soki » 30 maja 2012, o 22:42

Rodgers to taki brytyjski Klopp: mlody, awansowal z klubem do najwyzszej ligi, utrzymal zespol. Do tego swansea swietnie grala na wlasnym obiekcie. Tylko, jak tak popatrzec na przeszlosc to w Reading mu nie poszlo, a z labedziami duza ilosc spotkan przegrywal. Tak wiem, ze nie sa oni potega i nie moze wygrac wszystkiego, ale pozostaje pytanie czy na pewno sobie poradzi? W Reading polegl. Mam mieszane uczucia, chociaz nie mam pojecia kto bylby lepszy. Wybierajac go tak jak kazdego innego managera ryzykujemy. Ale kto nie ryzykuje nie wygrywa. Wierze w Ciebie Brendan. Brawo dla FSG. Niech dojdzie do tego Van Gaal i moze byc bardzo ciekawie.
Ostatnio edytowano 30 maja 2012, o 22:53 przez soki, łącznie edytowano 1 raz
Żaden zawodnik nie jest większy od klubu...
soki

Postprzez hoster1 » 30 maja 2012, o 22:47

Cóż mogę powiedzieć? Oglądałem 2 mecze Sawanesa w tym sezonie, były to mecze z Liverpoolem w którym Czerwoni odnieśli remis i porażkę z ekipą Rodgersa. Od siebie nic nie mogę powiedzieć ale po tym co pisali jetzu i hulus jestem dobrej myśli. Nie obchodzą mnie za bardzo jego statystyki ale jak przeczytałem że jego gra opiera się na ofensywnym footballu ze sporą ilością podań to aż mi się miło zrobiło. Mimo że Martineza lubię i uważam że to także zdolny facet to jakoś wolałem Rodgersa o którym nic nie wiem.
Teraz obdarzmy Brendana wsparciem i nie wywierajmy presji aby ten spokojnie pracował i udowadniał swój potencjał.
Witamy na pokładzie i powodzenia!!
hoster1

Postprzez Justicefor96 » 30 maja 2012, o 22:50

Nie byłem entuzjastą zatrudnienia tego menedżera tak samo jak Martineza czy Lamberta. Nie mniej jednak każdego, kto będzie częścią klubu będę wspierał tak samo, niezależnie od tego czy będzie się nazywał Brendan Rodgers czy Pep Guardiola.
Chciałbym, aby za rok o tej porze mój sceptycyzm okazał się nieuzasadniony, a nowy trener rozpocznie z nami nowa, owocną erę w historii tego klubu.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly
Justicefor96

Postprzez dymos » 30 maja 2012, o 23:15

Świetnie się stało. Bylo mi juz na koniec obojetne, czy bedzie to Roberto Martinez czy wlasnie Brendan Rodgers. Ciesze sie z wyboru. Wielki podziw dla Naszych wlascicieli za nieuleganie presji, profesjonalne traktowanie ludzi, z szacunkiem przede wszystkim i, ode mnie, za ostateczny rezultat poszukiwań.

Powodzenia Panie Rodgers i witamy w Liverpoolu:).
dymos

Postprzez ras » 30 maja 2012, o 23:33

Rozumiem, że na początku większość mało wiedziała o Rodgersie i stąd takie myślenie, ale w ramach ciekawostek przytoczę kilka wpisów sprzed około 2 tygodni =]

Rodgers - nie. Zachwycił jego beniaminek, ale najpierw niech potwierdzi się w lidze.

MEDIALNE SPEKULACJE – Rodgers, Lambert, O` Neill, Rijkaard – ot takie tam spekulacje. O ile O`Neilla jestem w stanie zrozumieć, bo fach zna, aczkolwiek trudno to gościu to reszty nie widzę. Jeżeli ktoś uważa, że R. Martinez jest ryzykiem, to co powiedzieć o Rodgersie i Lambercie?

Roberto Martinez. Tak jak duża część Czerwonych kibiców, nie chcę go u nas. Taki w sumie Hodgson, tylko bez finału LE. Nie chcę, by Liverpool dalej dryfował między środkiem a dołem tabeli. To samo Rodgers, utrzymanie beniaminka nie jest wyczynem godnym natychmiastowego zatrudnienia w takim klubie, jak LFC.

Rafa Benitez - Sentymenty, sentymentami, ale raczej też bym mu podziękował. Można znaleźć lepszych kandydatów. Owszem ma w sobie to coś co pomogłoby powrócić Liverpoolowi na szczyt, ale patrząc poprzez pryzmat jego błędów (a głównie polityki transferowej, ale niechcę wchodzić w dyskusję w tym topicu) nieco obniża swoje notowania. Jakby nim został to bym nie płakał, bo lepszy Rafa niż Rodgers i Martinez razem wzięci.

Brendan Rodgers? Tym bardziej nie ma mowy. Wcześniej nie radził sobie z Watford i Reading, co prawda udało mu się najpierw awansować ze Swansea, a potem jako beniaminek zająć dobre 11 miejsce. Ale dlaczego nie mówi się o jego konfliktach z piłkarzami ? Shefki Kuqi,Andrea Orlandi, D. Cotterill oraz Craig Beattie? Oglądam poczynania Swansea, jeszcze kiedy trenerem był Paulo Sousa - bo tak to On naprawdę wprowadził cały styl gry Swansea, a Rodgers przejął tylko pałeczkę. Poza tym, po przyjściu do Swansea, Rodgers zrobił w piz*u transferów i tego się najbardziej obawiam... Potrzebujemy kogoś kto już walczył z drużyną w europejskich pucharach i tyle. Ewentualnie kogoś kto potrafi osiągnąć coś nie zmieniając połowy składu, ale mającego też już jakieś doświadczenie...

Pozostałe nazwiska, które się przewijają: Martinez, Rodgers - absolutnie nie. Nie są to trenerzy na miarę Liverpoolu, nie czas na eksperymenty pt. sprawdzi się czy nie sprawdzi w wielkim klubie.

Dla mnie osobiście największą hańbą i symbolem naszego upadku jest samo łączenie naszego klubu z nazwiskami typu Martinez, Rodgers, Lambert. Nie mówiąc już o ewentualnym zatrudnieniu któregoś z nich.

Też tak uważam, powinniśmy celować w najlepszych piłkarzy, ale również trenerów, nie możemy popadać w przeciętność bo to równia pochyła.

Mam jeszcze 2 życzenie - Rodgers i Klinsmann - tych dwóch Panów nie zniesę i mam nadzieję, że nawet nie pojawią się w okolicach Anfield.

Cieszę się, że niektórzy kandydaci np. Rodgers sami odpadają (uff...), inni potwierdzają tylko to co oczywiste (Klopp).

Do tego mamy zamiar przeprowadzić rozmowy z wszystkimi możliwymi, żeby wybrać najwłaściwszą opcję pasującą do naszego modelu. Nie wszyscy się muszą na taki tryb godzić jak chociażby Rodgers, ale za takimi nie ma co płakać.

Jeżeli 2 tygodnie po zwolnieniu Kenny'ego okaże się, że zastąpi go Rodgers albo Martinez, to decyzja o dymisji Kinga będzie dla mnie niezrozumiała.

Mi tam bardzo "opcja Martinez" pasuje. Wolę 1000 razy bardziej Jego, niż Rodgersa na którego sam widok dostaję drgawek.

Stereotypy, schematy, koleiny. To że każdy chyba podchodzi z pewną rezerwą do tego Pana jest zrozumiałe, zabawne jest jednak to w jaki sposób się to artykułuje =]

Na pewno cieszy fakt, że nie został wybrany pod wpływem emocji/na żądanie fanów (czyt. Dalglish lub przez wielu esksponowany - Benitez), tylko wg klucza jaki nakreślili sobie wcześniej właściciele.
ras

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Jetzu » 31 maja 2012, o 00:12

Trener pierwszego zespołu Swansea Colin Pascoe według plotek ma dołączyć do Liverpoolu wraz ze swoim szefem.
Oznacza to najprawdopodobniej koniec współpracy Liverpoolu z Kevinem Keenem.
Jetzu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Przemko » 31 maja 2012, o 01:58

Ja powiem w temacie Rodgersa tyle - nie chciałem go, ale dostanie ode mnie pełne poparcie i 100% kredyt zaufania, mam nadzieję, że spłaci to wszystko. A więc Bredan witaj w Czerwonej Rodzinie i powodzenia! :)
Obrazek
Przemko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC