Anfield

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Anfield

Postprzez MojNick » 23 mar 2018, o 12:10

W tym roku, prawdopodobnie w wakacje poznamy plany dalszej rozbudowy anfield.
Wg wstępnych informacji będzie w stylu naszej najnowszej trybuny (wysokość, 3 rzędy siedzeń), także zapowiada się ciekawie.
Kibice gości będą na nowej trybunie siedzieć po jej drugiej stronie.

https://www.thisisanfield.com/2018/02/l ... ater-year/

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... seats.html
MojNick

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MKrzysiek » 3 kwi 2018, o 20:21

Witam i mam pytanie do kogoś zorientowanego w temacie czy w związku ze zblizającym się wyburzeniem trybuny Anfield Road i budowy jej od podstaw tak by stadion szacunkowo mieścił około 61 tysięcy widzów będą wyrównane paramtery murawy do 105x68 metrów (obecnie nasze boisko na długość nie jest pełnowymiarowe bo ma "zaledwie" 101 metrów w związku z czym brakuje mu tych 4 metrów)

Proszę o szybką odp :)
MKrzysiek

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Juluz » 4 kwi 2018, o 22:53

Co za występ naszych kibiców! Mistrzostwo świata! Nie mogę teraz z głowy wyrzucić tej przyśpiewki!! ALLEZ! ALLEZ! ALLEZ!
Zapraszam na discord lfc.pl -> klik!
Juluz
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 4 kwi 2018, o 22:55

MOTM :)

Btw. Co to była za przyspiewka w okolicach 72 minuty meczu ?
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
"Pyry lubią dużo sosu!" ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Bolo » 4 kwi 2018, o 23:27

A to nie była jakaś dłuższa wersja YNWA
Bolo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Mikes92 » 4 kwi 2018, o 23:34

A tak z innej beczki to ładnie zaorana jest murawa przy bramkach na Anfield... Trochę słabo to wygląda
Mikes92

Postprzez krystian2678 » 5 kwi 2018, o 02:21

krystian2678

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 5 kwi 2018, o 10:07

krystian2678 napisał(a):O tą piosenkę chodziło?

https://www.youtube.com/watch?v=RcMM3SP-Dh0

Załuje, że mnie tam nie ma

YNWA:)!!!!!!!!!!!!!

Tak właśnie o tą. Świetna przyśpiewka! Ma jakiś tytuł?

Również żałuje, zdarłem gardło w domu. Ze stadionu wróciłbym pewnie bez gardła :P
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
"Pyry lubią dużo sosu!" ;)
PyrkaLFC

Postprzez Marcin16 » 5 kwi 2018, o 12:32

Co do przyśpiewki- jest kontynuacją starej piłkarskiej tradycji podkradania sobie ich przez kolejne kluby (czemu ktokolwiek śpiewajacy YNWA nie powinien się sprzeciwiać :P)

Oryginalna piosenka to L'estate sta finendo (lato się kończy) zespołu Righiera
https://youtu.be/OGyfat0Q2vA

Na stadiony jako pierwsi sprowadzili ją kibice trzecioligowej L'Aquilli zmieniając tekst na "un giorno all'improvviso m'inamorai di te" (pewnego dnia, nagle, zakochałem się w tobie)
https://youtu.be/qSgfRn70l2o

Najlepiej brzmi jednak na Stadio San Paolo w Neapolu gdzie stała się absolutnie kultowa i słychać ją na ulicach nie rzadziej niż O'sole mio. Lokalny raper zrobił z niej zresztą lepszy hit niż ten oryginalny.
https://youtu.be/Zv_n0X1nkTo

Cieszę się niezmiernie, że to nasi fani przeszczepili ja na północ jako pierwsi no i jak widać świetnie nam służy :D
Marcin16

Postprzez matys87 » 5 kwi 2018, o 15:12

ALEZ ALEZ ALEZ już od jakiegoś czasu jest śpiewana. Dobry czas ostatnio przyśpiewek pierw to później, SALAH, MANE MANE ...
matys87

Postprzez grzyb » 8 cze 2018, o 09:55

Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez tyszek » 26 sie 2018, o 09:41

https://www.youtube.com/watch?v=zy1K5yNT6wc

Wczoraj było to śpiewane na Anfield. Oczywiście słowa inne, ale rytm ten sam. Może ktoś wie co to jest? Pierwszy raz to słyszałem, a Grecka wersja jest świetna i fajnie by było jakby przyjęło się to na Anfield

Edit:Cóż :D Zapomnijcie :D :D :D Dzięki wielkie!
Ostatnio edytowano 26 sie 2018, o 13:10 przez tyszek, łącznie edytowano 2 razy
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Przemas » 26 sie 2018, o 10:18

You know nothing, Jon Snow. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=nDX8VXOrksk

Zapisać, zapamiętać, śpiewać. Czynność powtarzać przy każdym meczu.

Pozdrawiam.
Przemas

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez tyszek » 26 sie 2018, o 13:09

Kirkbyboy napisał(a):Eee...... źle świadczy o kibicu że tego nie zna.... oj źle

Kibicuję co prawda niedługo, bo od 2013 roku (nie od świetnego sezonu 13/14 tylko od 7 miejsca 12/13) i nie było mi dane nigdy usłyszeć tej przyśpiewki. Nawet w prawie mistrzowskim 13/14 ciągle śpiewano "We're gonna win the league", a "Championes" nie słyszałem ani razu. Dopiero wczoraj. Myślę, że to żaden wstyd, że akurat ta mi umknęła. To nie YNWA ani Fields Of Anfield Road :)
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Django » 13 lut 2019, o 11:24

PSG bylo poprostu lepsze . Ten mecz pokazał ze nie jestesmy jeszcze na odpowiednim poziomie . Taka Seville bysmy przeszli z zeszłego sezonu no ale PSG to juz za mocne . Nie chce wiedziec co by było jakby grał Neymar i Cavani bo mogloby to sie skończyć gorzej i to juz w 1 połowie . Najbardziej martwi mnie to ze u nas na Old Trafford to jest sam piknik . Rywale tutaj przyjezdzaja bez strachu . Zobaczcie co sie dzieje na Anfield . Tam kazda druzyna co przyjezdza to kibice daja im tak w kość ze graja gorzej i pamietam mecz fazy grupowej LM Liverpool - PSG . PSG tamm nie istniało i grali bardzo słabo kibice zrobili prawdziwe piekło . U nas dzisiaj słyszałem tylko kibiców PSG . Raz co sie poderwali to po strzelonej bramce jak Di Maria sie cieszyl to w niego czyms rzucali i takich własnie mamy fajnych kibiców na stadionie :) Druga sprawa przydał nam sie kubeł zimnej wody bo niektorzy tutaj a nawet wiekszość byla bardzo pewna tego ze dzisiaj wygramy ten mecz jakbysmy grali z jakims Arsenalem albo Leicester . Nie nie to nie ta półka i moim zdaniem dobrze sie stało . Na rewanz mysle nie ma co sie nagrzewać , wyjazd do tego kontuzja Pogby wiec temat skończony . PSG pokazało nam miejsce w szeregu . Potrzeba nam jeszcze ze 3 transfery zeby bić sie w Lidze Mistrzów . Narazie to mamy stałą 11nastke a na ławce bez formy Sanchez , Lukaku i nic nie wnoszący Mata . Zreszta jak dzisiaj to zauwazyliśmy po ich wejsciu . Miejmy nadzieje ze Edek po tym meczu wyciagnie wnioski i wkoncu ogarnie te transfery latem . Skupiamy sie na top4 i możliwym wygraniu Fa Cup !

Cytat z debilpage. Miło, że nawet największy wróg nas docenia. A przynajmniej doping, bo powyższa opinia nie byłą odosobniona.
Obrazek
Django

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC