Kenny Dalglish - ocena pracy Króla

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kenny Dalglish - Nowy manager LFC

Postprzez bugirks » 8 sty 2011, o 13:38

A więc stało się! Pożegnaliśmy Roya Hodgsona a na jego stanowisku pojawił się Kenny Dalglish! Człowiek nieoceniony dla klubu Liverpool FC. Jakie są Wasze przemyślenia co do naszego nowego managera, jak myślicie uda mu się wyjśc na prostą z naszą drużyną? Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony i z niecierpliwością oczekuję pierwszych spotkać Kennego w roli naszego managera :)
Obrazek
bugirks

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Re: Kenny Dalglish - Nowy manager LFC

Postprzez Norbert123 » 8 sty 2011, o 13:43

King Kenny wyciśnie z naszych "gwiazd" to co trzeba, nie będzie obijania się jak za Roya. Mam nadzieję że trenerki nie zapomniał i zostanie na długie lata, że teraz odbuduje drużynę :) a w następnym sezonie pokaże nam prawdziwy Liverpool, który nigdy się nie poddaje ! :roll: no i oby Anfield za Dalglisha było twierdzą nie do zdobycia!

@ osobiście zmienił bym tytuł na Kenny Dalglish - Nowa nadzieja LFC 8)
You'll never walk alone...
Norbert123

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Gall » 8 sty 2011, o 13:44

Nowy - stary manager na pewno będzie chciał udowodnić, że nadaję się na bycie w tym miejscu na długo, a nie tylko do końca sezonu. Z MU raczej nie zobaczymy jego pomysłu na grę, ale później już będziemy wiedzieli czy King się nadaje czy jednak trzeba go pożegnać. To dobra wiadomość dla fanów i obyśmy zaczęli teraz grać poziomie. No i jakby nie patrzeć dla Dalglisha to być może ostatnia szansa by wygrać z LFC puchar na szczeblu europejskim, więc do boju! Trzymam kciuki i wierzę, że już nie będziemy oglądali drewien w Liverpoolu bo to nie jest miejsce na piłkarzy drugiej klasy.
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Gall

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez impiii » 8 sty 2011, o 13:45

Norbert123 napisał(a):osobiście zmienił bym tytuł na Kenny Dalglish - Nowa nadzieja LFC 8)

Nie, lepiej nie. :) Takiego trenera nam teraz potrzeba, który motywuję piłkarzy, który żyję z drużyną podczas meczu. Jutro nie spodziewajcie się od razu wygranej czy remisu. Efekty przyjdą, jestem tego pewien.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.
impiii

Postprzez zukowski » 8 sty 2011, o 13:46

Cieszę się bardzo że Kenny wrócił na tron Anfield Road, lecz boje się że przerwa która miał od "menedzerki" będzie nie dobrym czynnikiem, ale wierze z całego serca ze Kenny poradzi sobie bez problemów! Umieści Liverpool Football Club na należyte mu miejsce, na miejsce mistrza Premiership! You'll Never Walk Alone! :)
Obrazek
zukowski

Postprzez BarLiv » 8 sty 2011, o 13:49

Ja nie oczekuję od Dalglisha zwycięstwa w Pucharze z MU, bo będzie to ciężki mecz, a jutro już mecz. Może tylko dzięki motywacji przekonać i zainspirować piłkarzy, żeby zwyciężyli. Bo wiadomo, że na treningu nie za wiele zrobią.

Nazwisko oraz sukcesy, też powinny pomóc w motywacji zawodników.

To jak już mówiłem nie oczekuję z MU czegoś wielkiego, ale z Blackpool to zwycięstwo już musi być.

Ciekawe w ogóle jaka będzie reakcja piłkarzy na tą wiadomość, bo widać u nich brak jakichkolwiek aspiracji.

Trzymać Kciuki za Kenny Dalglisha, bo widzę go na dłuższą metę.
BarLiv

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Ibiz » 8 sty 2011, o 13:52

W końcu Hodgson został zwolniony i z tego powodu należy się cieszyć - nie mam co do tego wątpliwości.

Natomiast co do powierzenia drużyny Dalglishowi - mimo całej mojej sympatii i szacunku dla Jego osoby - mam już pewne obiekcje. Wydaje mi się, że Henry i spółka także mają te wątpliwości a cała sprawa ze zwolnieniem Roya przeciągała się tak długo dlatego, że próbowali dogadać się z kimś innym. Z kimś z kim chcieliby związać Klub na dłużej.

No ale nie czas teraz na smęcenie. Na pewno Kenny powinien w tym momencie otrzymać ogromne wsparcie od fanów i poparcie od zarządu. Na pewno na Jego korzyść przemawia fakt, że się tak wyrażę - "jest w Klubie na bieżąco". Mam nadzieję, że od dłuższego czasu wiedział co się święci i ma już jakiś pomysł nie tylko na grę zespołu ale także jak wykorzystać to okno transferowe. Liczę na dobrą współpracę z Comollim.

I jestem jeszcze ciekaw kto będzie asystentem Króla. Mam nadzieję, że żegnają się z Royem pożegnaliśmy przy okazji Sammy'ego. Gdzieś była mowa o Thompsonie. Zapraszam ponownie Phil. :)

Powodzenia!
Ostatnio edytowano 8 sty 2011, o 13:56 przez Ibiz, łącznie edytowano 1 raz
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Ibiz

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez DWT-Adas » 8 sty 2011, o 13:52

Ekipę zbierają solidną:

Neil Jones napisał(a):Ian Rush reportedly to be part of Kenny Dalglish's backroom staff.

a do nich ma jeszcze Phil Thompson dołączyć, chociaż tym informacjom sporo brakuje do bycia wiarygodnymi - do końca dnia powinno się to wyjaśnić.

A Krzysiek i tak niezadowolony będzie, bo Rafa ciągle nie na Kamczatce :).
DWT-Adas
Przyjaciel Żubra

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Stachyra » 8 sty 2011, o 13:55

Już myślałem, że Siwy zostanie i poprowadzi nas jutro, a tu proszę, nie spodziewałem się, że dzisiaj w ogóle może przyjść taka wiadomość. Martwi mnie tylko to, że Kenny zaczyna od niezwykle ważnego meczu na Old Trafford. Ciekawi mnie czy Dalglish potrafił będzie zmotywować graczy tak, aby jutro można było coś ugrać. Wierzę w tego człowieka, bo jak nie on to kto mógłby teraz przejąć stery? Tak więc Kenny bierz się do pracy, sprowadź kilku piłkarzy w tym okienku, no i do przodu! Powodzenia! :)
Obrazek
Stachyra

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez california » 8 sty 2011, o 13:56

Innej opcji nie było. King wraca na ławkę i miejmy nadzieje, że wszystko zacznie się układać. Na jutrzejszy mecz należy zbytnio się nie napalać, bo nasza drużyna jak na razie to filozofia Roya Hodgsona, ale sukcesem będzie wywiezienie remisu. Na pewno wreszcie ożyją trybuny, na pewno będzie atmosfera. Zobaczymy jutro jaki pomysł, chodzi mi o zestawienie pierwszej 11. będzie miał Kenny. Mam nadzieję, że nie zobaczymy Soto, Koncheskyego i Ngoga od pierwszych minut. Mam nadzieje, że zakwalifikujemy się do europejskich pucharów. Jeśli tak się stanie, to Kenny będzie mógł dla mnie zostać na następne lata za sterami.
Jamie Carragher #23
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę" - Bill Shankly
california

Postprzez Kiroll » 8 sty 2011, o 13:56

jescze będzie tak, że "dziadki" zagrają przeciwko ManU :P

King is Back :) | oby jego sztab oraz umiejętności doprowadziły przynajmniej do 6 miejsca w lidze
Obrazek
Kiroll

Postprzez LFCpiter2647 » 8 sty 2011, o 13:57

Ależ ja się ciesze!Byłem przekonany,że prędzej czy później Roy zostanie zwolniony ale na miłość Boską,nie myślałem,że przed meczem z ManU!Tak sugerowały wszystkie znaki na niebie i ziemi.A tu proszę wchodzę sobie na lfc.pl myślac,że będzie jakiś nesw pod tytułem "Roy:Musimy jutro wygrać" czy coś w tym stylu.A tu taka bomba!Naprawdę niewiem jak wyrazić swoje szczęście.Zastanawiałem się czy jutro obejrzeć mecz.Po przejęciu władzy przez Dalglisha niemam żadnej wątpliwości.Jutrzejsze spotkanie jest dla kibica "The reds" obowiązkowe tak jak niedzielne msze dla chrześcijanina. :) YNWA!!! KING KENNY!!
Obrazek
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są ci, którzy chcą tu być." - Kenny Dalglish
LFCpiter2647

Postprzez bialylfc » 8 sty 2011, o 13:57

W końcu ! Powrócił do nas King Kenny ;) Tyle na to czekaliśmy aż się w koncu doczekaliśmy. Ciekawe czy sobie poradzi po takiej długiej przerwie.. ale w Kennego zawsze trzeba wierzyć , te 9 pucharów przez 6 lat robi wrażenie ..
Obrazek
" Zauważcie, nadchodziły tutaj także gorsze momenty - w jednym sezonie byliśmy drudzy. " - Bob Paisley
bialylfc

Postprzez frymo » 8 sty 2011, o 13:59

:P Może od razu przywróćmy Rafę na stanowisko Samiego Lee,Niech wróci dawny trener bramkarzy i Eduardo Macia
Jestem Bardzo Bardzo zadowolony z tego że Kenny jest ponownie menedżerem,oczywiście ze spotkaniem na ot nie wiążę zbyt wielkich nadziei bo nie od razu Rzym zbudowano. Czekam na pierwsze mecze z zaangażowaniem naszych zawodników, nie zdziwiłbym się gdyby Roy podpowiedział swojemu przyjacielowi o naszej taktyce tak więc mam nadzieję na parę większych zmian.
Obrazek
frymo

Postprzez antistar » 8 sty 2011, o 13:59

Okres panowania Woya na szczęście się skończył i teraz może być tylko lepiej.
Moim zdaniem po jego zwolnieniu i zatrudnieniu Kennego morale naszej drużyny mogło się podnieść. Koniec kiepskiego składu i kiepskich zmian. Chcą udowodnić, że potrafią się podnieść, że sprostają wyzwaniu.
YNWA!
Obrazek
antistar

Następna strona

Powrót do Liverpool FC