Koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Koszulki

Postprzez danio442 » 20 kwi 2019, o 15:45

HappyBlancik napisał(a):A Pre-Order jest jakiś droższy czy co?

Nie jest droższy,po prostu koszulki trafią do regularnej sprzedaży 9.05 i klub chcąc,żeby kibice z całego świata podczas ostatniego meczu sezonu mieli już koszulki w domach robi pre-order z gwarancją dostawy przed ostatnim meczem sezonu. Ceny koszulek wzrosły w porównaniu do poprzednich lat o 9£ ale nie dlatego,że to pre-order tylko tak sobie postanowili (zbierają w ten sposób kasę na nowy kontrakt :wink: ).
Natomiast nie przewidzieli,że ludzie się rzucą na te bramkarskie koszulki i nie mieli tyle na stanie,żeby wszystkich zadowolić-tak mi się zdaje,bo oficjalnego info nigdzie nie ma na ten temat.
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Heikegani » 5 maja 2019, o 19:21

Panowie czy różni się czymś koszulka, która na obydwu rękawach ma logo Premier League zamiast WU na lewym? Chodzi o koszulkę z poprzedniego sezonu jeśli ma to jakieś znaczenie.
Heikegani

1 year of membership

Postprzez arvedui » 5 maja 2019, o 21:41

Czy różni się od czego? Wersja ligowa miała na jednym rękawie Western Union, na drugim Premier League, ale wersja np. na Ligę Mistrzów miała na obu rękawach oznaczenia LM. Więc teoretycznie jest możliwe, że mowa o oryginalnej koszulce, na którą następnie na oba rękawy naprasowano logo PL. Choć raczej z oficjalnego sklepu to nie wyszło. Przynajmniej nie w takim zestawie.
arvedui
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Dubel » 6 maja 2019, o 01:49

Nie do końca - koszulka z LM ma z jednej strony naszywkę z logo rozgrywek (nasza z pucharem i piątką), a z drugiej strony jest RESPECT.
Obrazek
Dubel

Postprzez danio442 » 6 maja 2019, o 19:28

arvedui napisał(a):Czy różni się od czego? Wersja ligowa miała na jednym rękawie Western Union, na drugim Premier League, ale wersja np. na Ligę Mistrzów miała na obu rękawach oznaczenia LM. Więc teoretycznie jest możliwe, że mowa o oryginalnej koszulce, na którą następnie na oba rękawy naprasowano logo PL. Choć raczej z oficjalnego sklepu to nie wyszło. Przynajmniej nie w takim zestawie.

Niekoniecznie musi tak być. Ja mam z poprzedniego sezonu bez naszywek co prawda ale chodzi o to,że umowa z WU weszła w życie gdy koszulki były już w sprzedaży i ktoś mógł (jak ja) zdążyć ją zakupić razem z naszywką PL i wtedy ma ją na obu rękawach,później już były do kupienia tylko koszulki z WU i do wyboru naszywka PL lub CL na drugim ramieniu.

E.
@down

Tak jak napisałem logo PL na obu rękawach było możliwe do zrobienia tylko i wyłącznie do maja/czerwca 2017 r,do momentu podpisania umowy z WU. Po tym okresie każda koszulka ma logo WU jako sponsora i nie da się zrobić tam naszywki na tym rękawie.
Ostatnio edytowano 6 maja 2019, o 20:52 przez danio442, łącznie edytowano 1 raz
danio442

Postprzez Heikegani » 6 maja 2019, o 20:42

Jest to też o tyle dziwne, że widziałem piłkarzy w takiej wersji koszulki tj. z logiem PL na obydwu rękawach np. Mo Salah miał taką podczas swojej prezentacji i jestem ciekawy czy to były jakieś pierwsze partie może czy coś. Jeśli jest ktoś w stanie ocenić czy jest oryginalna to byłbym wdzięczny za odzew gdybym wrzucił tu zdjęcia.
A tak wyglądają rękawy:
Obrazek

Edit
Tak, jest "Made in Philippines"
Dzięki za pomoc
Ostatnio edytowano 6 maja 2019, o 23:27 przez Heikegani, łącznie edytowano 1 raz
Heikegani

1 year of membership

Postprzez Pitrus71 » 6 maja 2019, o 20:50

Heikegani napisał(a):Jest to też o tyle dziwne, że widziałem piłkarzy w takiej wersji koszulki tj. z logiem PL na obydwu rękawach np. Mo Salah miał taką podczas swojej prezentacji i jestem ciekawy czy to były jakieś pierwsze partie może czy coś. Jeśli jest ktoś w stanie ocenić czy jest oryginalna to byłbym wdzięczny za odzew gdybym wrzucił tu zdjęcia.
A tak wyglądają rękawy:
Obrazek

W takiej graliśmy w ostatnim meczu sezonu 16/17, a Salah podczas prezentacji miał loga PL na obu rękawkach bo nie było jeszcze umowy z Western Union. Po tym jak weszła w życie ta umowa ich logo zastąpiło logo PL na jednym z rękawków.
Koszulka może być oryginalna. Zobacz czy w miejscu, gdzie podany jest rozmiar jest "Made in Philippines", jeżeli tak to jest to oryginał.
Pitrus71

1 year of membership

Postprzez S47 » 10 maja 2019, o 19:54

"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez rafalmysliborz » 10 maja 2019, o 20:01

Właśnie miałem to wrzucać... :D

Cóż... będą hejty xd
Wyglądają tak jakoś "amerykańsko" (co w sumie mnie nie dziwi)
Plus używanie jakichkolwiek odcieni niebieskiego na naszych koszulkach... no trochę nie bardzo lekko mówiąc.
Słabo, bardzo słabo w porównaniu do domowej bramkarskiej (która to spokojnie mogłaby być wyjazdówką)

Myślę, że po tym wycieku jeszcze więcej osób będzie snajpić powrót bramkarskiej do sklepu, gdyż będą wiedzieć, że nie ma na co czekać w przypadku wyjazdówki...
Na discordzie nick: rafaelo94
rafalmysliborz

Postprzez Szymek » 10 maja 2019, o 20:04

Heikegani napisał(a):Jest to też o tyle dziwne, że widziałem piłkarzy w takiej wersji koszulki tj. z logiem PL na obydwu rękawach np. Mo Salah miał taką podczas swojej prezentacji i jestem ciekawy czy to były jakieś pierwsze partie może czy coś. Jeśli jest ktoś w stanie ocenić czy jest oryginalna to byłbym wdzięczny za odzew gdybym wrzucił tu zdjęcia.
A tak wyglądają rękawy:
Obrazek

Edit
Tak, jest "Made in Philippines"
Dzięki za pomoc

Koszulka jak najbardziej oryginalna. Koszulka domowa 2017/2018 z dwoma patchami Premier League była dostępna w sprzedaży w oficjalnym sklepie klubowym. Umowa z Western Union weszła w życie dopiero 9 sierpnia 2017 roku, do tego czasu można było w oficjalnym sklepie LFC zamawiać koszulki z dwoma patchami Premier League - sam taką posiadam i zamawiałem z LFC store https://store.liverpoolfc.com/.
Zdjęcia które załączyłeś przedstawiają oryginalną koszulkę, porównałem z moją i wszystko jest ok.
Szymek

Postprzez Django » 10 maja 2019, o 22:28

S47 napisał(a):https://www.caughtoffside.com/2019/05/10/photo-potential-liverpool-away-kit-for-2019-20-season-leaked-online/?utm_source=rsn&utm_medium=rsn&utm_campaign=gac0046
Oby się to nie sprawdziło...

Mało co przebije tureckie sweterki z 13/14 - ale ogólnie mam wrażenie, że NB zrobił koszulki na nowy sezon jakby na... odprdl. Oba zaprezentowane do tej pory oficjalnie i nieoficjalnie komplety są po prostu dużo brzydsze od obecnych trykotów, do 17/18 nie mają nawet startu.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 10 maja 2019, o 23:11

Wiadomo kiedy wjedzie kolejna dostawa bramkarskich? Jest szansa zakupić je przed finałem?
Oj niech przejmie nas Adidas czy Nike, bo te koszulki od NB to jakaś patologia - ich wygląd jak i zapotrzebowanie.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Tindr » 16 maja 2019, o 20:21

https://twitter.com/FFX_____/status/112 ... 48/photo/1

Jeżeli to prawda to chyba po raz pierwszy się skusze na trzeci komplet :)
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez danio442 » 16 maja 2019, o 21:21

HappyBlancik napisał(a):Wiadomo kiedy wjedzie kolejna dostawa bramkarskich? Jest szansa zakupić je przed finałem?
Oj niech przejmie nas Adidas czy Nike, bo te koszulki od NB to jakaś patologia - ich wygląd jak i zapotrzebowanie.

Podobno po 25 maja mają być znów bramkarskie do kupienia.

E.
@down
Teraz to już w sumie tylko ludzie,którzy sprzedają na grupach fb albo olx,bo w sklepach to już albo same xxxl rozmiary,albo po prostu już nie ma. Akurat LFC wyprzedaje praktycznie wszystko więc jeżeli ktoś nie kupi koszulki na początku sezonu,czy przy 2gim rzucie towaru to ciężko jest ją kupić.
Ostatnio edytowano 16 maja 2019, o 23:02 przez danio442, łącznie edytowano 1 raz
danio442

Postprzez Sokrates20 » 16 maja 2019, o 22:55

Swoją drogą, czy można gdzieś jeszcze dostać koszulki z poprzednich sezonów?
Oczywiście oryginalne.
Sokrates20

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC