Bilety na mecz

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Bilety na mecz

Postprzez Galamark » 24 gru 2008, o 00:42

Witam, nie wiem czy się dobrze wpasowałem z tym tematem, ale jak nie to proszę o przeklejenie.

Jestem kibicem Realu i wybieram się na mecz rewanżowy w LM do Liverpoolu. Mam pytanie odnośnie nabycia biletu na to spotkanie. Czy Fancard daje 100% gwarancji nabycia takiego biletu , a jeżeli nie to jakie są zasady przydziału wejściówek dla posiadaczy tej karty ? Jeżeli wiecie i możecie mi udzielić takiej odpowiedzi to będę wdzięczny. W internecie znalazłem oferty pośredników, ale ceny są trochę wysokie ( najtaniej to 299 funtów na sektor madrycki - gdzie się on znajduje na Anfield ?). Wiem, że można jeszcze spróbować pod stadionem, ale to chyba spore ryzyko. Orientujecie się po ile koniki mogą oferować takie wejściówki ?

Pozdrawiam !
Galamark

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: Bilety na mecz

Postprzez Duszek » 24 gru 2008, o 00:47

Cześć. Jeżeli chodzi o Fancard to nie daje on 'sam' możliwości kupna biletu na mecz Ligi Mistrzów.

Na Ligę Mistrzów bilety mogą kupić posiadacze Fan Cardu, którzy wcześniej kupili na niego już bilety na kilka lub wszystkie poprzednie mecze Champions League w obecnym sezonie. Tak to niestety najczęściej wygląda.

Nie ma takiej opcji, żeby taki świeży posiadacz karty kibica mógł kupić bilet na takie widowisko. A wielka szkoda... Chyba jedyną możliwością kupno u konika (ale na taki mecz będzie to kwota ogromna) lub cholernie wielkie szczęście.

Pozdrawiam.
Duszek

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Galamark » 24 gru 2008, o 01:25

Duszek, tak sie domyślałem, że to "nie przejdzie". Fancard 30 + ticket 35 funtów bylo by za pięknie :D
Bardzo chciałbym zobaczyć Anfield i ten mecz, ale 299 funtów to trochę dużo. Do tej pory najwięcej zapłaciłem 200 euro w Monachium ...

Jeszcze jedno gdzie na Anfield jest sektor gości ?
Galamark

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Duszek » 24 gru 2008, o 01:28

Galamark napisał(a):Duszek, tak sie domyślałem, że to "nie przejdzie". Fancard 30 + ticket 35 funtów bylo by za pięknie :D
Bardzo chciałbym zobaczyć Anfield i ten mecz, ale 299 funtów to trochę dużo. Do tej pory najwięcej zapłaciłem 200 euro w Monachium ...

Taka kwota to jednak za dużo, nawet na wyjazd życia za swoim ukochanym klubem. Rozumiem Cię dokładnie.

Tak jak piszesz zostaje Ci konik lub jakiś pośrednik. No chyba, że przez jakąś sprzedaż ze strony Realu Madryt, ale tam na pewno to wygląda bardzo podobnie jak w Liverpoolu i na bilet mogą liczyć tylko nieliczni i posiadacze karnetów.

Sektor gości na przeciwko The Kop.

Jednak życzę powodzenia i wytrwałości.
Pozdrawiam.
Duszek

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Dzwoniec » 24 gru 2008, o 01:50

Duszek mam pytanie do Ciebie. Zamierzam się ze swoją piękniejszą połową wybrać się na Anfield na Man City. I po pierwsze primo nie wyrobiliśmy sobie jeszcze Fan Card ( pewnie zrobię to po świętach, ale nie wiem jak szybko będzie aktywna). Więc moje pytanie, czy na Fan Card mogą wejść dwie osoby, czy każda musi mieć swoją? Czy inny posiadacz karty może zakupić mi bilety( czy są imienne?) Co do zakupu biletów na LM to nie jestem pewien Twojej teorii, ale mogę się mylić. Otóż, gdy ostatnio robiłem jakieś zakupy na stronie, wpasowałem się w sprzedaż biletów na OM w Lidze Mistrzów, i grzecznie dodałem dwa bilety na sektor jakiś na rogu, i wszystko było pięknie tylko nie miałem jeszcze Fan Card.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
Dzwoniec

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Duszek » 24 gru 2008, o 01:59

Więc po kolei. Wszystko tłumacze.

Na Fan Card możesz kupić do 4 biletów. Jeden dla Ciebie i drugi dla drugiej połowy nie ma problemu. Czyli wystarczy jedna karta kibica.

Jak przyjdą do Ciebie zakupione bilety, będą składały się z dwóch części. Jedna to ta normalna z sektorem itp., a druga z danymi osoby z której Fan Cardu bilet został zakupiony, ale na wejście jest potrzebne tylko ta z sektorem. Z tego wynika, że bilet jest imienny, ale inna osoba może na niego wejść. Na Fulham kupiłem 4 bilety i inne osoby spokojnie weszły bez problemu.

Inny posiadacz może kupić, tylko bilety pocztą przysłane zostaną na jego adres.

Co do tej Ligi Mistrzów. Ja też tak próbowałem to znaczy dodałem bilet do koszyka, ale dalej nic nie szło. Nie mogłem opłacić itp. Cofało mnie do punktu wyjścia, właśnie z tego powodu, że nie byłem na tych meczach, które są wymagane przez nich. O wymaganiach piszą zawsze w dziale "LATEST TICKET NEWS" na oficjalce.

Jeżeli coś to śmiało pytaj. Służę pomocą. :)
Pozdrawiam.
Duszek

Postprzez rados999 » 17 lut 2009, o 22:11

musze sie pochwalic koles kupił dzisiaj 2 bilety na 3.03. LIVERPOOL-Sunderland za 35funtów od głowy! :) kurna jak mi zapodał mesa to oszalałem! :dry: Pozdrawiam
rados999

Postprzez Dzwoniec » 17 lut 2009, o 22:38

To do zobaczenia na meczyku!!! My też jedziemy! Szkoda, ze wczoraj nie kupowałeś biletów lotniczych bo można było za 35 zł dostać w dwie strony. Jak chcesz jakieś podpowiedz co do lotniczych to wal na Priv,

Ps. Jeżeli ktoś zgłasza zapotrzebowanie na bilety ,to niech pisze przed data sprzedaż to mogę zamówić dla niego. Dziś na Sunderland miałem dwa zbędne bilety. Te bilety to nie jest aż tak trudna sprawa jak się wydaje.
Dzwoniec

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez rados999 » 17 lut 2009, o 22:53

Dzwoniec :) dz stary za chęci ale mieszkam obecnie w uk!moze sie zdzwonimy ja bede ok 17.00 w LIVERPOOLU!dz stary :)
rados999

Postprzez Dzwoniec » 27 mar 2009, o 15:49

Pilne!!! Czy jest ktoś kto chciałby bilety na mecz z Arsenalem 21 kwietnia!? Mogę spróbować załatwić 2. Pisać na priva. Dziś do 22.00
Dzwoniec

Postprzez przemoliverpool » 29 cze 2009, o 18:58

Mam takie pytanie co trzeba zrobić żeby stać się posiadaczem fancard?
przemoliverpool

Postprzez TJHicks » 29 cze 2009, o 19:04

Szukaj na oficjalnej stronie Liverpoolu tam wszystko znajdziesz.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

Postprzez IroLFC » 5 lip 2009, o 00:53

Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tu, wybieram się w sierpniu do Liverpoolu zwiedzę Anfield i chcę pojechać na mecz LFC-Atletico czy można tylko przez telefon zamawiać bilety ? bo jak dzwonię na ten numer to mówi mi po angielsku ''nie ma takiego numeru'' pisze u was na stronie że 18 dni przed meczem można bukować bilety z telefonu ale wtedy przynajmniej bym mógł się dodzwonić na ten numer, wiem że jeszcze można kupować bilet przez officjalke ale tam tylko 500 wejściówek i tylko dla posiadaczy fan karty... czy są jeszcze jakies inne źródła nabywania biletu ? Pomoże ktoś ?
Obrazek

Agenci 007 z Bydgoszcz zawstydzili by nawet Turbodymomenta
IroLFC

Tottenham - Liverpool

Postprzez PurystaJazzowy » 5 lip 2009, o 21:55

Chciałbym sie dowiedzieć czy ktos orientuje sie gdzie mozna zakupić bilety na mecz Tottenham-Liverpool, na jakim poziomie oscyluje cena oraz czy jeszcze ktos zastanawia sie nad tym aby osobiście w londynie rozpacząc kolejny mam nadzieje emocjonujacy rok.
PurystaJazzowy

Postprzez IroLFC » 6 lip 2009, o 16:51

Cena 30-34 funty na mecz
Obrazek

Agenci 007 z Bydgoszcz zawstydzili by nawet Turbodymomenta
IroLFC

Następna strona

Powrót do Liverpool FC