warrior - nowe koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

warrior - nowe koszulki

Postprzez Seymersider » 22 kwi 2011, o 10:48

Temat zakładam by dowiedzieć się więcej o firmie i podyskutować o niej.
Seymersider

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: Warrior - nowe koszulki

Postprzez gerrard69 » 22 kwi 2011, o 11:00

lfc.jpg
Projekt nowej koszulki autorstwa jednego z fanów.
gerrard69

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Jetzu » 22 kwi 2011, o 11:04

Jakoś mi się nie wydaje zbyt prawdopodobny ten projekt, wygląda jak koszulka w której Dalglish śmigał jak był zawodnikiem ze zmienionym sponsorem :)

Co do samej firmy - wybijamy się z trendu noszenia Najkuf i Adidasuf co mi się podoba, przynajmniej będziemy na 100% mieli inne koszulki niż reszta klubów. Poza tym ogromna różnica pieniężna w kontrakcie. Warrior to szanowana firma w Ameryce więc nie sądzę aby ich koszulki odstawały jakością od Adidasa czy Nike. Przekonamy się za rok co wymyślą.
Jetzu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Krawiec » 22 kwi 2011, o 11:12

Heh rzeczywiście ten projekt koszulki wygląda jak z lat 80 :lol: . Z niecierpliwością czekam na oficjalne projekty nowych stroi, w Liverpoolu przyszedł czas na zmiany, duże zmiany. Idzie nowe, miejmy nadzieję że również lepsze. :)
tyryryry
Krawiec

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez dawido84 » 22 kwi 2011, o 11:14

Mi osobiście firma Warrior kojarzy się z kijami hokejowymi, gdy swego czasu oglądałem po nocach mecze z NHL. Tak jak mówił Jetzu, skoro ciuchy i akcesoria tej firmy są używane w wielu sportach Ameryki Północnej, to i na 1oo % sprawdzą się w europejskiej piłce nożnej. A fakt, że będziemy się odróżniać od całej reszty z Premier League, jakoś mi szczególnie nie przeszkadza, bo w końcu jesteśmy Liverpool Football Club. Sentyment do Adidasa na pewno zostanie, ale wcześniej przecież zrezygnowaliśmy z Reeboka, czy Carlsberga i jakoś daliśmy radę. Jeśli zmiana rzeczywiście przyniesie takie profity, o jakich mowa w newsach, to jestem jak najbardziej za.
dawido84

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Newo » 22 kwi 2011, o 11:14

Wg mnie to bardzo dobrze. Kasa się przyda. Więcej pieniędzy na rozwój klubu za to samo co mieliśmy wcześniej. Czyż to nie dobry interes? Jaka to różnica jakie logo producenta koszulki? Kochamy sponsora czy klub? Liczy się logo sponsora czy herb naszego klubu. Odpowiedzi chyba są jasne :)
Zaczyna mi się to wszystko coraz bardziej podobać, właściciele zyskują kolejne punkty... zobaczymy co dalej :)
"Problem sędziów polega na tym, że znają zasady, lecz nie znają gry." - Bill Shankly
Naprawa komputerów Tarnów
Newo

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Seymersider » 22 kwi 2011, o 11:17

Ten projekt jest bardzo mało prawdopodobny tym bardziej że zrobił go jeden z fanów. Myślę że ta koszulka będzie o wiele bardziej "wypasiona". Bo ta koszulka wygląda rzeczywiście jak z lat osiemdziesiątych.
Seymersider

Postprzez matys551 » 22 kwi 2011, o 11:18

Kolejny genialny krok zarządu! Czy oni tam w ogóle śpią? Warrior- jaki inny klub mógłby mieć koszulki o takiej nazwie? Firma z pewnością się postara jak na debiut przystało, więc o tę kwestię się nie martwię. Robienie hurtem koszulek jak już to miał w swoim zwyczaju adidas lekko mnie irytowało, a ten kontrakt uważam nie tylko za wspaniały interes, ale i wybicie się z przeciętności. Tylko czekam aż będzie je można zakupić z oficjalnego źródła.
Obrazek
matys551

Postprzez hulus » 22 kwi 2011, o 11:22

Na prawdziwe projekty trzeba będzie poczekać około roku. W następnym sezonie ciągle ubieramy się w Adidasa, który jeszcze sporo zarobi na nowej bardzo fajnej wyjazdowej koszulce. Pewnie nawet Warrior nie mają nic gotowego, bo jeszcze bardzo dużo czasu na szczegóły. Niesamowite interesy robimy. Rekordowe sumy za koszulki i reklamy robią wrażenie. Mamy teraz 45 mln rocznie za praktycznie same koszulki(no i logo sponsora na trybunach jednak), co jest sumą imponującą, która pokrywa sporą część wydatków klubu na np. pensje piłkarzy. Mam nadzieję na kolejne dobre interesy Liverpoolu.
hulus
Redaktor

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez mateo227 » 22 kwi 2011, o 11:28

z tego wszystkiego pomijając już te pieniądze najbardziej podoba mi się nazwa i logo, świetnie to będzie współgrało ! :D
Follow me on twitter:
https://twitter.com/mateowo
mateo227

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez BartekLfc1993 » 22 kwi 2011, o 11:38

Wchodzę z rana na lfc.pl a tu taka fajna wiadomośc , ale dobrze się dzieje ostatnimi czasy w Liverpool'u :)
Świetnie , że zmieniamy koszuleczki ! ;) Naprawdę wygląda świetnie :) Chociaż , i tak ta nowa nie będzie tak wyglądac jak w/w . Ale , tu się liczą pieniądze .
Mamy świetnych właścicieli !
Potrafią zrobic dobry interes !
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !
BartekLfc1993

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Zuru » 22 kwi 2011, o 12:19

Cała ta zmiana producenta koszulek to zdecydowanie dobry krok ze strony naszych władz- dostajemy sporo pieniędzy, będziemy się wyróżniać w piłkarskim świecie, nazwa fajna (ale to tak przy okazji :P ). Najważniejsze w tym całym koszulkowym interesie są tylko pieniądze- nie ważne kto nas ubiera- rybak, najka, adaś czy warrior- tu liczy się kasa, a warrior oferuje nam jej naprawdę sporo.

Co do projektu koszulki kilka postów wyżej: mnie się by podobało, ale kwestia gustu :)
Zuru

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez PiotrekS » 22 kwi 2011, o 12:19

Widać,że nasi właściciele dobrze znają się na biznesie :)
"Warrior" - Toż to idealnie pasuje do naszego klubu :) Adidas,Nike,Puma,Reebok,Umbro - Logo tych firm nosi większość europejskich klubów.A teraz nie dość,że będziemy mieli coś innego to jeszcze zarobimy na tym interesie wielkie pieniądze.I to właśnie się liczy! Obojętne mi jest czy ubiera nas Humell,Tico czy coś innego.Jeżeli mamy na tym interesie zarobić duże pieniądze to nawet Durex może nas ubierać,a co! I tak najważniejszy na koszulce jest herb :)
PiotrekS

Postprzez TheKrzychu » 22 kwi 2011, o 12:22

Są już w necie kolejne propozycje kibiców:

Strój Bramkarski:
Obrazek

Zwykłe domowa:

Obrazek

ObrazekObrazek

Osobiście uważam, że kontrakt ten w znaczy sposób wspomoże sytuację finansową Liverpoolu.
Logo Warrior beznadziejne nie jest, nawet mi się podoba.

Gdyby miałaby być taka koszulka jaką podał gerrard69 od razu bym ją kupił. Albo nawet 2-wie. Coś wspaniałego!
Lepszej być nie może!
Obrazek
TheKrzychu

Postprzez Sochal » 22 kwi 2011, o 12:55

Nie dziwi nikogo, ze siedziba Warrior jest w Bostonie? Moze taki maly self-sponsorship przed wprowadzeniem financial fair play? ;)
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Następna strona

Powrót do Liverpool FC