Anfield

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Anfield

Postprzez SEB » 2 sie 2019, o 09:06

https://www.90min.com/posts/6423858-liv ... ners/42795

Ośrodek treningowy w Melwood sprzedany devloperom.
"10 mln funtów zostanie przeznaczone na wzmocnienia pierwszej drużyny", uwielbiam takie teksty.

Sentyment pozostanie, wielka szkoda
Obrazek
SEB

1 year of membership

Postprzez Redi » 2 sie 2019, o 20:35

SEB napisał(a):https://www.90min.com/posts/6423858-liverpool-sell-melwood-training-ground-site-for-estimated-10m-ahead-of-move-to-kirkby/partners/42795

Ośrodek treningowy w Melwood sprzedany devloperom.
"10 mln funtów zostanie przeznaczone na wzmocnienia pierwszej drużyny", uwielbiam takie teksty.

Sentyment pozostanie, wielka szkoda

Znowu Ty...
Melwood zostaje sprzedane ze względu na to, że w nowym ośrodku w Kirkby (notabene jest on już w trakcie budowy) zarówno pierwsza drużyna jak i rezerwy będą mogły trenować obok siebie.
Pieniądze ze sprzedaży terenów Melwood mają być zainwestowane w dalszą część inwestycji pod tytułem Kirkby.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez NavyBlue » 25 sie 2019, o 17:54

Panowie mam pytanko.
W którym roku była modernizowana trybuna Centenery Stand i czy jest szansa, że kiedyś i tą trybunę rozbudują?
Z tego co gdzieś czytałem to ma ona około 12 tyś miejsc. Jakby ją powiększyć do podobnej ilości miejsc co Main Stand wraz z powiekszeniem Anfield Road Stand stadion moglby pojemnościowo osiągnąć koło 75 tyś pojemności.

Dziękuję z góry za odpowiedź.
NavyBlue

Postprzez Django » 25 sie 2019, o 22:30

NavyBlue napisał(a):Panowie mam pytanko.
W którym roku była modernizowana trybuna Centenery Stand i czy jest szansa, że kiedyś i tą trybunę rozbudują?
Z tego co gdzieś czytałem to ma ona około 12 tyś miejsc. Jakby ją powiększyć do podobnej ilości miejsc co Main Stand wraz z powiekszeniem Anfield Road Stand stadion moglby pojemnościowo osiągnąć koło 75 tyś pojemności.

Dziękuję z góry za odpowiedź.

O ile dobrze pamiętam to 1990 albo 1992. Na euro '96 była rozbudowywana Anfield Road Stand, i ta też będzie teraz rozbudowywana. Na chwile nie ma żadnych informacji od rozbudowie Sir K.D. Stand.
Ostatnio edytowano 25 sie 2019, o 23:54 przez Django, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Django

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez yazoo69 » 25 sie 2019, o 23:09

Anfield Road Stand rozbudowana zostalaw 1997 jak bylem pierwszy raz na meczu
yazoo69

1 year of membership

Postprzez MojNick » 29 lis 2019, o 21:00

Pojawiły się wizualizacje oraz informację na temat rozbudowy trybuny Anfield Road. Klub złożył nowy projekt i plany i oczekuje na decyzję. Trwają też konsultacje społeczne. Trybuna ma zostać powiększona o około 7000 miejsce i łączna pojemność stadionu ma wynieść 61 tys. miejsc. Szacowany koszt to 60 mln funtów. Wysokość trybuny ma być porównywalna z Main Stand.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MojNick

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Django » 29 lis 2019, o 21:16

Pięknie to będzie wyglądać... AH, żeby jeszcze S.K.D. Stand rozbudować na kształt Main Stand do 70 tys... (Kop chyba jest nie do ruszenia).
Obrazek
Django

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 12 gru 2019, o 13:36

22 lata temu wyglądało to tak:

Obrazek
Obrazek
Django

Postprzez tetfoll » 2 sty 2020, o 14:10

Django napisał(a):Pięknie to będzie wyglądać... AH, żeby jeszcze S.K.D. Stand rozbudować na kształt Main Stand do 70 tys... (Kop chyba jest nie do ruszenia).

A ja myślę, że The Kop teraz jest za niskie. Ale aby zachować jednopoziomową trybunę, to trzeba by było wyburzyć starą i na jej miejsce postawić nową, wyższą i pod bardziej ostrym kątem. Najpierw jednak powinni rozbudować S.K.D Stand do wysokości Main Stand i rozbudowanej Anfield Road.
Dodam jeszcze jedną rzecz - moim zdaniem powinny być również zagospodarowane narożniki stadionu. To dałoby dodatkowe kilka tysięcy miejsc. Co o tym myślicie?

Pozdrawiam
YNWA
tetfoll

Postprzez Przemko » 2 sty 2020, o 15:26

tetfoll napisał(a):Dodam jeszcze jedną rzecz - moim zdaniem powinny być również zagospodarowane narożniki stadionu. To dałoby dodatkowe kilka tysięcy miejsc. Co o tym myślicie?

Byłoby pięknie :)
Obrazek
Obrazek
Przemko

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez everlast » 2 sty 2020, o 15:50

Tylko jest problem taki, ze nasz stadion jest wcisniety miedzy ulice i kamienice. Jak powiekszymy anfiels road to zablokujemy tam przejazd. Wiec nie widze mozliwosci, zeby powiekszyc inne trybuny, bo zablokujemy calkowicie coagi komunikacyjne. Problem juz byl przy powikszaniu Main stand, teraz tez burza sie mieszkancy, ze w dniu meczu nie koga sie dostac do domu. Po powiekszeniu anfield road to nastepny etap to jedynie nowy stadion. 130 lat temu nikt nie myslal, ze beda krzeselka i trzeba wiecej miejsca dookola zostawic. Porobili ulice, kamienice. Wystarczy zobaczyc old trafford 20 lat pozniej i ile maja miejsca dookola.
Dlatego Everton buduje nowy stadion,bo oni to juz w ogole sa zablokowani.
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Flymf » 2 sty 2020, o 19:16

everlast napisał(a):Tylko jest problem taki, ze nasz stadion jest wcisniety miedzy ulice i kamienice. Jak powiekszymy anfiels road to zablokujemy tam przejazd. Wiec nie widze mozliwosci, zeby powiekszyc inne trybuny, bo zablokujemy calkowicie coagi komunikacyjne. Problem juz byl przy powikszaniu Main stand, teraz tez burza sie mieszkancy, ze w dniu meczu nie koga sie dostac do domu. Po powiekszeniu anfield road to nastepny etap to jedynie nowy stadion. 130 lat temu nikt nie myslal, ze beda krzeselka i trzeba wiecej miejsca dookola zostawic. Porobili ulice, kamienice. Wystarczy zobaczyc old trafford 20 lat pozniej i ile maja miejsca dookola.

Everton rzeczywiście nie ma szans na rozbudowę bo ich stadion jest zaraz przy ruchliwej drodze. Ale gdy byłem ostatnio na Anfield to chyba tylko z jednej strony stadionu były domy które wyglądały na zamieszkałe. Z pozostałych stron stały tylko jakieś opuszczone rudery. I przynajmniej wtedy mówiło się, że klub systematycznie wszystko wykupuje wokoło aby burzyć i budować swoje obiekty.
Once red always red.
Flymf

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez tetfoll » 5 sty 2020, o 01:30

Przemko napisał(a):
tetfoll napisał(a):Dodam jeszcze jedną rzecz - moim zdaniem powinny być również zagospodarowane narożniki stadionu. To dałoby dodatkowe kilka tysięcy miejsc. Co o tym myślicie?

Byłoby pięknie :)
Obrazek

Hej,
Sam zrobiłeś tę symulację czy znalazłeś gdzieś w sieci? Pytam, bo właśnie marzy mi się rozbudowa naszego stadionu właśnie w takim stylu - z wszystkimi narożnikami zagospodarowanymi i jednym, wspólnym dachem dla wszystkich trybun! ;)
Pozdrawiam
tetfoll

Postprzez tetfoll » 5 sty 2020, o 01:45

everlast napisał(a):Tylko jest problem taki, ze nasz stadion jest wcisniety miedzy ulice i kamienice. Jak powiekszymy anfiels road to zablokujemy tam przejazd. Wiec nie widze mozliwosci, zeby powiekszyc inne trybuny, bo zablokujemy calkowicie coagi komunikacyjne. Problem juz byl przy powikszaniu Main stand, teraz tez burza sie mieszkancy, ze w dniu meczu nie koga sie dostac do domu. Po powiekszeniu anfield road to nastepny etap to jedynie nowy stadion. 130 lat temu nikt nie myslal, ze beda krzeselka i trzeba wiecej miejsca dookola zostawic. Porobili ulice, kamienice. Wystarczy zobaczyc old trafford 20 lat pozniej i ile maja miejsca dookola.

Hej,
Inżynierem nie jestem ale myślę, że w XXI wieku można wszystko zrobić, np. jakiś tunel, wiadukt, dodatkowy pas dla autobusów, albo jakąś kolejkę czy inny nowoczesny tramwaj ;) Kwestią najważniejszą są jak zwykle pieniądze, bo tego typu rozwiązania generują dodatkowe koszty. Nasi właściciele postanowili zostać w starej lokalizacji więc myślę,że zdawali sobie sprawę z tego, że tego typu problemy będą i trzeba będzie je rozwiązać. Moim zdaniem też prościej byłoby wykupić działkę gdzieś na obrzeżach miasta, najlepiej przy obwodnicy, ale niestety tego nie zrobiono. I podejrzewam, że jak dojdzie do rozbudowy trybuny Anfield Road a później może i kolejnych - to obstawiam, że za naszego życia nowy stadion Liverpoolu nie powstanie.
Pozdrawiam
YNWA ;)
tetfoll

Postprzez ynwa19 » 5 sty 2020, o 13:08

Mimo pewnych kłopotów w rozbudowie obecnego stadionu(aktualnie brak miejsca dookoła niego)jestem absolutnie przeciw! pomysłom budowy naszego nowego domu gdzieś indziej i sądzę,że tak uważa większość kibiców LFC.
Technicznie znajdą się (w XXI wieku) na pewno rozwiązania pozwalające sprostać tym problemom.
Magia Anfield zostanie tylko wtedy zachowana jeżeli stadion będzie......na Anfield Road-:)

Coś o tej magii(jej braku) mogą powiedzieć fani Arsenalu po przenosinach z Highbury mimo,że Emirates leży o rzut kamieniem dalej-byłem,widziałem.

Lepsze jest wrogiem dobrego jak wiadomo :P
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC