Najwspanialsze chwile związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Najwspanialsze chwile związane z LFC

Postprzez zwieszhu » 5 lip 2010, o 19:26

taak...po tej wygranej 4-1 z diabłami byłem pijany chyba przez tydzień jeszcze..Istanbuł 2005 co za nieprawdopodobny wieczór,a puchar UEFA zdobyty przez ekipę Houliera?a zwycięstwo z WHU w pucharze Anglii w 2006,gol zdobyty w 93' przez Gerrarda,co to była za chwila!nawet ostatnie 2-1 z MU i 4-4 z Arsenalem,mecze z Chelsea w LM. Każdy mecz zakończony dobrym wynikiem,to dla mnie ogromna radość. Czekam na więcej i na prawdę wierzę,że powodów do świętowania nie zabraknie.
zwieszhu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Szczurek » 17 gru 2010, o 18:24

Nie mogę wskazać sezonu 2004/2005, ponieważ miałem wtedy 11 lat, i nie byłem tak zagorzałym fanem The Reds jak teraz. Trochę wstyd się przyznać, ale ściskałem wtedy kciuki za dwa kluby - Liverpool i Chelsea. Tak, Chelsea. Jednak nie chodziło mi o sukcesy i kasę Romka, tylko o fascynację osobą Jose Mourinho. Ta fascynacja została mi do dzisiaj, uważam go za najlepszego szkoleniowca na świecie, i zawsze dobrze życzę jego drużynom. Po Stambule po prostu zakochałem się w tym klubie. Kibice śpiewający You'll Never Walk Alone w przerwie finału, przy stanie 0:3. Coś niesamowitego. To zadecydowało. Lubiłem Chelsea, tak jak potem lubiłem Inter, a teraz lubie Real - Jose Mourinho. Ale kibicowałem tylko Liverpoolowi. A najwspanialszy moment? 4:1 na Old Trafford. Zdecydowanie.
Obrazek
Szczurek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez BartekLfc1993 » 17 gru 2010, o 18:41

Hmm moją najwspanialszą chwilą związaną z Liverpoolem to 4:0 z Realem . Ponieważ poszedłem do szkoły i w tym dniu było losowanie LM . Liverpool wylosował Real . Moi wszyscy koledzy to praktycznie kibice Realu . Wszyscy tylko się śmiali i mi dokazywali "ale dostaniecie w dupę " itp itd :P Ja mówię cóż, zobaczymy po meczu . Dzień po meczu żebyście zobaczyli ich wszystkich miny :D Coś wspaniałego :P Ale ten mecz był fantastyczny :) :)

Jeszcze pozostaje 4:1 z MU tez to były chwile...
Mam nadzieje ,że już niedługo przeżyjemy więcej takich magicznych chwil :)

Kibicuje Czerwonym od Istambułu ,ale ten mecz pamiętam tak przez mgłę...

Rzeczywiście Jetzu :P Sory za błąd ,ale dałbym sobie rękę uciąć ,że było 4:1 :D
Ostatnio edytowano 17 gru 2010, o 22:01 przez BartekLfc1993, łącznie edytowano 2 razy
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !
BartekLfc1993

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Jetzu » 17 gru 2010, o 18:42

Hmm moją najwspanialszą chwilą związaną z Liverpoolem to 4:1 z Realem .

Tak wspaniały że go nie pamiętasz? Było 4:0.

Mój najlepszy moment?
Dortmund i Stambuł, poza tym Old Trafford i Real w 2009.

Najlepsze mecze LFC?
Arsenal i Chelsea 4:4, poza tym te wyżej wymienione z Man U i Madrytem.
Jetzu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez DrGhost » 17 gru 2010, o 18:45

Szczurek napisał(a):Nie mogę wskazać sezonu 2004/2005, ponieważ miałem wtedy 11 lat, i nie byłem tak zagorzałym fanem The Reds jak teraz. Trochę wstyd się przyznać, ale ściskałem wtedy kciuki za dwa kluby - Liverpool i Chelsea. Tak, Chelsea. Jednak nie chodziło mi o sukcesy i kasę Romka, tylko o fascynację osobą Jose Mourinho. Ta fascynacja została mi do dzisiaj, uważam go za najlepszego szkoleniowca na świecie, i zawsze dobrze życzę jego drużynom. Po Stambule po prostu zakochałem się w tym klubie. Kibice śpiewający You'll Never Walk Alone w przerwie finału, przy stanie 0:3. Coś niesamowitego. To zadecydowało. Lubiłem Chelsea, tak jak potem lubiłem Inter, a teraz lubie Real - Jose Mourinho. Ale kibicowałem tylko Liverpoolowi. A najwspanialszy moment? 4:1 na Old Trafford. Zdecydowanie.

Normalnie znalazłem bratnią duszę, mogę się pod tym zupełnie podpisać. Poza tym wspaniale pamiętam 4:1 z ManU i wyjazdową wygraną z Bracą i kapitalną kontrę wykończoną golem Riise. :D
YNWA..
DrGhost

Postprzez lidzbarszczanin » 17 gru 2010, o 19:03

Normalnie znalazłem bratnią duszę, mogę się pod tym zupełnie podpisać. Poza tym wspaniale pamiętam 4:1 z ManU i wyjazdową wygraną z Bracą i kapitalną kontrę wykończoną golem Riise. :D
YNWA..[/quote]

Hah pamietam mecz z Barca bramka Deco i spuscilem głowa ale potem gole Bellamy'ego i ten gol Riise i ta PRAWA NOGA!!!!!Haha pamietam ale jednak moj najwspanialszy moment z LFC to mecz z Arsenalem i pamietna bramka Mellora.Uhuhu ale wtedy bylem maly ;)ale pamietam jak sie moj tata wydarl!!!
lidzbarszczanin

Postprzez rados999 » 17 gru 2010, o 19:27

24 grudnia 2010 Roy Hodgson nie jest już trenerem LIVERPOOLU!!!! :dry:
Gol Gerrarda na anfild z Olympiakosem w 2005! :)
http://www.youtube.com/watch?v=8_YaHcPa3OY
rados999

Postprzez Coke » 17 gru 2010, o 19:42

rados999 napisał(a):24 grudnia 2010 Roy Hodgson nie jest już trenerem LIVERPOOLU!!!! :dry:
Gol Gerrarda na anfild z Olympiakosem w 2005! :)
http://www.youtube.com/watch?v=8_YaHcPa3OY

Ten mecz został rozegrany dokładnie 8 grudnia 2004 roku, w ostatniej serii gier fazy grupowej Ligi Mistrzów. Niedawno minęło 6 lat...
Napisałem, przeczytaliście, znacie sprawę, wydajcie wyrok.
Coke

Postprzez Szczurek » 17 gru 2010, o 19:47

Heh, widzisz. U ciebie kumple to kibice Realu, natomiast u mnie dwóch najlepszych przyjaciół - jeden fan Sportingu Lizbona, a drugi niestety Manchesteru United. Na dwa tygodnie przed każdym meczem zaczynamy sobie wzajemnie dokazywać, "prężyć muskuły" i straszyć się nawzajem siłą drużyn. Dlatego taką wielką radość sprawiło mi rozgromienie United 4-1. Ostatnie 2-0 też mi przysporzyło wiele radości.
Obrazek
Szczurek

Postprzez LFCpiter2647 » 17 gru 2010, o 19:48

Tych wielkich chwil było tak wiele,że trudno mi jednoznacznie wytypować,która była najwspanialsza.Pamiętam jak oglądałem finał w Stambule.Wtedy jednak Liverpoolowi tak zagorzale nie kibicowałem jak teraz.Bardziej kibicowałem Jurkowi :P Jednak po tym meczu coś mnie "drgnęło" i zacząłem wchodzić na przeróżne strony o LFC i szukać informacji.Od tej pory stałem się fanatykiem tego klubu.I myślę,że właśnie to wydarzenie,finał w Stambule jest moją najwspanialszą chwilą.To dzięki Jurkowi zacząłem kochać Liverpool.Dziękuję losowi za to,że Jurek wtedy bronił bramki "The reds" a nie np. ManU bo kto wie jak potoczyłyby się dalej sprawy?Na szczęście jestem kibicem Liverpoolu i z tego powodu moja radość sięga zenitu :) YNWA!

E:Szczurek-Wolę być "dzieckiem Stabułu" niż "dzieckiem Abramowicza lub jakiegoś szejka" :P :P :P

E:No wiem,niema w tym nic złego ;)
Ostatnio edytowano 17 gru 2010, o 20:35 przez LFCpiter2647, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są ci, którzy chcą tu być." - Kenny Dalglish
LFCpiter2647

Postprzez Szczurek » 17 gru 2010, o 19:56

Czytając posty w tym temacie dochodze do wniosku że większość z nas jest "dziećmi Stambułu" :P
Ale nie ma w tym nic złego. Taka noc, taki mecz zdarza się raz na milion razy.

Jak już jesteśmy przy temacie, była kiedyś na youtube taka świetna kompilacja o tym meczu. Pierwsza połowa przy muzyce "Carmina Burana", potem przejście przez śpiewających kibiców You'll Never Walk Alone, i druga połowa przy nieśmiertelnym "Requiem for a Dream". Ma ktoś może do niej jakiś dostęp? Byłbym wdzięczny.

E @up - ależ kolego, napisałem że nie ma w tym nic złego :) sam jestem takim dzieckiem Stambułu.
Obrazek
Szczurek

Postprzez ChrisLFC » 17 gru 2010, o 20:37

Szczurek- sam poszukuje usilnie tego filmiku :O jeden z najlepszych filmików jakie widziałem, przy RfaD miałem ciarki na całym ciele.
Żeby nie było offtopu- najwspanialsze chwile związane z LFC to bez wątpienia Stambuł, Cardiff, oraz sezon 06/07 i awans do przegranego finału LM;). Gdybyśmy w 08/09 zdobyli 4 punkty więcej, to ...:roll:.
Obrazek
"Toruń to nie spotkania. To styl życia."
ChrisLFC

Postprzez LFCpiter2647 » 17 gru 2010, o 20:42

Z tego co piszecie to wychodzi na to,że najwspanialsze chwile związane z LFC były za kadencji Beniteza.I dużo w tym prawdy.Dlatego zachęcam was do obejrzania tego filmiku.Zapierający dech w piersiach,aż mnie ciary przeszły ;) http://www.youtube.com/watch?v=9OHC7lIfvk4
Obrazek
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są ci, którzy chcą tu być." - Kenny Dalglish
LFCpiter2647

Postprzez Szczurek » 17 gru 2010, o 20:49

ZNALAZŁEM ZNALAZŁEM !!! :D

Już zwątpiłem że kiedykolwiek mi się to uda. Myślałem że został skasowany i koniec, kaput. W końcu google na 16 (!) stronie mi wyrzuciło link:

http://www.youtube.com/watch?v=XdroJhoxrUk

kiepska jakość, ale to nie ma znaczenia. pobierać żeby nigdy już nie zaginął :P
Najlepsza kompilacja o Stambule 05'. I chyba najlepsza wgl. o Liverpoolu. Chociaż niedawna kompilacja "Not Afraid" też jest przekozacka.
Obrazek
Szczurek

Postprzez KACZOREK » 17 gru 2010, o 21:18

Dla mnie najwspanialszą chwilą był oczywiście "Cud nad Bosforem", jak określa to mój kolega :) .
Nie mogę pominąć Pucharu Ligi 2003 (ze względu na pokonanie mułów), sezonu 2008/2009 (z wygraną 4-1 w Teatrze Marzeń na czele), wszystkich zwycięstw nad Chelsea, szczególnie tych w półfinałach Ligi Mistrzów, przyjścia Torresa :), ostatnie zwycięstwo nad Chelsea.
No i zwycięstwo nad Besitkasem też długo zapamiętam.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
KACZOREK

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC