Anfield

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Anfield

Postprzez Lapiduszek » 5 mar 2018, o 17:02

staskiel napisał(a):mhmm , a gdzies z warszawy i gdanska by bylo?? bo ja z Suwałk to mi blizej do stoilicy ;) ale dzieki za linka ;)

Z Modlina latają do Liverpoolu sam podróżowałem Ryanair ;)
Lapiduszek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez lfc13 » 5 mar 2018, o 17:56

@ staskiel
Do Liverpoolu jest dużo lotów z całej Polski: Gdańsk, Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław.
Sprawdzaj linie lotnicze: WizzAir, Ryanair i Easy Jet bo ceny mogą się różnić.
lfc13

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez xabi » 5 mar 2018, o 19:02

Z Gdańska Wizzair lata idealnie pod mecze (piątek wieczór - niedziela), bilet kupiony z drobnym wyprzedzeniem wyjdzie pewnie taniej niż dojazd do Gdańska :D
xabi

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Krawiec » 5 mar 2018, o 19:25

Jeśli dobrze pamietam to do końca sierpnia latają jeszcze z Lublina, Czwartek- Niedziela. W listopadzie obrociłem za około dwie stówki.
tyryryry
Krawiec

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez staskiel » 5 mar 2018, o 19:42

a wejscie na stadion zwiedzanie to niema problemu?? bo na mecz to wiem ze jest ciezko z biletami :)
staskiel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Lapiduszek » 5 mar 2018, o 20:06

staskiel napisał(a):a wejscie na stadion zwiedzanie to niema problemu?? bo na mecz to wiem ze jest ciezko z biletami :)

Byłem na starym Anfield około 4-5 lat temu, zwiedzanie stadionu wraz z muzeum załatwiłem bez najmniejszego problemu bez wcześniejszej rezerwacji. Trzeba było tylko chwilkę poczekać, aby zebrała się większa grupka kibiców, żeby przewodnik miał do kogo mówić ;)
Lapiduszek

Postprzez lfc13 » 5 mar 2018, o 20:09

staskiel napisał(a):a wejscie na stadion zwiedzanie to niema problemu?? bo na mecz to wiem ze jest ciezko z biletami :)

Z tym problemu nie ma ale lepiej dla pewności zabookować sobie na stronie głównej przez internet.
Wybierasz sobie dzień i godzinę. W cenie zwiedzania stadionu masz również całodobowy bilet na zwiedzanie muzeum.
lfc13

Postprzez staskiel » 5 mar 2018, o 20:17

lfc13 napisał(a):

Z tym problemu nie ma ale lepiej dla pewności zabookować sobie na stronie głównej przez internet.
Wybierasz sobie dzień i godzinę. W cenie zwiedzania stadionu masz również całodobowy bilet na zwiedzanie muzeum.

najgorzej ze slabo znam angielski wiec mysle ze nie dał bym rady :/
staskiel

Postprzez gresik » 5 mar 2018, o 20:32

gogle w telefonie i wszędzie dojedziesz/dojdziesz.
Zwróć uwagę na jeszcze jedną rzecz, bo z tego co pamiętam to chyba w dniu meczu zwiedzanie jest niemożliwe, bądź okrojone. Ale niech mnie ktoś poprawi.
gresik

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Flymf » 5 mar 2018, o 21:31

Ja zwiedzałem Anfield w ubiegłe wakacje. I tak, zwiedzanie nie jest możliwe jeśli rozgrywany jest mecz na Anfield, w każdym innym terminie nie ma z tym problemu. Mimo wszystko polecam, samo zwiedzenie szatni itd jest naprawdę czymś świetnym.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez staskiel » 5 mar 2018, o 21:40

własnie bede musiał sie wybrac troszke to takie moje marzenie :)
staskiel

Postprzez return » 18 mar 2018, o 11:35

Wczorajszy wieczór to nie tylko wyśmienita postawa Naszych piłkarzy na boisku,warto docenić genialną atmosferę na Anfield Road.Mimo fatalnej pogody w całym Liverpoolu, fani przez większość czasu stworzyli magiczną atmosferę, a to dzięki jednej piosence Allez Liverpool.Fields of Anfield Road jest świetne,jak wchodziło na głębszą scenę "We Are Liverpool" również każdy identyfikował się z tą piosenką, niemniej jednak Allez Liverpool to prawdziwa perełka,to będzie prawdziwy hit.

https://www.youtube.com/watch?v=dadHhCyS2So
Obrazek
return

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 18 mar 2018, o 14:51

Muszę przyznać, że wczoraj byłem lekko zagubiony... oglądając transmisję meczu.
W pewnym momencie nie dało się nie słyszeć właśnie tego śpiewu... patrzę na tv - jest przebitka z kibiców szerszeni a oni mają gęby pozamykane...
Ostatnio byłem na Anfield na meczu z Totkami i nie słyszałem tego śpiewu/tekstu....
Zdziwiłem się - myślę... jakiś cud nad Anfield że ktoś tak fajnie śpiewa :D
Przyjemnie się tego słuchało :)
Mam nadzieję że nasi ubogacą repertuar bo prawda jest taka, że takich typowo stadionówek to mamy mało :(

Ale wczorajszy poziom oczywiście na duży plus :)
Kirkbyboy

Postprzez akhrem9 » 18 mar 2018, o 15:00

Piosenka jest świetna! Ostatnio dużo się dzieje wokół kibiców. Wyniki i atmosfera w drużynie sprzyjają licznym inicjatywom. Salah, Mane, Mane! Do do do! A teraz to :o
akhrem9

Postprzez Juluz » 18 mar 2018, o 15:57

Można poczuć magię jak w 13/14. Klopp sprawił, że znowu cieszymy się kolejnymi bramkami, czekamy ze zniecierpliwieniem na kolejny mecz. Porwał kibiców, a to dopiero początek. Ten sezon się jeszcze dla nas nie skończył. Gramy w lidze mistrzów. Make us dream Jurgen :wink:
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC