Liverpool czy rep Polski?

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liverpool czy rep Polski?

Postprzez dam4an » 9 maja 2013, o 12:58

ziaja napisał(a):
dam4an napisał(a):Ale LFC to nie np. Stal Sanok, albo inne Karpaty Krosno. Bez obrazy. To zalezy od pierwszych dni zwiazanych z pilka, one ksztaltuja reszte pilkarskiego zycia

Ja nawet trenowałem w stali około roku-dwóch, ale nie czuję żadnych więzi z klubem. Nie wiem dlaczego.

Ja lubiłem Liverpool od 2003 roku, pokochałem po bramce Gerrarda z Olympiakosem. Nie potrafię powiedzieć dlaczego tak jest po dzień dzisiejszy.

Reprezentacji kibicuje, ale nie tak, że by za nią włosy wyrywać jak za Liverpoolem. Jestem nawet skłonny powiedzieć, że kiedy gra reprezentacja przeciwko piłkarzowi Liverpool'u to, kibicuje reprezentacji w tej której gra piłkarz LFC. Po prostu taką więź osiągnąłem z klubem.
Oczywiście wiele osób tego nie rozumie i za takie wyznanie na Facebook'u lub na Twitterze można nadziać się na komentarze typu, to wypie. do Angli np.

Nie wiąże zbytniej wagi to kibicowania polakom w kwestii patriotyzmu, bo to nie jest woja i nie musimy sięgać po karabiny.

mam dokładnie tak samo :) u mnie zamiłowanie przyszło jakoś tak samo z siebie w sezonie 2007/2008. może po przyjściu Torresa ? nie mogę opisać co czułem jak odszedł do niebieskich..
Obrazek
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę." - Bill Shankly.
dam4an

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC