Bilety na mecz

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Bilety na mecz

Postprzez pdg90 » 18 lip 2019, o 15:13

Redi napisał(a):
zieluxdd napisał(a):Ogarnia tu ktoś jeszcze bilety na mecze?

A skąd mają Ci ogarnąć? Próbuj jeszcze szczęścia jak bilety ze zwrotów trafia do sprzedaży

Przepraszam, ale wtrącę się do dyskusji :) Kiedy będzie sprzedaż zwrotów? Gdzie szukać informacji na ten temat?

Edit: Dzięki!
Ostatnio edytowano 19 lip 2019, o 12:03 przez pdg90, łącznie edytowano 1 raz
pdg90

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Redi » 18 lip 2019, o 15:34

pdg90 napisał(a):
Redi napisał(a):
zieluxdd napisał(a):Ogarnia tu ktoś jeszcze bilety na mecze?

A skąd mają Ci ogarnąć? Próbuj jeszcze szczęścia jak bilety ze zwrotów trafia do sprzedaży

Przepraszam, ale wtrącę się do dyskusji :) Kiedy będzie sprzedaż zwrotów? Gdzie szukać informacji na ten temat?

Additional Members Sale - Members may have an opportunity to purchase tickets during the Additional Members Sale which will be advertised on our website. Availability will vary and we would encourage qualifying members to visit the site on a regular basis from the advertised date which is approximately 2 weeks before the game.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 18 lip 2019, o 16:49

Na 4 tyg przed meczem będzie możliwość kupienia na trybunę Anfield Road
Warunek to post Code L
Później jest jeszcze sprzedaż zwrotów
Kirkbyboy

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez sc0user » 18 lip 2019, o 19:38

Którą stronę z biletami polecacie? Nie udało mi się kupić w oficjalce no to muszę przepłacić...
sc0user

2 years of membership2 years of membership

Postprzez jajos-tbg » 19 lip 2019, o 00:45

Podbijam pytanie o strone ktora sprzedaje bilety, ale zalezy mi na takiej bez przelotu i bukowania holtelu. Cos jak to :
https://www.stubhub.pl/manchester-city- ... =price+asc

https://www.livefootballtickets.com/fix ... hield.html

Btw czy warto przez taka strone kupić bilet na Wembley?
Mieszkam w angliiwiec wycieczka do londynu to rzut beretem, a przez oficjalke mam pecha.... :) dzieluje dobrej duszy za odpowiedz :)

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.
jajos-tbg

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Redi » 19 lip 2019, o 11:46

@up

Stubhub jest teoretycznie ok, ale w europie nie dają żadnej gwarancji, że uda Ci się wejść na mecz. Nie masz żadnego programu ochrony kupującego.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez wokawojz » 2 sie 2019, o 23:29

Czołem! Na początku przyszłego roku planuję wyjazd do Liverpoolu. Gdzie w internecie najlepiej (najtaniej) kupić bilety. Biorę głównie pod uwagę spotkania PL. Z góry dzięki za pomoc :)
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D
wokawojz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez yazoo69 » 25 sie 2019, o 23:17

wokawojz polecam dobrze poszperac facebook i napewno cos znajdziesz dla siebie. Druzyny top4 i Evetron i Zawsze Muly koszt wysoki.
yazoo69

Postprzez Eruanno » 26 sie 2019, o 13:59

Redi napisał(a):@up

Stubhub jest teoretycznie ok, ale w europie nie dają żadnej gwarancji, że uda Ci się wejść na mecz. Nie masz żadnego programu ochrony kupującego.

na Subhubie kupowałem bilet na finał LM w Kijowie i nie było żadnych problemów :-) bilet w dniu meczu był do odebrania w City Hotel, bez żadnych problemów z tym biletem wszedłem na mecz :-)

hmm... jedyny minus (chociaż może to jednak bardziej plus niż minus, to w sumie zależy już pod jakim kątem się na to spojrzy), to ochrona kupującego podczas dokonywania płatności kartą, bo musiałem do Subhub wysłać maila ze zdjęciem, na którym była widoczna moja karta którą płaciłem za bilet, gdzie były widoczne 4 ostatnie cyfry + imię i nazwisko na karcie i dokument ze zdjęciem, na którym imię i nazwisko było takie samo jak na karcie którą zapłaciłem za bilet
Eruanno

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez SzymonW » 29 sie 2019, o 22:59

Pytanie. Czy ktoś z was korzystał z usług Footballaway 2015? Organizują wyjazd na Brighton i cena też jest mega przystępna. Proszę o opinie.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez danio442 » 30 sie 2019, o 14:44

SzymonW napisał(a):Pytanie. Czy ktoś z was korzystał z usług Footballaway 2015? Organizują wyjazd na Brighton i cena też jest mega przystępna. Proszę o opinie.

Byłem z nimi na meczu z Napoli w grudniu. Pełna profeska,koordynator pasjonat piłki,który z niejednego pieca chleb jadł (aczkolwiek wiem,że teraz rozkręcił swój biznes bo przez 3/4 w roku był poza domem i chciał trochę zwolnić tempo). Nie wiem czy zatrzymują się zawsze w tym samym miejscu ale jeżeli tak to fajna miejscówka,niedaleko centrum i stadionu. Jeżeli odpowiada Ci wylot z Gdańska na ten mecz to jedź śmiało bo się nie zawiedziesz :) Ja w tym roku już nie pojadę na żaden mecz,ale w przyszłym z pewnością się z Nimi na jakiś wybiorę :wink:
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez SiwyM » 30 sie 2019, o 16:06

Fajna opcja ten wyjazd. Intensywnie się nad nim zastanawiam. Tym bardziej, że byłby to mój pierwszy mecz i w zasadzie to rywal jest nieważny :)
SiwyM

Postprzez Pitrus71 » 31 sie 2019, o 02:30

SzymonW napisał(a):Pytanie. Czy ktoś z was korzystał z usług Footballaway 2015? Organizują wyjazd na Brighton i cena też jest mega przystępna. Proszę o opinie.

Byłem z nimi na dwóch meczach i mogę polecić, wszystko jest dobrze załatwione. Samemu można na pewno taniej taki wyjazd sobie zorganizować, ale jak ktoś nie chce się bawić w kupowanie biletów itp to na pewno warto z nimi jechać.
Pitrus71

1 year of membership

Postprzez Liverpoolczyk » 31 sie 2019, o 07:49

SzymonW napisał(a):Organizują wyjazd na Brighton i cena też jest mega przystępna.

I właśnie... Czy cena naprawdę jest mega przystępna? Ja kompletnie się nie orientuję i ci co jeździli na mecze na własną rękę mogliby powiedzieć czy się opłaca. Na pewno kolega powyżej też ma rację, że organizując samemu byłoby taniej, ale w tej ofercie jeśli nie muszę się martwić o żadne formalności to może byłbym zainteresowany takim wyjazdem. A więc...

2000 zł na przelot w obie strony, bilet na mecz, nocleg na dwie noce... Oczywiście tutaj wchodzi w cenę opieka koordynatora i m.in. zwiedzanie z nim miasta. Jeśli dużo taniej wyszłoby mi samemu wszystko zrobić to bym się zastanawiał, natomiast jeśli niewiele taniej to wolałbym skorzystać z tej oferty, zapłacić trochę więcej i jechać na gotowe 8)
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Pitrus71 » 31 sie 2019, o 12:43

Liverpoolczyk napisał(a):
SzymonW napisał(a):Organizują wyjazd na Brighton i cena też jest mega przystępna.

I właśnie... Czy cena naprawdę jest mega przystępna? Ja kompletnie się nie orientuję i ci co jeździli na mecze na własną rękę mogliby powiedzieć czy się opłaca. Na pewno kolega powyżej też ma rację, że organizując samemu byłoby taniej, ale w tej ofercie jeśli nie muszę się martwić o żadne formalności to może byłbym zainteresowany takim wyjazdem. A więc...

2000 zł na przelot w obie strony, bilet na mecz, nocleg na dwie noce... Oczywiście tutaj wchodzi w cenę opieka koordynatora i m.in. zwiedzanie z nim miasta. Jeśli dużo taniej wyszłoby mi samemu wszystko zrobić to bym się zastanawiał, natomiast jeśli niewiele taniej to wolałbym skorzystać z tej oferty, zapłacić trochę więcej i jechać na gotowe 8)

Oprócz tych 2000 zł trzeba jeszcze wziąć pieniądze na transport po mieście, wejściówki do muzeum itp, czy jedzenie bo w takiej ofercie jest tylko śniadanie w hotelu. Myślę, że różnica w cenie między organizacją samemu a wyjazdem z firmą jest na pewno zauważalna, ale jak ktoś nie wie jak inaczej dostać bilet albo chce mieć po prostu wszystko zorganizowane to warto skorzystać z oferty takiej firmy.
Pitrus71

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC